Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70339

Na Alföldi meleg Róbert megint rendez?
Újabb botrány közeleg.

Előzmény: sajn (70327)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70338

én úgy tudom: VV5-ben kaptak egy konkrét összeget, amit a számlájukra utaltak (ki hány napot töltött bent) és vállalták, hogy a kinti esetleges rezsijüket kifizetik helyettük.

A VV6-ban sem lehet másként, de Iza "fizetése" tuti nem elég a mellnagyobbításra, tehát "reklám-műtét" lesz. Igaz, mióta kiment, nem sokat költekezett, mert tudtommal azóta is Krisztiánon "csüng", jelenleg Nánáson.

 

Ne "aggódj" Vikinek -ha így halad- nem a zsírleszívásra kell majd költenie a pénzét.

 

Küldök egy friss fotót, amin éppen Zsolttal "kéz-a-kézben", sokat sejtetően, már jó pár kilóval "szegényebben"!

 

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (70328)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70337

"szerencsere a fiatalok kozott nem volt nepszeru a vv6"
Hányan is töltötték le az appot vagy szavaztak? okosmobilra amit jórészt csak fiatalok használnak.
A csatorna pont hogy a gyerekeket, fiatalabbakat célozta meg ezzel a szériával és vonzataival mert tudta hogy őket még belehet fogni nézettségnövelésre.

 

Előzmény: xed-ni (70336)
xed-ni Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70336

szerencsere a fiatalok kozott nem volt nepszeru a vv6. felnottek kozott a szex nem igazan nagy szam. gondolom a nyugdijas emberek akik nem jutnak nethez elvezik asyex jeleneteket. bunko nyugdijasok akik most elik ki magukat.

 

jozsiban lehetett becsulni, hogy kiszallt amikor elege volt a jatakbol.

 

a kis paraszt gyerekbe lett volna egy kis tartas a kopdoses utan feladja es kijon. szinte neki ment izanak. kessel szaladgalt. semmi eselye nem volt. kis esze van feladja.

Előzmény: Törölt nick (70329)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70335

Hátha leharapja neki egy krokodil. :-)))

Előzmény: sajn (70334)
sajn Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70334
Hantufan222 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70333

A VV7be érdemes lánynak jelentkezni?:)

ga_zsi Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70332

Szerintem korábban történt. A lányka lecigányozta a táersaságot, de Dávidot és Zsoltot azért csak nem nézte ennyire barnának.

Előzmény: Dávidking (70330)
Arris Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70331

Inkább a fenekét alakítassa át.

Előzmény: Cambiasso87 (70324)
Dávidking Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70330

Ebben az Aurelios sztoriban az a furcsa, hogy Dávid tegnapi facebookos kiírása alapján ő, Aurelio, és Zsolt egész hétvégén Baján mászkáltak meg buliztak. Ez az eset korábban történt? Vagy létezik, hogy a sztoriban említett két haver Dávid, és Zsolt volt?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70329

Magasról tesznek rá, hogy rombolnak és butítanak hisz a nap 24 órájában ezt teszi egy kereskedelmi csatorna a híradótól a reality-ig. A 18-as karikás szex jelenetek meg külön gusztustalanok voltak, amiket nyilvánvalóan a 10-18 éves korosztály nézegetett elsősorban.

Előzmény: xed-ni (70326)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70328

Nyomod már megint a fárasztó hülyeséget, a szereplők napidíjat kapnak, ami minimálbér körüli összegre jött ki a korábbi évadokban, később valamivel több, talán kétszeres.

 

A pontos összeg ugyan üzleti titok, de a mi szempontunkból ez annyira közömbös, hogy nagyon. Noha érdeke a játékosnak, hogy minél tovább igyekezzen bennmaradni, de abból a kis napidíjból nem fog meggazdagodni. Ha kint jobban keres, akkor érdemesebb lehet akár távoznia, ha már úgy látja, hogy úgysem terem babér.

 

A játékosok másik juttatása elvileg az ismertség, ingyenreklám lenne olyanok számára, aki a médiában szeretne érvényesülni. Más kérdés, ezt ki tudja megfelelően kamatoztatni, vagy a szereplése miatt inkább megvetés övezi, ez azért múlik a szereplés minőségén is.

