Keresés

Részletes keresés

pk1 Creative Commons License 2015.03.11 -1 2 2979

Nyilván a kemtrail miatt ilyenek, velem együtt.

Csak egy módon tudod leszerelni oktalan jókedvünket: ha felsorolsz egy-két vegyületet, amit permeteznek, bizonyítékokkal. Víz és szén-dioxid nem ér, ezek hatása különben is ismert. :-)

Előzmény: AlBaSr (2978)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.11 -2 0 2978

Elhiszem hogy nem érted. Sokaknak az a tipikus reakciója ilyen esteben hogy a hülyét tetteik. Persze nem akarlak ilyennel meggyanúsítani, lehet az is hogy nem tetteted. ;)

Előzmény: emem (2973)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.11 -2 0 2977

Az ok, hogy az oltásokhoz nem értesz, de hogy egyszerű szöveget se tudj értelmezni. Ebből egyenesen következik, hogy a video angol szövegét sem érted. Kérj meg valakit hogy fordítsa le/magyarázza el neked. Persze lehet ez sem fog segíteni rajtad. ;)

Előzmény: Törölt nick (2971)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.11 -2 0 2976

Ja persze, az én gyerekeim pont ezért kapták meg 18 hónaposan.

Előzmény: Törölt nick (2970)
emem Creative Commons License 2015.03.10 -1 1 2975

mindenesetre bekészítem a popcornt a mikróba ;-)

Előzmény: Törölt nick (2974)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.10 -1 1 2974

majd csak megtudjuk, hogy mi erre az "alternatív", "nyitott" "gondolkodású" "magyarázat" ;-)

Előzmény: emem (2973)
emem Creative Commons License 2015.03.10 -1 1 2973

én sem értem, hogy mit nem ért... alapvető légkörfizikai jelenség:

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2971)
mpx Creative Commons License 2015.03.10 -1 2 2972

Hinnye...

Olybá tűnik, hogy hogy a két csoport elmeháborodott között azért van metszet...

Előzmény: AlBaSr (2969)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.10 -1 1 2971

mi a kérdésed? (azaz mit nem értesz, mire várnál magyarázatot?)

Előzmény: AlBaSr (2968)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.10 -1 1 2970

::az MMR-t 15+ hónaposan szokták beadni

 

15- az ajánlott (rutinban 12-15, de 6-11 között már adható)

Előzmény: AlBaSr (2969)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.10 -2 0 2969

Ennél már csak az az elképesztőbb, hogy a tudatlan/ostoba okoskodók milyen ragyogóan tudnak hülyét csinálni magukból. ;)

 

"A harmadik egy történet volt arról, hogy milyen szörnyű tüneteket élt át egy nem beoltott 10 hónapos, miután elkapta a kanyarót"

 

Ez igazán fasza történet lehetett, tekintve hogy az MMR-t 15+ hónaposan szokták beadni, úgyhogy az a 10 hónaposokon pontosan annyit segít mint a halottnak a csók. Persze azt sem lehet kizárni, hogy az oltásbuzik a végtelen okos fejükkel úgy hiszik, hogy az oltások olyan csodálatosak, hogy visszamenőlegesen is hatnak. LOL! :)

Előzmény: mpx (2961)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.10 -3 0 2968

Várom a légkörfizikusok mellébeszélését magyarázatát:

 

 

De ugye nem baj ha hozom a popcorn-t meg az üdítőt is hozzá? Ugyanis jól szeretnék szórakozni a zavarodott nyökögésükön. ;)

Előzmény: Törölt nick (2954)
kockagolyo Creative Commons License 2015.03.09 -1 2 2967

Nahát, kitavaszodott és előbújtak a föld alól a rettegők! Boldog Mérgező Új Évet nektek! ;)

AlBaSr Creative Commons License 2015.03.09 -2 0 2966

Köszi, ez talán még jobb is volt annál mint amire én hivatkoztam az előbb! :) Szó szerint sírtam a röhögéstől azon a két idiótán akik előadták ezt a ún. gyorsinterjút. A műsorvezető egyetlenegy értelmes mondatot sem tudott kinyökögni a fején, dadogott meg hebegett-habogott össze-vissza (a végén feltette a koronát a kemÓtrél pont hu benyögésével LOL! :), a szkeptikus társaság vezetője meg a nulla érvet tartalmazó mellébeszélésével kb. annyit mondott, hogy ha nem léteznének a "kemtrélek" akkor nem kellene hogy háttérhatalom sem hogy legyen, és hogy minden feltételezés az egészről tévedés és a hibás memória eredménye. És mindez azért mert csak. LOL!

