Keresés

Részletes keresés

Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1319
Tehát az ellenzék a hibás, világos.
Kormány és feri meg nem.
Értem.
Te mond!

A maszop megszavazta Orbán alatt a minimálbér emelést, akkor ő ezért nem hibás?
Előzmény: Törölt nick (1313)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1318
Ezért az ellenzék a hibás?
A kormány nem is vett részt a dologban, nem ez volt az igérete, nem ők alkották a törvényt, a szavazáson véletlenűl nyomták meg az igen gombot a maszopos, szdszes képviselők,az ellenzék okolható ezért is.
Igy van.
:-)))
Előzmény: Open Society (1311)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1316
Hát, ha Bayerrel azonosítjuk a jobboldalt, akkor gondolom a balt meg Thürmerrrel kéne.
Ő se tünik épp nyertesnek
Előzmény: Lebenstod (1304)
Lebenstod Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1314
Tegnap v. tegnapelőtt. Bayer vezette beszélgetés. Olyan félmosolyok, mint amikor valaki halkan belelép. Vesztesek. Ordít róluk-
Előzmény: Reménytelen_ (1305)
Open Society Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1312
Az én "szép #1285-öm" válasz volt valamire, aminek az előzményét szartál elolvasni.
Előzmény: Törölt nick (1310)
Open Society Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1311

"a lakosságnak kedvező törvényeket"

 

Kicsit egyszerű felfogásod szerint ugyebár az kedvező a lakosságnak, ha sok pénzt kap és kevés közterhet visel. Ezen már a régi görögök is túljutottak.

 

Mi meg ebbe roppanunk bele most.

Előzmény: Reménytelen_ (1308)
Open Society Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1309
Ühüm. Szóval a Mazsihisz a pápának felel meg szép asszociációd szerint?
Előzmény: Törölt nick (1289)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1308
És?
Ez a szar szétmajszolása.
MINDIG az ellenzék bármelyik ciklusban megszavazza a lakosságnak kedvező törvényeket.
Ezzel nincs semmi baj.
DE!
Ki alkotta a törvényt, ki kezdeményezte, ha nem szavazza meg az ellenzék, akkor is átmegy a törvény?
Előzmény: Törölt nick (1307)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1306
Az más.
Vesztesek?
Miért?
2006 egy nagy átverés volt.
Előzmény: Lebenstod (1304)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1305
Ez mikor volt?
Most éppen a Civil kaszinó ment, nem láttam Bayert, és nagyon igazuk van.
Előzmény: Lebenstod (1302)
Lebenstod Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1304
Javítom: Echo tv volt. (Vesztesek - ez a lényeg)
Előzmény: Lebenstod (1302)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1303
" s egyszerűen azért, mert országromboló gazember, és nem nagyon érdekel, hogy neked más a véleményed. "
Tegnap próbáltam veled beszélgetni ebben a témában, de látom nem voot sok érteleme.
2002 óta ment tönkre az ország, és ehhez semmi köze nem volt az ellenzéknek.
Hogy lehet szidni az ellenzéekt,
A hatalom akkor mit tett 2002 óta?

A stilusod tipikus fletóista, titeket kerülni kell.
Előzmény: Törölt nick (1291)
Lebenstod Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1302
Benéztem 1 pillanatra a Hír TV-ben, csak a pofákra (Bayerék). Pofák, hanghordozás, szenvedő-fölényes félmosolyuk (nem jól áll) ordítja róluk: VESZTESEK.
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1301
Nem csak az egyházat mocskolják.
Előzmény: Open Society (1285)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1300
Köszönöm a lehetőséget. Hörr.
Előzmény: Törölt nick (1287)
Magic Horse Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1295
geszthi, a fikanickleleplező lángpallosával vajon merre lófrálhat ilyenkor? :DDD
Előzmény: Törölt nick (1293)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1290
Inkább felcserélem a betűket és röhögök :-]
Előzmény: Törölt nick (1287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1287

Amíg Orbán a magyar politika aktív résztvevője, addig ebben az országban nem lesz béke. EZT KÉREM MEGJEGYEZNI MINDENINEK,!!!!!

