Keresés

Részletes keresés

quad-imádó Creative Commons License 2009.04.08 0 0 3373

Hogy legyen min gondolkodnod!!

 

Tudom, lassabban fogod fel, mint mások, ezért lassan olvasd...És nézd meg a képeket is, mert hátha azt megérted, mint kisgyerek a képeskönyvet...

Előzmény: eke (3372)
eke Creative Commons License 2009.04.08 0 0 3372
Csak okosan fog ez menni...
Előzmény: quad-imádó (3371)
quad-imádó Creative Commons License 2009.04.07 0 0 3371

Ismét csak rosszindulat...Nem hazudtolod meg magad. Én is megpróbálom figyelmeztetni motoros barátaimat a közlekedés ártalmaira, de te...

 

SZÁNALMAS...Foglalkozz inkább a Tisza túra millióival...

Előzmény: eke (3370)
eke Creative Commons License 2009.04.07 0 0 3370
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.17 0 0 3369

Fenét!

 

Apránként az derült ki, hogy mindketten csak azokat a quadosokat útáljuk, akik azt hiszik, hogy mindenhol és mindenkor szabad a hülye hobbijukat űzniük. Régebben is azt írtam, hogy amennyiben munkaeszköz, és csak e célból használják, kénytelenek vagyunk elviselni a jelenlétüket.

Tehát:

Nekem csak a buta, önző, ostobán természetromboló quadosokkal van bajom.

Azaz:

Szerintem is legyen béke!

 

Előzmény: quad-imádó (3367)
frpeter Creative Commons License 2009.03.15 0 0 3368
Figyeld meg hogy erre megint lesz egy uszító hozzászólás, csak hogy pörögjön a fórum, így megdolgoznak a fizetésért. Ha nem ír ide senki, nem kapnak pénzt.
Előzmény: quad-imádó (3367)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3367
Tudom, hogy utálsz, mint dögkeselyű az üvegszemet. De én nem haragszom rád. Te is csak azért utálsz, mert quados vagyok. De ennél azért árnyaltabb a dolog. Na, béküljünk már meg itt mindnyájan, kérlek benneteket. Én is sok mindenben igazat adok nektek, felesleges még tovább hergelni a hangulatot. Sok hülyén viselkedő quados-motoros miatt nem kéne mindenkiben ellenséget keresni...És azért van némi önzés is az elutasításban...
Előzmény: Törölt nick (3364)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3366
Ezt sem kell összevetnem. Békét ajánlottam, innentől. Tudok én normális is lenni, ha nem kötnek belém, én sem vagyok olyan izé...(bár tudom, hogy ilyen szavunk nincs is...)
Előzmény: Törölt nick (3363)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3365
Miért kéne összevetnem?? Nem megyek ösvényre. Ha meg a nyakigsár úton van kedve sétálni azt igazán megoszthatja mással is (ha annyi esze van, hog a nyakigsár nyomvájús úton akar túrázni)...Netán belémkötsz mert ott is dolgozom???? Ez van. (a vége pont!)
Előzmény: Törölt nick (3362)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3364
Tájékozatlannak tűnsz egy kicsit. Mondhatnám, persze nem mondom, olyan vagy mint mozdony, kerék nélkül. Nem vezet sehová.
Előzmény: quad-imádó (3360)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3363
"Drágám, téged félrevezettek! Ideges vagy? Mert úgy prüszkölsz, mint a tengerinyúl, ha bosszantják. Egyébként én ilyennek születtem! Mi a te mentséged?Olyan vagy, mint a recsegő néprádió. Véletlenül idetévedsz és nyalogatsz mezőgazdaságimunkaeszköz cimbinek."

"Ne kötekedj, és én sem teszem. "

Ezt a két részt is vesd össze, kérlek!
Előzmény: quad-imádó (3360)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 3362
"A túrázók nyugodtan szeretnének csavarogni, sétálni nyugodtan az erdőben, ami teljesen érthető is."

"Ha netán egy széles úton találkoznánk, akkor meg elférünk egymás mellett."

Vesd már össze ezt a két mondatodat!
Előzmény: quad-imádó (3359)
eke Creative Commons License 2009.03.13 0 0 3361
kár a habverésért: erdőtörvény...
Előzmény: quad-imádó (3359)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3360
Drágám, téged félrevezettek! Ideges vagy? Mert úgy prüszkölsz, mint a tengerinyúl, ha bosszantják. Egyébként én ilyennek születtem! Mi a te mentséged?

