Keresés

Részletes keresés

Villibá Creative Commons License 2010.09.24 0 0 616
Miért volt kár?
Péter az állat Creative Commons License 2010.09.24 0 0 615
Sajna hét hétig nem volt netem, mivel a szolgáltatómnak ez az idő is kevés volt arra, hogy küldjön egy szerelőt, így csak mobilon tudtam követni úgy-ahogy a megszaporodott eseményeket, illetve most olvastam vissza, hogy képben legyek.

Nos, mit is mondjak?


Kár volt. :-//
felkelő Creative Commons License 2010.09.23 0 0 614

A marhák meg csak nyomják a süket dumát.

Villibá Creative Commons License 2010.09.23 0 0 612
Hát unokimtul kaptam ezta masinkat de ne adtak vuna nekim inkab.
kit ive is mult mán.
Azuta nizem itten ezeket afirkakat és nagyon keseredet vagyok azuta.
Micsuda mocsok megyen iten.Emberek tipik ki masik nyelvit ha tehetnek.
Meg item majd 100 ivet de enyi disznusagot nem olvastam mint iten.

Nem szigyelik magat ez a emberi fajta? Tehin,tik,baromfija, tisztsegeseb mint it irok.
Szeginy idesapam forog len a sirva ha latna eztet. Mi let iten?Man nagyon
ürülök nem tudok jarni it vagyok csak ithun is nem nenek kozibuk. Mig megfertoznenek ingemet.
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.22 0 0 611
fásító!
Te egyszerűen csak hülye vagy.

Varga Gábor
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.22 0 0 610
Mármint silverfox1-al
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.22 0 0 609
Sziasztok!
Teljes mértékben egyetértek.
Grat.

Varga Gábor
fásító Creative Commons License 2010.09.22 0 0 608

Rózsaszínleves berúgott!!!

Nem volt nehéz neki, hiszen a főnöke is alkoholista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

silverfox1 Creative Commons License 2010.09.22 0 0 607
Tisztelt fásító!

Ha megengedi én tennék néhány észrevételt bejegyzésével kapcsolatban.
A nagybetüs kiemelt rész gondolom a kihangsúlyozást kívánja előtérbe helyezni. Viszont a "királyi többest" nem értem. Kiknek a nevében ír?
Gyanítom, hogy a most végéhez érkező ciklust bírálók ellensúlyozása végett hozakodott elő tizenéves dolgokkal.
Az akkori pénzkészletre nem volt rálátásom, ahogy a mostanira sem, ezért ezzel nem is kívánok dobálózni.
Valóban voltak eredmények az eltelt 4 évben is. Lett például megosztottság, lett ellenzék, lett időelött menesztett PM, lett bombariadó. Ezek tényleg nem voltak elötte.
De olyan sem volt, hogy valaki a neten írt bejegyzésére kapott javaslat szerőjének a torkát akarja elharapni minden előzmény nélkül!

"Szálljon le rólam, én nem magának írtam . Nem tartom vitapartnernek.
Egyébként erről és a hozzá hasonló dolgokról nagyon sokan tudnak, de nem ülnek egész nap otthon mint maga, hanem dolgoznak, hogy eltudják tartani a családjukat."

Ismerős?

Rózsaszin levest sokat szapultam már a stílus miatt, de ilyen beírások elgondolkodtatnak, hogy helyesen tettem-e.
Ha Ő normális hangot üt meg másokkal szemben, ugyanezt el is várhatja másoktól.
Tudom! Ismerem régebbi írásainak hangvételét, de az utóbbi napokban változott a stílus. Viszont az ilyen provokatív megnyilvánulások sehova nem vezetnek!

Visszakanyarodva az Ön által leírtakhoz:
Sajnálatos, hogy ilyen tapasztalata van az iskoláról. Esetleg szóvá tette ott helyben, hogy nem ezért fizetett? Kérte vissza pénzét?

"Felteszem a kérdést, hogyan bízhatnánk meg az iskola tanáraiban ---tisztelet a kivételnek---. Én már nem bízom."
Erről kérdezze meg a szülőket, akiknek a gyerekei oda járnak.

Utolsó sora pedig egyenesen a már jól bevált negatív kampány része.
Nem a kire kéne, hanem kire ne!
Hogy ki kire szavaz had maradjon mindenkinek a magánügye.
Természetesen ez a magánvéleményem volt, ezért nem is alkalmaztam a királyi többest.

