Keresés

Részletes keresés

angyalhentes Creative Commons License 2006.04.07 0 0 145
Hat a Riverside-ban lehet. De ha a Fratton Parkban tortenik ugyanez, dehogyis mentel volna te haza. :)
Előzmény: Ayreon (144)
Ayreon Creative Commons License 2006.04.07 0 0 144

A gólösszefoglalóra értem haza, Nyilasi a Mboro-tól teljesen padlón van. Az akarat diadalának nevezi, teljesen jogosan a meccset. Iszonyat gólok, rengeteg lövési kisérletből a Mboro-nál.

Én, ha a Riverside-on ülök, már a Basel-i gólnál hazamegyek alukálni, de aki ott kint maradt iszonyat nagy meccset látott!

angyalhentes Creative Commons License 2006.04.07 0 0 143
Latom, mentek ti is Bukiba, tobb szerencset, mint ami nekunk volt. :)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.07 0 0 142
Ha minden jol megy, felveszik nekem az ismetlest jotet lelkek. Aztan ha tenyleg, megprobalhatom feldobni valahova.
Előzmény: Feyd-Rautha (139)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.07 0 0 141
Ja és valaki csináljon már egy bannert a topicnak, mert megérdemli ezekután.:)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.07 0 0 140
Én sajnos 0-1 után kapcsoltam át és Maccarone góljánál kapcsoltam vissza, nem hittem a szememnek. Pont az általában impotensen játszó Boro csinál csodát...
Feyd-Rautha Creative Commons License 2006.04.07 0 0 139
Nem adom fel. Majd megzsarolok valakit. Esetleg fenyegetőzöm, vagy hisztizek és toporzékolok.
Előzmény: Nyugdijas_szektor (138)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2006.04.07 0 0 138

Nem értik, mi a fontos :-)

(azért próbálkozz csak tovább azzal az angol-magyarral :-( )

Előzmény: Feyd-Rautha (137)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2006.04.07 0 0 137
:) OK, akkor hazaszaladok tévézni, csak megértik itt benn... (A magyar-angolra se akarnak elengedni...)
Előzmény: Nyugdijas_szektor (136)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2006.04.07 0 0 136
De, 12:45 Sport1.
Előzmény: Feyd-Rautha (135)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2006.04.07 0 0 135
Basszus, az első félidő után én is feladtam a reményt, csak a Sportban láttam, hogy mi lett. Ilyet nem ismételnek?
perempe Creative Commons License 2006.04.07 0 0 134
Jó kis meccs volt.
Előzmény: Ayreon (133)
Ayreon Creative Commons License 2006.04.07 0 0 133

Úristen nem mondjátok!? Én 1:1 után a félidőben szépen lekapcsoltam és elbúcsúztattam a Mboro-t az UEFA kupától.

Mekkora fordítás.

Igazi hálivúdi forgatókönyv. Mint amokr Rocky felállt a végén:))

Gratulálok!!!!

angyalhentes Creative Commons License 2006.04.06 0 0 131
Eleg hihetetlen volt, pedig altalaban a Boro nem tartozik a kedvenc csapataim koze, de a mai jatek (bar csak az elso felidot lattam, de arra is igaz) elott le a kalappal.
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.04.06 0 0 130
Qrva nagyot fordított a csapat! Grat! :)
Ramos_ Creative Commons License 2006.04.06 0 0 129

ez nem volt semmi

Viduka a Leeds-es időkbe nem játszott igy

 

nagyon megérdemelnének egy uefa döntőt

 

és nagyon sajnálom hogy Mendieta lábtörés miatt nem lehet részese ennek az egésznek

1919 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 127
Zeuszka testvérem,

Hogy ne láttam volna! 0-1 után majdnem kikapcsoltam, de az egyenlítő gólt követően reménykedni kezdtem, aztán mi lett...

MIGHTY BORO!
trancelot Creative Commons License 2006.04.06 0 0 125
Én láttam, faxa kis meccs volt, bár a Basel szinpatikusabb csapat mint a Boro ezen a meccsen megérdemelte a továbbjutást a Boro, 0-1 után így felálni nem mindennapos teljesítmény.  A Basel elhitte hogy megvan a továbbjutás és ráfaragott de nagyon.
zeuszka Creative Commons License 2006.04.06 0 0 124

Uramatyám, mekkora meccs volt, tiszta véletlen, hogy nem kapcsoltam el 0-1 után... nagyon nagyot játszott a Boro, és egy jó Baselt vert meg. Senki más nem látta?!

SAMU Creative Commons License 2006.03.15 0 0 123

Szép volt, srácok, gratulálok.

Hozzátok el azt a kupát!

 

Olajuwon Creative Commons License 2006.03.15 0 0 122
Wác Creative Commons License 2006.03.05 0 0 121
Az nagyon nagy volt :-)
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.12 0 0 120

Gratula a tegnapi ruszki páholáshoz!.:))))

 

brady Creative Commons License 2005.11.08 0 0 119

A Middlesbrough portugál játékosának, Abel Xaviernek a B-próbája is pozitív lett egy doppingvizsgálaton.

Az extravagáns külsejű jobbhátvédnek anabolikus szteroidokat találtak a szervezetében.

A 32 éves védő tagadja, hogy bármilyen tiltott szerrel élt volna. Xavier egyébként a görög Xanthi elleni UEFA-kupa-mérkőzés utáni ellenőrzésen bukott meg, s most várhatóan kétéves eltiltás vár rá.
Wác Creative Commons License 2005.11.07 0 0 118
Everton 1 - 0 Middlesbrough
16' [1 - 0] J. Beattie
Előzmény: Wác (117)
Wác Creative Commons License 2005.11.06 0 0 117
15:00 ' Everton - : - Middlesbrough
Wác Creative Commons License 2005.10.27 0 0 116
Everton 0 : 1 Middlesbrough
Jimmy Floyd Hasselbaink 38


Előzmény: Wác (115)
Wác Creative Commons License 2005.10.26 0 0 115
Carling Cup:
 
21:00 ' Everton - : - Middlesbrough
brady Creative Commons License 2005.10.17 0 0 114
Pozitív lett a doppingtesztje a portugál válogatott Abel Xaviernek. Az angol első osztályban szereplő Middlesbrough védője a szeptember 29-i görög Xanthi elleni UEFA-kupa mérkőzést követő ellenőrzésen produkált pozitív mintát. Hogy milyen szerrel bukott meg, azt egyelőre még homály fedi.

A 32 éves, 20-szoros válogatott mozambiki származású labdarúgó tagja volt 2000-es labdarúgó Európa-bajnokságon harmadik helyen végző portugál válogatottnak. S emlékezetes, hogy a franciák elleni elődöntőben, az ő kezezése miatt jutott 11-eshez a később Eb-győztes francia válogatott a hosszabbításban.
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.15 0 0 113

Számomra érthetetlen, hogy miért Maccarone kezd Hasselbaink és Viduka helyett.

 

Mendieta jó játékának örülök, sajnálnám, ha végleg elfelejtődne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!