Keresés

Részletes keresés

atapapa Creative Commons License 2006.01.25 0 0 66

Érdekes, hogy felnőtt emberek nem értik meg, hogy miért jó Török Péter..

Te olvasod is ezt a topicot, vagy csak írsz ide?

Előzmény: Sign (65)
Sign Creative Commons License 2006.01.25 0 0 65

Érdekes, hogy felnőtt emberek nem értik meg, hogy miért jó Török Péter..

A nézők túlnyomó többségét szórakoztatja. Érdekes dolgokat mond az NBA-ról, jók az anekdotái. NBA-guru nem kell, mert a kutyát nem érdekli (max. 1%-ot, de abból nem él meg a Sport1).

 

Előzmény: Doktor Toka (64)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.01.25 0 0 64

Amugy Tp egy kuriozum! Annyira szar hogy már határos a jóval!!!

 

:DDD LMAO

 

És hihetetlen, hogy hányan vannak oda érte és idejönnek a topikba dícsérni. Bár sokan szeretik Fekete Pákót is, nemtom. ;)

Előzmény: shield7 (62)
atapapa Creative Commons License 2006.01.25 0 0 63

Atletikus gyerek lehetett, ha elcsúszott és közben átzsákolta az embert :Đ

Ha ez így volt, akkor elmondhatjuk, hogy a csak hibát keresők felhagyhatnak a meccsnézéssel, ezt senki nem fogja alulmúlni...

Előzmény: shield7 (62)
shield7 Creative Commons License 2006.01.24 0 0 62

Én szerintem nem kell bántani az nfl közvetítéseket.Ez egy uj sport, még nincs kulturaja Magyarországon. A nézettsége se a legnagyobb. A közvetítők egyenlőre maguknak, meg a haverjaiknak közvetítenek csak (kissebb túlzással) Mindenki tudja, hogy minden második nfl néző a Budapest Wolves játékosa! 5- 6 év múlva majd nem engedhetnek maguknak meg annyit a studioban mint most. Amugy Tp egy kuriozum! Annyira szar hogy már határos a jóval!!!

 

Régen az öreg dj dominik is közvetített nbat nem????

Van egy kedves emlékem róla! Bár lehet hogy itt én fogok leégni a tudatlanságommal! 

 

Az egyik meccen történt egy labdaeladás, amiből a védekező csapat megindult. 2 az egyben vitték rá az utolsó védőre, aki teljesen behátrált a gyűrű alá. Az egyik támadón játékos szabályszerűen átzsákolta,  a védő hátraesett.  A bírók támadóhibát fújtak, mire a zsákoló játékos lehajolt és rámutatott a gyűrű alatti félkörre, ami ugye a no charging area, hogy meggyőzze őket a fault helytelenségéről.

Mire dj dominik ezt azzal magyarázta, hogy a játékos azt mutatja, hogy nedves a pálya, fel kéne törölni!

 

Hát számomra ez a sztori, remélem nem égek be vele.

rosencrantzhu Creative Commons License 2006.01.24 0 0 61
Nekem alapvető hozzáállásbeli problémáim vannak, képzeljétek el az analógiát: ha az Inter-Milan meccset úgy nyomná a Sport1, hogy bemegy Várhidi Milan mezben, Nyilasi meg Inter szerelésben, bennfennteskedve, az eszüket játszva, erőltetetten lazázva nyomnák sódert. Sztem három nap alatt kicsinálnák őket, mint idiótákat.

Nem hiszem, hogy az USA-ban így közvetítenék a meccseket, pedig ott van show mindenben.
Ez itt csak azért megy, mert ismeretlen sport, és elszaladt a ló azzal a néhány emberrel, aki egyszer látott már egy olyan embert, aki látott tévében NFL-meccset. Nyilván túlzok, de kb. ez a fíling.
Előzmény: lightningman (60)
lightningman Creative Commons License 2006.01.24 0 0 60
QB rating(többféle módon, de sose a jót mondják:), miért nem challengelik meg a büntetést(talán mert nem lehet) és így tovább. van valami ilyen is, hogy mitől storng safety valaki(állítólag, mert nagyobb:), de szerencsére csak kb. 3 hetente kell őket élveznem, amúgy streamen nézem.
Előzmény: Doktor Toka (59)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.01.24 0 0 59
Melyiket? (Az a safety-s magyarázat elég idióta volt...)
Előzmény: lightningman (58)
lightningman Creative Commons License 2006.01.24 0 0 58
mesélnek hidd el:) ráadásul ugyanazt a faszságot minden műsorban elmondja valaki
Előzmény: Doktor Toka (57)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.01.24 0 0 57
Nekem is bejön az NFL-közvetítés, de mondjuk az tény, hogy lehet, hogy ott is beszélnek hülyeségeket, csak annyira nem értek hozzá, mint az NBA-hez, így nem tűnik fel.
rosencrantzhu Creative Commons License 2006.01.24 0 0 56
Mondjuk ha már összehasonlítás, akkor Török Péter egyedül veri a teljes NFL brigádot. Bicskanyitogató az a nyáladzás, sznobéria, ostobaság, ami ott megy.
IVan Creative Commons License 2006.01.24 0 0 55

