Keresés

Részletes keresés

(zsiga) Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25824
Természetesen ismerem a fenomenális képességeit, ezért is akarok már jó előre regisztrálni. Utoljára egy félidei szünet elég volt neki, hogy levegye a rontást rólam.
:)
Előzmény: Willie (25823)
Willie Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25823
biztosan akarod te azt? nekem a legutobbi laller kezeles utan igencsak komoly fejfajasom volt masnap... egyebekrol ne is beszeljunk...
Előzmény: (zsiga) (25821)
lapip! Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25822
dottore biztos nem fog téveszteni várunk szeretettel!
Előzmény: (zsiga) (25821)
(zsiga) Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25821
Kedves kecskemétiek!

A messze földön híres Laller-féle rendelésre szombaton lehet-e számítani?
Egy szűrővizsgálatra mindenképpen befizetnék.
szavard Creative Commons License 2010.04.20 0 0 25820

"Sztojan Ivkovics, a Kecskemét edzője: Természetesen győzelmet várok csapatomtól. A kecskeméti kosárlabda több, mint 1000 nap után ismét a play-offban szerepel. Ez valakinek siker, valakinek nem. A kecskeméti embereknek siker, nekem normális, megszokott dolog a karrieremben. Az lesz a szokatlan, ha nem leszünk négyben. Úgyhogy nagyon szeretnénk továbbjutni. Korábban valaki azt mondta nekem, hogy nincs veszítenivalónk. Szerintem van. Legalább annyi, mint a Paksnak. A play-off teljesen más verseny. Úgy gondolom, hogy itt már senkit nem szabad leírni. Mi sem írjuk le a Paksot. Nem gondoljuk, hogy jobbak vagyunk, mint ők. De rosszabbak sem. Bajnokcsapat, tudunk róluk mindent. Hogy mi kellene a győzelemhez? Az, hogy egy ponttal többet dobjunk, mint ők. Játékosaim tudják a play-off alapszabályát: betegek, sérültek nem léteznek. Itt élet-halál harc van. Ha nyugatra akarunk menni nyaralni, ahhoz mindenkinek a maximumot kell teljesítenie."

 

Ez a Ivkovics kezd hasonló lenni az IVKÓhoz.

Jó lenne, ha holnap az egész pécsi, somogyi "bagázs" hasonló öntudattal hozná amit hozni kell....

 

fekusz007 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 25819
Csá!Ivkovics újra értelmet adott kecskeméti kosárlabdának.
Előzmény: Willie (25818)
Willie Creative Commons License 2010.04.11 0 0 25818
azert csak a fel pont jar neked, mert azt en josoltam meg, hogy hetedikek leszunk...
Előzmény: Krézisrác (25816)
redmiller Creative Commons License 2010.04.11 0 0 25817
PRÓFÉTA! Innentől iszom szavaid! :)
Előzmény: Krézisrác (25816)
Krézisrác Creative Commons License 2010.04.10 0 0 25816
"én meg aszondom, most már, ha 7. helyen vézünk, akkor az Atommal nyomjuk, mert sztem ők zárnak a 2.helyen.

ha igen, mármint 2. ASE, az a szolnokiakban kelthet némi fura érzést és pár kósza gondolatot Pipi szakmai kvalitásairól... "

- én szóóótam...

a próféta beszélt belőlem, most már télleg veszek egy lottót...

és valóban, most akkor mi van, mit szólnak HI szakmai hozzáértéséhez Szolnokon?

Előzmény: Krézisrác (25743)
don mclendon Creative Commons License 2010.04.10 0 0 25815
Kecskeméti KSE - Soproni KC - élő közvetítés

Klikk ide!
sonyson Creative Commons License 2010.04.07 0 0 25814

na, jó nem 1500, hanem 1424, mert négy éve játszottunk utoljára play off meccset, és akkor is a Körmenddel.