Szánalmasan hülye ez a pacák, bár valószínűleg a KlubRádió hallgatóközönségének ez a színvonal is tökéletesen elegendő. ;)

Előzmény: emem (2950)
AlBaSr Creative Commons License 2015.03.09 -3 0 2965

Sok szeretettel az idióta tagadóknak. :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.09 -1 1 2964

az én gyermekkoromban még index fórum sem volt... meg internet sem... ez bizony óriási változás, de nem vagyok biztos abban, hogy a permetezés hozta el :-)

Előzmény: emem (2963)
emem Creative Commons License 2015.03.09 -1 1 2963

"kellene legyen valami szignifikánsabb hatás a is."

van is, hát hiszen kiveri a szemünket! az én gyerekkorromban pl. nem volt ennyi idióta, aki lunatikus konteós maszlagokkal posztolta volna tele az index fórumot...

;-)

Előzmény: Törölt nick (2952)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.09 -1 1 2962

éppen ezért (itt, és a rokon butaságoknál is) valójában a még nem teljesen vakokat érdemes tájékoztatni - nekik van esélyük

Előzmény: mpx (2961)
mpx Creative Commons License 2015.03.09 -1 2 2961

http://index.hu/tudomany/2015/03/09/rosszak_az_oltasellenes-ellenes_uzenetek/

 

Ez itt off, de rokon hülyeség. Elképesztő, hogy egy tévhit milyen mélyen gyökeret bír verni, egyes, arra hajlamos egyedek agyában.

Előzmény: Törölt nick (2960)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.09 -1 1 2960

hát igen, az én gyermekkoromban még mások voltak a telek, meg a tavaszok (ja, és a nyarak-őszök is...)!

 

de ha netán elém tolják a 100+ éves időjárási mérési jegyzőkönyveket (mert magamtól meg nem nézem, nehogymá!), és azokból kénytelen vagyok látni azt, hogy dehogyis voltak mások, akkor is kész a válaszom: jujj, már ezeket is hamisítják a gonosz háttérhatalmakok! :-))

Előzmény: mpx (2959)
mpx Creative Commons License 2015.03.09 -1 2 2959

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/03/09/vasarnap_nagyon_durvan_toltak_a_chemtrailt_de_most_leleplezodtek/

Tegnap biciklizvén pont erre gondoltam, hogy milyen szép. látványos a jelenség, és néhány "szemének hivő" frappáns magyarázatokkal áll majd elő.

Sok lesz az eső.... Nenmnem ! inkább kevés !

Döntsétek már el ! :)

Meg a március közepén a nappal 10 - éjjel mínusz 1-2 az "szokatlanul meleg"

Mindegy, permeteznek minket, ez tuti !!! :)

pizzaboy_ Creative Commons License 2015.03.08 -1 1 2958

...és ha mondjuk - feltéve, de nem megengedve persze, hiszen szemmel láthatóan elég keményen permeteztek - mégsem téved a koponyeg.hu, akkor mi a konklúzió? Mondjuk nekem van egy gyanúm, szerintem pont hogy nem lesz sok csapadék, sőt márciushoz képest túlzottan meleg is az idő. Nem lehet, hogy inkább arra mennek, hogy kiszárítsák a Kárpát-medencét?

Előzmény: odourizing (2951)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 -3 0 2957

Jószándékkal és szeretettel javaslom, fordulj szakemberhez mielőbb... amíg még nem késő, amíg még nem súlyosbodik a pszichés állapotod...

Előzmény: odourizing (2955)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 -1 1 2956

ami a szemem előtt van, annak nem kell hinnem: azt látom...

amit te látsz, azok kondenzcsíkok, illetve felhők

a "chemtrail" az az, amit hiszel - minden tény ellenére radioaktivitást és mérgeket képzelődve

 

"leszarom, hogy melyik hülye mit gondol erről és mivel magyarázza ezt a "jelenséget""

 

más is így tesz, ezért nem számítanak a hisztijeid :-))

Előzmény: odourizing (2955)
odourizing Creative Commons License 2015.03.08 -2 1 2955

Örülök, hogy abban sem hiszel, ami a szemed előtt van. Mert, hogy Istenben nem hisznek az emberek, azon már nem csodálkozom, de hogy abban sem, ami a szemük előtt van, az már "csodálatra" méltó.

Nem vagyok légköri viszonyokat tanulmányozó fizikus és műszerekre sincs szükségem ahhoz, hogy lássak! Mivel ma volt időm foglalkozni ezzel és kémlelni az eget, így elég egyértelmű volt a chemtrail-ezés, mivel folyamatosan figyelemmel kísértem a csíkok keletkezését, azok szép lassú eloszlását és lassú, egész eget beborító fátyollá válását. Nem kérdés, hogy mi volt ez! Emellett láttam 2 olyan repülőt, minek valamiért, érdekes módon nem maradt meg a csíkja órákig, hanem úgy oszlott szét, követve a repülőt, ahogyan gyerekkorom idején minden repülőnek. Ez a 2 repülő azonos magasságban közlekedett a mérgező, radioaktív csíkot húzókkal. De innentől kezdve leszarom, hogy melyik hülye mit gondol erről és mivel magyarázza ezt a "jelenséget", ami egyértelmű, lassú népirtás, de ha pl. neked ez csak egy egyszerű, fizikai jelenség, akkor legyen az.

