Keresés

Részletes keresés

dap78 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 7

Szobnál? Van rajta járda, át tudsz kelni bringával, megközelíteni így lehet: http://goo.gl/RD0zOS

 

Előzmény: NeomatiK (6)
NeomatiK Creative Commons License 2014.10.19 0 0 6

Helló!

Meg tudjátok mondani, hogy az Ipolyon átmenő vasúti hídon (Mo. - Szlovákia között) át lehet-e tolni a bringát? Vagy csak egy rácsostartó az egész és nincs "járda" rajta?

Hosszú Haj Creative Commons License 2014.10.18 0 0 5

Egy kérdés: "Az MTB skála az utat közrefogó pálcikák, aminek a színe jelzi a nehézséget:" - ez most micsoda? nekem nem egyértelmű, nem látok utat közrefogó pálcikákat

 

Egy javaslat: a kész útvonalnál megjelenő magasság/meredekség grafikon takarja a léptéket a bal alsó sarokban, talán egy kicsit feljebb lehetne helyezni?

 

Még egy javaslat: ha a magasság/meredekség grafikonon jobbra-balra mozgatva az egeret mutatná az aktuális pontot az útvonalon, az nagyon baba lenne

 

Amúgy nagyon fasza az ötlet, és jó a megvalósítás is.

Előzmény: dap78 (-)
dap78 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 4

Na de épp az maradt ki, hogy: a probléma orvosolva. Gyorsabb ugyan nem lett, de barátságosabb lett a várakozás, van visszajelzés, stb.

Előzmény: dap78 (3)
dap78 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3

Jött is már hasznos tipp és segítség, de mohó az ember, sosem elég. :)

 

Eddig 2880 km bringaút és 770 km külterületi bringatilos van feltérképezve Magyarországon, de biztos van ennél több is. Egyelőre csak egy maréknyi bringás térképszerkesztő van az egész országra, elkél a segítség, még építő kritika formájában is örülök neki.

 

Ma észrevettem, hogy a hosszú útvonalak tervezése nem valami barátságos, mert semmi visszajelzést nem ad a lassú számítások közben, hogy halad-e vagy megfagyott. Az anonym rendszernapló alapján ma küzdött ezzel valaki, aki Székesfehérvárról a Magas-Tátrába tervezett - innen is tisztelem, szép túra lesz! :)

 

Előzmény: ásítósmacska (2)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.13 0 0 2

:-)

 

Mostanában nem tervezgettem útvonalat, de elég sok ismerősnek ajánlgattam a merretekerjek.hu-t. :)

 

 

Előzmény: dap78 (1)
dap78 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 1

Jaja, én vagyok, csak immár rendes néven. :)

Előzmény: ásítósmacska (0)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.13 0 0 0

Winterst0rm kolléga? :-)

 

Jövök és majd kérdezek....

 

 

Előzmény: dap78 (-)
dap78 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 topiknyitó

Szia,

 

Ha bármi nyomja a szíved a bringás térképekkel, útvonaltervezéssel, gps készülékekkel kapcsolatban, írj ide!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!