 

HA BÉKÉT AKARTOK , EZT A MOCSKOT KI KELL RADÍROZNI A POLITIKÁBÓL.

 

 

NA, LEHET HÖRÖGNI!!!!

Open Society Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1286

"országot dúl szét megállíthatatlanul a Fidesz és személy szerint Orbán Viktor."

 

Erre elég jó példa a mostani vasúti sztrájk. Szerinted nincs szerepe benne Ovinak? Hát a ferihegyiekében?

 

Ahogy a valaha "független" traktorblokádos Jakab Pesta ( MAGOSZ)is ott ül most a parlamentben, ahol legközelebb a "független" Gaskó fog. Nem mondd, hogy nem szóltam.

Előzmény: [virgo] (1268)
Open Society Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1285

"megszólalnak ha a kereszténységet MOCSKOLNI lehet"

 

Szólj valakinek, hogy magyarázza el, mi a különbség a kereszténység és az egyház között.

Előzmény: Reménytelen_ (1273)
subadubadu Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1284

"Úgy minősítik Friderikuszt, hogy
a./ nem olvasták a könyvet:"

 

A világirodalom nem szűkölködik könyvekben. Sem magyarul írtban, sem idegennyelvűben. Az emberek zöme azt a könyvet vásárolja meg, melyet arra érdemesnek tart. Friderikusz könyvét (elolvasása nélkül) én érdemtelennek tartom megvásárolni, különösen annak fényében, amit a könyvről eddig hallottam. A tévedés jogát természetesen fenntartom magamnak, de a fizetőképes keresletem mégis nagy valószínűséggel sokkal jobb könyvekre fogom elkölteni.

Előzmény: Törölt nick (1249)
subadubadu Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1283
Amennyiben Kondor Katalin a könyvében Magyarországot "jól prosperáló" országként jellemzi, akkor az a könyv igenis rossz forrás.
Előzmény: damm (1269)
subadubadu Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1282

"pláza csak ott épül, ahol kereslet van rá. gondoltam szólok. ez elemi közgazdasági tény."

 

Plázák helyett beszéljünk inkább azokról a lényegesen nagyobb számban előforduló kis közértekről, ahol a szegény emberek döntik el, hogy kenyerete vegyenek, vagy helyette inkább tejet. A vásárlás nemcsak igények, hanem lehetőségek kérdése is. gondoltam szólok. ez elemi közgazdasági tény.

Előzmény: Törölt nick (1232)
tbando Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1281
Figyelemreméltó a technika, ahogy megpróbálják ezt az elcseszett kormányoldalt kivakarni a xarból.

Milyen xarból? Ahogy én látom, mi vagyunk xarban. A kormányoldal primán megvan. Pl. most is kapott 5000 mrd-ot. Tuti befektetés.
Előzmény: lenndélen (1230)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1280
"A népszavazáson 3,3 millió ember ezt másképp gondolta..."

Hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni!

(Mellesleg: a népszavazás éppen úgy NEM gyógyszerfelírási díjról szólt, ahogy a "ne mi kapjuk a legtöbbet" - SEM közgyűlésen hangzott el!)
Előzmény: ZSOTYESZ (920)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1279
korrekt ;-)
Előzmény: Törölt nick (1278)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1277
Itt folytatod.....
Képes vagy a témához hozzászólni?
Kétlem.
Előzmény: beowolf (1276)
beowolf Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1276
Aha:-DDD
Előzmény: Reménytelen_ (1274)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1275
Igy van.:-)
Előzmény: Törölt nick (1267)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1274
Interneten olvasgatok elég sokat, főleg éjjel.
Előzmény: Törölt nick (1265)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!