Keresés

Részletes keresés

zizi Creative Commons License 2011.11.09 0 0 20

Dehogynem, kezdettől fogva :-)

Előzmény: Gósztrájder (19)
Gósztrájder Creative Commons License 2011.10.14 0 0 19

Senki nem nézi? Ha ezt nem, akkor miket? (bár van pár szomorú sejtésem)

Gósztrájder Creative Commons License 2011.09.11 0 0 18

Van S04E01!

Vajk Creative Commons License 2011.02.01 0 0 17

Ha a Soa tetszett, akkor mindenképpen érdemes a Shield. A Wired más stílus, de megmutat az is sokmindent az USa nem reklámozott életéből.

Előzmény: Traider (16)
Traider Creative Commons License 2011.01.31 0 0 16

Nem, ezek még kimaradtak az életemből.

Tudom hogy a The Shield-ben is benne van Sutter keze, de még nem volt időm belekezdeni.

Szóval azt mondod érdemes?

 

Előzmény: Vajk (15)
Vajk Creative Commons License 2011.01.30 0 0 15

Kemény zsarukat láttad?

Vagy a Wired-et ? (Bedrótozva)

 

 

Előzmény: Traider (14)
Traider Creative Commons License 2011.01.28 0 0 14

Én meg most végeztem a 3.évaddal és percekig csak néztem magam elé, hatalmas érzelmi bombát tolt az arcomba. A legjobb sorozat, amit valaha láttam, kiváló színészek, kegyetlen jól eltalált zenék, óriási riszpekt Kurt Sutter-nek!

Kívánom hogy ilyen színvonalon tartsa még évekig a SoA--t.

 

Előzmény: Gósztrájder (13)
Gósztrájder Creative Commons License 2011.01.20 0 0 13

 

Katey Sagal pedig Golden Globe-díjat kapott a sorozatbeli alakításáért.

 

 

Vajk Creative Commons License 2011.01.19 0 0 12

Szerintem sincs benne annyi. Jönnek-mennek a motorokkal, haragsznak-kibékülnek a mayans-szal és ennyi.

Egy kis bunyó, egy-egy gyilkosság és ezek kiszámíthatóak.

 

Ally Walker jól nyomja a pszicho-picsát :)

 

 

Előzmény: Gósztrájder (11)
Gósztrájder Creative Commons License 2011.01.18 0 0 11

 

Már szorri de nem igazán értelmezted jól amit leírtam. Mennyit írtam, hogy szerintem lesz? (nyugodtan add össze)

 

 

Egyébként erre reagáltam:

 

"ha egy Vészhelyzet el tudott menni 15-ig, ezt is simán el lehetne vinni odáig, van benne annyi"

 

Szerintem pedig nincs!

 

 

Előzmény: Endaer (9)
Vajk Creative Commons License 2011.01.18 0 0 10

Mi a sztori kiszámítható vége?

Előzmény: Gósztrájder (7)
Endaer Creative Commons License 2011.01.18 0 0 9

Kezdjünk el tényekről beszélni, mert a "hiszem" elég furcsán hat számomra egy topic indító embertől. Ha topicot indítassz, feltételezem, azért, mert érdekel a téma, amiről topicot nyitsz. Ehhez képest láthatóan nincs információd a sorozatról... :(

Kurt Sutter már a második évad alatt közzétette elképzelését arra vonatkozóan, hogy szerinte 7 évadnyi sztori hozható ki az MC-ből anélkül, hogy elvesztené az eredetiségét. Ebből ugye 3 évad már levetítésre került, a 4.-et pedig megrendelte az FX, még a 3x01-3x03 eredményei alapján.

Figyelmedbe ajánlom Sutter blogját, twitter csatornáját, és a Facebook profilját - sok információt közöl nagyon közvetlen stílusban, hogy a lehető legkevesebb találgatásnak adjon teret.

Pár link, hátha nem veszed tolakodásnak:

Előzmény: Gósztrájder (7)
Vajk Creative Commons License 2011.01.16 0 0 8

SPOILER: (kijelölve látható)

Van a második évad végén egy magyar vonatkozás: Zoebell magyar:)

Még a magyar útlevél is feltűnik

 

 

 

Előzmény: Gósztrájder (-)
Gósztrájder Creative Commons License 2011.01.08 0 0 7

Nem hiszem, hogy túl sok évad lesz. A sztori vége kiszámítható, csak kérdés hány évad alatt oldják meg. Még 2-3 maximum.

Előzmény: Tommi (6)
Tommi Creative Commons License 2011.01.03 0 0 6

Sziasztok!

 

Nem is tudtam, hogy a SOA-nak van itt topicja, bár ahogy látom nincs nagy pörgés :(

 

Szerintem egyszerűen zseniális és TV elé szegező ez a sorozat, felüdülés a sok idióta kórházas-helyszínelős-vámpíros-akármilyen sz@rfolyam után :)))

 

Erős a gyanúm, hogy kis hazánkban a Maunikán és Való Világon szocializálódó "kifinomult" közönségnek nincs igénye erre a szuper sorozatra, max valami nagyon eldugott éjjeli időpontban tudom elképzelni a Cool-on vagy az AXN-en (inkább utóbbin). Viszont ha valamelyik "nagy" csatorna lát benne fantáziát, akkor jön a szinkron és ezzel szerintem nagyon el lenne rontva, eredetiben és feliratosan sokkal-sokkal jobb.

 

Sutter 7 évadot tervez, de ha egy Vészhelyzet el tudott menni 15-ig, ezt is simán el lehetne vinni odáig, van benne annyi :)

Gósztrájder Creative Commons License 2010.12.05 0 0 5

 

 

Majd akkor mit mondasz ha megnézted a 2., 3. évadot?! :)

 

 

Előzmény: Traider (4)
Traider Creative Commons License 2010.11.01 0 0 4
Én most végeztem az első évaddal.
Az utolsó két része, de különösen az utolsó 10 perc (John the Revelator) nálam a legjobbak közé emelte, elképesztő, lehengerlő a hangulata!
Inkvizitor78 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 3

Én mostanában érek a végére a második évadnak és bizony nagyon bejövős a sorozat.

Komplex, ugyanakkor tényleg egy olyan drámai beütésű sorozat, amiben időnként poénos helyzetek jelennek meg.

 

A magyar piacon viszont szerintem csak a Cool vagy a Viasat valamely csatornája fogja bevállalni ha meri majd, mert bizony azért vannak benne necces részek.:)

 

Az életérzés meg naggyon átjövős!!!:)

 

 

Only God judges me!

Gósztrájder Creative Commons License 2009.12.15 0 0 2

Az az "Anarchy In The UK", te!!! :)

Előzmény: Törölt nick (1)
Gósztrájder Creative Commons License 2009.12.15 0 0 0
Előzmény: Gósztrájder (-)
Gósztrájder Creative Commons License 2009.12.15 0 0 topiknyitó
Az első évad trailer-e:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pCDA7eV4dPM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pCDA7eV4dPM</a>

sons-of-anarchy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!