Köszönöm hogy meghallgatott.
fásító Creative Commons License 2010.09.22 0 0 606

  Rózsaszínleves!

Szálljon le rólam, én nem magának írtam . Nem tartom vitapartnernek.

Egyébként erről és a hozzá hasonló dolgokról nagyon sokan tudnak, de nem ülnek egész nap otthon mint maga, hanem dolgoznak, hogy eltudják tartani a családjukat.

Nincs idejük a pereskedésre.

Egy jó iskolában mindenkiről tud az igazgató.

 

felkelő Creative Commons License 2010.09.22 0 0 604

 Fásítónak  üzenem!!!!!

Mi van a régi pénzügyi szakemberekkel?????

Itt azért nem tudtak jój dolgozni, mert varázslónak születtek,és a pénzek eltüntetése náluk már genetikai adottság volt?????

 

 

fásító Creative Commons License 2010.09.22 0 0 603

 

   Végíghallgattam a szept. 20.-ai adást a Kéktó Fm.-Online Rádióban, amelyben az Ede képviselőjelöltjei nyilatkoztak.

Az első részben a hang minősége miatt nem igazán volt érthető, miután kijavították, tiszta lett.

   Bevallom, nemsok mindent tudtam meg, egyszóval semmit. A programjuk a 0-val egyenlő. Azzal nem sokra megy a falu, ha állandóan csak az elmult 4-év vezetését bírálják. Az igaz, hogy voltak hibák, de voltak eredmények is.

   Ha pénz van minden van, márpedig itt nem volt pénz.

A Bulyáki úr idelyében amikor volt pénz jobban pörgött a gazdaság és jobban lehetett eladni----,,el is adtak mindent amit lehetett"  akkor sem történt semmi.

  

    NEM HISSZÜK EL  hogy16-év alatt a Búlyáki Úr polgármestersége idelyében,--

,, akkor a Riebl úr is képviselő volt" nem tudtak kiépíteni egy szép strandot, ami a falunak hozta volna a pénzt .

 

   NEM HISSZÜK EL, hogy nem tudott volna az Önkormányzat megnyitni egy bányát,

ami a falunak hozta volna a pénzt.

 

   NEM HISSZÜK EL, hogy a Naturista telepet el kellett adni, ahelyett, hogy a falunak hozta volna a pénzt.

 

   NEM HISSZÜK EL. hogy amíg egy elmaradott térségben lévő kisfalut is jó ötletekkel hozzáértéssel európai színvonalúvá lehet tenni, addíg ez a kiváló adottságokkal rendelkező település csak visszafelé fejlődött.

  

   NEM HISSZÜK EL, hogy Márianéni örökségét el kellett adni,---,,a földet amit a falunak ajándékozott,és meghiusítani a végrendeletét, a Bulyáki Úr polgármestersége idelyén.---Riebl úr is képviselő volt.

 

 

 Nem vagyok csak egy egy átlagos ember. Rossz tapasztalatom van az iskolával is, saját bőrömön tapasztaltam. Beiratkoztam egy tanfolyamra a Hunyadi János Általános iskolába. A kifizetett órák közül 11-óra nem lett megtartva,de még azt a fáradtságot sem vették, hogy értesítsenek, így feleslegesen kértem ki magam a munkahelyemről. az sem sokat ért amikor meg volt tartva, mert az óra fele azzal ment el,hogy megtudtam hogy ki mikor kinek volt a szeretője, kinek mikor jön meg a havija, vagy éppen a ,,Grófnéval" hogy lehetne kitiolni.-----,,mindez a tanár közreműködésével"-- Így a tervem hogy okosabb legyek meghiusult.

 

 

   Felteszem a kérdést, hogyan bízhatnánk meg az iskola tanáraiban ---tisztelet a kivételnek---. Én már nem bízom.

 

  Hogyan bízhatnánk  rá a Falut Riebl Antal Úrra aki 20-évíg volt képviselő? 

 

 

iszaap Creative Commons License 2010.09.22 0 0 601
Hát szavakat nem találok!

