Keresés

Részletes keresés

Burgi90 Creative Commons License 1 napja -5 0 1291597

A hazája ellen dolgozik most is sajnos. Az EU pénz nem Orbánék érdeke, hanem a magyar embereké. De sajnos ezt nem fogja fel Donáth Anna.

Jaj de jó lenne ha repülne a Momentum az EP-ből.

 

 

Előzmény: Traubi (1291596)
Traubi Creative Commons License 1 napja 0 4 1291596

mert a magyar szavazok biztak benne, hogy minden megtesz magyaroszag erdekeben.

 

 

Ezt elsősorban orbánról, továbbá az országot 14 éve irányító kormánypártokról lehetne elmondani. De nem lehet, mert vezetőként csúnyán megbuktak, egy bűnszervezet az egész. Donát Anna az egészben nagyjából egy senki, de te máris tolod a szar kormánypropagandát, hogy ő az oka mindennek, vinnéd is akasztani. Teljesen eltorzult a látásod meg a gondolkodásod, egy bigott szektás vagy.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291586)
AnchorMan Creative Commons License 1 napja 0 1 1291595

Hááát ez az... és amikó' a zügyfél vitattya - pölö azonnali jogvédelem címén -, ollankó' a litván 6óság dönt, nem a Csútigeci csicskái...

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1291594)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 1 napja 0 1 1291594

Már rakott a NAV Revolút számlára inkasszót, de macerás nekik, mert litván bankfelügyeleti engedély kell.

Előzmény: AnchorMan (1291592)
AnchorMan Creative Commons License 1 napja 0 1 1291593

Bíróság... mééég nem tartunk ott... sorjában, bitte... a jogsegélyt meg má' említettem a zelején, tehát: egy magyar 6óság akár azonnal végrehajtható végzése még semmire nem kötelez egy kűffőddi jogalanyt... majd, amikó' a jogsegély keretében a területi illetékességgel bíró kűffődi hatóság bocsát ki kötelező végzést, az má' végrehajtandó... csak oda nem ölég egy bemondásra alapított hatósági vélelem... itthon elmegy... ki is használják...

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1291590)
AnchorMan Creative Commons License 1 napja 0 0 1291592

Az nem a saját banxámlája, hanem az alapítóé... a fióktelep az alapító képviseletében jár el akár a megnyitáskor, akár rendelkezéskor...

 

Amúgy meg mé' köllene a magyar OTP-nek vezetnie, ha eccer kűffődi pénzintézet magyar pénzügyi fióktelepe is vezetheti?

 

Amúgy meg próbájja meg a zadóhevatal záróttatni bárki Revolut számláját... diplomácialig is...

 

Ha meg úgyis szóba kerűtt a diplomácijai ügymenet, hááát.. kérlexépen, annó' még Goodfriendtől kaptunk egy pompázatos tippet: legyen akár töredéknyi jenki tulajdonrész a magyar cégben,  és akkó' má' kereskedelmi képviseletük is beavatkozhat bármely teccőleges ügybe...

 

Amúgy arról beszélek, hogy a magyar jogorvoslat helyébe a kűffödi jogorvoslat lép...

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1291580)
CS.V.D Creative Commons License 1 napja 0 0 1291591
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 1 napja 0 0 1291590

Jogsegély?

Ha kimond valamit a magyar hatóság nem biztos, hogy a honi fórumon vitatható.

Azaz csak a végrehajtás marad.

 

Volt olyan, hogy a holland bíróság kimondta, hogy a PIS bíráinak a döntését nem fogadja el, de ez ritkaság.

Előzmény: AnchorMan (1291589)
AnchorMan Creative Commons License 1 napja 0 0 1291589

Vitéz Uram, itten mééég nem perelünk, hanem a hangsúly arra teszem, hogy fióktelep esetében bármillen magyar közigazgatási 6ósági - akár kényszer -, intézkedést külföldi jogalannyal szemben foganatosítanak, így például az Oberbank, nem fogja végrehajtani a magyar adóhevatal végzésében foglaltakat... arra legfőjjebb a saját székhelye szerinti - illetékességi jogkörrel bíró -, hatóság kötelezheti...

