Keresés

Részletes keresés

JL rajongó Creative Commons License 2006.09.29 0 0 355
Köszönet a képekért. Ezeket még nem láttam, és nagyon jók!
Előzmény: vizmagus (354)
vizmagus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 354
Sajnálom nekem csak igy sikrerült de azért szivesen adom.
vizmagus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 353
vizmagus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 352
vizmagus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 351
vizmagus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 350

 

opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.09.26 0 0 349
Azert nem. Adott egyszer a JL-epizod, ami valos idoben megy be a gepbe. Az m2p-leszamolas kb. 1,5 X-os idovel megy, vagyis kb. 30-40 perc alatt szamolom le. A DVD osszerakasa es leszamolasa kb. 20-30 perc, majd jon a betomorites a 4,7 Gigas DVD-meretre, ami ugy 40-60 perc, mikor hogy. Ezutan jon a lemezre iras, ami ugy 15-20 perc. Aki akarja, osszeszamolhatja :)
Előzmény: JL rajongó (347)
JL rajongó Creative Commons License 2006.09.26 0 0 348
JL rajongó Creative Commons License 2006.09.26 0 0 347
Akkor nem kis időbe telhet, míg elkészül egy DVD; hosszú órák munkája.
Előzmény: opcsi_gyuri (345)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.09.24 0 0 346
Ja, talan meg nem mondtam, de videomusor-keszto vagyok (vago, operator, stb), igy nem esik nehezemre a videotechnika :)
Gyuri
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.09.24 0 0 345
Nos, igy csinalom a felvetelt: van a gepemben egy digitalizalo-kartya DV- es kompozit videobemenettel egyarant. A JL eseteben csak a kompozit szamit, amit osszekotottem a videom scart-kimenetevel, igy a VHS-rogzites kimarad a korbol, igy a minoseg sem romlik. DV AVI-kent veszem fel a filmeket, amit az utomunka kereteben hangkeverek es/vagy fenyelek, ha kell, de rakok elore-hatra leuszasokat is, pl.
A kesz filmet ezutan leszamolom m2p-nek, ami a DVD formatuma. Ez alapjan keszitek VOB-okat es IFO-kat (szinten DVD-s formatumok, amik mar a lemezen vannak), es KESZ!
Valoban van DV kimenetes kameram, de JL-felvetelkesziteshez nem hasznalom.

Gyuri
starcrossed Creative Commons License 2006.09.20 0 0 344
... tippelek: videobemenetes DV kamerával veszi fel (kíváncsi vagyok, hogy jó-e a tippem)
Előzmény: JL rajongó (343)
JL rajongó Creative Commons License 2006.09.20 0 0 343
Még meg se kérdeztem, pedig érdekel: ezek szerint számtógéppel vetted fel, és azt még szerkesztgetted?
Előzmény: opcsi_gyuri (340)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.09.12 0 0 342

Hello

 

Lassan majd kezdem a DVD-k készítését, mert kilátásban van egy kis lé.

Akinek kell, és még nem jelezte az email-címemre, ragadjon klaviatúrát és dobjon egy levelet, ott összesítem ugyanis a "rendeléseket".

A CN ismét ismétli a JLU-t, úgyhogy az új szezonok szerintem csak 2007 jan-febr. magasságában várhatóak, vagy tavasszal.

Addig bírjuk ki valahogy...

Gyuri

 

JL rajongó Creative Commons License 2006.09.12 0 0 341
Még jó, hogy Gyurinak már sikerült felvennie a JLU részeit, mert már a bal fölső sarokban mutatják, hogy milyen rajzfilm következik (kétszer is). Nagyon nem szeretem, ha mindenfélével telepakolják a képernyőt; a CN logó is bőven elég.

Más: a www.kepregeny.net-en fenn van egy pár JLA képregény. Csak regisztrálni kell, és máris lehet olvasni/letölteni.
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 340

Nna, akkor egy kis videótechnika a kétkedőknek:

 

tévéből felveszem az egyes epizódokat, ami DV AVI formátumban kb. 4,3 giga egy rész. Ezt átkonvertálom m2p.nek, ami a DVD mpeg-formátuma. Ez egy tömörített mpeg, de nagy felbontásban hagyom (6000 Kb/s a kép és úgy 256-384 Kb/s a hang), hogy a későbbi tömörítés során se butuljon le nagyon.

Az elkészült m2p-ket egy DVD-készítő progival csinálom meg, még mindig nagy felbontásban. Ezt az úgy 7-10 gigás mappát tömörítem be aztán egy spéci programmal a végleges 4,7 gigás DVD-méretre, amit aztán Néróval írok meg lemezre.

Hát ennyi a titok... :)

Ha egy epizód kb. 200 mega, az baromira be van tömörítve, vagy nem DVD-formátum, hanem divX vagy videóCD, mert ezek ennyire kicsik. He neked így is megfelel, akkor nosza, töltsd le onnan, az is jó.

 

Mindenki, akinek kellenek a részek, írja meg az email-címemre, hogy melyik sorozat kell, plusz a nevét és címét. Kb. 1 hónapon belül csinálom csak meg az anyagot, mert pénzem egy szál se, de elfoglaltságaim is akadnak.

 

CSő!

Gyuri

 

redboybeach Creative Commons License 2006.09.05 0 0 339

    

 

 

 

   Szia Gyuri!

