Keresés

Részletes keresés

sovrogof Creative Commons License 2017.11.06 0 0 13039

Sziasztok!

Megkeresett ma a "Magyar Üdülési Jog Szövetség" Kft. Tudtok róla valamit?

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.11.04 0 0 13038

"Az első szerződések anno éves 5% emelkedést írtak elő max.,"

A miénk pl. még infláció követést írt elő, ami bizony akkoriban elég magas volt.

Ennek ellenére volt akinél sunyi módon ennél is többet emeltek és ezért pl. az Abbázia perelve is lett.

Az is előfordult, hogy a későbbi szerződőknél már eltérőek a fenntartási díjak, mintha nekik már más lenne az áram, víz, stb. díj, vagy a személyzet bére, vagy járuléka?

Ez már vicc, hogy az ilyen üdülésszervező cégek mit nem engednek meg maguknak.

Előzmény: hacuka 1 (13035)

hacuka 1 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 13037

Ugyanígy játszódott le nálunk is az ügy most a napokban.A forgatókönyv mintha másolva lenne.A cég az ember a ki-be menés és a határidő. Érdeklődnék történt-e valami az ügyben?Csak a cég neve más Magyar  Üdülési jog Szövetség  és  X. Csaba az ügyintéző.Utánanéztem a cégnek már 3 éve üzemel nincs ellene eljárás. Történt valami előrelépés az ügyben?

Előzmény: pszaby90 (12867)
hacuka 1 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 13036

Érdeklődnék,hogy történt valami fejlemény,mert én is hasonló cipőben járok.

Előzmény: Pb_Laci (12928)
hacuka 1 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 13035

Igen,felajánlottak egy ilyen lehetőséget levélben,de nem érdekelt. Mivel a megkötött szerződések éves díja kevesebbel emelkedik (és amúgy sem érdekelt).Ezért ha újat kötsz ott már más feltételeket szabnak. pl. Az első szerződések anno éves 5% emelkedést írtak elő max.,de az újabbak más másképp köttetnek és van olyan delikvens aki ugyanazért a szolgáltatásért már évi 10e.forinttal is többet fizet.

Előzmény: oregbeatsuhanc (13032)
kekec54 Creative Commons License 2017.10.15 0 0 13034

Köszönöm a jótanácsot, már egyszer megégtem próbálok vigyázni magamra. :)

Előzmény: oregbeatsuhanc (13032)
mérges vagyok Creative Commons License 2017.10.15 0 0 13033

T.buktakata !

Fizetni neked semmit sem fognak ! Ez biztos.  Mindig csak Te fogsz fizetni.  Kredit pontokat kapsz,azokért vásárolhatsz,rajtuk keresztül,s csak azt ami éppen van,  Nem ám azt amire szükséged lenne.  Mert az éppen nincs raktáron.

Egy szóval:  Buktad a pénzed.

Előzmény: buktakata (13025)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.10.13 0 0 13032

"Szeretném tudni, hogy HCH Hévíz joggal rendelkezők közül volt e olyan közületek, akit a Pro Holiday megkeresett, olyan indokkal, hogy új rendszert dolgoztak ki. Ebben az áll, hogyha adott évben, vagy években  nem használod az idődet, nem kell fizetni arra az évre. Ezért új szerződést kell kötni, a call centeres szerint nem ingyen."

Engem is többször telefonon hívtak korábban. Ők új néven a Holiday Club Hungari reinkarnációja köztük egyes régi tagokkal.

( Ráadásul, mint megbízható partnert az Abbázia is ajánlotta korábban őket! )

Ha utána nézel, tuti, hogy GVH vizsgálat is volt ellenük. Szóval hiába mondanak kecsegtető ajánlatokat, csaló szemetek ezek is.

"Személyes megbeszélésre hívnak, ez már nekem gyanús, mert voltam már egy páron,újabb  beetetés lett volna." 

Ez a bevált szokásuk, hogy aztán kibeszéljenek a cipődből.

Nem érdemes a tűzzel játszanod, mert könnyen megégetheted magad.

Előzmény: kekec54 (13027)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.10.13 0 0 13031

"En elegedett is lennek egy ilyennel az Abbaziaval... Tulajdonkeppen tehetnenek egy zaradekot is, hogy ha 5 evig nem hasznalom, akkor lemondok rola/reszvenyemrol/mindenrol es az ovek."

