Keresés

Részletes keresés

keszthelyidora Creative Commons License 2013.07.09 0 0 296

Szia

 

Ha még aktuális a csapatkeresésed írj, mert szivesen látnánk a soraink közt

Előzmény: Bettina_88 (282)
keszthelyidora Creative Commons License 2013.07.09 0 0 295

Sziasztok!

 

Budapest bajnokságban szereplő női felnőtt kézilabda csapat játékosokat keres. Szívesen látunk mindenkit az augusztus közepén induló felkészülési időszakban, hetente két edzésen. Elsősorban játékosmulttal rendelkezőkre számítunk, de ha valaki csak mozogni szeretne őt is szeretettel fogadjuk. Ha valakit érdekel a keszthelyi.dora@freemail.hu -ra írjon

Híd-Unió SE Creative Commons License 2013.06.14 0 0 294

Sziasztok! 

 

Budapest bajnokságban játszó férfi és női csapatba keresünk játékosokat. Több csapatunk van, különböző célokkal, viszont valamennyi játéktudás, játékos múlt szükséges. 

 

További infóért keressetek: retlaki.gergely@gmail.com 

Csilluska93 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 293

Üdv.

Legutoljára 8.osztályos koromban kézilabdáztam. Nagyon szeretem a kézilabdát. Egy kis edzéssel vissza tudnék rázódni. Kapus voltam! Párszor mezönyjátékos is voltam! Bács Kiskun megyében keresek amatör csapatot. 20 éves vagyok.

Nita87 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 292

Sziasztok!

Amatőr kézilabda csapatot keresek Győrben!Nagyon szeretem a kézilabdát és szeretek játszani!hobbi szinten 1,5évig játszottam és most újra játszanék!

kezilabdatanoda Creative Commons License 2013.05.12 0 0 291

Szia!

Németországban amatőr női kézilabda csapat játékosokat keres. Amennyiben érdekel a lehetőség kérlek jelentkezz.

Üdvözlettel: Noémi Tölgyesi

Előzmény: tetofedoneni (239)
kezilabdatanoda Creative Commons License 2013.05.08 0 0 290

Sziasztok

Németországba keresünk amatör női játékosokat kapusokat akit érdekel a lehetőség kérem jelenkezzen

kezilabdatanoda@gmail.com email címen

mocsanka Creative Commons License 2013.05.03 0 0 289

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Tavaly szeptemberben újjá alakult kézilabda csapatunkba keresünk játék tudással rendelkező társakat, terveink megvalósítása érdekében. Edzés kedd és csütörtök este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs - mindezek Budapesten a XIII. és a XV. kerületben. Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

firegery Creative Commons License 2013.04.30 0 0 288

Sziasztok!

 

Budapesti férfi kézilabda csapatunk játékosokat keres!

 

Olyan  kézilabdázókat keresünk akik amatőr szinten

szeretnék űzni a sportot és a játék öröméért teszik mindezt!

Jövőre szeretnénk indulni a Budapest I/A osztályban!

 

 

Feltétel: kézilabda szabályok ismerete, némi kézilabdatudás, 20 és 35 év között vagy!

 

Jelentkezni a 06/70-334-3896 vagy 06/20-942-7686 telefonszámon lehet vagy a batkamano@citromail.hu illetve a tor.tamas93@gmail.com  email címen

 

Gergő

 

Falkay Reka Creative Commons License 2013.04.10 0 0 287

Sziasztok!

 

Valaki tudna segiteni abban,hogy a ferjem, aki 39 eves, angolul es horvatul beszel tudna valahol hobby szinten jatszani? Par eve meg aktivan jatszott egy horvat csapatban.

Elore is koszonom!

E-mail cimem: falkayreka@yahoo.com

 

BiAndrea Creative Commons License 2013.04.05 0 0 286

SZIASZTOK!NAGYON SZERETNÉK KÉZILABDÁZI EGY AMATŐR CSAPATBAN,DUNAHARASZTI V KÖRNYÉKÉN.BEFÉREK A CSAPATBA?

Előzmény: Renáta Nachtmann (281)
mocsanka Creative Commons License 2013.04.02 0 0 285

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Tavaly szeptemberben újjá alakult kézilabda csapatunkba keresünk játékostársakat. Edzés kedd és csütörtök este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs - mindezek Budapesten a XIII. és a XV. kerületben. Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

Rigó Zoltán Creative Commons License 2013.04.01 0 0 284

Szia!

Rigó Zoltan vagyo egy junior csapat edzője vagyok, helyileg Budakalászon edzünk heti három alkalommal nálam vannak kezdő játékosok is és szeretettel várok minden kézilabdázót a csapatomban.Ha érdekel akkor légyszíves irj rigo.zoltan@t-online.hu ra a csapatnak útána nézhetsz a bmsehandball.com- on. Várom válaszod.