 

Kézissrác, nem igazán szimpatikus, hogy mindenkinél mindent jobban akarsz tudni - miért is nem vagy te az edző? :) - és csak cseszegetd a KSE szineiben játszó játékosokat. Csak a hibát látod mindenkiben? magadban is, asszonyban is és a gyerekben is? ;)

fekusz007 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 25813
Sajnos még mindig nem értik sokan,hogy mit mond és csinál.(nem csak Kecskeméten)
Csorit meg majd nem elk...-ták.(talán lesz belőle játékos,ha ő is akarja!!!)
Előzmény: libidóri (25800)
Krézisrác Creative Commons License 2010.04.06 0 0 25812

detudtam, h ezt fogod írni! ;-)

eszem ágában sincs visszakeresni, van más jobb dolgom, és ettől még tudok aludni.

pár dolog:

1. Horváth Ákos: "Talán megengeded, hogy én mégis több meccsét láttam", mert szinte a szemünk előtt nőtt fel és jutott el a jelenlegi szintre. eleve későn kezdett, amikor hozzánk jött, éveken át 6. ember volt, nálatok sem volt stabil kezdő, az viszatérésekor Bandibánál lett. sosem volt egy Kobe, de h az évek alatt kemény melóval igen megbízható és ponterős játékossá vált, az elvitathatatlan. még nem idős, még mehetne külföldre, de talán ő pontosan ismeri a saját kvalitásait, és ezért nem gondolkodik benne, amolyan Illésbélás ;-)

2. BZ betegsége: nem szándékoztam viccelni rajta, én ezt komolyan gondoltam

3. Dénes, Tóth: egyiket sem ismerem igazán, a korábbi évek meccsein nem gyűltek róluk tapasztalataim (mer' nem járok annyit mások meccsére, mint te :D). Dénest nem értem, a híre, statja jó volt, ez jelentősen leromlott, s fogalmam sincs, miért, talán a poros aaafőődi levegő..., hiányzik neki a Mecsek. Tóth egyszerűen képzetlen, mint pl. Horti., és ennyi évesen ezen a szinten...?! Komolyan eszembe jutott, h ha valaki indítana itthon egy külön centerképzőt magyar legényeknek, talán még hülyére is keresné magát vele.

Előzmény: Törölt nick (25804)
Krézisrác Creative Commons License 2010.04.06 0 0 25811

miért épp most?

mert most jutott el arra a szintre, amikor kezdi komolyan venni -talán/remélhetőleg- az egész dógot. eddig más volt fontosabb (istenkém, későn érő típus), és jó a párhuzam a fiatal Benczével, ami a kicsit elkényeztetést illeti. épp ezért óriási mákja van, h a rossz példával naponta találkozik és ha ügyes, és kezd benőni a fejelágya, akkor tanul BZ esetéből és domborít egy fényeset pályafutásilag. nem tudom, vajon BZ segít-e neki ebben közvetlenül, h van-e ebben vmi tudatos, de ha netán igen, akkor BZ-t az magasba emel(het)i és ha pályafutására nem is, de egy másik, nálánál eredményesebbre büszke lehet... rlem, nem vagyok túl naív ;-)

Előzmény: Törölt nick (25808)
Krézisrác Creative Commons License 2010.04.06 0 0 25810

"Ivkó azt kéri Ross-tól, hogy előkészítetlenül vágja rá a tempókat a támadóidő ötödik másodpercében meg azt, hogy ne passzoljon akkor, amikor esélyünk van gyorsindításból pontot szerezni"

:-)))))))))))))

ezt adom, tényleg így tűnik.

Előzmény: Törölt nick (25803)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25809
Nyilván nem, de azt hiszem, hogy teljesen életszerű az, hogy valakinek idő kell a komolyabb változáshoz, feltéve persze, hogy Csorvásinál a mostani nem csak egy egyszeri fellángolás. Az speciel biztos, hogy a gyorsasága, az erőnléte is sokat fejlődött és mindemellé sokkal jobban használja a testét a palánk alatt, mint régen. Tegnap volt 1-2 olyan igazi centeres megoldása pozícióból, háttal a gyűrűnek, ami neked is tetszett volna (beseggelés, aztán elegáns és eredményes félhorog), védekezésben pedig többnyire (!) megette Alekszejevet, amire azért azt hiszem, hogy Kecskeméten senki sem számított előzetesen.
Előzmény: Törölt nick (25808)
jam10 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25807
Szolnok azért megvolt egyszer, de több se!
Előzmény: Törölt nick (25806)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25806
"A gond nála mentális volt, és ebben a klubvezetés is hibás, mert tenyerén hordozta akkor is, amikor még a pályán nem tett le ezért semmit. Küzdőképességét nyilván ez is befolyásolta"