Régebben még belementek ilyesmibe, de ma már nem valószínű, mert az a fő érdekük, hogy a fenntartási díjakat minél többen fizessék, hiszen ebből élnek.

Az Abbáziával vigyázni kell, - velem is próbálkoztak már többször "optimalizálni" - mert agresszív, dörzsölt társaság.

Egy újabb szerződéssel biztos csak ők nyernének, míg a régi akár támadható is lehet adott esetben! Nézesd meg a szerződésedet egy jó ügyvéddel, meg ha hajlandóak kiadni az új szerződéstervezetet, azt is értelmezze.

Ha ezt nem teszik meg, akkor felejtsd el őket.

Előzmény: seci (13028)
kekec54 Creative Commons License 2017.10.12 0 0 13030

Tavaly kaptam egy tervezetet, konkrét összegről nem nyilatkoznak, csak a személyes megbeszélésen.

Sokkal szigorúbb a szerződés rám nézve, mint az előző, csak számomra vannak előírások.

Előzmény: Jahno (13029)
Jahno Creative Commons License 2017.10.12 0 1 13029

Nem ingyen és újabb megbeszélés? Küldjön előre valami tájékoztatót...

seci Creative Commons License 2017.10.12 0 0 13028

Ha tenyleg csinalnak ilyent, akkor ez kb egyenlo azzal, hogy "nekem tele van a hocipom az udulesi joggal, csinaljatok a hetemmel, amit akartok, nem kell, nem fizetek/nem is hasznalom".

En elegedett is lennek egy ilyennel az Abbaziaval... Tulajdonkeppen tehetnenek egy zaradekot is, hogy ha 5 evig nem hasznalom, akkor lemondok rola/reszvenyemrol/mindenrol es az ovek.

-seci

kekec54 Creative Commons License 2017.10.11 0 0 13027

Szeretném tudni, hogy HCH Hévíz joggal rendelkezők közül volt e olyan közületek, akit a Pro Holiday megkeresett, olyan indokkal, hogy új rendszert dolgoztak ki. Ebben az áll, hogyha adott évben, vagy években  nem használod az idődet, nem kell fizetni arra az évre. Ezért új szerződést kell kötni, a call centeres szerint nem ingyen. Személyes megbeszélésre hívnak, ez már nekem gyanús, mert voltam már egy páron,újabb  beetetés lett volna.  Szóval arra lennék kíváncsi, hogy  volt e olyan aki megkötötte az új szerződést és ennek milyen anyagi vonzata van? Valóban előnyös e a mi részünkre, nem csak a tulajdonos jár megint jól?

Csernáth Creative Commons License 2017.10.10 0 0 13026

Üdv Mindenkinek!

PLÁNINVEST Bróker Zrt. állomány-átruházásával kapcsolatban keresek tapasztalattal rendelkező partnert.

Esetleg a dematerializált kötvény fizikai valóságában történő kikérésének módjáról, költségeiről tud-e valaki?

Mi lesz a sorsa a kötvénynek az üdülési jog lejárása után?

buktakata Creative Commons License 2017.10.07 0 0 13025

Szia mérges vagyok!

Én is bedőltem eme kedves bfcs csoportnak. Eladtam a jogot, de még nem fizettem. Mit tegyek?  Beszéltem ügyvéddel, de csak személyesen  ad tanácsot.

Előzmény: mérges vagyok (12445)
Vén medve Creative Commons License 2017.10.06 0 0 13024

Igen ! Kecsegtető infót adnak, csak miért kell itt is előre fizetni, miért kell Credit számlát nyitni és kártyát venni? - miért nem utalják a pénzt a kért számlaszámra? - miért nem lehet szerződés tervezetet tanulmányozásra elkérni ? - miért nincs elállási szándék / 14 nap/ a szerződésben rögzítve ? - stb. Cégtájékoztatójukban van szerződés tervezet, de abban olyan dolgok vannak rögzítve, ami kérdéses, és még a jogászoknak sem egyértelmű !

Előzmény: JJbt (13021)
Vén medve Creative Commons License 2017.10.06 0 0 13023

Verestói már 3. cégnél paráználkodik ! Adják- veszik a cégeket is. Rendőrségi, bírósági, felszámolási eljárás folyik cége ellen... Még sincs semmilyen eredmény: hatósági / igazságszolgáltatási oldalról ! Semmit nem lehet visszaszerezni tőlük !Egyelőre ! 

