Nem tudom láttátok-e, volt egy topic itt az indexen a mellméretekről. Ott kiderült, hogy nem vagyok egyedül, akinek a formás, feszes 75/B a befutó. Persze lehet egy mell akármekkora, nem csak a mérete dönti el, hogy szép-e. Lehet egy pici feszes cickó is izgalmas (pl. Amy Weber) és a hatalmas lufi is (pl. Pamela Anderson).
Ó, kössz! De nekem nem is kell mindenki. Csak egy szép, kedves csaj. :) De lassan annyira nőhiányom kell kezd lenni, hogy a kedvest el is hagyhatjuk...aztán lassan a szépet is...Bár reméléem annál hamarabb megoldódik a kérdés!:) Hát, talána trampli nem volt túl jó szó ide. Azokra a képekre gondoltam, amikor elvégezi a kezdőrúgást egy focimeccsen. Nekem egyszerűen túl...nagy, túl "sok" ez a nő! Túl fülledt erotikát sugall, nekem nem az ilyen jön be, ennyi. Illetve ebből a stílusból: Monica Bellucci! Na ő aztán...húúú! De nem akarom itt Bodykárólelterelni a szót, ha valakinek ő tetszik, az ő dolga!
Hát tény, hogy vannak sokkal nagyobbak(mellek), de azért szerintem nem közepes, annál egy kicsit nagyobb, mondjuk felső középkategóriás. Nekem az alsó középkategóriás jön be leginkább. És nem jön be az se Body-ba, hogy pl azokon a foci képeken olyan "trampli". Azért ők(Görög,Gaál) sem olyan fiúsak...Bár tényleg nem is túl vastagok, de nekem azért eléggé bejönnek. Zita meg hasonlít a volt barátnőmre!:) Szóval gondolom ezért is tetszik.
Nézd, woodi! Akkor ő számomra a te különvéleményed mellett nem vonzó. Mivel általánosan nem az én véleményem mérvadó abban a tekintetben, hogy ki a jó csaj és ki nem, ezért lehetséges, hogy többen osztják a te véleményed, mint az enyémet! Szóval: amit írtam, az nem egy értékítéletnek lett szánva, csak egy véleménynek.
Viszont nekem pont az tetszik, hogy nincs nagy mellük, Bódyé már túl nagy nekem, abszolút nem tetszik!:) Istenem, van ilyen férfi is, mint én. Görög Zita melle nagyon-nagyon tetszik, és hátulról is lélekemelő látványt nyújt. De ez a topic nem róla szól, szóval hagyjuk. Ja és Gaál Noémi is sokkal jobban tetszik, viszont az hihetetlen, hogy mennyivel másképp néz ki a tévében, mint pl a képeken az fhm-ben(az arca). Mintha nem is ugyanaz a nő lenne.
IME,szemmel láthatóan a kebelméretül alaposan elmarad a B.SZ.-étől.
Minden máson meg lehet vitatkozni,de bizonyos tények szigorú dolgok tudnak lenni.
EZ VAN !
chabie
Apropó ! Olyan képet keresek B.SZ.ről,mikoris hason fexik a fehér homokban,csupasz és mosolyog. A honlapján nincs rajta,ellenben valamelyik bulvárlapban láttam valamikor. Aki tud,kérem segitsen !
Mindezzel azt mondtad, hogy ÉN jóval magasabban állok intellektuálisan, mint a lakosság jó része.
EZ TERMÉSZETESEN NEM IGAZ.
Úgyhogy gondolkodj tovább...
Csak az a gond, hogy általában én sem értem, hogy mit akar mondani, pedig nem hiszem, hogy én vagyok a hülye. Inkább az lehet a helyzet, hogy nem tudja úgy elmondani, amire gondolt, hogy az is megértse, aki nem olyan elvont, mint egyes kritikusok. És ez gáz, mert a lakosság túlnyomó része úgy fogja érezni, ahogy én is, hogy Bakáts már megint nem mondott semmi értelmeset, csak összevissza beszélt. Illetve, ha esetleg volt is értelme annak, amit mondott, más számára nem derült ki, hogy mi volt az.
Csessze meg! Most idomulhatok a huszos pályfutásodhoz! Így tegyen az ember a huszon engedményt: rögtön röppályára állíthat egy álócsillag körül! Na, belőlem se lesz itt üstökös, csak egy satellit! :-)
Lehet, hogy élvezné, ha mi olyasmivel lőnénk egymásra, ami számára nagyobb kaliber! Azt minimum felfogja nagyot dörren, meg azt is, hogy az ő tiszteletére durrant nagyot. De, ha valaki kifúr velünk és hangtompítót szerel az ágyúra, akkor cseszhetjük a nagy kalibert.
Mert te egyetértesz vele! A lenti kolléga nem ért egyet, kifogásolja magát a megfogalmazást is. Csak ezt nem hozza kerek-perec a tudtomra, hanem köröket futtatna velem.