Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1365

Szerintem ezzel johetsz az ON topicba is, egeszen nyugodtan ((=

A pokokat sajnos nem tudom, de a legyeket nalam eddig mindegyik imadta! (=

Előzmény: zzombie (1364)
zzombie Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1364

A patkányok megeszik a pókokat?

Van egy kaszáspók a falon és egy ici-picit félek a pókoktól.... érdemes levadásztatni valamelyik csajjal?

yasha Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1363

Intelligens szülők lehetnek.

Mondjuk nem hinném, hogy az egyik napról a másikra zakkantak meg a szülők, és eddig támogatták az állattartást, most meg hirtelen nem...

Előzmény: Curapid (1362)
Curapid Creative Commons License 2007.08.16 0 0 1362
Sziasztok!
Nagyon nagy vészhelyzet van!
Egy váci lánynak a szülei megelegelték a tengerimalacokat és most az összeset ki kell "dobnia":'(
Én nem nagyon szoktam állatokat menteni,de ez most úgy sziven ütött,h egész éjjel bőgtem,.mert van egy kb 2 éves hím malac akire tuti halál vár a többieknek talán sikerül gazdát keresni mert kicsik.Én beválallatam Őt egy hétre,de tovább nem maradhat semmiféleképp.Ma vagy szombaton érkezik.Nem kell valakinek? Nyugatiig el tudom vinni!
yasha Creative Commons License 2007.08.13 0 0 1361

Hat igen.... ez meg egy erdekes kerdes :)

Felek, hogy nem egyeznek az elkepzeleseink ebben a temaban :D

Előzmény: blackrat (1360)
blackrat Creative Commons License 2007.08.13 0 0 1360
:D Nagyon édesek együtt! És hova fognak vajon fészkelni ezek után? :D
Előzmény: yasha (1359)
yasha Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1359

Amit igertem :)

 

 

Tovabbnezegetes csak 18 ev felett :D

 

 

 

 

 

Dömi* Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1358
Nagyon szépek :) POnt olyan a nőci, mint a "tiéd", csak egy számmal kisebb. :)
Előzmény: yasha (1354)
yasha Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1357

Ma is itt vannak, majd teszek fel 18-as karikaval kepeket galambszexrol :D

A csaj is birja az emberek kozelseget, majdnem teljesen leolvastam mar a gyurujet :D

Tunderi, ahogy "csőröznek" :)))

 

A leanyzo Lili. Ezt kapta a keresztsegben :)

Előzmény: blackrat (1355)
blackrat Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1356

Ha már itt vagyok én is jelentek a fecskékről. Már pár hete meg van a 2. alom. Asszem kb. 3 hete bújhattak ki a tojásból. De valahogy ez most nagyon szerencsétlen alom.. 3 napja egy kiesett és úgy ahogy pttyant, elpusztult. Aztán másnap a házon kívülre pottyanhatott ki egy, nem tudom hogyan, de valószínű hogy a mi ablakunkon esett ki. Aztán anyu kicsit később látott ott egy macskát amint épp a száját nyalta. Úgyogy biztos a kisfecskét ette éppen.. De ez még mind nem elég, tegnap este még egy kicsi kiesett.. Azt én meg montam, nehogy már az egész alom kipusztuljon, nem látok most több kicsit a fészekben. Persze lehet hogy max egy még ott van csak nem látom. Na de azt a fiókát beletettem egy kicsi dobozkába, és kibéleltem neki, este abban aludt. Aztán ma reggeltől kezdve etetgetjük anyuval. Macskakaját kap, mert más nincs itthon. Egész szépen megeszi, csak ki kell nyitni a csőrét, és úgy belenyomni a kaját cspesszel. Hát nem tudom beteg e, ha igen nem valószínű hogy megmarad.. Nem tudom mi van ezzel az alommal, még sose tapasztaltunk ilyet.. :( 

blackrat Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1355

Jaj de jó ez a kép! Nagyon édesek együtt!! :)))

És nehogy mán egy 'közönséges' szürke galambal áljon össze, magasra kell tenni a mércét! :D Cukik! :))

Előzmény: yasha (1354)
yasha Creative Commons License 2007.08.10 0 0 1354

Akit erdekel a galamb-sztori :)

Totya galambunk ma ismet egy csajjal kavar, egy hofeher, gyurus!!! leanyzoval :)

Tessek megnezni a kislany labat!

 

Hozta enni, megmutatta neki a szeket, ahol aludni szokott, fel is hivta oda a galambinat :) Eeeeedesek!

 

blackrat Creative Commons License 2007.08.03 0 0 1353
:)) Ezt jó tudni azért! :))
Előzmény: _Reku_ (1352)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.03 0 0 1352
Azt hiszem, tettem is be róla képet.Hirdettem, hogy ha van valakinek felesleges, szívesen elhozom.Aztán kaptam egy olyat, ami boltban 25ezer körül mozog, hozzá fénycső meg olyan szűrő, ami legalább 5ezerbe kerül.Meg légpumpa, vízelőkészítő, halkaja, vízinövények és kavics az aljára.Ha újonnan veszem, legalább 35ezer lett volna.
Lomtalanításkor is kitesznek sokan megunt akváriumokat.Szóval kis szerencsével jó cuccokhoz jut az ember :)
Előzmény: blackrat (1351)
blackrat Creative Commons License 2007.08.03 0 0 1351

Sokat gondolkodtam hogy hova is férne el egy olyan akvárium ami azért nem olyan kicsi, mert én a nagyobbakat szeretem, de az én részemen már semmi hely nincs. (szekrények, meg a patik ketrece) egfeljebb ha öcsém is tényleg belemenne, és csinálnánk egy polcot az asztala fölé, de neki nem igazán jött be ez az ötlet.. :S De azért nem adom fel teljesen, talán majd egyszer.. :)

Tényleg ingyen találtál egy akváriumot? Azta! :D Hát nekem nincsen iwiwem, de majd talán megpróbálkozom vele ha lesz tényeg lehetőségem, köszi! :))

Előzmény: _Reku_ (1350)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1350
Igen, ismerős a helyhiány problémája.Mi Pesten egy egyszobás albérletben lakunk, kb van egy ágy meg egy asztal, úgyhogy nekem is vissza kell fognom magam, mert tényleg csak a csiga meg a sáskák megosztott terráriuma fog elférni.

