Keresés

Részletes keresés

drkbk Creative Commons License 2008.12.03 0 0 726
Szerintem az összes érzékszervünk jelzi milyen ingerre van éppen szükségünk, csak mi nem vesszük észre. Tehát mindenkinél megvan az íz, hang, szín - igény. Ki mit vesz észre. A legtöbben semmit:) Teste jelzéseit csak az veszi észre, aki már kicsit tudatosabban odafigyel azekre
Előzmény: cyanne (724)
cyanne Creative Commons License 2008.12.02 0 0 724
én a színekkel vagyok így:)
Előzmény: ghepard (723)
ghepard Creative Commons License 2008.12.02 0 0 723
Hát igen, ez működik valahogy. Néha szinte nagyon vágyik az ember mondjuk egy jó palacsintára. Én már a hangokkal is így vagyok, veszem észre. Néha szinte érzem, hogy most magasabban kell rezegnem, mert az valami mást segít. A mély hangok megint mást. Néha úgy magától jön, hogy mitől érzi jobban magát az ember..........
Előzmény: cyanne (722)
cyanne Creative Commons License 2008.12.02 0 0 722

bizonyos idő után magától is ráérez, h neki mi lenne jó.

 

sunrider termékekkel van vkinek tapasztalata?

Előzmény: ghepard (721)
ghepard Creative Commons License 2008.12.02 0 0 721
"Sztem minden döntés jó döntés, mert ha másra nem, arra, h megmutassa, h másfelé kéne menned :-))))"

Nagyon frappáns. Ha kitartó az ember, lehet végül rátalál a helyes útra (már a számára helyes).............
Előzmény: Törölt nick (720)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.01 0 0 720
Sztem minden döntés jó döntés, mert ha másra nem, arra, h megmutassa, h másfelé kéne menned :-))))

Tapasztalatok bővebben?
Előzmény: mezdema (717)
drkbk Creative Commons License 2008.12.01 0 0 719
Milyen jótékony hatásokat pontosan?
Előzmény: mezdema (717)
mezdema Creative Commons License 2008.11.27 0 0 717
helló!

Nálam tuti módon működik a colonix. Írtad a fém kivezetést is, így belevágtam a másik kúrába is a toxinoutba (egy termékcsalás, és így óócsóbb :) ). Szerintem mindenkinek érdemes lenne kipróbálnia a két kúrát, sokat nem veszt. Már érezhető a jótékony hatása, szerintem jól döntöttem.

Előzmény: Törölt nick (694)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 715
A megfelelő adag koffeintól meg teintől olyan helyes kis remegést lehet kapni, ami persze pár óra vagy akár pár nap alatt el is múlik, hacsak az illető bele nem döglik, minden csak adagolás kérdése.
A ronda benne, h nemcsak egyszeri eseméyn lehet, hanem a továbbiakra extra érzékenységet is okozhat egy ilyen kis baleset, és a balhét ezután már egyetlen bögre tea is elindíthatja.
Előzmény: drkbk (714)
drkbk Creative Commons License 2008.11.16 0 0 714
Mi az a teamérgezés?
Előzmény: Törölt nick (713)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 713
Azé a ződet óvatosan, attól még bőven lehet teamérgezést kapni :-)
Előzmény: drkbk (712)
drkbk Creative Commons License 2008.11.15 0 0 712
Igen, igyon mindenki sok zöld és még több vörös teát!
Előzmény: tigristomi (708)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 711
Talán a topichoz is kapcsolódik valamennyire...


http://www.tudatosvasarlo.hu/cikkek/1093

Atttila
tigristomi Creative Commons License 2008.11.12 0 0 710
Alverde, calendula. DM-ben 600 forint.
MLM uzletben 2500-ert ajanlottak aluminium menteset.

Amit eddig hasznaltam, vmi aluminiumosat, az meg megy a kukaba. Amugy kicsit fura erzest mindig ereztem a honaljamban, amikor bekentem magam azzal ami volt, akkor valoszinu ezert.

