Keresés

Részletes keresés

LAF994 Creative Commons License 2023.10.04 0 0 4631

A Fővárosi Törvényszék honlapján kiírják. Gyárfás-Portik- Fenyő ügy. Gyárfás pár percet kért utolsó szó jogán, Portik 3 napot!

Előzmény: Dr Dee (4630)
Dr Dee Creative Commons License 2023.10.02 0 0 4630

Mikor lesz az a tárgyalás?

Előzmény: LAF994 (4629)
LAF994 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 4629

Portik a Fenyő-ügyben az utolsó szó jogán 3 napig akar beszélni. Majd ott elmond mindent, amit akar!

Dr Dee Creative Commons License 2023.09.26 -2 1 4628

Nem kell itt politizálni……

 

Egyik kutya, másik eb.

Előzmény: Ec pec kimehecc a (4627)
Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2023.09.23 -2 0 4627

Érdekes összefüggések:

Bokor László őrnagy, munkásőr - Nap TV - ÁVH - MSZMP - Radványi Dezső -Székely Ferenc ->Nap TV->Gyárfás Tamás - https://youtu.be/Lg75LtsDCwY

Pinyó64 Creative Commons License 2023.09.22 0 0 4626

Hát akkor így járt,sajnálni nem tudom,az a K.I dolga de ő nyilatkozta is!

Előzmény: Dr Dee (4625)
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.21 0 0 4625

Ha ezt rámérik, élve nem jön ki.

Előzmény: martinaxe7 (4624)
martinaxe7 Creative Commons License 2023.09.21 0 0 4624
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.20 0 0 4623

Azt a kamu sírást

Előzmény: LAF994 (4622)
LAF994 Creative Commons License 2023.09.20 0 0 4622
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.17 0 0 4621

Zsámba Petra szerintem egy “fizetett” troll. 

Előzmény: Eniko Szandai (4620)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.09.16 0 1 4620

Zsámba Petra egy fantázia név ő valójában egy 30 év körüli férfi aki annak idején megadta az elérhetőségét facebookon is. Ő egy Portik-mítosz rajongó, aki valójában személyesen nem ismeri őt úgy tudom. Az hogy én ki vagyok maradjon meg az én dolgom. 

Pinyó64 Creative Commons License 2023.09.16 0 0 4619

Nem ön Zsámba Petra?

 

Előzmény: Eniko Szandai (4616)
Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2023.09.15 0 0 4618

Már mint az átlátszó és az elvtársai...

"Az üggyel kapcsolatos jogi folyamat nem ért véget, csapatunk dolgozik azon, hogyan lehetne a született döntést orvosolni."

Előzmény: Ec pec kimehecc a (4613)
Baltássy Creative Commons License 2023.09.15 0 0 4617

Tonhausert Pintér állította félre, volt rá oka bőven. Ha nem teszi, ma nem ő lenne a belügyminiszter...

Előzmény: Eniko Szandai (4616)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4616

Talán egy jó tipp az átlátszónak ne a széllel akarjanak szembemenni, lehet a Clodo interjú sokkal többet érhet. Nézzetek meg akkori dátumokat, mikor is volt utoljára robbantás, mikor fogták el Clodot és mi volt sorrendben. Bárki bárhogy is szeretné a történelmi eseményeket senki meg nem változtathatja. Tonhauser nyomozott Clodo ügyben leht mást is talált de kicsinálták őt és nyugdíjazták. Akkoriban már a KBI-t erősítették hogy őt elgyengítsék és eltussolhassanak dolgokat. A másik oldalon már több hatalmi és jobb pozícióban álltak emberek.  Nem az igazság volt a fontos, a pénz és az általa létesült hatalom.

Eniko Szandai Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4615

Valaki azt mondta, ha egy bizonyos posztra kerülök, megszűntetem a robbantásokat.

Ebben az időben nyomoztak és megis fogták a távirányítással készült bombák egyik fő alkotóját, Clodot. És ebben az időszakban kiutasították az országból. Ebből i is következik? Hogy aki azt mondta megszűnnek, az tudott róla hogy ezeket Clodo készíti. Akkoriban ezt vizsgálták is hivatalosan de senki nem mert szembemenni.....Sok mindent ki lehet olvasni a dátumokból az akkor történtekből.

Boros besározta a fél rendőrséget is.

