Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.31 0 0 847
"...O.V. egykori megszólalásáról, hogy "A kormány hazudott." az a véleményem, hogy O.V. akkor még meglehetősen zöldfülű volt...."

A zöldfülűek visszafogottak, zavarban vannak a mély tisztelettől, amit az idősebbek iránt éreznek.
OV 1 dacos kamasz, kinkek semmi nem jó, néha még az sem amit ő akar.
Egykor reménykedtem hogy esetleg kinövi.
Ma már nem nagyon...

Előzmény: marylou (829)
stewes Creative Commons License 2007.10.31 0 0 846
Na az a gyilkosság baromira jól volt szervezve. :-((
Előzmény: vén európai (845)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 845

lődd agyon

 

Gyurcsány élve kell az igazságszolgáltatásnak. Nagy pere lesz, és remélem legalább olyan jól szervezett, mint Szaddam Husszeiné.

Előzmény: Törölt nick (843)
macmester Creative Commons License 2007.10.31 0 0 844

Micsoda perverzió :D

 

és különbenis a HUSZba szoktak fehérnemüs képeket berakni...

Előzmény: özv. Bitera Sándor (831)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.31 0 0 843
Milyen szép ez a múlt idő. Javaslom, még elemezgesd kicsit a működését úgy cirka 2 évig, vagy lődd agyon most. Akkor jöhet a múlt...... :))
Előzmény: marylou (840)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2007.10.31 0 0 842

 

Ne hazudozz marylou, mert eddig se szerettelek, de ezután inkább csak utálni foglak!

 

Antall József időszakából az összes parlamenti beszédet én írtam le, ami könyv alakban megjelent, tehát nem a kisujjamból szoptam. Azt mondta Orbán, hogy „a miniszterelnök hazudik”.

Erről ennyit!

 

Nyelvtant pedig szükségtelen nekem „tanítanod”, van neked néhány gyereked, tanítsd őket!

 

Egyébként sem tartok igényt a veled való sem írásos, sem személyes beszélgetésre.

 

Riki

Előzmény: marylou (815)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 841

 

A Szidónia nagyon kedves nő, találkoztunk nemrég a jobbos talin. Örülök, hogy megismertem őt!

 

Előzmény: vén európai (838)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 840

 

Nem nagyon érdekelnek a gyurcsányi lélek rezdülései. Tenné rendesen a dolgát, Magyarország érdekében, és annyi. De sajnos erre képtelennek és alkalmatlannak bizonyult a szerencsétlen.

 

Előzmény: vén európai (828)
hopppla Creative Commons License 2007.10.31 0 0 839
téged még sosem vágott pofán egy nő sem , hogy ilyen hangvételben írsz?
Előzmény: özv. Bitera Sándor (831)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 838

Egy kérdés:

 

Özv. Bitera Marylou leánykori neve Szájtáti Szidónia?

 

 

hopppla Creative Commons License 2007.10.31 0 0 837

Lőátom nem az én érveimet elemzed, hanem megkerülöd s más dolgokkal hozakodsz elő:) s ez tetszik, mert ezek szeeint nem tudodo megcáfolni az általam felvetett pontokat:)) ez jó:)

 

az új, elterelő hablatyolásra ügye nem kell érvekkel felelnem?:))

Előzmény: Hierro Nyh. (655)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 836

 

Te csak ne képzelj engem magad elé sehogy, jó? Megtiltom!

 

Előzmény: özv. Bitera Sándor (831)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 835

Orbán úr soha nem mondana olyan mondatot, amiben egyidejűleg szerepel az a két szó, hogy "kurva" és "anyám". :((

 

És mióta az anyámnak ismerik a nevét Pápán és Gyurcsány Katusnak hívják, azóta neki is jobb jut, a kurva életbe!

 

Nem tudta, hogy mi történt. Megjavult, az egészségügyi rendszer, fiam? Mondom, egy lószart, mama! Az az igazság, hogy fölismerik a nevedet. Ez botrány! Ehhez képest társadalmi értelemben a vizitdíj semmi, az nem botrány. Az kényelmetlen politikailag, meg kifizetni. Meg politikailag lehet neki súlyos következménye, de őszintén szólva ez a következmény legföljebb bennünket érint, ha idióták vagyunk.

marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 834

 

Neked is kellemes hétvégét! :)

 

Előzmény: BENTA (833)
BENTA Creative Commons License 2007.10.31 0 0 833

Most eltűnök. Legrosszabb esetben hétfőn megnézem, hányan zavartatok al Dél-Koreába:))

Kellemes hosszú víkendet:))

BENTA Creative Commons License 2007.10.31 0 0 832
Viszon azt tapasztaljuk, hogy stábjával együtt semmit sem fejlődtek. Hiszen ugynúgy hazugoznak boldog-boldogtalant.
Előzmény: marylou (829)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2007.10.31 0 0 831

"Magam is érző keblű nő vagyok..."

 

Óóóóó Manyika, most magam elé képzeltelek egy árpádsávos kebeldúcban...