Sampont is erdemes nezni, mi van benne. Ami tiszta, pl. a baby love sampona. Bar lattam az alverdenek is van egy hennas, az is jonak tunt.

Tamas

Előzmény: tigristomi (596)
drkbk Creative Commons License 2008.11.05 0 0 709
maximálisan egyetértek
Előzmény: Törölt nick (701)
tigristomi Creative Commons License 2008.11.04 0 0 708
Ugylatom, a vilagban az egeszseg teren kezd egyre nagyobb hangsuly terelodni
az antioxidansokra. A lugos hatasu etkezes melle.
ghepard Creative Commons License 2008.11.04 0 0 707
Na végre, az én emberem vagy.... :) .....

Tényleg off.......... Nekünk például vannak "abszolút pavilonjaink", amiben nem lehet még egy csavar sem mágnesezhető anyagból (tehát amit vonz a mángeses tér)..........

Na és itt jön az ember. Mit gondolsz hathat az emberre, úgy hogy gyógyít vagy úgy is, hogy bajt okoz? .....
Előzmény: Törölt nick (706)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.03 0 0 706
Igen az anyagokat valóban így csoportosítjuk a mágneses szempontból a szuszceptibilitás és a (relatív) permeabilitás alapján.

"Tényleg azt gondolod, hogy ha valamihez mágnest teszel, akkor az megállítja a mütyürkéket. "

Én nem gondolok ilyet, miért gondolnám? Ilyet nem írtam, és azt se tudom mit jelent ez a mondat, amit leírtál....

A-t mondok, és B-vel válaszolsz....

Árnyékolni akkor tudjuk a mágneses teret, ha a körülötte lévő teret egyenpotenciálra hozzuk. Így azon elvileg semmilyen elektromágneses hullám nem tud átjutni - illetve ez alól is vannak kivételek persze (anyagvastagság, hullámhossz kérdések). De ez már nagyon messzire vezet, és nagyon off.......

Sose vitattam, hogy a hold hat-e ránk, vagy nem....

Attila



Előzmény: ghepard (703)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.03 0 0 705
Már elnézést, de a földmágnes nem azonos a föld mágneses terével. Az egyik egy égitest, a másik meg mondjuk egy erőhatás, hatás, egy fizikai tulajdonság.

Az iránytűről már hallottam, benne voltam 10 éve egy precíziós, nagy pontosságú digitális iránytű kifejlesztésében. Nem volt egyszerű bevallom, főleg a nagy pontosság miatt... Szóval hallottam a dologról ;-)

Hogy mi okozza pontosan a föld mágneses terét? Jó kérdés. Számtalan vita és elmélet látott ezzel kapcsolatban napvilágot, amiben mindegyikben lehet igazság. Sokan vizsgálják ezt a témakört, és az több elmélet alapja a teáltalad említett folyamat is.

Ehhez eleve pontosabban és jobban bele kellene látni a föld mélyébe is ugyebár, rétegek, stb, amiről 100%-os pontos ismeretünk nincsen.

De a jó megoldást talán majd valamikor megmondják azok, akik jobban értenek hozzá :-)

De ez itt nagyon off...

