Keresés

Részletes keresés

újélett Creative Commons License 2011.07.12 0 0 2280

Nem lehet még tartogatni? :)

Előzmény: A nevem: nick. (2273)
Haralamos Creative Commons License 2011.07.12 0 0 2279

A technikai ok a Hungár naptár.

 

Nem marad el, csak prolongálva 200 évvel.)

Előzmény: A nevem: nick. (2273)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2278

Itt az elején ír arról a nőről aki kapja őket. Ezek voltaképpen próféciák.  De ilyen próféciák jönnek más hívő emberektől is.

 

http://utolsoidok.com/2011/03/27/az-ur-jezus-uzenete-minden-emberhez-az-elkovetkezendo-esemenyekrol-kiemelt/

 

Itt a fő oldal. lehet rajta böngészni ha érdekel.

 

http://utolsoidok.com/jezus-krisztus-uzenetei/

Előzmény: Munchausen (2277)
Munchausen Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2277

Jo ez a link amit adtal, erdekes gondolatok vannak az irasokban, de miert kellett mindezt Isten fia uzenetekent beallitani?

Előzmény: Törölt nick (2276)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2276
Előzmény: újélett (2274)
Munchausen Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2275

Csak nem lesz aki elmondja - kinek is? - :-)

Előzmény: újélett (2274)
újélett Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2274

Majd meglátjuk.. :)

Előzmény: A nevem: nick. (2273)
A nevem: nick. Creative Commons License 2011.07.10 0 0 2273

szolgálati közlemény:

 

A "világvége" technikai okok miatt átmenetileg elmarad.

 

Jegyek a pénztárnál visszaválthatóak.

bethsabé Creative Commons License 2011.07.09 0 0 2272

Szia 1000év!

 

 

-Azt hiszem, hogy kevés olyan ember van itt a topikon, aki felismerte azt, hogy mi valójában az igazság. Hiszem, hogy azok a dolgok, amiről eddig írtam itt, be fognak teljesedni. Pl. a vallások kiszorítása a politikából. Azt, pedig jól látod, hogy nem vagyok fanatikus. Amikor kezdtem megismerni a bibliát, Jézust, akkor én is elcsodálkoztam, hogy néha Jézus is tudott kemény hangon beszélni. De, az Ő szájából csak igazság hangzott el.

 

-Nagyon jól bemutatja a papság, pápaság viselkedét.

 

Máté: 23:23-35

 

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok! mert megdézsmáljátok a mentát, a kaprot és a köményt, és elhagyjátok amik nehezebbek a törvényben, az ítéletet, az irgalmasságot és a hívséget: pedig ezeket kellene cselekedni, és amazokat sem elhagyni.

Vak vezérek, akik megszűritek a szúnyogot, a tevét pedig elnyelitek.

aj néktek képmutató írástudók és farizeusok! mert megtisztítjátok a pohárnak és tálnak külsejét, belől pedig rakvák azok ragadománynyal és mértékletlenséggel.

Vak farizeus, tisztítsd meg előbb a pohár és tál belsejét, hogy külsejük is tiszta legyen.

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok, mert hasonlatosak vagytok a meszelt sírokhoz, amelyek kívülről szépeknek tetszenek, belől pedig holtaknak csontjaival és minden undoksággal rakvák.

Épen így ti is, kívülről igazaknak látszotok ugyan az emberek előtt, de belől rakva vagytok képmutatással és törvénytelenséggel.

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok! mert építitek a próféták sírjait és ékesgetitek az igazak síremlékeit.

És ezt mondjátok: Ha mi atyáink korában éltünk volna, nem lettünk volna az ő bűntársaik a próféták vérében.

Így hát magatok ellen tesztek bizonyságot, hogy fiai vagytok azoknak, akik megölték a prófétákat.32Töltsétek be ti is a ti atyáitoknak mértékét!

Kígyók, mérges kígyóknak fajzatai, miképpen kerülitek ki a gyehennának büntetését?