Előzmény: Törölt nick (2953)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 -1 1 2954

::érdemes a racionálisabb, és valószínűbb szcenárió verziókat átgondolni

 

mit szólsz például a 'légkörfizika' nevezetű dologhoz? az például sokkal racionálisabb és valószínűbb, mint akár az "újabb üzemanyag keverék", akár a "méregszórás"

Előzmény: Törölt nick (2952)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 -1 1 2953

"ma pont olyanok a légköri viszonyok, hogy megmaradt az összes kondenzcsík"

 

jól látod... (persze azért nem az összes, és nem egész nap...)

Előzmény: odourizing (2951)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 -2 1 2952

Bp környékén mindenütt ez van teljesen beterítették már, de azért mielőtt nagyon pánikolnánk nem ártana megbizonyosodni arról, hogy ez valóban valamilyen tudatos tömegmérgezés, vagy inkább az újabb üzemanyag keverékek a legtöbb repülőből valóban ilyen masszív csíkot produkálnak... Amíg ez akár pro, akár kontra nincs egyszer s mindenkorra vitathatatlanul tisztázva, addig felesleges pánikolni, mivel az utóbbi verzió a reálisabb és valószínűbb... az előbbinek, hogy ezek valóban chemtrail-ek igen csekély a reális valószínűsége... ezzel együtt kicsit engem is aggaszt, mert tényleg eléggé fura ez.. Merül fel a kézenfekvő kérdés viszont akkor mi a hatása? Hiszen ha évtizedek óta csinálják, már rég ki kellett volna halnunk, a betegségek így is úgy is tizedeltek eddig is minket... kellene legyen valami szignifikánsabb hatás a is. De bármilyen tömeg betegedés, -elhalálozás aránya is felemelkedett mondjuk az utóbbi 20 évben, annak lehet sok egyéb oka is mint konspiratív tudatos mérgezés az égből... Előbb tehát érdemes a racionálisabb, és valószínűbb szcenárió verziókat átgondolni, és csak utána ha azokat mind kizártuk, akkor kellene áttérni a konteózásra, paratudományra és egyéb alternatív, fiktív, kevéssé reális és valószínű lehetőségekkel való önriasztgatásra... 

Előzmény: odourizing (2951)
odourizing Creative Commons License 2015.03.08 -2 1 2951

Lehet, hogy az utóbbi időben is húzták a csíkokat, csak nem figyeltem fel rá, de ma biztosan megkezdődött az idei permetezési szezon! Reggel óta figyeltem ezeket az "ártalmatlan kondenzcsíkokat" , készítettem is egy rakás fotót róluk, néhányat feltöltöttem ide.

Tudtam eddig is a chemtrail "jelenségről" és láttam is a csíkokat, de sokszor egyszerű fátyolfelhőknek gondoltam ezeket, viszont ma volt időm megfigyelni, hogyan is keletkeztek ezek a "cyrrusok". Késő délutánra teljesen fátyolos lett az amúgy ragyogóan tiszta, kék ég! De ez csak geo engineering, azaz, megóvnak minket a globális felmelegedéstől, a k***a anyjukat!

Ijesztő, ami itt folyik a fejünk felett és nem tehetünk ellene semmit. :( Kedvükre mérgeznek minket! Nem elég nekik, hogy amúgy is csökken Magyarország lélekszáma, évente 56000 fővel, még gyorsabban akarják csökkenteni a népességet.

Egyébként, nem teljesen értem a topic címét: "... összeesküvés, vagy kamu?". Hogyan lehet ezt megkérdőjelezni, mi lehet ezen a kamu? Nem számoltam, hány repülő ment el ma a fejem felett, de kb. 6 óra leforgása alatt, leglább 40-50 gépet láttam, amikor kint voltam, de nem voltam mindvégig az ég alatt, úgyhogy valószínűleg, ennél sokkal több ment. Érdekes módon megnövekedett a légi utasforgalom, pont most, mikor jó idő van... És persze ma pont olyanok a légköri viszonyok, hogy megmaradt az összes "kondenzcsík".

Jelenleg azt mutatja a köpönyeg.hu, hogy csak szerdán lesz csapadék, és mindössze 2 mm... Én nem vagyok időjós, nincsenek meteorológiai adataim műholdról és egyéb figyelőállomásokról, de azt szinte biztosra meg tudom jósolni, hogy a köpönyeg jelenleg téved, mert pár napon belül nem kevés csapadék hullik majd Budapesten és környékén, az biztos és gyanítom, még sok más helyen is, mert nem biztos, hogy csak felénk permeteztek.

 

Előzmény: emem (2950)
emem Creative Commons License 2014.12.02 -1 1 2950

Gyorsinterjú a chemtrailekről

 

"A Klubrádió Hallójárat c. műsorában 2014. október 26-án a chemtrailekre terelődött a szó, és Borgula András műsorvezető telefonos gyorsinterjút készített Hraskó Gáborral a témában."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!