Keresés

Részletes keresés

Alfika Creative Commons License 2014.05.03 0 0 126

Ha az android nem jön be, windows meg igen, akkor miért akarsz BB-t? Akkor vegyél windows-t... :) 

Előzmény: Nagyi17 (125)
Nagyi17 Creative Commons License 2014.05.03 0 0 125

Sziasztok,Z10et szeretnék venni.Valakinek véleménye róla?Megéri/nem éri.Androidot nem szeretnék,mert sokat fagy,nekem lassú,akad.Win phone bejön,nekem gyors volt,szépen futott nem akadt.Blackberryről nincs semmi info-m,neten vegyes dolgok vannak,van aki nagyon szidja a z10et van aki isteníti.Ti hátha tudtok valami jobbat mondani/írni.Köszönöm előre is.

m4bo Creative Commons License 2014.04.15 0 0 124

Szia! 
Én most szándékozok venni egy Q10-et, de kicsit bizonytalan vagyok, hogy vajon a gmail, viber, maps, esetleg facebook fut e sima wifi kapcsolattal, mert (T-mobile) feltöltő kártyás leszek, és félek ha nem választok valamilyen netet hozzá, akkor nem fognak menni. Esetleg meg tudnád mondani, hogy az ilyen programok futtatásához feltétel net, vagy elég csak wifi (ha van wifi=van gmail, viber....stb; ha nincs wifi=nincs gmail, viber...stb) 

Előre is köszönöm a segítséged! 

 

 

Előzmény: patky77 (121)
pintérlászló Creative Commons License 2014.04.14 0 0 123

Szia! Keress rá az igo androidos verziójára, kifogástalanul fut rajt :)

Előzmény: vadamm (119)
Simone Lewis Creative Commons License 2014.04.10 0 0 122

Sziasztok,
BB9790-em van és két kérdésem:
- ha wifis neten vagyok, akkor alapból azt a netet használja a készülék, vagy a mobilcsomagomhoz tartozót?
- vacakol az aksi, vettem újat, az úk aksival is 1 nap alatt lemerül, pedig nem sokat használom – létezik, hogy a készülékkel van baj?
Köszi a segítséget!

patky77 Creative Commons License 2014.04.02 0 0 121

Hali,

 

Nekem Q10-em van és hibátlanul megy BIS, BES nélkül is.

Van neki egy úgynevezett HUB funkciója, amiben az összes levél, értesítés, üzenet megjelenik összegezve, szelektálva ahogyan szeretnéd.

Gmail megy, nekem is az van. Skype megy Én is használom. Viber nekem sajnos nem megy. WhatsApp megy, használom. Van saját BBM-je amivel BB-k között tudsz ingyen csetelni, videocsetelni.

Hamarabb megkapom a telefonra sokszor az email-t mint a gépen a gmail fiókomba.

Navi működik szépen.

Nekem az akku állandó wifi/3g mellett 2 napot simán kibír.

 

Egyébként már a legfrissebb OS-en mennek az androidos apk-k is. Amik ugyebár ingyenesek. :)

Ha tudok segítek, ha van kérdés. ;)

Előzmény: tezsparker13 (120)
tezsparker13 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 120

Sziasztok!

 

Szeretnék kérni egy kis útbaigazítást. Jelenleg iPhone 4GS telefonom van, nagyon szeretem/szerettem! Rövidre fogva: Régi szoftver és hardver. Lassul, frissíteni nem akarom, mert undorító szerintem az új iOS.

 

Q10, Q5-ben vagy Bold 9790-ben gondolkozok. Azt tudom, hogy mi ez a BIS,BES de azt nem tudom, hogy hogy viselkednek a telefonok, hogy ha nincsenek előfizetve. Nekem a havi díjamban van 500MB net. Azzal tudok majd email-okat frissíteni a telefonomon, valamint Whatsapp-ot használni, Viber, Skype...stb... (nagyjából ennyi is)?
Vagy az email csak és kizárólag a BIS előfizetéssel fognak megjelenni a telefonomon?! Nekem ez fontos mert rengeteget emailezek.