Van ez a Kéktó.FM, ami már nem is Kéktó.FM, hanem magyartalanul kekto.fm (halkan megjegyzem, hogy szerintem S Kami53 a honlap nevére gondolt bár lehet, hogy ő nem ejti az ékezeteket beszéd közben és nem is magyarul ír). Lássuk be és gondolom ezt mindenki aláírja, aki hallgatott már ilyen-olyan rádiót, hogy nagyon amatőr az egész. Amivel talán még nem is lenne baj! Mindenki hozzátesz valamit a saját szabadidejéből, mindenféle fizetség nélkül, szép dolog. DE!
Én mint egyszerű vidéki ember úgy gondolom, hogy mielőtt elindítják a rádiót talán kellett volna tartani egy két próba adást, ahol az alapvető beállításokat megcsinálják és kitapasztalják a dolgokat. Ott lett elszúrva, hogy szinte egyből egyenes, élő adásban jelentkeztek úgy, hogy még azt sem tudták, hogy merre hány méter. Persze most be lehet találni engem olyannal, hogy utólag könnyű okosnak lenni de szerintem ez nem okosság kérdése hanem egyszerű logika! Képtelenség volt meghallgatni az adást!
Most jön a hab a tortán! Idézem: "Köszönjük az észrevételeket tanultunk belőle a stúdiós adás közben ne horgásszon!! Kéktó FM Szerkesztőség"
Ez mi? Bölcsebb maradt volna a szerkesztőség ha csöndben maradt volna. Ezek után, hogy vegyük komolyan ezt az egész rádiót? Értem én, hogy amatőrök de ne legyenek már primitívek kérem!
S kami53 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 600
Rózsaszin levesnek!

"A KÉKTÓ FM nagyon jól csinálja. Behívja az EDE jelöltjeit, aztán, amikor megszólalnak, a hangjukat elnyomja zenével.

Nem kellene megtanulni, mielőtt rádiónak és rádiósoknak nevezik magukat?"

De én szegény gyakorlatlan emberke nem úgy születtem mint Maga kedves Erdélyi úr.
Az én anyámnak a hasában nem volt mikrofon és nem gyakorolhattam mint Ön.

Azonkivül én nem tanultam ezt a szakmát mint Ön, de Ön se tanult meg elég sok mindent.

pl.a rádió nevét ami nem KÉKTÓ FM hanem kekto.fm,
nem tanult meg szerénynek maradni,
nem tanult meg sok minden mást sem.

Ha hallgatta a műsort akkor a végén elnézést kértem gyakorlatlanságomért, de szerintem ez nem jutott el a füléig. Lehet be volt dugulva?

De én úgy vagyok ezzel ami nem tetszik legközelebb nem hallgatom .

Szerény véleményem szerint Magának csak az a fontos valakit mindig lehessen piszkálni. Hát tegye, ha ez örömet okoz magának csak rajta.

Az én gyakorlatlanságomat most legalább kivesézheti és gyakorolhatja az írást, kritizálást, vesézheti szellemi képességeimet, tudatlanságomat.

Meghajlok az Ön nagy tudása előtt és tisztelettel kérem adjon nekem leckéket a rádiózás tudományából.

Szívesen tanulok Öntől. Inni fogom szavait , ha szán rám ídőt és energiát.
Töltsön a fejembe , tudást ,gyakorlatot és utána elmondhatom a "MESTERTŐL"
tanultam a szakmát!

Minden Tiszteletem az Öné!
skami53
S kami53 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 597
 

2010.szeptember.22.-i müsorterv!

 

 

17:00-17:30 óra Erdélyi István   - amennyiben meghívásunkat elfogadja.

 

18:00 óra

Pásztorné Herbáth Veronika Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt,

Belozsánszky Péter Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt

19:00 Dávid Mihály független polgármester jelölt

19:30 Tujner Ferencné független képviselő jelölt

Vudi Ellen Creative Commons License 2010.09.19 0 0 592
http://www.youtube.com/watch?v=q_1gjwBZvv0
silverfox1 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 591
Jól láttam a Képes Tükőr tegnapi bejegyzésében, hogy újabb 15-20 millát kell kifizetnie a falunak képviselőink hibás döntése miatt?
S kami53 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 590

2010.szeptember.22.-i müsorterv!

 

 

17:30 óra Erdélyi István   - amennyiben meghívásunkat elfogadja.