Annakokáért ímé prófétákat, bölcseket és írástudókat küldök én hozzátok: és azok közül némelyeket megöltök, és megfeszítetek, másokat azok közül a ti zsinagógáitokban megostoroztok és városról-városra üldöztök.

Hogy reátok szálljon minden igaz vér, amely kiömlött a földön, az igaz Ábelnek vérétől Zakariásnak, a Barakiás fiának véréig, akit a templom és az oltár között megöltetek.

 

 

 

-Nem csak az a hívő ember, aki porig alázza magát, térden csúszva megy a zarándok helyre, vagy pedig teljesen felmagasztalja magát, vagy pedig mindenféle vénasszonyos meséknek bedől. Ez fanatizmus.

 

Vakhit. A valóság figyelmen kívül hagyásával, merev - indokolatlan - ragaszkodás egyes eszmékhez, elvekhez. A fanatikus embert nem lehet meggyőzni arról, hogy amihez ragaszkodik, az nem ésszerű. A fanatikus ember ingerülten elutasítja az ellentétes véleményt, s saját álláspontját képtelen módosítani.

 

http://tv2.hu/tenyek/video/terden-csuszva-zarandokolnak-szent-lazarhoz-kubaban

 

 

 

Üdv.

Előzmény: 1000év (2271)
1000év Creative Commons License 2011.07.08 0 0 2271

Kedves Betshabé.

 

Persze úgy írtam hogy hogy értsenek belőle mások is bizonyos vallási csoportokról, hiszen mindenki úgy ír itt, azért fórum ez. De a Te személyedet egyáltalán nem akartam sérteni, hiszen látom hogy a hited őszinte, és nem vagy fanatikus sem.

Előzmény: bethsabé (2269)
újélett Creative Commons License 2011.07.07 0 0 2270

Sehol semmi világvége hír? :(       :)

bethsabé Creative Commons License 2011.07.07 0 0 2269

Kedves 1000év!

 

 

-Akkor félreértettük egymást. Nekem úgy hangzott, minhta rólam írtad volna másnak. Én csak azt írhatom le, ami a Bibliában áll.

 

-Tehát, a környzet szennyezőket Isten meg fogja büntetni. Mivel, ez már meg lett jövendölve, ezért már az emberek, hiába akarnak jót, semmit nem tehetnek ez ellen. Meg van írva. A lényeg, hogy mi ketten tudjuk ezt.

 

üdv.

Előzmény: 1000év (2268)
1000év Creative Commons License 2011.07.07 0 0 2268

Kedves Betshabé.

 

Nem Neked címeztem. Sajnálom hogy magadra értetted. Személyesen nem ismerlek, tehát nem is tudhatom hogy környezetszennyező vagy-e vagy sem.

Előzmény: bethsabé (2264)
galuszidi Creative Commons License 2011.07.07 0 0 2267

Szia,

 

"Azt írták, hogy én nem óvom a természetet. Mindenben szeretem a szépet, a tisztaságot, a rendet, a fegyelmet.

Maximalista vagyok."

-------------------------

 

Én tudom, hogy pont az ellenkezője igaz, mint amivel megvádoltak!

Remélem, nem lesz 2012-ben világvége!!

A topik témájával kapcsolatban, viszont: nagy kár lenne a virágos kertedért!!!

 

Csak így tovább!!:-)))

 

üdv: galuszidi

Előzmény: bethsabé (2266)
bethsabé Creative Commons License 2011.07.06 0 0 2266

Szia galuszidi!

 

 

-Azt írták, hogy én nem óvom a természetet. Mindenben szeretem a szépet, a tisztaságot, a rendet, a fegyelmet.

Maximalista vagyok.

 

 

Köszönöm galuszidi.

 

 

Üdv.

 

 

Előzmény: galuszidi (2265)
galuszidi Creative Commons License 2011.07.05 0 0 2265

Nézd meg a virágoskertemet!

---------------------

 

Én tudom, hogy szép!:-))))))

Előzmény: bethsabé (2264)
bethsabé Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2264

Kedves 1000év!

 

Írod:

"Kedves Betshabé.

