Keresés

Részletes keresés

lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 18
Ott basztuk el, hogy rendszerváltáskor sokan azt hitték,ha leverik a vöröscsillagot, attól kezdve néhány éven belül úgy élünk, mint Ausztriában. nyugati életszínvonal után ácsingóznak sokan, miközben a szocializmus szociális biztonságát is szeretnék, pedig egy seggel két lovat megülni nem lehet. És azt sajnos azóta is megy, mert senki sem meri az embereknek megmondani, ez tovább így nem megy.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Magic Horse Creative Commons License 2008.10.24 0 0 17
A fidesz a hibás, írjunk ki új választást és válasszunk ellenzéket!
ex_lx Creative Commons License 2008.10.24 0 0 16
Tudom én, hogy mi a politikai kultúra. Azt viszont nem tudom, hogyan fogok kibaszott jó könyveket írni a modern polidiliről. BTW, a lemondással együtt a nickemet is törölni kell?
Előzmény: John Doe(520i) (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 15
sokat segítene ha a kádári mszp és az uralma alá vont szdsz eltűnne ahova Horn Gábor mondta
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 14
De majd a vérjobbos, de az országot elkúró maszop, ismét lerabol bennünket. Akkor lesz nagy jó.
Előzmény: Törölt nick (13)
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.10.24 0 0 12
A hétfőt meg sem várva? ;o)
Előzmény: ex_lx (11)
ex_lx Creative Commons License 2008.10.24 0 0 11
Beismerem. Le is mondok, mámai hatállyal.
Zak Creative Commons License 2008.10.24 0 0 10
Ez nem igaz. Rágalom. Mindig kedves voltam a pultoslányhoz. Nem lehet nem kedvesnek lenni ahhoz, akit teljesen jogosan Szőke Nagyc$öc$ű Püféspin@nak hívnak.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Toxicus Creative Commons License 2008.10.24 0 0 9
Én azt hittem Orbán a hibás? Vagy történt valami, amiért nem Ő a hibás????
durvulo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 8
Persze, hogy ti!
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
HAL9000 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 7

Ez teljes mértékben igaz.

 

A nép választotta őket, ők pedig azt csinálták, amihez értenek, és amit mindig is csináltak.

 

Amíg a népnek tetszik, ez így is marad.

Előzmény: tollas (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 6
mi = mszp szdsz

akkor igaz
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
mac.m Creative Commons License 2008.10.24 0 0 5
" A nép elvesztette a kormány bizalmát, a legjobb volna, ha a népet föloszlatnák, s a kormány új népet választana."
tollas Creative Commons License 2008.10.24 0 0 4
Az elmúlt két év szívós töprengése rádöbbentette Gyurcsányit, hogy nem is ők kúrták el, hanem a magyar nép.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.10.24 0 0 3
Én semmit nem rontottam el. Álljon Gyurcsány bíróság elé..
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.10.24 0 0 2
Önmarcangolás helyett inkább olvasnál...
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
mac.m Creative Commons License 2008.10.24 0 0 1
Na ja. Feri csak elkúrta.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 0
basz0madta.
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.24 0 0 topiknyitó
Gyurcsány szerint mi vagyunk a hibásak, nekünk kell változni. Szóval hol rontottuk el?

Volt olyan hogy nem voltál elég kedves a pultos lányhoz? Szerintem ez is egyik oka annak, hogy itt tartunk. Mik a bűneink? Mi basztuk, azt tudjuk. De hol?

Önmarcangoló topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!