 

18:00 óra Hancsics György  Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt,

Pásztorné Herbáth Veronika Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP képviselő jelölt,

Belozsánszky Péter Fidesz-Magyar Polgári Szövetség/KDNP független jelölt

19:00 Dávid Mihály független polgármester jelölt

19:30 Tujner Ferencné független képviselő jelölt

 

iszaap Creative Commons License 2010.09.19 0 0 589
Megint félreértés történt. Nem úgy értettem, hogy nem telefonálnék be vagy nem küldenék sms-t a rádiónak ha arról lenne szó. Úgy gondoltam, hogy nem ülnék be a riporteri székbe, mivel tudom, hogy nincs hozzá tehetségem. Úgy vélem, hogy van egy egészséges önkritikám.

Becsülendő, hogy ennyit dolgozik és már-már hihetetlen, hogy e mellett még van ideje ennyit foglalkozni Délegyháza ügyes bajos dolgaival! Nem semmi teljesítmény!

"A bárányok hallgatnak" szlogen nagyon ott van :D Tetszik!

Nem a maximalizmusáról van itt szó. Szerintem az embereket érdekli, legalábbis nagy többségüket a település jövője és éppen ezért olvassák az igencsak cenzúrázott Délegyházi híreket, bizonyára hallgatják a rádiót is és beszédtéma is köztük a dolog. Néhányuk még elmegy a jelöltek bemutatkozására is.

Mi a problémája Erdélyi úr? Önt az zavarja, hogy nem írnak eme fórumba olyan sokan?

S Kami! Örülök, hogy nem sértettelek meg mivel nem is volt szándékom. És annak külön örülök, hogy elfogadtad véleményemet!
S kami53 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 588
Hüha
S kami53 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 586
Iszaap!

Nekem nem azzal van bajom ,ha valaki kritizál.
Én azt nem szeretem amikor valaki mindent fikáz. Ez sem jó ,az sem jó, és semmi sem jó.

Elfogadom és nem is ágálok ellene, de mivel nincs képzettségem a rádiózáshoz csak örömömet lelem benne az szerintem nem jelenti azt, hogy fikázhatnak embe

A képzettség szerintem nem azt jelenti van hozzá tehetsége. Szerintem sok ember a képzettségével ki t..........heti a h.t.ó felét. Senkit nem akarok megsérteni ,de olyan valaki kritizál aki mindenkit kritizál.

Ez egy baromi egyszerű dolog. Azt azonban még nem tapasztaltam, hogy tett is volna valami érdemlegeset csak fényezi magát és mások amit írnak az mind hülyeség, szellemileg alultáplált, és sorolhatnám még a jelzőket tovább.

Én Silverfox-nak csak igazat tudok adni.

Látja a bajok forrását.

Csak sajnálni tudom azokat akik bejutnak az új testületbe, mert 2-3 hét elteltével azok is hideget-meleget fognak kapni.

Épitő ötleteket azonban nem. www.kekto.fm is bizonyos személyektől csak a ledegradálást kapják. De ez nem próbléma hiszen demokráciában élünk.

De amennyire olyan büszkék egyesek (képzettségükre) azok nem mutatnak semmit.
Duma meg a betük leütögetése a szgépen az megy , de másra nem telik az erejükből.
Ehhez szerintem nem sok mersz kell amikor valami konkrét feladatra felkérik az illetőt akkor hirtelen más elfoglaltsága akad.
Sürgős és halaszthatatlan feladata lesz rögtön.

Én nem azt mondom pl. a Déelegyházi Hirek olyan szuper lehetne szebb, jobb ,de nem kritizálni kell egy képzett újságírónak, hanem oda menni és csinálni, tanácsot adni, segiteni.

Ez sajnos már nem megy!! Csak a kritika megy de az ezerrel.

Hát csak ennyit szerettem volna válaszolni Iszaap és nem sértődöm meg rád.

üdv:skami53
silverfox1 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 585
Kicsit az általam a rádióban hallott jelöltekről:

Bednárik László:
A kb 30 percből 27-ben magáról beszélt.
Elért sporteredményeiről, sport terén jövőképéről.
A falu jövője szerintem nem igazán fogta meg. Biztos befutónak érzi magát, mert Bulyáki mögött a második lett anno. Mivel a grófnő kiesett, Bulyáki nem indul, esélyesnek könyveli el magát, holott mint képviselő semmit nem tett le érdemben az asztalra. Viszont lettek lovai. A 2006-os igéreteiből semmi sem valósult meg. Polgármesterként mennyivel teljesítene jobban? A "bennszülöttség" és a kiterjedt családi és baráti kapcsolatok nem biztos, hogy a "nagy székbe" juttatják eredmények híján. Nálam nem lett nyerő.