 

 

 Nekem a JLU 5 DVD-je kellene. Mert a többi meg van.

 

  Mikora várhatom?

 

  redboybeach

starcrossed Creative Commons License 2006.09.03 0 0 338
OK, kösz, akkor nekem tényleg csak a JLU kéne.
Előzmény: nullzero (337)
nullzero Creative Commons License 2006.09.03 0 0 337

Úgy van, ahogy mondod, a sima JL uccsó része a Starcrossed, utána más nincs, csak a JLU. Ha érdekel az epizódlista, klikk ide

Előzmény: starcrossed (336)
starcrossed Creative Commons License 2006.09.03 0 0 336

Sziasztok!

Egy kicsit le vagyok maradva: a "sima" Justice League alatt azokat lehet érteni, melyeknek az utolsó része a Starcrossed, ugye? ... és akkor az ez utáni epizódok a JLU, ha jól értem. Vagy van a Starcrossed és a JLU közt még egyéb "sima" epizód is?

Köszi...

Előzmény: opcsi_gyuri (334)
nullzero Creative Commons License 2006.09.02 0 0 335

Egy építő jellegű javaslat:

Valami nem stimmel ezzel a sok adattal 8+5=13 DVD!

Ez 13*4,7 GB= 61 GB! Miféle tömörítéssel doldozol?
A Google-be beírva a "justice league torrent resolution" szavakat az első találatnál látszik, hogy jó minőségű 720*576-os felbontásban avi-ban egy rész 185 MB. A komplett JL+JLU(össz. 4 szezon)=78 rész, ez 14,5 GB.
Ez ráfér 4 DVD-re bőven!

Én inkább kivárom míg betömöríted, talán a kiírással több időt spórolhatsz, így mindenki hamarabb megkapná.

Előzmény: opcsi_gyuri (334)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.08.31 0 0 334

Hello

 

Mindenkinek, aki szeretne majd JL/JLU-DVD-ket: írjátok meg, hogy melyik sorozat kell (az egész vagy csak epizódok...) (megvan a "sima" Justice League és a Justice League Unlimited összes Cartoon Network-ös része magyarul). Ha jól emlékszem, a JL 8 DVD-n van a JLU pedig 5-ön. Egy lemez ára 140 Ft (papírtokos TDK), és felszámítom a postaköltséget is. Ha ezen felül is akartok fizetni, pl. munkadíjat vagy hálapénzt :-), én semmi jónak nem leszek az elrontója :-))))))))

CSak időt kérek, mert nem megy olyan állati gyorsan a másolás, lemezeket kell venni, egy lemez átmásolása kb. 30 perc, stb.

Úgyhogy egyelőre egy átlátható táblázatot akarok látni arról, hogy név szerint kinek mi kell.

Gyuri

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.29 0 0 333
Hmm, a King of my castle-t nagyon szerettem, annó az MTV-n nyomatták sokat.
Itt megnézhető a klip:http://www.youtube.com/watch?v=AZJSTt0l7mY
shelmikedmu Creative Commons License 2006.08.25 0 0 332
Szia. Akkor érdekelne a dolog. Kb. mikorra lenne kész, és mennyi lenne?
Előzmény: opcsi_gyuri (331)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.08.24 0 0 331
hello

az összes rész megvan dvd-n, ami a cartoon network-ön ment, mind magyar szinkronnal van.
az ár a lemez ára, plusz postaköltség, de csak lassan tudom csinálni a másolatokat, mert nincs épp pénzem olyan sok lemezre.
gyuri
shelmikedmu Creative Commons License 2006.08.24 0 0 330
Szia. Engem érdekelnének az epizódok. Hány darabot csináltál meg eddig?És mit kérnél értük?Köszi
Előzmény: opcsi_gyuri (328)
opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.08.23 0 0 329

Bocsi, a film címe helyesen: Ghost in the Shell. Ez mellesleg egy japán sorozatnak is a címe, amely alapján a nagy film készült (vagy fordítva...?) Szuper jó amúgy a főcím alatti zene, meg is van otthon: az Origa-tól az Inner Universe.

Gy

 

opcsi_gyuri Creative Commons License 2006.08.23 0 0 328

Hello

 

A king of my castle a Ghost of the Shell című kult-animéből rakta össze a klippjét. A film amúgy kb. 1-2 évvel ezelőtt volt szinkronosan az M2-n, és talán DVD-n is ki van adva.

Amúgy meg befejeztem a JLU-részek felvételét. Van benne egy hosszú, 80 perces (!) négyes epizód.

Megírhatjátok, hogy kinek kell majd DVD, de nagyon gyorsan nem fogom tudni megcsinálni, mert lemezeket kell vennem, pénzem pedig egy szál se :)

De azért megcsinálom, csak nem azonnal...

Gyuri

 

JL rajongó Creative Commons License 2006.08.22 0 0 327
Ennek a TV-csatornának a létezéséről sem tudtam.
Egyébként néhány hete néztem meg életem első manga rajzfilmjét, a Vampire Hunter D-t. Nagyon tetszett, annak ellenére, hogy teljesen angolul volt.
Még azt szeretném megnézni, amiből részletek a Vamdue Project nevű együttes King of my castle című számában voltak. Opcsi Gyuri már említette a címét itt, de már elfelejtettem.
Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.11 0 0 326
> furcsállom, hogy nincs anime-manga TV-csatorna
Van egy magyar:
http://www.aplusztv.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!