Attila
Előzmény: drkbk (697)
cyanne Creative Commons License 2008.11.03 0 0 704
tudom én azt, csak az a kényszerképzetem, h a lelkemmel (most már) elbírok egyedül is. viszont nagyon tetszenek a test felőli megközelítések.
Előzmény: Törölt nick (701)
ghepard Creative Commons License 2008.11.03 0 0 703
Hogy hogyan viselkednek anyagok a mágneses térben megkülönböztetünk diamágnesest, paramágnesest, feromágnesest, ferimágnesest, antiferomágnesest stb. Tényleg azt gondolod, hogy ha valamihez mágnest teszel, akkor az megállítja a mütyürkéket. Valami azért megállítja (vastag ólom stb), hiszen tudjuk árnyékolni (a gravitációt azonban eddig nem). Ha visszaolvasnál, írtam egy hsz-ban, hogy szerintem még ma is kimutathatóan hat a Hold az emberre (s nem csak rá természetesen).......
Előzmény: Törölt nick (696)
ghepard Creative Commons License 2008.11.03 0 0 702
Hát mindent, azt nem állítanám, de sokat az talán lehet. És azzal a hülye hanggal szemlátomást is látni, hogy megy ki belőled, vagy elmegy máshová, ahol már nem árt annyira, hogy fájjon és idővel majd onnan is eltávozik, lehet.......... A hangnak jó nagy ereje van. Kisérlettel bizonyították, hogy 5 km-ről szét lehet roncsolni egy falat (hangágyúval)....... Jerichó legendája is valami ilyesmiről dumál (persze ott nem olyan messziről).....
Előzmény: cyanne (700)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.03 0 0 701
Pont ez a lényeg, h nem az a lényeg, h az ok hol van: a testben v a lélekben, hanem h bhol dolgozhatsz, az kihat a rendzser többi részére; a különbség máshol van: ha a lelken dolgozol, akkor erősíted a testet is, és alaposabban pucolod meg. Uígy a test felőli pucolás a lelken is segít.
Előzmény: cyanne (699)
cyanne Creative Commons License 2008.11.02 0 0 700
sztem légzéssel kb mindent ki lehet pucolni
Előzmény: ghepard (695)
cyanne Creative Commons License 2008.11.02 0 0 699

gondolkoztam ezen a dolgon, és azt mondom, h nekem (!!!) a „materiális” (pl. homeopátia;) módszerek tetszenek, uis sztem én nem lelki okok miatt raktározom a szemetet. ill ha mégis, akkor a lelki rész rendbetételével kimegy a szemét is. azt meg folyamatosan takarítom.

Előzmény: Törölt nick (694)
drkbk Creative Commons License 2008.11.01 0 0 697
Földmágnes: A föld mágneses tere.
Tudod, van az a kis kütyü, amit tájékozódáshoz használnak(asszem iránytűnek hívják:) és mindig észak felé mutat, mert az Északi sark közelében van a dipólus mágnesként felfogható Föld északi pólusa. Ha jól tudom a Föld magját alkotó olvadt fémek mozgása hozza létre.
Wiki nem ír semmit? Na majd még én is utánanézek
Előzmény: Törölt nick (696)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 696
Vaspor kontra mágnes:

Amit leírtál azon nincs mit vitatni, már általános iskolában fizika órákon előszeretettel mutogatták az adott kísérletet. Azonban te nem ezt írtad. Amiket fogalmaztál, az általában fogalmaztad meg. Hogy a mágnes mindenre hat, stb.

Ez viszont nem igaz. A vasporra - ami általában Fe2O3 vagy ilyesmi - igen, arra igaz, meg az un. ferromágneses anyagokra, ami csak egy szűk csoportja a fémek csoportjának. Egész pontosan ez ma már nem csak fémekre korlátozódik, hanem más anyagokra is, speciális ötvözetekre, vannak már műanyagok is, stb. Ha pl. a nehézfémeket vizsgáljuk - amiből sajnos manapság kapunk eleget, és lerakódik bennünk - akkor annak csak egy nagyon kis és szűk kis csoportja tartozik abba a kategóriába amit ferromágneses anyagnak hívunk eleve.... Azaz a nem ferromágneses anyagokkal amik lerakódnak szervezetünkben mi a helyzet? Azokból is van jópár bennünk sajnos, sőt abból van a több.... Bár ami ferromágneses azzal is sok egyéb más bajom van, de ez másodlagos, azt is kicsit nehezen képzelem el, hogy így kihúzogatjuk magunkból közvetlenül ilyen hatással... De tegyük fel azt mondom lehet. A többivel akkor is baj van ilyen értelmezésben

Sajnos továbbra se tudom mi az a földmágnes, pedig tényleg érdekelne...