Őt követte Görbe István:
Az ex rendőr elképzelései Délegyháza biztonságosabbá tételéről bejöttek nálam.
A polgárőrség megszervezése és fénykora is az Ő nevéhez fűződik. Bevallotta, hogy ehhez a területhez ért és ezt vállalná fel, mint képviselő, szimpatikussá tette számomra. Viszont más témákban is sorsdöntő lehet a szavazata.
Bízva értelmében én egy helyet biztosítanák számára.

Purthálné Vera:
Egy nagyon jó és széplelkü asszony tele optimizmussal, de nyitott szemmel jár.
Sugárzik belőle az emberszeretet. Félő, hogy esetleges bekerülése esetén ezt kihasználják. Sok ilyen nézetü ember kéne a faluba és szebb lenne a világ.
Nálam Ő is helyet kapna.

Hangsúlyozom, ez csak az én személyes véleményem. Szívesen olvasnám mások meglátását, véleményét. Ezek ütköztetésével kialakulhat egy közös elképzelés, akarat.
silverfox1 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 584
Már szinte félve merek megnyilvánulni bármelyik délegyházi fórumon, mert esetleg felhívja valaki a figyelmemet menthalis hiányosságaimra, alulképzettségemre, amikkel én is tisztában vagyok, de jelenlegi életvitelem nem kíván magasabb rendű szárnyalást.
Hogy hobby szinten milyen olvasmányok kötik le érdeklődésemet, az pedig a magánügyem.
Viszont nem igazán tetszik a fennhéjázó, mindenkit ledorongoló, saját magát mindenki fölé helyező stílus!
Igen, Erdélyi Úrra gondolok.
Például itt van mindjárt az új rádió, A Kéktó fm.
Összejött egy lelkes kis amatőr csapat. Tudását, tehetségét beleadva összehozta ezt a kis helyi rádiót. Nem hinném, hogy mondjuk a Bumeráng vetélytársai kívánnának lenni.
Akkor jön Dr epe és törné le a lelkesedést negatív véleményével.
Sok kritikát hallottunk, olvastunk Tőle, amivel sok esetben egyetértek a falu vezetésével kapcsolatban. Sőt, azt is elismerem, hogy Ő az egyetlen, aki meg meri mondani a véleményét névvel együtt. Ezt mindíg is tiszteltem benne.
Viszont egyetlen építő jellegű, jövőbe mutató írására nem emlékszem.
A "mi rossz"-ra sok leírása született, de a "hogyan kéné"-re nem.
Vagyis kritizálni nem nehéz, de a helyes utat megmutatni nem olyan egyértelmű.
Ne értsen félre senki. Nem a mai vezetés mellett teszem le a garast. Sőt! Nagyon várom a távozásukat! Ha rajtam múlna, szinte senki nem maradna a jelenlegiek közül.
Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy én egy porszem vagyok az egészben, de a porszemekből áll össze a nagy hegy is.
Ezért is tartom fontosnak, hogy minden kis "porszem" megfogalmazhassa véleményét, észrevételét közvetlen környezetével kapcsolatban minden ledorongolás nélkül, a saját stílusában. Senkinek nincs joga a véleményt nyilvánítót megalázni, maga alá rendelni! Aki ezt megteszi, saját szegénységi bizonyítványát állítja ki!
Tisztelt Erdélyi Úr!
Igen, beírásom nagy része az Ön stílusát kritizálja, mint már ezt megtettem nem egy alkalommal.
Én mindíg is a stílusát kritizáltam és nem a mondanivalóját, mert azokkal a messzemenőkig egyetértettem, de ezt Ön nem mindíg értette meg.
Olvasson vissza pár oldalt akár ezen a fórumon is. Legyen önkritikus és nézze a beírásokat külső szemmel. Mit lát? Mert én folyamatos "behányást", mások ledegradálását, felsőbbrendűséget.
Ez az egész nem erről szól személyes véleményem szerint. Ha tévedek, megkövetem.
Mégegyszer! Én még tisztelem, becsülöm Önt szókimondásáért, de a stílusát nem értékelem! Ahogy látom, mások is így vannak ezzel.
Persze nem szeretnék a többség véleménye mögé bújni, szószólójuk lenni.
Egyéni véleményt fogalmaztam meg.
Tudom, Ön többszőr fogalmazta meg, hogy a kampányról kéne itt irogatni. Igaza van! Csak hagyja, hogy mindenki elmondja a véleményét és nem kéne az élő fába is belekötni mondvacsinált indokokkal.
Ha kívánja, a vitát (és nem veszekedést) folytathatjuk akár személyesen is, mint régebben.
Hagyjuk meg a szabad vélemény nyilvánítás jogát mindenkinek és csak a mondanivalóval vitázzunk, ha az más, mint a saját elképzelésünk!
Simon a Szakács Creative Commons License 2010.09.18 0 0 582
Recept: Rózsaszín leves készítése