 

Vagy például az is egy nyeremény, hogy Izának valamelyik plasztikai sebész majd ingyen megcsinálja a mellét, ami a sebésznek egy jó reklám, többszörösen visszatérül, valószínűleg.

 

Egyéb ingyenes szépészeti beavatkozások is lehetségesek, például Vikinek zsírleszívás, ha gonosz akarok lenni.

Előzmény: xed-ni (70326)
sajn Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70327

Ojjé, lehet hogy a vv7 belevalojàt nem Adélkàval kell kibirnunk? :)))

 

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/csobot-adelt-felkerte-alfoldi-robert-2253207

xed-ni Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70326

a VV6 a rengeteg penzzel, a szakemberekkel (pszichologus stb.), 250 stab ellenere nem egy szemelyiseg fejleszto hanem rombolo musor nem csak a nezok szamara de a szereplok reszere is.

 

Au-nak nyilvan kinyilt a szaja, nem fog a javara szolgalni a nyeremeny es a hirnev

 

Simont kicsinalta a musor es annak vezetese

 

Viki a boszorkany lett, a gonosz es szemet. a dagadt szarkevero akit mindenki utal.

 

Iza teljesen lejaratta magat a bunko sraccal: cuppogtatas, dugas, konyorges, hogy kiverhesse a zuhanyba, kopdoses...

 

Charlotte az 500-as akit az egesz orszag megismert.

 

Teo Au szex szolgaja, kameraba veri, nincs ami szamara tul sok lenne.

 

.. lehetne sorolni. Mindenki sokkal rosszabb allapotban jott ki mint amikor bement.

 

 

Sokan mondjak a szavazas csalas volt. a musor csalas. Masok azzal ervelnek, hogy nem lehet cslas mert kitudodna. Nos, evek alatt tudtommal az az egyszeru dolog nem tudodott ki, hogy mennyiert egetik magukat a nem nyero szereplok. Havonta mit er meg, hogya villaban egetik magukat az orszag elott.

 

cs

ga_zsi Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70325

Furnace.creek ezt írta : "Neki az a dolga, hogy az ilyen hülyéket is mosolyogva kiszolgáljon."

Valahol ebben is van igazság, de azért a pincércsajszit is meg lehet érteni. Az biztos, hogy én nem dolgoztam volna soha ilyen helyen sokáig, mert egy-két kötözködő részeget jól kiosztottam volna, aztán vagy elgyepáltak volna rendesen miatta, vagy a jobbik esetben "eltanácsoltak" volna a pult mögül. De hogy én nem bírtam volna ki szó nélkül, hogy piszkálnak, belémkötnek, az biztos. Szóval megértem a leányzót.

 

Más kérdés, hogy ez most azért lett felfújva, mert ott volt Aurélió (nem védem, nem ő volt a kedvencem), az is kiderül, hogy főleg a haverjai voltak agresszívak, ő szimplán bunkó. Ha másik 3 ilyen, de ismeretlen egyén lett volna, a kutya nem foglalkozna most a pincér lelkivilágával a környezetén kívül.

Előzmény: PapLan (70323)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70324

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/iza-nagyobb-cicit-akarok-2253393

 

Kíváncsi vagyok ki fogja állni a számlát :)

PapLan Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70323

attól hogy valaki pincér, pénztáros, árúfeltöltő, utcaseprő még ugyanolyan ember, ugyanannyi tisztelet és megbecsülés illeti meg

qrvára nem kötelessége a parasztságot elviselni, sem azt, hogy valaki játsza az eszét (ami nincs is neki)

 

azon kívül, hogy 3 hónapig pörgette a farkát meg bömbölt a villában nagyon értéket nem tudott felmutatni amit kicsit is tisztelni lehetne...

 

az anyjával viselkedhet így más emberrel nem

 

 

az már egy másik történet, hogy ha valakit provokál, akkor lehet hogy megsimogatják a pofiját, mert az életben nincs kizárás, mint a villában :)

 

de igen alja módon tud viselkedni itthon a celebvilág... mint akik nem büdöset finganak... alja mocsadék a 99,9%-k...