Gravitáció: folyamatosan írod, hogy lefelé hat.

Akkor tegyük fel a fejed fölé teszek egy nyalókát. Annak is van egyfajta gravitációs mezője, és ebből származó gravitációs ereje. Az lefelé hat? Nem, neked felfelé, egész pontosan a saját tömegközéppontja felé. Az más kérdés, hogy a föld a maga nagy tömegével és az abból származó gravitációs mezőjével szemben ez a hatás igen csekély, foglalkozni sem érdemes vele.

De egy komolyabb példa lehet a hold. Az ugyebár már egész jelentős tömeg, és ugyebár elé komolyan hat is bolygónkra is. Apály-dagály, röppálya alakja, stb. Ez is lefelé hat? Nem. Ha a földön állsz semmiképpen nem lefelé - csak ha átellenben állsz a bolygón, abban a rövid pillanatig.

Egy esetben lehet azt mondani, hogy lefelé hat a gravitáció: ha te a földön állsz és így szemléled a föld bolygó hatását rád nézve. Akkor ez rád nézve lefelé hat. De te általánosan fogalmaztál - mint mindig - és ez így pontatlan, félreérthető, stb...


Továbbá nem tudom mi és hogyan torzítja a földmágnest - talán helyesebben fogalmazva a föld mágneses mezejét. Erre azt írtad hogy tudom, ez volt a válaszod. Sajnos nem tudom, ezért kérdezlek, hátha megtudom.

Bocsánat, egy dologgal kapcsolatban tudok ilyen hatásról, amit írtál talán, a kozmoszként általad nevezett világegyetem. Azaz a bolygók egymásra hatása, napkitörések, mágneses viharok, stb. De azt nem tudom - amire utaltál - hogy az emberi tevékenység által keletkezett mesterséges elektromágneses hullámok hogyan torzítják a föld mágneses terét. Ezt tényleg nem tudom, ezért kérdeztem, hogy ez pontosan hogy és miként megy végbe?

És - szerencsére - nem vagyok gondolatolvasó, pusztán elolvasom amit írsz. Amit leírsz az meg finoman fogalmazva is több módon is lefordítható.... Amit meg gondolsz, arról nincs tudomásom, mert nem jut el hozzám...

Attila
Előzmény: ghepard (692)
ghepard Creative Commons License 2008.10.31 0 0 695
Ezt a hsz-t is felemelő érzés volt olvasni....

"Gepi esetében pl. biztos vagyok benne, h van még fém a szervezetében, "
Igazad lehet, de remélem hogy nem túl sok, kb annyi amennyi kell, de a korral majd biztos több lesz és fogok gondolkozni majd soraidon. Remélem, benned is van fém, még a pucolás után is......

"és nagy meglepetésekben lenne része, ha megcsinálná a kinezes kivezetést,"

ezért remélem, hogy nem fog kelleni csinálni...

"másrészt iagzából azt mondanám, nincs rá szüksége, mert testi szinten annyira odaigyel és takarít folyamatosan, "

itt a frankó, ez talált. Én például csak reggel, mire beérek a melóba (4.15-kor kelek és kb 5.50-re érek melóba, ott csak programozok magamnak) már túl vagyok kb 50 perces sétáláson (kerülőutakon maszkarálok) és kb 65 perces "morgáson", azokon a hülye hangos légzéseimen..........