Hozzávalók:

* 30 dkg aszott paradicsom vagy narancs sűrítmény
* 1 kis sűrített almaecet igény szerint borsozva
* 1 nagyfej majom pír paprika
* 1 kis fej hagyma
* 2 gerezd fogselyem
* 1 liter csontleveskocka (2 reszelt velősmáj ittasan)
* 1/2 dl Rózsaszirom hervadás után, kölnivíznek álcázott szín gyanánt
* kagyló vagy 4 napos zokni
* sajt (kifejezetten pálpusztai vagy ágy alatt érlelt ementáli)
* fűszerek: petrezselyem, bazsalikom, oregánó, rozmaring, bors

Elkészítés:

A rózsaszírmokat apróra kockázva megpirítjuk a 4 napos zoknin, hozzáadjuk a pálpusztait az apróra vágott nagyfej majompír paprikát és a felkockázott fogselymet.
A paradicsom héját ugyan nem tudjuk lehúzni,de sűrítve is kellő fanyar ízt fog adni(pár percre forróvízbe mártva a hatás kiváló).
A kis fej hagymát beletömjük a rózsaszírommal átitattot zokniba, majd 2 perc keverés után a folyós állagú pálpusztait nyakonöntjük az almaecettel
a csontleveskockákat materializálva (elmondjuk a vudu igét vin gánium levi óssszolj) felkockázzuk, és a sűrített paradicsommal
és majompír paprikával ízesítjük. Az elkészült zagyvalékot felöntjük a levessel, és 2-3 percet forraljuk. Célszerű idejében rottyantani, mert
a Rózsaszín leves csak minimális ideig regenerálódik utána csak fonnyad !!
Mixerbe tesszük vagy botmixszerrel leturmixoljuk, majd belefőzzük a kagylót. Mielőtt levennénk a tűzről, ízesítjük a fűszerekkel, hogy a leves íze extra fanyar legyen.

Tálalás:

Nagy füles köcsögben vagy házi kondééérbann

Megjegyzés:

Más, mint a hagyományos magyar rózsaszín levesek, kagyló nélkül még néma is, mivel nincs benne rántás, habarás.
Hidegen is ütős, de akkor persze kevésbé csíp, mert nem tud benne megolvadni. a velősmáj :))
iszaap Creative Commons License 2010.09.18 0 0 579
Rózsaszín levesnek!

Na először is, amit félre akar érteni az ember azt félre is érti. Nem arról volt szó, hogy kedvez vagy nem kedvez a "jelenleg hatalmon lévőknek" a fórum beszüntetése! Olvassa el még egyszer, annyira értelmes embernek tartottam eddig, hogy megértse az értelmes szót! Remélem nem kell csalódnom.

Másodszor pedig: Erdélyi Úr, maga unatkozik! Miért kéne minden egyes hallgatónak reflektálni az elhangzottakra? Elég az ha magukban eldöntik, hogy azon a bizonyos napon ki mellé fogják tenni az X-et. Persze, értem én! Jobban örülne ha jó sokan írnának véleményeket, lehetne vitatkozni, egyetérteni, felháborodni stb... De ne csodálkozzon, hogy nem ír senki, mikor az az ember, aki esetleg úgymond "grófnő párti" és be merne írni akármit is ebbe a fórumba, azt maga úgy elküldené melegebb éghajlatra, hogy többé talán még a számítógépet se merné bekapcsolni. Mellesleg meg kell, hogy jegyezzem: igaza van csak a stílus... :) meg hát eddig az "ellenfél" szimpatizánsai nem tudtak értelmes hozzászólással érvelni. Inkább keressen magának valami új hobbit, amivel le tudja kötni magát és nem ezen idegeskedni. Ezt csak jó tanácsként írom.