Üdv.

Előzmény: Monilia248 (276)
Rigó Zoltán Creative Commons License 2013.03.29 0 0 283

Sziasztok!

Kezdő ,haladó és profi Kézilabdás fiúkat,lányokat keresünk minden korosztályban 8-60 éves korig.Budakalászon vagyunk elérhetőek női csapatunk NB/II ben szerepel a Juniorokkal együtt, a fiú és leány gyerek csapataink korosztályos bajnokságokban a felnőtt férfi csapatunk Megyei bajnokságban, a másik női csapatunk Bp bajnokságban szerepel. Heti három edzést tudunk biztosítani.Ha szereted a kézilabdát irj nyugodtan én válaszolni fogok rigo.zoltan@t-online.hu

Üdv:RZ

Bettina_88 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 282

Sziasztok!

 

Régen, még a gimnáziumban (most 25 éves vagyok) kézilabdáztam.

Balkezes vagyok és jobbátlövő, illetve jobbszélső poszotkon játszottam, Nagyon hiányzik a játék és nagyon szeretnék amatőr szinten újra játsztani. 

Amennyiben tudtok ilyen lehetpségről, megköszönöm ha írtok!:)

bettina.juhasz@gmail.com

Renáta Nachtmann Creative Commons License 2013.03.23 0 0 281

SZIA

 

HA SZERETNÉL HOZZÁNK KISPESTRE LEJÖHETSZ EDZÉRE. VANNAK A CSAPATBAN KEZDŐK IS, ÚGYHOGY ITT NEM FOGSZ KILÓGNI. EZEN AZ EMAILEN TUDSZ ÉRDEKLŐDNI: RENTA87@GMAIL.COM

Előzmény: Monilia248 (276)
Renáta Nachtmann Creative Commons License 2013.03.23 0 0 280

SZIA

 

HA SZERETNÉL HOZZÁNK KISPESTRE LEJÖHETSZ EDZÉRE. VANNAK A CSAPATBAN KEZDŐK IS, ÚGYHOGY ITT NEM FOGSZ KILÓGNI. EZEN AZ EMAILEN TUDSZ ÉRDEKLŐDNI: RENTA87@GMAIL.COM

keszthelyidora Creative Commons License 2013.03.09 0 0 279

Szia!

 

Siketek spcs-ben vannak az edzések csütörtök 18.30-20.00 és a hazai bajnokik is itt vanak

Gyere le egy edzésre és beszélj az edzővel, ha még aktuális a dolog

Várunk szeretettel

Előzmény: Viktria23 (278)
Viktria23 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 278

Szia. Érdeklődnék hogy lehet e még hozzátok jelentkezni. 15 éve kézilabdázom, versenyszerűen is. de 2éve felköltöztem Budapestre és azóta sajnos nem játszom. kerületileg ti hol játszotok? Válaszod előre is köszönöm. Dallos Viktória

Előzmény: keszthelyidora (266)
Thenita Creative Commons License 2013.02.10 0 0 277

Sziasztok :)

Már játszottam kézilabda csapatban pár évig, beállos vagy szél poszton,ahol le is voltam igazolva. Meccsekre is jártunk. Sajnos abba kellett hagynom, de most ismét szívesen játszanék. Hobby szinten vagy akár meccsre járos ként is. Szeretem nagyon a kézilabdát :) L/21
Ha valaki tud valamilyen helyet vagy esetleg játékost keres az legyen szíves a következő e-mail címen felvenni velem a kapcsolatot. : thenita1992@gmail.com
Anita

Monilia248 Creative Commons License 2013.02.03 0 0 276

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, 5 hónapja kezdtem kézilabdázni. A mostani helyen nem akarok maradni, ezért keresek egy olyan csapatot Budapesten lehetőleg nem túl délen,amelyik szívesen befogadnak, és nem nézne ki a mostani tapasztalatlanságom miatt(most sajnos kb. ez  helyzet). Szívesen járnék meccsekre is, szerintem élvezném, bár persze ezt így előre könnyű mondani:)

mocsanka Creative Commons License 2013.02.01 0 0 275

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Szeptemberben újjá alakult kézilabda csapatunkba keresünk játékostársakat. Edzés kedd és csütörtök este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs - mindezek Budapesten a XIII. és a XV. kerületben. Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

Loogo Creative Commons License 2013.01.23 0 0 274

zseli.judit@gmail.com kimaradt az S betű! :)

Előzmény: Loogo (273)
Loogo Creative Commons License 2013.01.23 0 0 273

sziasztok

 

A 16.kerületi Kmse női Bp.1osztályban játsztó csapata keres egy kapust! Nagyon sűrgősen hiszen nemsokára kezdődik a bajnokság!