Pont az a baj Török P. híreivel, hogy több bennük a szín, mint az igazság...

 

Nekem az NFL közvetítés abszolút tetszik. Azzal a győri edzővel nem vagyok teljesen kibékülve (tegnap a 2. meccs alatt, a mellette ülő (nemtom a nevét, nem Érdi, a másik srác) is furcsán nézett rá párszor), de belefér.

Előzmény: Der Beste (53)
atapapa Creative Commons License 2006.01.24 0 0 54
Lehet. Csak ne mondja azt, hogy azért adták el Finleyt Dallasban, hogy a fizetési sapka alatt legyenek, mivel a Dallas még most is azon csapatok között van, amelyek a legtöbb luxusadót fizetik
Előzmény: Der Beste (53)
Der Beste Creative Commons License 2006.01.23 0 0 53

Sokkal élvezetesebb egy NBA közvetítés Török Péter színes híreivel, mint az NFL Érdi Gábor s Faragó Richárd vérprofi angol szakkifejezéseivel.

Török Péter az Ász.

Doktor Toka Creative Commons License 2006.01.20 0 0 52
A tegnapi meccsen Bazska is elkövetett jó pár hibát, az első félidőben. A másodikban meg az OT-ben már jó volt. Meg is fogom neki mondani majd.
GDávid Creative Commons License 2006.01.17 0 0 51
nem sokszor nézek NHL-t meg amerikai focit(asszem ott is szokott lenni), de pl. Spiller szórakoztató és nekem felkészültnek is tűnik. meg lehet oldani, hogy működjön egyszerre mind a kettő.
atapapa Creative Commons License 2006.01.17 0 0 50

Nekem tetszik TP ironizáló stílusa, de ahogy Toka mondja, a tartalommal baj van.

Én tisztában vagyok néhány dologgal kapcsolatban az NBA-t  és a játékosokat illetőenl. Ha TP rendszeresen olyan dolgokat mond, amelyekről tudom, hogy nem igaz vagy nem úgy igaz, akkor az oda vezet(ett), hogy ha olyan dologról beszél, amiről nincs információm, azt nem hiszem el, de minimum fenntartásokkal kezelem.

Doktor Toka Creative Commons License 2006.01.17 0 0 49

Hát ez nagyon gáz szerintem. Ő egy NBA-"szakértő"! Akinek az a dolga, hogy az NBA-jel kapcsolatos érdekességeket, stb. elmondja. Azt megértem, hogy aki nem tudja azokat az információkat, amikről TP beszél, azt nem zavarja, hanem elhiszi neki a hülyeségeket/kitalált információkat. Na de ez olyan, mintha mondjuk az újságban/híradóban kitalálnák a híreket! Ami a legnagyobb gáz a világon, arról nem beszélve, hogy egy kommentátor számára borzasztóan égő. Ennyi erővel legyen Fábry Sándor az NBA-kommentátor, ő is szórakoztató és ő is hülyeségeket/kitalált információkat mondana.

 

Egy kommentátornak az a dolga, hogy szórakoztató legyen (ami egyébként ízlés kérdése) és hogy informatív legyen. Az elsőn lehet vitatkozni, de a másodikban TP békasegg alatt van! Nem igaz, hogy ez a munkája és mégsem bír felkészülni rendesen.

Előzmény: Bosco (46)
Ciani Creative Commons License 2006.01.17 0 0 48
És azt te miből gondolod, hogy az nba1.hu "szerkesztői" vagy mit írtál olyan naivak, hogy azt gondolnák, egy ilyen topickal ki lehet kezdeni TP helyét? Aligha gondolhatja ezt bárki komolyan.