Előzmény: pszaby90 (13004)
a.n.onym Creative Commons License 2017.10.05 0 0 13022

Ők voltak a BFCS majd Solarpolar Energetika 2020 kft.

Csalók !!! 

Előzmény: JJbt (13021)
JJbt Creative Commons License 2017.10.03 0 0 13021

Sziasztok!

Esetleg valaki hallott már a Spend kft-ről ?

Meg szeretnék venni az üdülési jogomat.

Bp. XIII. Lehel út 61, Cooper iridaházban vannak

JGab Creative Commons License 2017.10.02 0 0 13020

Nem lehet.

Nem a Tieidet 'dematerializálták', hanem a cég papírjait így bocsátották ki. Nem is lehet másképp.

Előzmény: seci (13014)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.10.02 0 0 13019

"Ahogy emlékszem, Neked volt valami hibája a szerződésben. Valami adat hiányzott( direkt nem írom ki)?"

A Holiday Club Hungary szerződés egy silma biankó szerződés volt, ami mellé jó sokat hazudtak, pl. azt is, hogy kötelező a tagsági cseredíjra 90 000-et plusz kifizetni.

Ami szóban elhangzott az is egy szerződésnek számít, csak nehéz volt bizonyítani.

Az Abbáziával még a régi szerződésünk megvan, majd egyszer annak is neki szeretnénk futni.

Előzmény: kekec54 (13015)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.10.02 0 0 13018

"Es vajon lehet re-materializalni a reszvenyt?"

Jó kérdés, szerintem hülyék lennének visszaadni a papírokat, amik után nem tudtak külön lehúzni minket évente.

Előzmény: seci (13014)
kekec54 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 13017

Neked az Abáziával volt szerződésed ha jól emlékszem?

Előzmény: oregbeatsuhanc (13013)
kekec54 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 13016

Neked az Abáziával volt szerződésed?

Előzmény: kekec54 (13015)
kekec54 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 13015

Ahogy emlékszem, Neked volt valami hibája a szerződésben. Valami adat hiányzott( direkt nem írom ki)?

Előzmény: oregbeatsuhanc (13013)
seci Creative Commons License 2017.09.30 0 0 13014

Es vajon lehet re-materializalni a reszvenyt?

-seci

Előzmény: oregbeatsuhanc (13000)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.09.30 -1 1 13013

Első fokon mi sem nyertünk, de másodfokon és a Kúrián, viszont igen.

A bíróságnak először hatálytalanítani kell a szerződést, majd meg kell semmisíteni.

Én a fenntartási díjat nem fizettem be ezért bepereltek. A perben megtévesztésre hivatkoztam, így nem kellett fizetnem, mert a szerződést a bíróság hatálytalanította.

Később jó erkölcsbe ütköző magatartásra hivatkozva elértük a szerződés megsemmisítését, és az üdülőjog árát kamatostól visszafizettették.

Előzmény: Ismerős1 (13012)
Ismerős1 Creative Commons License 2017.09.29 0 0 13012

Felhívás azoknak, akiket már felkeresett a Relaxing Center Kft. üdülési jog eladása ügyében. NAGYON VIGYÁZZANAK! Azért mert annak ellenére, hogy elismerte a bíróság, hogy ők vétettek, azzal hogy hamisan állították azt, hogy vásárlás esetén ők a már meglévő üdülési jogunkat számos határidőn belül felárral értékesítik. Ennek fejében minket köteleztek, hogy tőlük vásároljunk üdülőjogot, amit esetleg későbbiekben szintén eladják. Az üdülési jogot megvetették velünk a meglévő üdülőjog eladásáról szándékosan megfeledkeztek. A bíróság első fokon őket felmentette, mi meg itt maradtunk az üdülőjoggal, ami számunkra teljesen értéktelen, viszont kártalanításról a bíróság nem rendelkezett. A dolog nem egyedi eset, mert ezen bíróági tárgyalásban közel 20 sértett volt.

A felmentett vádlottak: Keller Gabriella és társai!!

kekec54 Creative Commons License 2017.09.28 0 0 13011

Elképzelhető, hogy a Pro Holiday ikertestvére, mert a címük azonos.

Előzmény: Zsubircsi (13009)
Jahno Creative Commons License 2017.09.26 0 0 13010

12 egy tucat lesz, érdemes feszegetni? Mivel találtad meg?

Előzmény: Zsubircsi (13009)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!