Harmadszor: akik eddig nem eszméltek fel azok nem is fognak a szavazásig. Felesleges ellenkampányolnia, energiát feccölnie ebbe a dologba!

És végül azt kell, hogy mondjam tényleg nagyon gyenge a Kéktó FM eddigi teljesítménye. Nem akarok megbántani senkit, bizonyára sok munka van benne és reménykedek, hogy ez csak a kezdeti állapot és hamarosan belejönnek a dologba.
Továbbá nem szeretném megkapni, hogy ha én jobban tudom csinálni, akkor menjek és csináljam én mivel belátom, hogy nekem nincs érzékem hozzá és semmi keresnivalóm nem lenne ott. Leszögezem, hogy ez személyes vélemény és nem szeretném bántani a rádiót és örülök, hogy van és hajrá meg minden!
S kami53 Creative Commons License 2010.09.17 0 0 578
Rózsaszin leves!

Gratulálok még egy megnyilatkozási lehetősége és kritizálási lehetősége lett.
Szerintem Magának semmi és senki nem jó....
Sajnálom mint embert amiért ennyire keserű a sorsa. Biztos nagyon megtörte Önt az élet?

Mindenben csak a rosszat látja.. Mindent csak kritizálni és szapulni tud..

Mit tehetnék Önért, hogy kicsivel szinesebben lássa a világot?

Nem hogy örülne..
Végre van egy olyan kezdeményezés amit helyi amatőrök csinálnak a szabad idejükből a Délegyházi közösségért.

E helyett Maga csak kritizál..

De meg teheti hiszen van joga szabad országban élünk.
Ha Magának okoz ez örömöt akkor tegye. Biztosan egy ilyen kimeritő és szakmailag tartalmas kritika után jól tud aludni.

Kritizáljon csak nyugodtan mindenkit hiszen joga van hozzá. Talán a sugói is örülnek neki?

Én kívánom Magának ez legyen a legnagyobb öröme az életben.
Utána pedig aludjon kisded módjára és próbáljon meg szépeket álmodni . Talán sikerülni fog?
Lehet azonban azt is kritizálni fogja ,mert az álomnak nincs képzettsége (megfelelő)
és ez Magát nagyon zavarja.


Rosssz lehet Önnek.

üdv:skami53 (egy amatőr aki bemerészkedik a rádióba és hülyeségeket kérdez és beszél. De önként és dalolva)
S kami53 Creative Commons License 2010.09.17 0 0 576
www.kekto.fm

2010.szeptember.21.
18:00ór Jakus Lászlóné független képviselő jelölt
Szilveszter Lajos független képviselő jelölt

Takácsné Váloczi Tünde független képviselő jelölt
Tóth Mihályné független képviselő jelölt


19:30 óra Szántó Péter Attila független képviselő jelölt

Bemutatkozása ill. programjaik a kékto.fm müsorán ismétlés másnap 13:00-15:00 óra között.

Várjuk kérdéseiket a jelöltekhez a kekto.fm.
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.17 0 0 575
Gyerekek!
Óriási videót nézhettek...
delegyhaza.lap.hu--------EDE honlapján

A BOMBÁZÓ
S kami53 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 574
végre valaki csinál valamit itt is.
köszi Gábor
Képes Tükör Creative Commons License 2010.09.16 0 0 573
Képes Tükör 2010-09-16 Csütörtök.
Filed Under: Képes tükör online by admin — Szóljon hozzá most!
2010. szeptember 16. csütörtök

Szép napot!

Elaludtam, ezért késtem, bocsi.

Tegnap történt:

Türelmetlenül vártam a 18 órát, tudjátok , a Kéktó fm rádió műsorát. http://www.kekto.fm Az első vendég Bednárik László volt, mint képviselő és polgármester jelölt. Huszonöt percig hallgattam, meséjét…. be is telefonáltam….nem is folytatom, inkább idézek a Kéktó fm üzenő faláról:

Varga Gábor

| 2010-09-15 18:43:09 | #180.