 

:o))

Előzmény: marylou (827)
BENTA Creative Commons License 2007.10.31 0 0 830
Nagyon helyes. A következetesség fontos. Csak ne ülj bele az autójába, amit vezet, mert simán lefullasztja:)))
Előzmény: marylou (827)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 829

 

O.V. egykori megszólalásáról, hogy "A kormány hazudott." az a véleményem, hogy O.V. akkor még meglehetősen zöldfülű volt.

 

Előzmény: BENTA (824)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 828

érző keblű nő vagyok

 

Akkó megteccik érteni Fletó milyen elkeseredett lehetett Őszödön. :((

 

'Van ebben a frakcióban nem egy miniszterelnöknek alkalmas ember. Én azt mondom, hogy vegyen mindenki nagy levegőt, igyon kurva sok bort, aludjon egy-két éjszakát, és döntse el magában: ha mindenki csak ugyanazt tudja mondani, amit az elmúlt években mindig mondott és nem jut el odáig, hogy na, a franc egye meg, lehet, hogy mást kell mondanom, amit mondtam öt éven keresztül, mert láthatólag soha nem tudtunk megállapodni egymással, mert ha mind a 190 ugyanazokat a mondatokat mondja, mint amit az elmúlt években mondott, akkor ugyanúgy nem fog történni semmi, mert ugyanúgy nem tudunk megállapodni.

Bassza meg, ugyan nem értek egyet, de elengedem először, csinálják.'

Előzmény: marylou (827)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 827

 

Magam is érző keblű nő vagyok, nagyon is... de a józanság és a mértéktartás is fontos időnként. Különösen, ha politikai ügyekről van szó. Ezért inkább úgy fejezem ki magam, hogy nagyra értékelem Orbán Viktor eddigi munkáját, és a bizalmam változatlan az irányában.

 

Előzmény: BENTA (824)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 826

A stílus maga az ember, ahogy a szólás tartja.

 

Mi azé' szeressük a miniszterelnökurat.

 

"Az utolsó másfél évet azért tudtam én személy szerint csinálni, mert egy dolog ambicionált és egy dolog fűtött, visszaadni a baloldalnak a hitét, hogy megcsinálhatja, hogy nyerhet, hogy nem kell lehajtania a fejét ebben a kurva országban. Hogy nem kell beszarni Orbán Viktortól meg a jobboldaltól, és tanulja most már meg magát nem őhozzájuk mérni, hanem a világhoz. Ez adta a hitet, hogy miért érdemes ezt csinálni.

Nagy dolog volt, imádtam, életem legjobb része volt. Most az adja, hogy történelmet csinálunk! Nem a történelemkönyveknek, arra szarok. Egyáltalán nem érdekel, hogy benne leszünk-e, én személy szerint, egyáltalán nem érdekel. Csinálunk-e valami nagyot!? Azt mondjuk, hogy a rohadt életbe, jöttek páran, akik meg merték tenni, és nem szarakodtak azon, hogy hogy a francban lesz majd az útiköltség-elszámolásuk, bassza meg!"

Előzmény: BENTA (824)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.10.31 0 0 825
Vajon az SZDSZ mennyivel csinálta volna jobban 90-ben?
Előzmény: Kígyóevő Riki (805)
BENTA Creative Commons License 2007.10.31 0 0 824
A stílus maga az ember, ahogy a szólás tartja. Szerintem te is érted, csak ciki beismerni, mert VIKTOR Ohahoh az érintett. De én mint érző keblű nő megértelek. Az ember az utolsó lehelletéig védi rajongása tárgyát, és mint tudjuk, te szereted Orbán Viktort.
Előzmény: marylou (820)
BENTA Creative Commons License 2007.10.31 0 0 823
Biztosan a tengrimalac példa nem tetszett. MOndhattál volna mangalicát. Az echte magyar.
Előzmény: matej nyikolajevics (814)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 822
Igazad van kismalac. Minek gyöngyöt a disznók elé vetni :(
Előzmény: matej nyikolajevics (821)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2007.10.31 0 0 821
körmondatokba ne bonyolódj!
Előzmény: vén európai (819)
marylou Creative Commons License 2007.10.31 0 0 820

 

Biztos úgy kellett volna mondania, hogy a kormány nem bontotta ki az igazság minden részletét. Nemdebár? :DDDDDDDD

 

Előzmény: BENTA (816)
vén európai Creative Commons License 2007.10.31 0 0 819

basszon meg a tengerimalac....

 

Óóó. Hihetetlen, az a dél-alpári magyar szókincsmennyiség, amit idegen hangzású neved ellenére gondolataid cizellálása végett fel tudtál halmozni.

Előzmény: matej nyikolajevics (814)
MayItBe Creative Commons License 2007.10.31 0 0 818

 

Írhatta volna azt is, lényeg, hogy imádja a Zorbánviktort -> jóember, tisztaszívű, hűséges. Ennyi elég....(a taplóság ilyen esetben nem játszik. Soha.)

Előzmény: matej nyikolajevics (814)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!