 

Köszönöm a segítségeteket!

 

Üdv, Viktor

vadamm Creative Commons License 2014.03.06 0 0 119

Sziasztok!

 

Nemrégiben vásároltam egy Blacberry Z10 es keszuleket es szeretnek ra tenne navigáciot,olyat ami nem hasznalja az adatforgalmat.

Ha valaki tud segíteni megköszönnem.

 

Üdv.

sky777 Creative Commons License 2014.03.04 0 0 118

Üdv mindenkinek

 

Z10-es Hubjára nem tudom felrakni a Yahoo.hu-s fiókomat.Fb,Gmail gond nélkül fut de a yahoo-t csak keresi és azt írja,hogy a kiszolgáló nem válaszol vagy valami hasonlót.Jó lenne megoldani mert pont az az üzleti mailem és kéne folyamatos értesítés.

Előre is köszi:Gábor

Viktória Feketeová Creative Commons License 2014.03.03 0 0 117

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a szolgáltatómtól kaptam ideiglenesen egy telefont amíg az enyémet javítják.  Blackberry C52-t kaptam, amivel az a baj , hogy a mobilinternetet ha kikapcsolom akkor nincsen szignálom ( neharagudjatok szlovákiából írok és nemtudom, nálatok azt hogy fejezik ki, nemtudok olyankor hívást fogadni és hivni sem) viszont, nincsmobilnetem és ha bekapcsolva hagyom ő automatikusan a mobilnetet használja..hogy tudnám kikapcsolni őgy hogy hivni is tudjak?? előre is köszönöm a válaszokat! :)

NikolSnake86 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 116

Sziasztok!

 

Kérnék egy kis segítséget. Van egy BlackBerry 9700-as telóm és időnként lefagy és ilyenkor szét kel szednem a telefont és újra indítani. Ezt miért csinálja és hogyan lehetne ezt a problémát orvosolni?

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

 

Üdvözlettel: Nikol

pesta8 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 115

Lehet nem fer ra tobb kep. Memoria allapotat nezd meg, vagy torolj egy-ket korabbi kepet es utana probald meg.

Előzmény: Márk Sáfár (114)
Márk Sáfár Creative Commons License 2014.02.10 0 0 114

Sziaszatok! Most került hozzám agy Black Berry Torch 9800-as nagyon tetszik megvagyok elégedve vele. Egy problémám van a kamerájával, videózni tudok vele de valamiért nem rögzít képet csak vakuzik! Szoftver ügyileg ráférne egy újratelepítés  mert lassú is egy kicsit valakinek van valami tippje,hogy mi lehet a probléma ? kettő nappal ezelőtt lehetett még vele fotót csinálni. Mikor megkaptam csináltam egy alapértelmezett visszaállítást a telefonon de nem hiszem,hogy ez lenne a probléma. Ha valaki tud bármi tippet adni azt megköszönném. 

-=robespierre=- Creative Commons License 2014.02.03 0 0 113

Te jó ég! Ennyi gond van a Z10-zel?? Pedig azt akartam venni. Most német nyelven adják 68000-ért. Lehet rá magyart vagy angolt varázsolni?

silly.boy.four Creative Commons License 2014.01.25 0 0 112

Sziasztok, friss BlackBerry tulaj vagyok, eddig elégedett voltam a telefonnal , de most jönnek elő a bajok...

Ez egy BB Z10 pár napja vettem használtan, nagyon olcsó volt, mert pixelhibás a kijelzőpanel. 

Arról viszont nem lettem tájékoztatva hogy: a telefon, ha eléri a 85%-ot akkor kikapcsol, úgy érzi teljesen lemerült, felrakom töltőre és mire bekapcsol 88%-on van. 