Ebben lehet valami, mert bár Csorvási azért sosem volt ügyetlen, de a küzdőképessége az utóbbi hetekig mindig hagyott némi kívánnivalót maga után és ebben vastagon benne lehet az, hogy nálunk is marha nagy volt a jólét, akárcsak az Albánál. Szerencsére úgy tűnik, hogy azért van egyértelműen pozitív hozadéka is Ivkovics kecskeméti szerepvállalásának (kopp-kopp). Már azon a frenetikus eredményen kívül, hogy bejutottunk a nyolcba anélkül, hogy bárkit is elvertünk volna mezőny első feléből, bár a Sopron-meccs még hátravan.:)))
Előzmény: Törölt nick (25804)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25803
A labdatemető az inkább Ross-ra vonatkozott mint állandó jelző, az egója van szerintem bradfordi magasságokban, viszont a képességek tekintetében köze nincs CB-hez. Persze aztán lehet, hogy szarul kombinálok és Ivkó azt kéri Ross-tól, hogy előkészítetlenül vágja rá a tempókat a támadóidő ötödik másodpercében meg azt, hogy ne passzoljon akkor, amikor esélyünk van gyorsindításból pontot szerezni, de ezt azért nem hiszem. Wittmann sem egy nagy irányító, de ő sokkal jobban dob és sokkal jobban fel tudja mérni, hogy mikor kell vállalkoznia.

Előzmény: Krézisrác (25801)
2xszi61 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25802

A tegnapi kosárünnep kapcsán, mikor is újfent megtalálta csapatát, a szinte teltházas közönség, nekem csak egy Pest megyei nagyközség a gödöllői térségből, illetve a rubeola jutott eszembe. Ez a fíling asszem sokáig fog kísérteni.

Mindent bele Fiúk! Hajrá Kercskemét! Csak így tovább!! csakazivkó!!!!!!!

Krézisrác Creative Commons License 2010.04.05 0 0 25801

de kár is lenne szarul érezned magad BZ egészsége miatt, mikor egyrészt érezze szarul magát ő, mert az egészség labilitása lelki eredetű, tehát ha szarul van, akkor a fejében van gond, az meg az ő dolga; másrészt amikor bejelentették, h idehozzák, már akkor nyilvánvaló volt, h a szemproblémával bajlódó center egészsége sosem lesz az igazi, vmint jómagam már 7-8 éve figyelem az ürgét, és nem bírom meglátni benne a fejlődést, egyszerűen beragadt a rajtnál, ott maradt 20 évesen, ugyanolyan benga.

(kidülledt szemekkel és értetlenül olvastam annó albás korszakában sporttárs tanulmányát kvalitásáról, h hazánk legjobb centere meg ilyenek. annó nemcsak akkor voltam a gáz utcában meccsen, amikor épp a zuniver játszott, hanem átjártunk más nagy derbikre is, és én mindig ugyanazt a szart kaptam tőle. amióta nemcsak pár meccsen látom, hanem egy egész évadon át lehetek szemtanúja fejlődésképtelenségének és stabil békaseggealatti teljesítményének, még erősebb bennem a kétség sporttárs akkori kiállása miatt. vagy nekem vannak szemproblémáim...)

CB: valóban, volt egója, de h nem volt labdatemető, abban biztos vagyok. meccsek sorát tudnám felhozni, amikor alárendelte magát a csapatnak. csak 1 példa: MK döntő. de it most nem is róla szól a mese, hanem Rossról, akiről at jut eszembe, h egy fokkal sem jobb Wittmannál. ha pedig egy légiós nem jobb egy magyarnál, akkor...

 

sok locsolkodót mindenkinek! ;-)

uraknak pedig a legjobb tojásfestéket! ;-)

Előzmény: Törölt nick (25799)
libidóri Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25800

"ezzel az ezerötszáz napos megfogalmazással Ivkó is maximálisan elégedett lenne."

Olyannyira, hogy ezt saját maga találta ki:

 

http://kapos.hu/videok/kapospont_net_video/2010-03-28/a_kecskemet_jobb_volt_a_kkk-nal.html

 

kb. 2:59-nél

Előzmény: Törölt nick (25793)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25799
Ja, Marcsa idén már sokadjára volt őrületesen szar. Elképesztően "hangulatember" az a pali, és miután Magyarországon játszik már jó néhány éve, azt gondolom, hogy neki nagyon nem fekszik az, ha csak sokadik opciónak számít egy csapatnál. Vagy egyenlőbb az egyenlők között és akkor többnyire megy neki az ipar (Kaposvár) vagy pedig az van, ami Székesfehérváron volt és ami most itt van: három jó meccs után három rossz, aztán egy kurva jó, majd kettő fos, stb.:)))

Bencze legalább hivatkozhat az egészségére, szarul is érzem magam, amikor rendre felhozom, hogy már megint csak kevesebben voltunk vele a pályán, de hát ha egyszer ez így van...:(

