Keresés

Részletes keresés

mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 213
Andrija Puharich amerikai parapszichológus kutató – aki megszervezte Geller képességeinek vizsgálatát az USA-ban – 1974-es Uri című könyvében[17] arról ír, hogy Gellert és őt a Hoova nevezetű bolygó kompjúterizált lakói választották ki a közvetítőiknek.
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 212

" az új jelölt Szekeres Imre bizalmasa."

Na ez az ami mindent elmond.
Előzmény: kibéd (207)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 209
ja ja ! ő szakértő! hisz a mélyhűtők terén szerzett gyakorlatot befagyasztásból..
Előzmény: int21h (189)
kennystyle Creative Commons License 2009.03.27 0 0 208
Én azt mondom ez a Takács el fogja vállalni a jelöltséget.

Megnéztem egy céginfót az Electroluxról és amellett, hogy folyamatosan meredeken zuhan a nyereségük még azt is látom, hogy ügyvezetői megbízatása 2009 májusig szól. Ezekben a nehéz időkben mégis csak jobb miniszterelnöknek lenni, mint munkanélkülinek, nem ?
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 207
Takács János 1960-ban az erdélyi Nagyszebenben született. Kolozsváron végzett közgazdászként, 1990-ban költözött Magyarországra. Először Tungsramnál, majd a céget megvásárló amerikai General Electrics clevelandi irodájában dolgozott. 1997 óta a svéd tulajdonú, jászberényi Electrolux Lehel gyárat vezeti és a cég közép-kelet-európai holdingjának is vezetője. Tavaly nyáron a Menedzserek Országos Szövetségének elnökévé választották.

A Magyar Nemzet szerint Takács román-magyar kettős állampolgár. Jól beszél románul és angolul, illetve tud franciául és németül is.

A Magyar Nemzet szerint az új jelölt Szekeres Imre bizalmasa.

-------------------------------------------------------------------------------------

A kora alapján lehett akár Secus is....
sensei47 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 206
Szerbusz VirágElvtárs! Jönnek a fiaid is?:-))))
Előzmény: VirágElvtárs (192)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 205
akit a szadesz is elfogadna:

Uri Geller (héber: אורי גלר, született György Gellér[1] Tel-Aviv, 1946. december 20) izraeli–brit előadóművész. Állítása szerint temészetfeletti pszichikai képességekkel rendelkezik.

Gellert televíziós szereplései tették híressé, melyekben állítása szerint paranormális képességeit – pszichokinézis, dowsing, telepátia – használta.[2] Repertoárjában többek között kanálhajlítás, eltakart rajzok leírása, órák manipulálása szerepelt. Geller elmondása szerint ezen mutatványokat akaratának és elméjének ereje segítségével viszi véghez.[3] Kritikusai demonstrálták, hogy mutatványai végrehajthatók bűvésztrükkök és illúziók segítségével.


és neki is vot egy öszöde:

„Többé nem állítom, hogy természetfeletti erőm van. Szórakoztató művész vagyok. Jó show-t akarok csinálni. Az egész jellemem megváltozott.”

– Uri Geller
2007. november
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 204
Ja. Aztán egy hónap múlva kifutó.

Hát ki fog ennek bármit is elhinni/megcsinálni?
Előzmény: VirágElvtárs (192)
RontóPál Creative Commons License 2009.03.27 0 0 203
"küldje tovább az sms-t!"

Ha legalább 10 embernek továbbküldi, akkor nemsokára nagy szerencse fogja érni!:-)
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 202
"pártfunci"... még az a szerencse, hogy akad néhány pártpunci is...
Előzmény: Törölt nick (178)
Pacemaker Creative Commons License 2009.03.27 0 0 201

Kalgonizálják Takácsot és akár 2 órán át is jelölt lehet.

Zerstörer Creative Commons License 2009.03.27 0 0 200
Teljesen mindegy számára, a lényeg Orbán Viktor programnélküliségénak kimutatása és az, hogy a keresztények hülyék.
Előzmény: ex_lx (183)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 199
ritkán röhögtem ennyit topicon én is. csak nehogy túl gyorsan legyen másik jelölt.
Előzmény: Vámpír2009 (185)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 198
Nehéz idők járnak a publicistákra:)
Előzmény: ex_lx (183)
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 195
Ez elég pikáncs, ugyanis Ficsor Ferenc '94-ben az szdsz képviselőjelöltje volt Bátonyterenyén!
Előzmény: Törölt nick (117)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 194
hátha nem labló :))
PJ Proby Creative Commons License 2009.03.27 0 0 193
Basszuis! Néhány betüt kihagytam volna? Már a T-betűnél tartanak a telefonkönyvben?
Előzmény: identifikátor (-)
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 192
Hiába örömködtök ti naszionalista beírogatók.

Takács befutó lesz.
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 191
Legyen Róbert Gida a miniszterelnök.
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 190
A kérdés valójában ugye nem kérdés.
Kevés ember van a magyar politika gusztustalan posványában akitől szabályosan hányinger környékez, mert erős a gyomrom. Köztük van előkelő helyen szekeres imre.
És akkor elővarázsolnak szekeres zsebéből egy jancsi bohócot.
Na ez már sok.
Előzmény: ex_lx (180)
int21h Creative Commons License 2009.03.27 0 0 189

Na ez már tagadhatatlanul szakmai indokkal lett jelölve:

 

 

Takács János Elektrolux Lehel Kft. - a befagyasztás fontos szerepet kap majd az új programban.

 

kazohinia Creative Commons License 2009.03.27 0 0 188
(....pénzmosás????)
Előzmény: Törölt nick (147)
Dr. bodza Creative Commons License 2009.03.27 0 0 187
Borat verhetetlen! :- D
Előzmény: Törölt nick (50)
mammamija Creative Commons License 2009.03.27 0 0 186
:) Viszont ha van fékezetthabzású programja - akár még jó is lehet:)
Előzmény: harisnyas_pippi (162)
Vámpír2009 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 185

:))

Ettől a topictól be fogok hugyozni!

Előzmény: Törölt nick (147)
mammamija Creative Commons License 2009.03.27 0 0 184
... "megtiszteltetés volna".... "elgondolkodnék rajta"...ha már gondúkodik akkor akár vállalhatja is. Gondolom kérdezi, mennyi a zsé.
Előzmény: kibéd (157)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 183
"csodálkozok, hogy tótawé még vissza tudja tartani a tollát"

A haját tépi. Mire megírja a cikket, már a cikkben szereplő jelölt utáni jelölt sem aktuális, és kezdheti elölről.
Előzmény: zvolo (177)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 181
:D
Előzmény: Törölt nick (173)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 180
Vajon mi lehet a feladata egy mosógépgyárosnak, ha
1. Veres kijelenti, hogy az MSZP ukázát kell követnie,
2. az MSZP ki lesz picsázva,
3. a mosógépgyáros legfeljebb egy évig úgyködhet,
4. még egy év erejéig hívható le egy rakás pénz,
5. azt a pénzt úgy kell ellopni, hogy jövőre maradjon párttag szabadlábon?
Előzmény: harisnyas_pippi (162)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 179
Neveket akarok hallani! :)
Előzmény: zvolo (177)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!