————Varga Gábor (2010-09-15 18:39:51): Sajnos a kérdésemre nem kaptam választ Bednárik Úr-tól Nem is szavazok rá————–ja és kb 15 percig foglalt volt a vonal alig tudtam telefonálni

Varga Gábor

| 2010-09-15 18:39:51 | #179.

Sajnos a kérdésemre nem kaptam választ Bednárik Úr-tól Nem is szavazok rá

Béci

| 2010-09-15 18:38:11 | #178.

Ne ígérgessen és ne csúsztasson! Kevesebbet kellett vonna futkározni.

Béci

| 2010-09-15 18:35:01 | #177.

Nem Hengerelni kell hanem aszfaltozni! I

Béci

| 2010-09-15 18:32:42 | #176.

Az elmúlt 4 évben miért nem tett semmit képviselőként? Délegyháza érdekel EMBER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Béci

| 2010-09-15 18:32:41 | #175.

Az elmúlt 4 évben miért nem tett semmit képviselőként? Délegyháza érdekel EMBER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Béci

| 2010-09-15 18:24:17 | #174.

Programot nekunk emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Utána Görbe István képviselő jelölt került a mikrofonhoz…

bluerivier

| 2010-09-15 19:01:28 | #185.

Igen ez egy program beszéd, ebből meg lehet tudni, hogy mit szeretne képviselőként. A polgárőrség mióta nem a vezetője teljesen lenullázta magát. A Boltos J. teljesen szétaprózza magát.

Béci

| 2010-09-15 18:59:50 | #184.

Csak egy kérdés. Tisztelt Gőrbe Úr! Őn miért függetlenként indúl ? Az MSZP miért nem támogatja őnt hivatalosan? Polgárőrség délegyházán nincs egy ideje.A polgárőrautót mindenhol lehet látni /pl.Tesco,MO autóút/ csak délegyházán nem!

naiv

| 2010-09-15 18:57:41 | #183.

Kérem,ilyen egy ÉRTELMES ember bemutatkozó programja!!!!!Lehetne tanulni Tőle!!!Egy képviselő akire szavazni fogok már meg is van!!!!Gratulálok Görbe Úr!!!!!Hajrá Délegyháza!!!Mert szeretünk Délegyháza!!!

A végén Purthál Jánosné képviselő jelölt kapott szót.

picur

| 2010-09-15 19:45:41 | #205.

A családi napközi azért kellett mert Sz Áginak nem volt munkahelye.

cicus

| 2010-09-15 19:44:42 | #204.

Remélem sokat hallgatták Vera néni bemutatkozoját,legyen példa mindenki számára ez a “stilus” ez kell nekünk

juci

| 2010-09-15 19:38:11 | #203.

T.Vera A hatásszünetei nagyon meggyőzőek!? Már az iskolaigazgatóját is támadják? Tanulságos volt.Tehát táncoljuk át a következő 4 évet ! Hurrá?

A nap vicce:

A fiammal autóztunk éppen, amikor a Kéktó fm rádióban egy nagyon régi, számomra kedves dalt kezdtek sugározni.
- Tudod fiam, ezt a számot akkor hallgattam nagyon sokat, amikor fiatalkoromban egyszer törött lábbal kellett otthon feküdnöm – mondtam.
- Tyű, Apa – válaszolta a fiam – és még felkelni se bírtál, hogy kikapcsold!

Mai gondolataim:

- Agatha Christie Az Ördög nem valami ember fölötti lény, sokkal inkább ember alatti. A jó tanácsot majdnem mindig figyelmen kívül hagyják, de ez nem ok arra, hogy ne adjuk. Ez egy furcsa gondolat, de csak amikor nevetségesnek látod az embereket, akkor jössz rá, hogy mennyire szereted őket. Nevetséges egy detektívregény helyszínének New Yorkot választani. New York maga egy krimi. Minden gyilkos valószínűleg valakinek a régi cimborája. Egy archeológus a legideálisabb férj, akit csak nő kívánhat magának. Ahogy a feleség öregszik, a férj egyre jobban érdeklődik iránta.

Szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!