Amit még nagyon sajnálok, hogy Dale balhézott össze Ivkóval, nem pedig Ross. Az a pofa egy igazi labdatemető, akinek az egója a Szolnok új fekájához hasonlóan simán van akkora, mint Bradfordé volt, viszont Taylorral (és pláne CB-vel) ellentétben ő átlagon aluli távoli dobó. Williams szvsz sokkal jobb játékos nála, inkább neki kéne félórákat kapnia, hogy belelendüljön végre, jóval több hasznát látnánk a játékának.
Előzmény: Krézisrác (25798)
Krézisrác Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25798

egyetértek.

mármint az elviselésel, ill. engem is lenyűgözött CSM játéka. hogy lehajolt a labdáért, feküdt érte, a labdaszerzései, a búrák, az egyre magabiztosabb dobások... ez a Bencze elnézést kérhet, h egyáltalán itt van és pályán lehet, mert ma úgy tűnt, ő a kezdő és Milán a rutinos róka.

szörnyű, amit Bencze és Marcsa művel, értékelhetetlen, és észbontó, h ilyen szinten teljesítenek. vajh, mi a pék van velük? mert Bencze mindig szar volt (Sporttárs sem rakhat kérdőjelet amellé, h kedvenc centere sosem bírt megfogni egy passzt, és bűnrosszul büntetőzött mindég), ez nem újdonság, Marcsa Kaposváron még varázsolt, aztán albáéknál elkutyult? basszus, 34 évesen már kiöregedett? Tóth N is egy rejtély, mert még csak 24 éves, de kábé annyi tehetséget és jövőt látok benne, mint a benga Hortiban, azaz A csoport 10-14.helyezett csapatában vagy B csoportban.

"Sztojan Ivkovics: – Amíg fizikálisan bírtuk, addig pariban voltunk a Körmenddel. Ennyivel jobbak a négy közé jutott csapatok." - én nem így láttam, nem fizikális problémára vezetném vissza a mai zakót, hanem arra, h 3 perccel a vége előtt -9-nél Tóth N érkezett és végig bent volt - Johnson helyett... továbbá -7 perctől belementünk egy triplaháborúba, amit csúnyán bebuktunk... valamint Marcsa, Bencze és Tóth N (no meg Dénes), ezek a játékosok nem idevalók, szégyen, amit művelnek, tönkrebasszák a többiek gürizését.

 A cirkusz azért ma is megvolt:

1. Sztojan sétája Hartyáni sípmesterhez

2. a beragadt labdából bepöcizett kosár, amit megadtak

Előzmény: Törölt nick (25797)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25797
Nem, legalábbis nem olyan értelemben, mint ahogyan azt a te írásod sugallja, de nem akarok ezen hosszan rugózni, mert már unalmas, na meg úgyis oda lyukadnál ki, hogy másfél lépés választ el attól, hogy a Pangl-féle idióták szintjére kerüljek.:)))

Mindegy, a lényeg: ha Csorvási olyan hozzáállással játszik a továbbiakban is, mint amilyennel az elmúlt hetekben (és különösen ma) tette, bőven van jövője az A-csoportban. 18 pont, 5/6 mezőnyből, tíz kiharcolt büntető nyolc találat mellett, 7 lepattanó, 6 labdaszerzés, 3 dobásblokkolás. Pazar, mondhatni kibaszottul kurva jó mutatók ezek, így jóval könnyebb elviselni a megérdemelt zakót.
Előzmény: Törölt nick (25796)
don mclendon Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25795
Kecskeméti KSE - Körmend - élő!

kattints!
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.04 0 0 25794
"Én sokáig nem értettem amúgy, mitől nem megy nektek idén, de aztán egyrészt Thrill megvilágította, hogy hát Bencze sérülése rengeteget számít"

Miért érzem azt, hogy egy kicsit fillentesz?:)))
Előzmény: Törölt nick (25793)
don mclendon Creative Commons License 2010.04.03 0 0 25792
laller08 Creative Commons License 2010.04.03 0 0 25791
Gondoltál rá? Tudtam, hogy egy rugóra jár az agyunk. ;)
Előzmény: luipotter (25790)
luipotter Creative Commons License 2010.04.02 0 0 25790
Mivel TV-n gondolom úgyis megnéznéd, így ez "no win" opció, mégis, ennek a kérdésednek csak én érzek olyan zsarolásba bújtatott fenyegetés élét, vagy Te is ki akarsz provokálni egy banánturmixot?

:o)))
Előzmény: laller08 (25789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!