Btw éjjel az amcsi kommentátor már megint elmondta, hogy Pop mennyire elégedett Rasho teljesítményével. Csak TP meg ne tudja :)
Előzmény: -River Island- (44)
Ciani Creative Commons License 2006.01.17 0 0 47
Így van, szerintem ennek a topicnak csupán annyi a célja, hogy jobban készüljön fel, hogy kevesebb olyan durva tárgyszerű tévedése legyen, amivel félrevezeti a nézőket.
Előzmény: Sign (43)
Bosco Creative Commons License 2006.01.17 0 0 46
Szerintem TP egy átlagembernek sokkal érdekesebb, mint pl. egy NBA-guru.
Ha ezzel jobb a nézettség, inkább maradjon. Nekem semmi bajom vele.
Ha hülyeséget mondd, csak röhögök egyet. Azért az NBA-közvetítés nem egyenlő egy egyetemi előadással. Itt a szórakozás a lényeg.
Bosco Creative Commons License 2006.01.17 0 0 45
"Ha csak 8 ponton dobna meccsenként a lá Kidd,"

14.7 az inkább :)
Előzmény: rosencrantzhu (15)
-River Island- Creative Commons License 2006.01.17 0 0 44

Egyaltalan nem cafolom ezeket az erveket, miert is kellene?

Biztos kovet el hibakat (ki nem?) es mond hulyesegeket, a szakertoket gondolom bosszantja is.

De ismetlem, uraim, felvetodott bennem egy kerdes, amit alant olvashattok (az ismetlesekkel egyutt harmadszor), ez alapjan mibol gondoljatok, hogy nekem az a lenne a feladatom, hogy barkit is vedjek vagy barmilyen erveket cafoljak?

Előzmény: Ciani (41)
Sign Creative Commons License 2006.01.17 0 0 43
A lényeg, hogy szórakoztató és tud beszélni. A kisebbség, aki jobban ért hozzá persze hőbörög, de ezt a Sport1-nél (nagyon helyesen) magasról leszarják.
Előzmény: Ciani (41)
-River Island- Creative Commons License 2006.01.17 0 0 42
"Nem azért indult el ez az össznépi támadás, mert az nba1.hu szerkesztőjének megtetszett a sport tv-s légkör és az oldal látogatóival együtt azért kampányol, hogy ő vagy oldalszárnyai kerüljenek képernyőre?

Csak kérdezem."

 

Előzmény: atapapa (40)
Ciani Creative Commons License 2006.01.16 0 0 41
A felkészületlensége mellett szóló nagyon erős érveket. Nem az emlékeire kéne hagyatkoznia, hanem megnézni legalább a boxscore-okat és a statisztikákat, mert egyszerűen nincs képben a jelenlegi NBA-vel kapcsolatban.
Előzmény: -River Island- (37)
atapapa Creative Commons License 2006.01.16 0 0 40

"Milyen erveket kellene cafolnom?"

Azokat az érveket, amelyek e topicban azt bizonyítják, hogy TP nem áll mindig a helyzet magaslatán.

Mert erre eddig nem pazaroltál energiát, ellenben ilyet engedsz meg magadnak, hogy:

"az nba1.hu szerkesztőjének megtetszett a sport tv-s légkör és az oldal látogatóival együtt azért kampányol, hogy ő vagy oldalszárnyai kerüljenek képernyőre?"

Ezt így elmondta neked a szerkesztő? Mert ha nem, akkor eddig csak alap nélküli vádaskodásra tellett tőled.

Előzmény: -River Island- (37)
rosencrantzhu Creative Commons License 2006.01.16 0 0 39
Egy pontosítás: Bazska nem ágált ellene.
Előzmény: -River Island- (36)
-River Island- Creative Commons License 2006.01.16 0 0 38

Ja, buzik ezek mind.

Foleg azert, mert nem tudnak portugalul es ennek ellenere kozvetiteni mernek egy olyan meccset, ahol portugal jatekos is jatszik. Hulye ez a TP.

Ha mukodik az a cim, irok egy mailt nekik es beprotezsallak.

Előzmény: Törölt nick (31)
-River Island- Creative Commons License 2006.01.16 0 0 37
Milyen erveket kellene cafolnom?
Előzmény: atapapa (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!