 

A legtöbb vallásos ember is úgy áll hozzá, hogy most már úgyis elkéstünk a környezetszennyezés helyrehozásával, úgyhogy nyugodtan szenyezhetem én is a földet. Eközben harsányan hírdetik az ítéletet azokra akik a földet pusztítják. Jelenések11:18. Álszent magatartás ez."

 

 

 

 

 

-Sajnálom, hogy ezt nekem címezted. Nézd meg a virágoskertemet!

 

 

Üdv.

Előzmény: 1000év (2261)
Munchausen Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2263

Kedves Bethsabe,

 

-Szerintem már elkéstél. Ezt a környezet szennyezési folyamatot már nem lehet megállítani. Az egyik részről felszedjük a szemetet a földről, a másik részről pedig atombombát gyártunk. Itt csak Isten fog rendet tenni.

 

 

Azert en vitaznek azzal, hogy a szennyezes kovetkezteben kialakult valtozas irreverzibilis folyamatta valt volna, erre egyelore konkret bizonyitek nincs, de meg ha az is lenne, akkor is ugy erzem, hogy mindenkinek kotelessege megtenni minden tole telhetot azert, hogy csokkentse a kornyezeti karokat.

Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, szerintem eleg, ha kezdetben az atlag polgar, sporol az arammal, a vizzel, tobbet jar gyalog vagy hasznalja a tomegkozlekedest, ha megteheti recycling dolgokat vasarol, es erre neveli gyermekeit is.

A templomokban is lehetne errol predikalni a hiveknek.

 

 

Előzmény: bethsabé (2260)
Munchausen Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2262

Nem valt be, hazafele folyamatosan hegynek folfele kellett tekerni, es mivel valamiert nem tudok lassan menni folfele csak gyorsan rendkivul faraszto volt. Igy meg menet kozben meg van idom megetetni a hollokat is. :-))

 

Előzmény: prophet1 (2259)
1000év Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2261

Kedves Betshabé.

 

A legtöbb vallásos ember is úgy áll hozzá, hogy most már úgyis elkéstünk a környezetszennyezés helyrehozásával, úgyhogy nyugodtan szenyezhetem én is a földet. Eközben harsányan hírdetik az ítéletet azokra akik a földet pusztítják. Jelenések11:18. Álszent magatartás ez.

Előzmény: bethsabé (2260)
bethsabé Creative Commons License 2011.07.03 0 0 2260

Szia Munchausen!

 

 

-Köszönöm a választ.  Az álláspontodon én nem akartam változtatni. Csak beszélgettünk.

 

 

Írod:

A magam szereny eszkozeivel probalom csokkenteni a kornyezet terheleset, gyalog jarok be dolgozni ami napi 13 merfold.

 

 

-Szerintem már elkéstél. Ezt a környezet szennyezési folyamatot már nem lehet megállítani. Az egyik részről felszedjük a szemetet a földről, a másik részről pedig atombombát gyártunk. Itt csak Isten fog rendet tenni.

 

 

-Ez már előre le van írva:

 

Jelenések:11:18

 

"És megharagudtak a pogányok, és eljött a te haragod, és a halottak ideje, hogy megítéltessenek, és jutalmat adj a te szolgáidnak, a prófétáknak és a szenteknek, és akik a te nevedet félik, kicsinyeknek és nagyoknak; és elpusztítsd azokat, akik a földet pusztítják."

 

 

Üdv.

Előzmény: Munchausen (2256)
prophet1 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 2259

A magam szereny eszkozeivel probalom csokkenteni a kornyezet terheleset, gyalog jarok be dolgozni ami napi 13 merfold.

 

Bicikli!!

Előzmény: Munchausen (2256)
nazuna Creative Commons License 2011.07.03 0 0 2258

Hö ? :-)))

Előzmény: Törölt nick (2257)
Munchausen Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2256

Koszonom, igazan kimerito valasz volt. Sokkal jobb mint amiket eddig olvastam, de termeszetesen semmit nem valtozott az allaspontom, tovabbra is elvetem a kreationizmus elmeletet.