érdeklődni lehet: zeli.judit@gmail.com vagy akár itt is! Nagyon fontos lenne! Jöhetnek mezőnyjátékosok is! :)

lepkekirály Creative Commons License 2013.01.21 0 0 272

Gyors szélsőket keres a magyar válogatott

Loogo Creative Commons License 2013.01.21 0 0 271

Adri!

 

Él még az ajánlatod????? 

Előzmény: Adrika93. (264)
firegery Creative Commons License 2013.01.14 0 0 270

Sziasztok!


Budapest XIV. kerületi csapatunk SÜRGŐSEN  CSAK  BAL KEZES játékosokat keres!


Olyan balkezes férfi kézilabdázókat keresünk akik amatőr szinten

szeretnék űzni a sportot és a játék öröméért teszik mindezt!

 


Feltétel: kézilabda szabályok ismerete, némi kézilabdatudás, 20 és 35 év között vagy!


Jelentkezni a 06/70-334-3896-os telefonszámon lehet vagy a batkamano@citromail.hu email címen

 

Gergő

 

Kézifanatic Creative Commons License 2013.01.09 0 0 269

Kicsi "OFF" de érdekelhet valakit:

 

Lehet már fiataloknak is külföldön kézilabdázni?

Lehetőségek a Német Kézikabda Akadémiai Rendszerben

Kevesek számára ismert, hogy már egész fiatalon, akár 15 éves kortól lehet utánpótlás-akadémiai helyekre pályázni Németországban.
Mint oly sok nyugat európai országban, Németországban is évek óta a színvonalas utánpótlásképzés, Akadémiákon (Internátusokban) valósul meg. Férfi vonal az első és másodosztály szinte minden csapatánál komoly koncentrált utánpótlás képzés folyik, ahol nem csak a környékbeli fiatalokat edzik, hanem 15 éves kortól, bentlakásos intézetekben, akár az ország másik végéből, vagy külföldről is fogadnak tehetségeket. A képzés magas színvonalú, a szakembergárda és körülmények profik, az sportegészségügy az egyik legfeljettebb a világon. Továbbá az akadémiák szorosan együttműködnek tanintézetekkel, így a kézilabda mellet sokrétű továbbtanulási lehetőség is adott. 
Női vonalon, már egy kicsit „szűkősebb a kínálat“ de az első osztályban és néhány alacsonyabb osztályú klubbnál is lehet elismert és sikeres intézményeket találni.
Mi is szűkségeltetik a jelentkezéshez: elkerülhetetlen a „élő“ Német nyelvtudás (min B1 szint) ezen kívül a megfelelő kézilabdás előképzettség. Természetesen nem árt egy kis bátorság, talpraesettség és elhivatottság, a többi már megy magától.
A csapatoknak - mint ahogy a németeknek általában - nagy tapasztalatuk van az integrációban, így természetesen segítséget nyújtanak a kezdeti időszakban, hogy a beilleszkedés a legsimábban történjen. Értve ez alatt a nyelvi felzárkóztatást, mentorok biztosítását.
A lakhatás általában kollégiumokban vagy lakóközösségekben történik, ahol több fiatal lakik egy lakásban, a szülők megnyugtaásáúl: mindehez általában állandó 24 órás felügyelet tartozik, de a fiatalok nagyrészt magukról gondoskodnak (takarítás, étkezés).
A megfelelően teljesítő játékosok már igen korán 17-18 éves korukban profi szerződést kaphatnak, amihez már fizetés és egyéb juttatások (pl. autó, ruházat) is járnak.
Miért is érheti ez meg? Azon kívül hogy egy jó lehetőség egy profi kézilabda karrier elindításához, egyrészt a játékos kap egy (vagy akár két) folyékony idegennyelv-tudást, illetve egy külföldön szerzett szakma is jól mutat majd az önéletrajzban!
A jelentkezéshez részletes tájékoztatás található a csapatok weboldalán, de további segítséget kérhető a Magyar Kézisek Németben Facebook csoportól. 

keszthelyidora Creative Commons License 2012.12.29 0 0 268

Szia!

 

Szívesen látnánk a csapatunkban, ha van kérdésed a keszthelyi.dora&freemail.hu email címen várom.

Előzmény: berryyy (267)
berryyy Creative Commons License 2012.12.29 0 0 267

Szisztok!
Én is szívesen csatalkoznék valamilyen csapathoz. Jobb átlövő és beálló poszton játszottam korábban.
Ha valahova mehetnék, írjatok légyszi emailt: berry.squi@gmail.com

Lilla 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!