Keresés

Részletes keresés

cidri Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2860

Virágoskert II.

 

 

 

 

 

 

 

 

cidri Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2859
Látom, ti is meg voltatok áldva vele:-) De legalább nem ma locsolkodtak az égiek:-)
Előzmény: Mad árka (2858)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2858
Na igen, a pénteki időjárás... :)
Előzmény: cidri (2856)
cidri Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2857

Virágoskert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cidri Creative Commons License 2006.04.17 0 0 2856

Ez itt a pénteki időjárás:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ezt pedig az esővíz festette:

 

Mad árka Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2855
Köszönöm mindkettőtöknek, kipróbálom.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2854
És formázd is újra a kártyát (a gépben). Mit lehessen tudni.
cidri Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2853
Próbáld meg újra a régi kártyával, hogy meg lehessen állapítani, tényleg a csere okozza-e a változást.
Előzmény: Mad árka (2850)
cidri Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2852
Szépek! Miért nem volt elég fény? Kültéri vagy beltéri kiállítás volt?
Előzmény: Törölt nick (2842)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2851
A két kép ugyanaz, csak remegett a kezem.
Előzmény: Mad árka (2850)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.16 0 0 2850
Voltam kirándulni pénteken és azt vettem észre, hogy némely kép alján olyan csík van, mintha elforgattam volna. Be is tettem egy mintát. Ez miféle hiba lehet? Nem nyúltam hozzá Photoshoppal (leszámítva a nyilat, de a csík előtte is ott volt).



Annyi változás történt, hogy kaptam apától egy 512-es memóriakártyát. Eddig nem tapasztaltam ilyen meglepit a géptől, nem csaptam oda, nem ugráltam rajta stb.

Minden tippért előre is hálás köszönetem!
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.11 0 0 2849
Nnna, ez is egy kisebb autó árát hordja a nyakában: http://fotozz.hu/r/original/fotozz_102378.jpg
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 2848

Most találtam (a képet). Muszáj feltöltenem, olyan aranyos.

 

Mad árka Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2847
Még a hérics kép is pocsék lett. A keltikések se lettek százasok, de úgy döntöttem, a mai napot egy "hangulattal" fejezem be. Címe: Közelgő vihar a rózsaszín ruhás nő mögött. Eredetije: odvas keltike a Kamara-erdőben. :) És most lelövök mindenki mást, aki képet töltött fel a netre. ;)
Előzmény: Mad árka (2846)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2846
Kööööösz! Meggyőztél legalább 4 órára, hogy társulástant tanuljak inkább. :) Basszus, azért volt "pár" fotó, ami nagyon belémtalált.

Az én mostani szottyadásaim javarészt pusztás "tájképek", de lehet, rámásolok egy meztelen Brad Pitt képet, hogy szélesebb körben izgalomra leljen. Viszont elkaptam egy tavaszi héricset, idén az elsőt, ennek úgy megörültem a dzsindzsa közepén, hogy a pupillámig tekeredett a szám. Ezt majd felteszem azé'.
Előzmény: Törölt nick (2845)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2845

Akkor fokozzuk: http://www.photo.net/photodb/member-photos?user_id=770390&include=all

 

Ja, és az előbb kihagytam a lényeget (a kép szar, de amit ábrázol, az érdekes :-))

 

Ui.: Azért csak töltsd le (majd fel) a képeidet.

Előzmény: Mad árka (2844)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2844
Kösz, épp most jöttem haza egy fotózós kirándulásból, de most már, azt hiszem, át se töltöm a képeket. Először láttam a Tieidet, akkor már kételkedtem, hogy meg akarom-e nézni a mai termést, de miután végigböngésztem az ajánlott oldalt (nem csak a lovakat), hát, asszem, hagyom a fenébe... ;)
Előzmény: Törölt nick (2843)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2843
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2842
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.09 0 0 2841

Kimentem tegnap a virágkiállításra fotózni. Kevés eredménnyel, mert alig volt fény. Viszont többedmagammal lekéstem az utolsó buszt, így háromnegyed órát gyalogoltunk a nagy puszta közepén.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2839
Hűha! Most zöldülök.
Előzmény: cidri (2838)
cidri Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2838

Canon EOS 20D.

Előzmény: Törölt nick (2836)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2837
Budapest
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2836
Milyet?
Előzmény: cidri (2835)
cidri Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2835
Én múlt héten vettem egy új masinát, ma végre napos idő volt, ki lehetett próbálni. Albatrosz három héttel ezelőtti képein még havas a táj, most pedig lassan virágba borul minden.
Előzmény: Törölt nick (2833)
cidri Creative Commons License 2006.04.08 0 0 2834

... és naplemente a trópusokon:-)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.07 0 0 2833

Ami engem illet, a Canon D5-öt is jól megsirattam.

 

Azt elhiszem. Bár én rajta könnyen túlteszem magam, mert még megközelítőleg sincs esélyem arra, hogy legyen egy. Az E-330 viszont valamennyire esélyes, ezért piszkálja a csőrömet, hogy még (nagyon) nem most.

Előzmény: Törölt nick (2827)
cidri Creative Commons License 2006.04.07 0 0 2832
... még mindig tavasz...

    
cidri Creative Commons License 2006.04.07 0 0 2831

Tavasz

 

 

 

 

 

 

 

 

Mad árka Creative Commons License 2006.04.02 0 0 2830
Simogassatok kézkrém. Egyébként -- valamilyen rejtélyes oknál fogva -- teljesen könnyedén tudok azonosulni a süntök kinézetével. :-)
Előzmény: Törölt nick (2829)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!