 

A magam szereny eszkozeivel probalom csokkenteni a kornyezet terheleset, gyalog jarok be dolgozni ami napi 13 merfold.

Előzmény: bethsabé (2255)
bethsabé Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2255

Kedves Munchausen!

 

 

 

"Irod, nem hiszel az evolucioban, az evolucioban nem hinni kell, az evolucio bizonyitasat kell megcafolni, az erre tett erofeszites soran legalabb ismeretekkel gyarapodik a ketelkedo."

 

 

bethsabéválasz | megnéz | könyvjelző 2009.10.25 17:24:11 © (2350)

 

 

 

Üdv.

Előzmény: Munchausen (2249)
prophet1 Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2254

Lehet, hogy az olvasó már nem is tudja végigolvasni ezt az írást, mert  egy ártatlannak látszó állapotfüggvény "gondol egyet", és véget vet a világnak.

 

 

Szegény olvasó...:)

Előzmény: nazuna (2253)
nazuna Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2253

Mindenki fifyelmét felhívom az előző linkben lévő további linkre, amely abszolút ontopik:

 

Egy rémisztô baljóslat

Rémisztô baljóslat jelent meg a Physical Review D címu folyóiratban 1980-ban, "Gravitációs hatások a vákuumbomlásra és viszont" címmel. Két fizikus, Sidney Coleman és Frank De Luccia baljóslata.

Tudományos körökben addig általánosan elfogadott volt az a nézet, miszerint a Világegyetem mai tere stabil, normális, állandó vákuum. Coleman és De Luccia feltételezte, hogy ez nem így van, ami könnyen elképzelhető. Ha mondjuk az energiaszinteket egy "dimbes-dombos tájhoz" hasonlítjuk, lehet, hogy a felfúvódáskor a gerjesztett vákuum nem tudta leadni minden energiáját, mert belezuhant egy energiagödörbe. Lehet, hogy a mi vákuumunk egy hamis vákuum metastabil állapota. Azaz olyan gerjesztett állapotban van, ami csak látszólag mondható stabilnak. Mint ahogy rádiumatom is stabilnak tűnik évezredekig, aztán váratlanul elbomlik. Vagy például az urán atommag felezési ideje is sok millió év.

Ha így lenne, vákuumunk akármelyik pillanatban elbomolhatna, kisebb energiaszintre törekedve. Az alagútjelenség következtében mindig lesz rá esély, hogy hirtelen ez a vákuum hirtelen egy alacsonyabb állapotba zuhanjon. Ekkor a két energiaszint közötti energia okvetlenül felszabadulna. Elindulna egy újabb, pusztító felfúvódás. Minden megsemmisülne.

Ha vákuumunk állapota gerjesztett is, egy ilyen katasztófának a valószínűsége természetesen nagyon kicsi.

Azonban lehet, hogy az eddig eltelt tíz-húsz milliárd év alatt nem következett be, mégis minden pillanatban volt rá esély. Mint ahogy most, ezekben a pillanatokban is van. Lehet, hogy az olvasó már nem is tudja végigolvasni ezt az írást, mert  egy ártatlannak látszó állapotfüggvény "gondol egyet", és véget vet a világnak.

Minden a vakvéletlen szeszélyén múlik.

 

 

Előzmény: nazuna (2251)
újélett Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2252

Nagyszerű kis magyarázat, most írnék ide valamit, de csak ha te olvasnád mert igen szélsőséges gondolatokat váltana ki, ezért nem tehetem.  Az elméleted jó, nem is lehetne cáfolni,  a "szőnyegalá söprés" jellemzőbb a társadalomra mint az igazság keresés illetve elfogadás, na vajon miért :)

Előzmény: nazuna (2251)
nazuna Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2251
Előzmény: újélett (2250)
újélett Creative Commons License 2011.07.02 0 0 2250

Naná, hogy jó ez így, igazad van neked is. Sőt tovább mennék,  evolúció  és bibliai teremtés :) Mindkettő megvolt , ha mondhatom ezt ilyen nyersen.

Előzmény: nazuna (2241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!