Tesómék a gekkókat valami olyannal fűtik, ami leginkább egy virágcserépbe pakolt villanykörtére hasonlít :) ez van a terrárium tetején.

Akváriumügyben adj fel egy iwiw-hirdetést, hátha olyan szuper akváriumot kapsz ingyen, mint én :)
Előzmény: blackrat (1349)
blackrat Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1349

Hát sajna mostanság a terrárium a legfőbb gond talán.. Régebben volt egy nem túl kicsi terkóm, de mikor öcsikém abban tartotta a törpehöriét, és éppen pucolta a kádban, beleejtette és teljesen széttörött.. :( Meg nem nagyon tudom milyen fűtés kell neki, bár asszem az lenne a legkevesebb, utána lehet nézni. Viszont helyem sincs sajna.. (öcsémmel vagyok egy szobába, szal nem sok helyünk van) De ha egyszer mégis úgyadódna, feltétlenül szólok! :))

 

Amúgy nemrég bepróbálkoztam egy akváriumnyi hallal is, de nem sok sikert aratott az ötlet.. (se akvárium, se hely..) Kár.. :(   :)

Előzmény: _Reku_ (1348)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1348
Kép sajna nincs róluk, de nagyon aranyosak.Nekem csak azért nincs, mert mi cirkálunk Pest és Tata között, és nem tudnám terráriummal együtt még azt is hurcolászni :)
De tartani se nehéz őket, és ami szimpatikus bennük, hogy nem napos egérrel kell etetni őket, elég a lisztkukac is.
Végülis ha van neki terráriumod, akkor már csak víz, kukac meg egy fűtő kell nekik, hogy jól érezzék magukat.
Ha mégis megengednék, hogy tarts, szólj nyugodtan, mert úgy tűnik, állandóan lesznek kicsik.Esetleg árengedményt is kapsz ;)
Előzmény: blackrat (1344)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1347
Felraktam már oda is, köszi :)
Előzmény: neverhood (1346)
neverhood Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1346
Van leopardgekkos topic, szerintem rakd fel oda is! (=
Előzmény: _Reku_ (1342)
blackrat Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1345
Jah.. Nálunk is azt csinálja, nem érdekli milyen meleg van! :D Amúgy a milyenk is polár.. :)
Előzmény: mano-jano (1343)
blackrat Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1344
Egy időben annyira szerettem volna leopárd gekkót! Nekem nagyon tetszenek! De a szülők nem voltak elragadtatva az ötletemtől, úgyhogy sokszoros próbálkozás után feladtam.. Talán majd egyszer. :) De sztem nagyon édesek! Van róluk fotó? :)
Előzmény: _Reku_ (1342)
mano-jano Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1343
Nekünk franciaágyunk van, ami nekünk is le van takarva. Na, Teo a 40 fokos hőségben órákat tud az ágytakaró alatt aludni(ami polárból van). :DDDD
Előzmény: blackrat (1338)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1342
Mindenkinek szól, hogy ha régi vágyatok volt egy leopárd gekkó, akkor tudok eladót :)
Tesómék kaptak cseh tenyészetből nagyokat, amik tojásokat raktak, amik ki is keltek, így van 5 kicsi erős és eleven gekkó.Tesóméknak sok éves hüllőtartói tapasztalatuk van, úgyhogy garantáltan jó minőségűek :)
Van 3 egyéves körüli gekkó is még eladó.
A kicsikért 3000et kérnénk, de le is lehet alkudni belőle, a nagyokért 3500at.
blackrat Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1341
Jaj de édes!! :D Nagyon jó ez a kép! :)) Dagika is így szokott aludni. :)
Előzmény: _Reku_ (1340)
_Reku_ Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1340
De jó ez a kép!! :D Olyan, mintha sikítana.Mi most elkaptunk egy nyelvkilógós pillanatot :)
c
Előzmény: blackrat (1335)
zippy88 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 1339
engem érdekelne a béka.merre laksz????
Előzmény: yasha (1247)
blackrat Creative Commons License 2007.07.31 0 0 1338
:))) Nálunk most az az új módi alvása, hogy anyuék letakart ágyán (ez egy csukhatós ágy, nem francia vagy ilyesmi) úgy alszik, hogy mindig bemászik a pléd alá amivel le van takarva az ágy, és ő ott tök jól el van! :D Csak mi nem férünk el sose tőle az ágyon.. :))
Előzmény: mano-jano (1337)
mano-jano Creative Commons License 2007.07.30 0 0 1337
Nagyon jó a kép!!!! Az én Teo-m a TV újságon is szeret aludni!
Előzmény: blackrat (1335)
blackrat Creative Commons License 2007.07.30 0 0 1336
Szerintem a madarak álltalában kimazsolázzák a nekik tetsző magokat és csak azokat eszik meg, a többit meg jól kiszórják! :D Nálunk legalábbis a pityek is, meg a papagájok is mindig ezt csinálták. Volt egy papagájom, aminek az volt a mániája, hogy ha feltöltöttük az etetőjét, ő direkt rögtön csak úgy kiszórta az egészet, aztán meg a földről kellett utána felcsipegetnie! :))
Előzmény: Dorinesz (1334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!