Olyan vagy, mint a recsegő néprádió. Véletlenül idetévedsz és nyalogatsz mezőgazdaságimunkaeszköz cimbinek. Nem tudsz semmit a témáról, nem is a témához szólsz hozzá, csak helyeselsz és a másikat citálod, hogy megsimogassák a hátadat. Ne kötekedj, és én sem teszem. Vagy ha kissé érdekes humorom zavar, hát nem kell elolvasnod, illetve személyemmel foglalkoznod. Én sem teszem akkor viszont. Aludj jól, és álmodj szép-eke-t…

Előzmény: Törölt nick (3356)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3359
Igazad van, nem teljes a felsorolás, és ezért elnézésedért esdekelek, ó megmondóember. Mint már leírtam néhányszor, sokmindenben igazad van, és egyetértek veled, ám ha személyeskedésnek veszed ám legyen. Az erdő ,,különleges" szempontok alapján több érdekcsoport miatt vált tabuvá. Többek között a vadászok nem szeretnék, ha olyat látnánk, ami számukra kellemetlen lehetne. A túrázók nyugodtan szeretnének csavarogni, sétálni nyugodtan az erdőben, ami teljesen érthető is. Csakhogy ÉN (mivel megszóltak,hogy ne beszéljek mások nevében)az ösvényeken nem szeretnék közlekedni, nem is keveredek a túrázók közelébe. Ha netán egy széles úton találkoznánk, akkor meg elférünk egymás mellett. Az erdészek meg azok (az általam is állatoknak titulált gyökerek )miatt utálják a quadosokat, akik mennek át tökön-babon keresztül. Ám más egy versenyen kijelölt helyeken ,,küzdeni", mint állandóan mások bosszantásán törni a kis bucijukat (no meg verekedni, ahogy a topik címe is erre utalna...)
Előzmény: eke (3354)
frpeter Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3358
Na mert itt aztán a szellemi és értelmi színvonal igazán magas... :)
eke Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3357
szeretem a kihívásokat...
Előzmény: Törölt nick (3356)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3356
Azr hiszem, felesleges vitatkoznod. Amúgy quad-imádó szereti az emelkedett irodalmi hasonlatokat, rendszeresen igyekszik beleszőni írásaiba, de vele beszélgetni olyan, mint falra szerelt tehénnel eszmét cserélni.
Előzmény: eke (3355)
eke Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3355
Személyeskedés: érvelési hiba, amikor nem az ellenfél érveit cáfolja valaki hanem annak személyét bírálja.
A kisagy (cerebellum): az agy olyan területe, ami fontos szerepet játszik a szenzoros percepció és a motoros koordináció integrálásában.
Előzmény: quad-imádó (3350)
eke Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3354
szerinted.
Más szerint meg a Natura 2000 területeken sem, no meg erdőkben sem... de nyilván ezt a tágabb közönség kedvéért írom, nem azért mert bízok abban hogy megérted.


Előzmény: quad-imádó (3350)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3353

GPS térképen megtalálható két nyomvájús utak is közutak! Kivéve, ha magánút, és engedéllyel zárták azt le, no meg rá is írják! Én már találkoztam olyan hellyel, ahol az utat keresztbe húzták egy kerítéssel, kaput raktak oda, és ráírták :

 

,,áthajthatsz, csak csukd be magad után a kaput",majd a másik oldalon ugyanez. Csak hát mi rendesen viselkedünk, ám mások ki tudja...

Előzmény: Törölt nick (3352)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3352
Tudod ahol szabadon közlekedhetsz járművel, azt közútnak hívják. Az ösvények, a füves dombok, a turistautak akkor sem közutak, ha nem védett területen vannak.
Előzmény: quad-imádó (3350)
frpeter Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3351
Még jó hogy nincs quadom csak ATV-m :D
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.11 0 0 3350

Még egyszer nem írom le, meg kéne erőltetned a kisagyad eddíg fel nem használt tartalékait.

Védett terület, nemzeti park, tájvédelmi körzet stb. tabu. Máshol meg miért nem?? Van rendszámom, engedélyem, tehát hozzászólásaid peregnek lefelé. Mit erőlködsz?