"h valszeg ez nem fog neki jelentkezni mint probléma. "

Hát amióta "morgok" magamnak, merem remélni, hogy még eltelik egy két év problémamentesen (de sosem lehet tudni....).... Mint már említettem, 2002 óta "morgok" magamnak és úgy veszem észre, hogy nagyon jól kipucolt..... Tegnap este volt egy "különmorgásom". Minden csütörtökön járok focizni (15-17 óra), már 4 éve műfüves pályán játszunk, ami palánkkal van körbevéve és azon még van 6 méteres "ketrec". Na tegnap ennek jól nekilöktek és csúnyán megütöttem (az egyik kiszögellésen) két ujjam közti csontot (kis és gyűrűs, kívülről). A meccs hevében nem is nagyon vettem észre, hogy fáj (másképp "morogtam" volna neki).... De aztán bizony jól fájt, szinte nem is tudtam megérinteni, ha meg becsuktam az öklömet, még a valagam is összeragadt, jól be is volt dagadva. Na leültem neki 5 percet "morogni" és elmúlt a fájdalom a kék folt csaknem eltűnt, becsukhattam rögtön fájdalom nélkül az öklömet. Rátettem a szám és próbáltam ráérezni, mikor mi történik (folyamatosan kb 40 másodpercig vagyok képes fújni a levegőt és hangot adni, aztán kell levegőt venni....:))... A hang energia, lehet jó "mélyre" hat, én például érzem, hogy még a tököm is rezeg.... :))... Ma reggel még kopoghatok is a csontra, szinte nem is fáj...... én hiszek annak a "morgásnak"........

"Nála a várható változás az lenne, h könynebben/kevesebb energiabefektetéssel is elérné ezt a jólléti szintet, szal ha úri kedve úgy tartja érdemes megcsinálnia, de szüksége csak akkor lesz rá, ha már úgy érzi, túl sok neki, amit tennie kell azért, h jólérezze magát."

Én, mint már írtam, az egyik leglustább embernek tartom magam. Én ebbe nem fektetek bele különenergiát - ez egyszerűen az életstílusom és mint olyan teljesen automatikus.....

Előzmény: Törölt nick (694)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 694
Majd megnézem alaposabban, látatlanban annyit tudok mondani, h az ilyen szeres kivezetések bár jók, és van, amikor kifejezetten ez szükséges, de a különböző módszerek különböző mélységekig hatnak, és a hajtószerek csak a felszínt kapirgálják, a homeós szerek már méylebbre nyúlnak, és legmélyebben azok a módszerek, amik a fémraktározás okaival is foglalkoznak, mert azok nemcsak kivezetnek, de az újabb lerakódástz is megnehezítik.
Tarkítja a képet, h puszta testi pucolással is lehet olyan fokig jutni, h már a lélekre is hat, így ez mindig egyéni, mikor mi a leghatékonyabb és gazdaságosabb.
Gepi esetében pl. biztos vagyok benne, h van még fém a szervezetében, és nagy meglepetésekben lenne része, ha megcsinálná a kinezes kivezetést, másrészt iagzából azt mondanám, nincs rá szüksége, mert testi szinten annyira odaigyel és takarít folyamatosan, h valszeg ez nem fog neki jelentkezni mint probléma. Nála a várható változás az lenne, h könynebben/kevesebb energiabefektetéssel is elérné ezt a jólléti szintet, szal ha úri kedve úgy tartja érdemes megcsinálnia, de szüksége csak akkor lesz rá, ha már úgy érzi, túl sok neki, amit tennie kell azért, h jólérezze magát.
Mellesleg legtöbben nem is azért mennek, mert roszzul vannak, hanem mert jónak tartják a dolgot, és igazából utána jön az élmény, a különbség, h húúúúú, ha én ezt előbb tudom :-)))
Előzmény: mezdema (689)
ghepard Creative Commons License 2008.10.30 0 0 693
"Ha a mesterséges gravitáció alatt a centripetális erő hatására gondolsz, akkor az érthető természetesen. "
Na látod........

"De ennek viszont semmi köze a korábbi szövegedben fellelhető ruhába vart mágnesekhez."
Ennek nincs, de ezt nem is írtam. Ott van az is szó, tehát ez csak az egyik ok, a gravitáció a másik és a többi nem tudom mennyi ok............
Előzmény: Törölt nick (691)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!