A másik örömöm, a hívások 70%-ában úgy zúg mind az én fülembe mind a másik fél fülébe, mint a kishangszóró mikor mellérakod a telefont és hívnak. Ha kihangosítom, vagy lenémítom a mikrofont akkor elmúlik. (amikor megvettem éppen nem csinálta ezt) Úgy vettem észre hogy akkor is elmúlik ha leveszem a hátlapot, de ha ilyenkor babrálok a két kis aranyszínű érintkezővel amit a hátlappal érintkezik akkor elő-előjön a zúgás(de ez lehet cask véletlen, és egyébként még a t-mobile robotügyfélszólgálattal is zúg). 

Márciusban adtam el az iPhone5-öm úgyhogy nano simem van és azt tettem be a micro sim helyére(más telefonnál nem volt ebből baj) és nem tudom összefügg-e vele. Beraktam a családból 2 microsimet is egyikkel se zúgott de ki tudja hogy éppen csak jó volt vagy tényleg a sim a baj.

10.2.0.1xxx verzió volt rajta gondoltam az akksiparát megjavítja egy újrahúzás letöltöttem egy 10.2.1.xxx-et (talán még béta nem értettem a weboldalt) jobb lett maga a telefon jó kis fejlesztések vannak benne de az akksi meg a zúgás maradt. 

Most az akksi maga rossz, vagy valamelyik érintkező leszkadt az alaplapról és nem érintkezik egy cella, vagy mi a bánat van vele?

Ha valakinek van tapasztalata ilyenekkel vagy van jó szervízese akkor várom a tanácsokat, illetve Dunaharaszti közelében várom a vállalkozó szelleműeket akik próbára bocsájtják az akksi és a hátlapot, hogy kiderüljön mia  ludas.

Most egylőre odaadom a családban valakinek hogy használja másik sim-mel és remélem legalább az kiderül.

Köszönöm előre is a segítséget.

Nagytomasz78 Creative Commons License 2014.01.20 0 0 111

HellÓ Zolee!

Nekem is csinált hasonlókat...Először nem volt térerő.Kicseréltettem a micro simet,ekkor térerő szuper,mobilnet meg megadta magát,plusz olyan hibaüzenetet is kaptam,hogy a sim kártya nem kompatibilis a telefonnal!!!Vicc

 

Zolee011 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 110

hello!

Tegnap vettem egy bb z10-et! elösször van blackberry-m! szóval most még csak barátkozom vele!Ma többször csinálta azt,hogy ha pár órát nem használtam, egyszerűen nem volt elérhető a sim kártya! nem tudtam hívni! ez mitől van?  És lenne még egy próblémám, hogy a mobilnetem se működik! ez mitől van?

pesta8 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 109

En a Bb Worldbe se tudok belepni, azt irja, nem vagyok jogosult az oldal megtekintesere.

Előzmény: Norbee88 (108)
Norbee88 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 108

Felraktam a BlackBerry Worldből a BlackBerry Runtime for Android cuccot.... és hát azóta alig indul el valami... nem cisnál semmit.. Valakinek ugyanez a probléma? 

Alfika Creative Commons License 2014.01.14 0 0 107

Ez mindenképpen rendellenes működés. Ki kellene szűrni, hogy a telefon okozza e ezt a jelenséget, vagy a sim-kártya (mert az is lehet ám).

 

Én első körben lefrissíteném/újrahúznám a telefon szoftverét. Ha a hiba továbbra is jelentkezik, kipróbálnám egy másik készülékben a simkártyát, és ebben a készülékben is kipróbálnék egy másik kártyát.

 

Ezek után már ki kell derülnie hogy készülék, vagy kártyahiba... Ha kártyahiba, azt elvileg ingyen cseréli a szolgáltató. Ha készülékhiba, akkor pedig szervíz...

