Keresés

Részletes keresés

at0m anti Creative Commons License 2006.09.20 0 0 48
Orbán az a köcsög. Direkt bíztatta őket az a kis pondró.
Előzmény: _ Liar _ (43)
alphanumericus Creative Commons License 2006.09.20 0 0 47

biztos nem azokban az utcákban laksz, nagyokos, amiket a haverjaid szétkúrnak (ugye, ez a szó most már ok? nem moderálandó?). én itt lakni szeretnék, nyugalomban. de ami itt van, az balkánabb a balkánnál. ne védd ezeket egy percig sem.

 

paraszt dolog ilyen barikat segítségül hívni egy elveszett választás után.

 

Hajrá Magyarország! Szétveretünk kopasz barátainkkal, apró kicsi darabokra...

Előzmény: zividivi (38)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 46

uncsi vagy és hülyeségeket beszélsz, szvsz

 

nem kívánok ebbe a hülye hitvitádba belemenni, ne is próbálj belerángatni

Előzmény: netizen (40)
at0m anti Creative Commons License 2006.09.20 0 0 45
Az ország nem a fradi. Ott lehet, hogy az megy, hogy a primitív náci csűrhe terrorizálhatja a klubvezetést. Az országgal ezt nem lehet megtenni. MOST MÁR NEM MONDHAT LE GYURCSÁNY, NEM ENGEDHET A CSŐCSELÉK TERRORJÁNAK!!!
Előzmény: netizen (10)
Megdobbent Creative Commons License 2006.09.20 0 0 44
Neked is ott az alkotmany. Solyom ismertette is kulon a gyengebbeknek, hogy mi a menete egy rendkivuli valasztasnak. Ez _nem_ demokratikus. En a demokratizmus hive vagyok. De... Elmondod miert volt jo kisgyermekes anyak-apak autojat porig egetni az MTV elott? Elarulod miert volt jo szetcseszni a magyar filmarchivumot es felgyujtani/kifosztani a studiokat? Mennyiben szolgalja a nemes celokat, hogy tobb szaz boltot szetvert a csurhe? Nekem miert jo, hogy feltenem kell a csaladomat?

Neked ez demokracia? A ___tobbseg___ Gyurcsanyra szavazott. Ha nem tetszik, nincs mit tenni, bizd az ellenzekre, hogy buktassa meg. Politikusok modjara, nem azt ordibalva a csurhenek, hogy "maradj az utcan".

Előzmény: _ Liar _ (34)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 43
"A köcsög az, aki azt mondta ma este, hogy ezek a bájos alakok ne húzódjanak be otthonra. Nem húzódtak."


nem tudom te mellik köcsögre gondoltál... van egy pár

én meg hallotam hogy "javasolták" a pihenést a tüntetőknek, és a "csürhe" is része ennek...
Előzmény: alphanumericus (41)
gébi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 42
Épp ezért akarom, hogy a sok köcsög menjen haza aludni, mert élni szeretnék, és nem a hőbörgőket hallani.
Előzmény: zividivi (33)
alphanumericus Creative Commons License 2006.09.20 0 0 41
Mit?
Előzmény: _ Liar _ (36)
netizen Creative Commons License 2006.09.20 0 0 40
na teis beálsz a gyurcsányi arrogáns cinizmus sorába. az emberek megtévesztésével elért választási eredmény a formális jog szerint lehet legitim. a másik oldalon ott áll, hogy a minálnok elismerte a beszédében hogy a győzelemhez csalások és hazugságok tömtelegén át vezetett az út.
Előzmény: Törölt nick (28)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 39
azzal végleg elvágnád az emberek türelmét
Előzmény: Megdobbent (30)
zividivi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 38
Gyurcsány kurvaországában kerítők üzemeltetetnek egy kuplerájt.

Ennek kell végetvetni egyszer, s mindenkorra.
Előzmény: Megdobbent (6)
Megdobbent Creative Commons License 2006.09.20 0 0 37
Na a paraszt bunko elviszi a nojet rendort verni, azok elkapjak es meg ott pofazik nekik, hogy adjak ki a not, mert hat ize, csak epp itt a muveleti teruleten jarkalt, es utotte a rendor pajzsat, nem erti mi ebben a baj... Bazzeg, szeva jomagyar ember.
_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 36
pedig mondták... én hallotam
Előzmény: alphanumericus (29)
bárhogyleszugylesz Creative Commons License 2006.09.20 0 0 35

Megjött a hajnali megvilágosodás, pedig még csak nem is lótuszülésben vagyok.

 

Be kell tiltani M.o.-n a focit. se NB I. II ... X se semmi.

Csak börtönválogatott. Életfogytig.

 

A válogatott összeállításáig edzésként Budapest restaurálása "futi" stílusban.

_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 34
elékezz mit mondot ferko a tüntetésről...

"majd megunják"

akkor szerinted mi értelme a tüntetésnek? ferkó soha nem mond le, hacsak ki nem kényszerítik belőle...
Előzmény: Megdobbent (23)
zividivi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 33
//"....mar reg lottem volna ...."//

Ávós-mentalitás! Ismerős Piros László idejéből. De még ő sem mert lövetni.

Viszont akkor megbukott a kormány!