Előzmény: Furnace.Creek (70322)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70322

Pont ezt akartam írni, hogy ha én lennék a főnöke már másnap repülne a kedves pincérlány. Neki az a dolga, hogy az ilyen hülyéket is mosolyogva kiszolgáljon. Az hogy neki nem volt szompatikus a gyökér gyerek, az másodlagos. A gyökér vendég is fontos vendég. Ha figyelmesen elolvassuk a lány beszámolóját, lehet érezni hogy erősen provokálta a dolgot. Kimondottan éreztetni akarta, hogy mennyire megveti. Ettől függetlenül Aurélió egy csicska! :-)

Előzmény: cas (70319)
szévike Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70321

Engem már a legelején kiakasztott Aurélió. Akkor még volt stream és az egyikben arról beszélt Zsoltnak, hogy milyen jó lesz ha vége lesz, mert akkor akárhova mennek majd mindenütt megismerik őket, hogy megjöttek a celebek.  Hivta is Zsoltot, hogy majd menjen le hozzájuk Bajára. Bár ő ott most is valami celebféle, mert a városban mindenki ismeri, de majd együtt jókat fognak csajozni, bulizni.

 

Ez a vágyakozás a celeblétre később is többször felbukkant. Hát most itt van.

Örülök neki, hogy volt valaki, aki pont leszarta és pofára esett. Remélem ez a balhé másokat is arra ébreszt, hogy nem kell előtte/előttük hasra esni, semmi érték nincs az ismertségük között. Tapló volt amikor bement és még taplóbban jött ki.

ga_zsi Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70320

Ha rendesen elolvastad volna, én azt írtam, hogy EZ EGY FILM VOLT.

Előzmény: mindenki senkije (70290)
cas Creative Commons License 2014.05.20 0 0 70319

Ebben a történetben a pincérlány is erősen benne van, a gyökérből kihozta a gyökeret, mert ezt akarta. Én megértem, mert én is utálom az ilyen elszállós senkiket, de megtehette volna simán, hogy Au fényképészkedési ajánlatát elfogadja, vagy visszautasítja, ő ehelyett visszaprovokált. Szóval annyira nem kell felháborodnia, mert tudhatta, hogy ez lesz a vége. Abból a szempontból viszont jogos a felháborodása, hogy mit képzel magáról ez a helikopteres 0.

Előzmény: xed-ni (70297)
Hantufan222 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70318

Szegény Zsófika nem nyert,és ilyen alamizsna újság cikkekkel kell beérnie,aminek a valóságtartalma gondolom egyenlő a nullával.

Előzmény: babyke by (70317)
babyke by Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70317
Engem speciel nem igazan erdekel, hogy mi van Zsofi es Attila kozott. Kapcsolatukkal nem alaznak meg senkit. Egeszsegukre!

Az Au fele pincernos sztori is csak azert bosszant, mert megalaztak egy embert. A szexualis elete Au-nak sem erdekel.
sajn Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70316

Tudod a negativ reklàm is reklàm! Ennek ellenére (màr a Blikkben is benne van) szerintem tul spillàzta a kislàny a dolgokat.

Előzmény: szabo_bela (70314)
M63 010 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70315

Tudtam, hogy hülye, de hogy ennyire nemiszervsapka, azt azért nem gondoltam volna. Mégiscsak jobb lett volna, ha Zsófika nyer, hát nem sokon múlott!

szabo_bela Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70314

Megy a cigányozás ezerrel, de a sztori maga teljesen életszerű, és egy az egybe beleillik a Debilről kialakult képbe. Furcsa, hogy nem képesek ezt a kettőt szérválasztani itt egy páran. 

Semmi értelme nem lenne ezt csak úgy kitalálni, főleg mivel senki nem nyerne vele semmit, mivel már vége a játéknak. 

Előzmény: sajn (70301)
sajn Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70313
Notex Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70312

Bocs, látom már linkelték.

Előzmény: Notex (70311)
Notex Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70311

A cikkek ez alapján íródtak,

https://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/629516540474163

aztán, hogy lejáratás vagy igaz, mindenki döntse el maga.

Au egyelőre nem nagyon cáfol . . .

Előzmény: lilive (70305)
M63 010 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 70310

A Pistikében több karikatúra is ekézi a játékosok IQ-ját - jogosan!

Előzmény: Törölt nick (70304)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!