Előzmény: szentkiralyi01 (106)
szentkiralyi01 Creative Commons License 2014.01.14 0 0 106
Sziasztok,

Egy blackberry 9900 telefonom van kb 1 eve es jopar honapja megtortenik az, hogy a terero normalis, t mob halozat megvan... Es a telefon megsem csorog ha hivnak, azt jelzi a hivo felnek hogy ki vagyok kapcsolva.
Van, hogy ugy veszem eszre ezt a "leallast" hogy amikor en inditanek hivast, nem megy. Hosszu csend, majd egy sipszo es kesz passz. Ilyenkor ujrainditom a telefont vagy ki/be kapcsolom a halozatot es helyre all.
Van hogy orakkal kesobb magatol minden helyreall es kapom sorra a nem fogadott hivasokrol az sms-eket, es akkor nyugtazom magamba hogy de jo akkor megint megtortent...

Terero mint emlitettem van, halozat van, email funkcio mukodik, alkalmazasok mukodnek zavartalanul. Csak epp hivni nem tudnak es en sem tudok hivast kezdemenyezni.

Egyre gyakrabban tortenik meg, es ez mar kezd egyre idegesitobb lenni.

Van valami otletetek, hogy miert van ez?

Udv, es koszi!
BSTEVE80 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 105

Értem,köszi.Bár nem lettem boldogabb...

Előzmény: pesta8 (104)
pesta8 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 104

Nekem ha varok bele egy picit, kitisztul. Bar nekem HTC csinalja. Bb a bevalt 9000-esem van. Nem mai darab, ilyen celra nem is jo.

Előzmény: BSTEVE80 (103)
BSTEVE80 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 103

Sziasztok!

 

Miért van az hogy a kétujjas nagyításkor nem tisztul ki a kép(weboldal),pixeles mint állat.Beállítás hiba?

Az értesítési led nem akarja amit kellene tudnia.Telepítettem a Color ID-t és b@szik villogni.....

Varsányiné Creative Commons License 2014.01.09 0 0 102

Ja, és előtte közölt valami olyasmit, hogy a képernyőfotót sikeresen elkészítette. Na, ezt végképp nem értem. (BTW: a képernyőfotók VALÓBAN megtalálhatóak, akár akartam, akár nem...)

Előzmény: Varsányiné (101)
Varsányiné Creative Commons License 2014.01.09 0 0 101

Sziasztok!

 

Tegnap vettem egy BB q5-t, fissítettem az oprendszert (10.2.0.429 néven fut).

A következő problémára figyeltem fel, amikor ma elkezdtem használni. Az első hívásom közben egyszerűen újraindította magát, az azt követő 3 hívásom esetében pedig a hívás után indult úkjra... mi lehet ez? Valamit elbanyekoltam a beállításokban? Vagy oprendszerhibe? VAgy hardveres? (nem hiszem).

Előre is köszi!

Norbee88 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 100

Hello!

Egy Z10-en működő Vibert tud valaki küldeni, vagy linkelni? Már próbáltam jó párat de nem sikerült, bejön az ablak és egyből leáll..

Toth Jozsef ... ... Creative Commons License 2013.12.24 0 0 99

hello

lenne egy olyan gondom,hogy tmobilnál vettem egy z10 et,és kértem a függetlenitést,meg is jött a kód,de annyira nem értenek hozzá,hogy fingjuk sincs mit hogyan kell.Elvileg azt irja a telo,hogy feloldva van,de a másik kártyát nem ismeri fel.Igy most akkor mit tudok csinálni?Tudja valaki?

Alfika Creative Commons License 2013.12.18 0 0 98
Előzmény: laho33 (97)
laho33 Creative Commons License 2013.12.18 0 0 97

Sziasztok !

 

Van egy Z10 esem . bekapcsolás után kidobott egy hibakódot BB10-0015 Error .

Probaltam rajta frissiteni semmi , valaki találkozott már ezzel a problémával?

Van egy 9700 Bold.om is 4 éves eredeti aksival egész nap nyuzom uj szoftver van rajta és még soha nem hagyott cserben . A Z10 viszont egy hét után ezt produkálta .

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!