Ez meg ahelyett, hogy végre feladná, tényleg polgárháborúba kergeti az országot, a hatlomért és az elszámoltatástól való félelmében.


Megértem! A Gyurcsány-stáb nem akar sittre kerülni. De mások is élni szeretnének ebben az országban, nem csak ők!!!!!


Előzmény: Megdobbent (3)
netizen Creative Commons License 2006.09.20 0 0 32
a becsapott, iskolázatlan egyszerű emberek, ha saroka szorítják öket, akkor ezt teszik. az olaj a tűzre a egyértelműen a minálnok arrogáns cinizmusa volt. a lavina azután indult, miután a nép tudomást szerzett a gyurcsány-blog bejegyzés tartalmáról.
Előzmény: Megdobbent (23)
pokémon Creative Commons License 2006.09.20 0 0 31
Ezentúl a futball meccsek utáni összecsapások győztesei hozzák a törvényeket? Következő meccs után pedig a többiek?
Előzmény: Lúdas Matyi (27)
Megdobbent Creative Commons License 2006.09.20 0 0 30
Krakko Akos (hirtv): ne csodalkozzal vazze, ha szetvernek a tomeggel egyutt, aki nem erti azt a szot, hogy "oszlatas" arra ez var.

Rakoczi Peter (hirtv): Nahat te azon csodalkozol, hogy a mento nem menti csurhet, ha tegnap meghajigaltak oket? Ugyes vagy.

Nah, hirtv visszarendeli a tudositokat, remelem kuldenek taviratot vikinek :>

Siman kijarasi tilalmat kell elrendelni.
alphanumericus Creative Commons License 2006.09.20 0 0 29
Megnézném, ahogy ezt a néhány kopasz IQ0-ás tahót megközvéleménykutatod, kis barát. Ezek azt sem tudják, melyik a bal vagy a jobbkezük, édes ecsém. A köcsög az, aki azt mondta ma este, hogy ezek a bájos alakok ne húzódjanak be otthonra. Nem húzódtak.
Előzmény: _ Liar _ (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.20 0 0 28
tanulmányozd az alkotmányt és a választási rendszert, ha sérelmezed
Előzmény: Lúdas Matyi (27)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 27

"Az azért szép is lenne, ha néhány ezer fős csürhe döntené el, hogy ki lehet Magyarország miniszterelnöke."

 

Az őszödi százfős csürhe viszont dönthet milliók sorsáról.

Előzmény: szutyok (15)
alphanumericus Creative Commons License 2006.09.20 0 0 26

A mai magyar politikai elit éppen akkora kárt okoz, mint amit most a házunk előtt a csürhe.

 

_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 25
közvéleménykutatást végeztél a "csürhe" közt?

mind jobboldali? vagy csak te is egy médium vagy a baloldalról?
Előzmény: gébi (21)
netizen Creative Commons License 2006.09.20 0 0 24
védeni, raciopnalizálni kell vaéahogy 4 év hazugságát és az események eszkalációjáért is rá kell kenni a felelőséget valakire, mert sajnos evidens hogy ki miatt van mindez.

o a nép eltűrte a választási hazugságok után a csomagot
o még eltűrte azt is hogy e mocskos szájú minálnok mit gondol róla és hogy kiderült a színtista hazugság
o a cérna ott szakadt el , mikor a blogján cinikusan még neki állt feljebb, ahelyett, hogy bocsánatot kért volna a nemzettől.
Előzmény: Ramos_ (11)
Megdobbent Creative Commons License 2006.09.20 0 0 23
_EZ_ nem tuntetes, es nem demonstracio. Szintiszta anarchia, fosztogatas, rongalas, garazdasag. Innentol bizony nem Gyurcsany oldalan pattog a labda, hanem annak, aki evekig futotte a csurhet, hogy menjen az utcara, es aki nemreg azt mondta: "meg fogunk, meg kell indulni a kormany ellen".

En sem orulok annak, hogy mi megy Gyurcsany korul, de megsem utom szet a kirakatokat, nem gyujtom fel mas autojat, es nem garazdalkodom vegig Budapest belvarosat.

A csendes tuntetes, az oke. Minden mast szetveri, kinyirni, leloni.

IGY NEM LEHET.
Előzmény: netizen (10)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 22
minden világos már... gyogyszere van? :)
Előzmény: zálycsik (18)
gébi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 21

Na Ti sok rohadt köcsög! Ezek se csőcselék? Tönkre akarjátok baszni a várost??? Csak rajta!

 

Az összes rohadéknak gumilövedék, aztán szaladni fognak. Én nem akarom romokban látni ezt a várost. Tessék jobboldal, ez a ti népetek. 50-60 fő, mi? A blahán legalább 3000-en vannak. Micsoda ótvar egy banda.

 

gyáva férgek vagytok!

 

 

Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 20

"Ha meg a Fidesz neki all vedeni a tuntetoket mint Orban tette akkor szepen betiltani az egesz partot."

 

Ja, Viktor habzó szájjal védte a randalírozókat. :DDDD

Előzmény: geszthi (5)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 19
a "csürhe" nyilván ezt nem dönti el... de befolyásolja
Előzmény: szutyok (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!