Ja, hogy csak segíteni szeretnél jobban megérteni dolgokat?? A Bokros áldjon meg a jóságodért! Még jó, hogy egyszerü vagy, mint a félbehajtott káposztalepke...

Előzmény: eke (3349)
eke Creative Commons License 2009.03.11 0 0 3349
Előzmény: quad-imádó (3347)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.11 0 0 3348

Teljesen igazad van, hülye vagyok, mert más által kimunkált utálatot hordozok a hátamon. Csak magam és néhány quados társam nevében beszélek, ha így jobb. És igen valószínűlen, hogy tönkremenne a terület.

De vidd tovább a gondolatot amit képviselnél. Ha a túrázókat is csak egy területen engednék csavarogni, hogy állna az arcuk??  Ők a bakancsukkal nem tudják elhurcolni a tájidegen növényeket?? Felesleges ezen lovagolni, egyébként sem fenékig tejföl az élet.

De megint csak az jön ki a topic témája helyett, amit belemagyaráznak ...

Előzmény: Törölt nick (3345)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.11 0 0 3347

 

Hoztam a nívómat?? Csak amit kihozol belőle kismókus! Hol látsz ebben a mondatban quados szót??

A szándékod olyan, mint a pohjanmai vasút. Egyirányú és mocskos.

A nívó meg nem az amit TE meghatározol. Hidd el sajnálom, hogy ennyire rövidlátó vagy, pedig sok mindenben értek veled egyet...

Előzmény: eke (3346)
eke Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3346
"a motorosok által kedvelt, főleg természetvédelmi területeken."

Hoztad a nívódat.
Előzmény: quad-imádó (3344)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3345
"Te a sötét középkorban virágoztál volna igazán. De nem emlékezhetsz, odáig már nem jut el a kisagyad, hogy NEM szeretnénk védett területen mozogni! COMPRENDE??"

Te kiknek a nevében beszélsz? Mert ez a "mi" így ezer féleképpen értelmezhető, ahogy az is, hogy a kvadosok. Mivel rengeteg védett területen kvadoznak sokan jelenleg, ezért ha azt mondod, hogy a kvadosok nem akarnak védett területen kvadozni, az általánosítás számotokra pozitív előjellel. Mert lehet hogy te nem, más igen, megint más megint nem.

"Ergo van néhány emberke, aki a vadászok-természetvédők(?) között rendelkezik jelentős földterületekkel, és megpróbálja majd a "jó pénzt" kihozni belőle...Ha már egyesület meg bérleti díj, akkor már mindjárt kevesebb kárt okoznának?? Magad sem hiszed el ezt a hülyeséget ugye??"

Ha egy viszonylag kicsi területre koncentrálódna az egész, akkor mindenhol máshol nem okoznátok kárt, igaz az a kis terület teljesen tönkremenne. De még mindig jobb ami most van, amikor nagyon sok hely megy tönkre.
Előzmény: quad-imádó (3344)
quad-imádó Creative Commons License 2009.03.03 0 0 3344

"Závoczky Szabolcs, a DDNP igazgatója és Bodnár József, a vadászkamara baranyai elnöke által jegyzett dokumentum közös járőrözéseket, ellenőrzéseket és folyamatos információcserét rögzít a motorosok által kedvelt, főleg természetvédelmi területeken."

 

Te a sötét középkorban virágoztál volna igazán. De nem emlékezhetsz, odáig már nem jut el a kisagyad, hogy NEM szeretnénk védett területen mozogni! COMPRENDE??

 

"Szakemberek szerint megoldást jelenthet a quadosok egyesületekbe tömörülése, így közösen olyan magánterületeket bérelhetnek, amelyeken tevékenységük nem jelentene veszélyt a természetre."

 

Ergo van néhány emberke, aki a vadászok-természetvédők(?) között rendelkezik jelentős földterületekkel, és megpróbálja majd a "jó pénzt" kihozni belőle...Ha már egyesület meg bérleti díj, akkor már mindjárt kevesebb kárt okoznának?? Magad sem hiszed el ezt a hülyeséget ugye??

Vadászokról meg csak annyit, hogy úgy puffogtak a fegyverek szombaton Kismarton közelében, hogy azt hittem háború van. csak szerencséjükre észrevették, hogy jövök és letipliztek. No ennyit a vadászokról...(Nem mindről, csak azokról a férgekről, akik mindent kilőnek ami mozog, csak ne lássa őket senki...)

Előzmény: eke (3342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!