Baltássy Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4614

Sőőőt! Akár nagyonsáros is lehet! :-)))

Előzmény: martinaxe7 (4612)
Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4613

Elvtárs, segítsd a lebukottakat...

Előzmény: LAF994 (4606)
martinaxe7 Creative Commons License 2023.09.14 0 2 4612

Miazhogy!

 

Nagyonis! 

Baltássy Creative Commons License 2023.09.14 0 1 4611

Viszont ha Portik sáros, attól még a Pintér is sáros lehet...

Előzmény: Dr Dee (4609)
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4610

Ártatlan, az!!

Ja nem az.

Előzmény: LAF994 (4608)
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4609

Attól, hogy Pintér is sáros , nem menti fel Portik Tamást.

Előzmény: Eniko Szandai (4607)
LAF994 Creative Commons License 2023.09.14 0 0 4608

Lehet. /szerinted, "Egyértelmű az egész" /

 

De Portik nem ártatlan, az biztos.

Ott a helye, ahol van.

Előzmény: Eniko Szandai (4607)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.09.13 0 1 4607

Mit kell erről regéyeket írni? Egyértelmű az egész. Az az illető akiről végig szó van élesben egyenesben nézte figyelte hallgatta ezt a beszélgetést és egy másik vonala is volt ahol ha azt mondja állj, akkor abba kell hagyni. Egyértelmű az egész. Amíg ő él addig felügyelete alá helyezte ezeket a dolgokat. Még azt hallottam róla, ahol dolgozik azok a kísérő emberei akik védelmet látnak el, csak utolsó pillanatokban tudják melyik autóval, mikor és kivel hagyja majd el az épülete. Ez is egyfajta egészséges paranoia. de nem véletlen.

LAF994 Creative Commons License 2023.09.13 0 0 4606

https://atlatszo.hu/kozugy/2023/09/13/a-pinter-sandorra-is-vonatkozo-kerdesek-miatt-nem-engedelyeztek-a-portik-interju-folytatasat/

 

Az interjú közlését megtiltották, de azt nem tilthatják meg, hogy az írásban a BVOP-n keresztül előre megküldött kérdéseket, amelyekre Portik Tamás – az első kivételével – nem tudott az interjú során válaszolni, leközöljük. Ezek pedig a következők voltak:

  •  Olvasta-e Dezső Andrásnak az Ön életútjáról „Nagyfőnök – Portik Tamás és körének felemelkedése és bukása” címmel írott könyvet? Mi a véleménye az ott leírtakról?
  • Ha nem Ön követte el azokat a cselekményeket, amelyek a fentebbi mű (illetve az arról írt cikkem) témáját is jelentik, illetve amelyekben vádat emeltek, bírósági ítéletek születtek, tárgyalások folynak, akkor Ön szerint mi lehet az oka, hogy a hatóságok ezeket Önnek tulajdonítják?
  • Ön szerint kik követhették el ezeket – például Prisztás József, illetve Fenyő János meggyilkolását, az Aranykéz utcai robbantást? Van, illetve lehet-e Ön szerint olyan „alternatív gyanúsított”, aki elkerülte a hatóság figyelmét?
  • Vannak-e olyan tények, bizonyítékok, amelyek a vádakat cáfolják, illetve az Ön ártatlanságát bizonyítják?
  • Az Ön 2012-es letartóztatása előtt felmerült-e Önben, hogy ezekkel Önt fogják meggyanúsítani, eljutott-e bármiféle olyan információ Önhöz, hogy a letartóztatására, továbbá vádemelésre készülnek Ön ellen?
  • Észlelt valamit abból, hogy megfigyelik, illetve titkos nyomozás, adatgyűjtés folyik Önnel szemben?
  • Az Önt érintő egyik vallomás szerint Önhöz köthetőek olyan cselekmények, amelyeknek politikai hatása volt, így a rendőri csúcsvezetést, Pintér Sándor akkori országos rendőrfőkapitányt megbuktató 1996-os kézigránátos támadássorozat, illetve a Fidesz és Kisgazdapárt székházai, politikusai elleni bombamerényletek. Ön szerint mi lehet e vallomás hátterében?
  • A már idézett könyv szerint és/vagy az Ön elleni eljárások során olyanok is terhelőnek vélt adatokat szolgáltattak Önről a hatóságoknak, akikkel Ön üzleti kapcsolatban volt, illetve közel álltak egymáshoz, így Drobilich Gábor, Radnai László és a Fürge becenevű Szemán József. Mi lehet az oka, hogy ilyeneket állítanak? Ön mit gondol róla, miért tesznek ilyen állításokat?
  • Önnel kapcsolatban a politikai mellett titkosszolgálati szálak is felmerültek. Gondolok itt a Laborc Sándorral, a Nemzetbiztonsági Hivatal akkori vezetőjével lezajlott találkozójára, melyről Ön a Rádi Antónia kollégámnak, ugyancsak az Átlátszóban adott 2015. március 2-i interjújában azt mondta: „Közepesen érdekes puhatolózó tárgyalások voltak, de valójában csapda Pintér kérésére. Az ő érdeke volt, hogy odamenjek, exponáljam magam. […] Pintér abszolút orbánista, a miniszterelnök első számú támasza. Kereste a lehetőséget azoknak a lejáratása, akiket a Fideszen belüli ellenzéknek tart…[…] Vajtó Lajos üzletember, a lóversenyvállalat akkori igazgatója közvetítette ki a találkozókat, ő mindkét irányban jó kapcsolatokat ápol. Vajtó Pintér embere.” – mondta akkor Ön. Pintér Sándor miért akarta Önt csapdába csalni? Pintérnek szerepe lehetett az Ön elleni gyanúsításokban is? Vannak esetleg Pintér Sándor szerepére vonatkozó, azt bizonyító további tények, összefüggések az Ön birtokában? Ön szerint a letartóztatása politikai okból történt?
  • Felmerült Önnel kapcsolatban, hogy együttműködött az FBI-val. Tudná kommentálni ezt az értesülést?
  • Csipak Péter ingatlanberuházó a korábbi interjúja szerint megkereste Önt, hogy „kéne pénz a Belvárosra. Pasaréten találkoztunk egy étteremben, nem hinném, hogy letagadná, ha megkérdezik, de ha igen, gondban lesz, mert van hangfelvétel, biztos helyen.” Ez a hangfelvétel szerepet játszott bármiféle hivatalos eljárásban? Vannak esetleg további, másokra vonatkozó hangfelvételei is?
  • 2015-ben, a fent említett Átlátszó-interjúban azt mondta: „Arra készülök, hogy kijövök innen. Naponta kocogok az udvaron, diétázom, én kelek elsőként az ébresztőre […]  Én arra készülök, hogy ezek az ügyek, amik miatt most itt vagyok, hamarosan széthullanak, és én szabadon távozom.” Most hogy látja, mennyi esélye van arra, hogy felmentsék, illetve kijöjjön a börtönből?

 

Az üggyel kapcsolatos jogi folyamat nem ért véget, csapatunk dolgozik azon, hogyan lehetne a született döntést orvosolni. Illetve az oknyomozást is folytatjuk, kiderítendő, mi lehet a háttérben, miért akarják ennyire megtiltani, hogy Portik Tamás beszéljen velünk?

Előzmény: Dr Dee (4605)
Dr Dee Creative Commons License 2023.09.01 0 0 4605

A túlélésért küzd, MINDEN területen. Az egész életét a bűnözésben és vagy a bújkálásban élte. Soha nem élt átlagos, normális életet. 

 

Előzmény: Pinyó64 (4604)
Pinyó64 Creative Commons License 2023.08.31 0 0 4604

Pontosan így van ahogy írod!Meg ki hinne neki?Bizonyítani meg úgysem tudna semmit,egy súlytalan senki ember lett!Már halott csak ő még nem tudja!

Előzmény: Dr Dee (4603)
Dr Dee Creative Commons License 2023.08.28 0 0 4603

"Nem, nem azt szerettem volna kérdezni, hanem azt, hogy miért engedélyezték, ha úgy sem engedik lehozni? "

 

Nem gondolták, hogy elkezd olyat is beszélni, amit nem akartak a világosságra hozni. De ez csak feltevés.

Továbbra is azt gondolom ha birtokában lenne bármilyen információnak amivel gondot okozhatna bármelyik politikai oldalnak, már előállt volna vele.

Előzmény: Baltássy (4602)
Baltássy Creative Commons License 2023.08.28 0 0 4602

Nem, nem azt szerettem volna kérdezni, hanem azt, hogy miért engedélyezték, ha úgy sem engedik lehozni?

Előzmény: Dr Dee (4597)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!