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1291569)
Kisfiatal Creative Commons License 1 napja 0 2 1291588

Sztem legyen köztévé, ne csak a kereskedelmi szennycsatornák.. Egyébként nekem pl tetszik a Duna tv, nyilván a híradókat leszámítva, vannak rajta értelmes műsorok. Ehhez képest pl az RTL-ből szinte csak a fekália ömlik..  Ami esetleg értelmes, azt olyan későre baxxák, hogy nem nézem meg.. A tulkokat, egysejtűeket akarják mindenáron kiszolgálni, sztem ezt moderálni, szabályozni kellene..

Előzmény: advocatusdiaboli (1291485)
soproniirsai Creative Commons License 1 napja 0 1 1291587

Csapágyasra ne forgasd a szemed!

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291586)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291586

Donáth Anna a módosítóiban arra kéri a Bizottságot, hogy:

  • ismét fagyasszák be az EU-s pénzek kifizetését,

szemem sem rebbene, ha ezt a not eletfogytiglani kenyszermunkara vinnek ojban pribekjei

 

o azert lebecolhat ott kinnt, mert a magyar szavazok biztak benne, hogy minden megtesz magyaroszag erdekeben.

Burgi90 Creative Commons License 1 napja -1 0 1291585

Én se értem a hasonlatot, vagy metaforát vagy mi akarna ez lenni.. bocs irodalomórákon se figyeltem...

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291582)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291584

Hát, amikor Dárdai ismét visszatért, mint edző, akkor igen csúnyákat írt róla. 

 

akkor ennyi esze van.

Előzmény: Cs_ (1291578)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291583

az kifejezetten jo lenne

neha nezek noi meccseket, te atyauristen...

Előzmény: ZR (1291573)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291582

no de semmi ilyen nem tortent a modellvalto egyetemeken.

Előzmény: Logofet (1291572)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291581

ez szep volt :-)

Előzmény: ZR (1291559)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1 napja 0 0 1291580

A fióktelepnek még saját banxámlája sem lehet

 

hogy a faszba ne lehetne, ne zsibbasszal mar

 

mi ez, valami kandikamera?

 

de a poen kedveert tegyuk fel, hogy nincs "sajat" szamlaja, es akkor mi van? attol meg a magyar OTP vezeti azt a kva magyar bankszamlat, akkor is, ha szerinted nem "sajat" (ez nem tudom, mit jelent a te vilagodban, de mindegy is) es termeszetesen vegre fogja hajtani pl. a NAV inkasszojat, teljesen fuggetlenul attol, hogy az szerinted "a fioktelep sajatja" vagy sem

 

Tehát ha bármillen eljárás alá vonná a hatóság a fióktelepet, akkó' az alapítót vonná eljárás alá.

 

lehet, es?! 

 

tenyleg nem ertem, mirol beszelsz, ne haradgudj

 

amiket leirsz, az tartalmilag kabe a diplomaciai mentesseg lenne, elkepzelesem sincs, mire alapozod, hogy egy fioktelepnek olyanja lenne, vagy hogy egyaltalan honnan jutott ilyesmi az eszedbe

 

na mindegy

Előzmény: AnchorMan (1291564)
Manomona Creative Commons License 1 napja 0 0 1291579

Zseniális: "Volt már olyan, hogy mindenki "Jézust" kiáltott, mégis "Barabást" zengett a tér. :)"  

 

A társadalom ilyen-olyan emberek sokasága, mely csak akkor képes szembenézni önmagával, ha annak itt az ideje. Egy perccel sem korábban. Nem hiszek a csodákban, a nagy változásokhoz mélység és pokoljárás kell, ami elmaradt a rendszerváltáskor, ezért a társadalmat alkotó egyes emberek nem is érzik a változás, változtatás szükségszerűségét. Majd ha az átlagember eléri a pokol alját, akkor talán hajlandó lesz kimozdulni a fásultságából, közönyéből. 

".... És azt mondja Barabás Jézusnak: „Uram, ne vedd el a mi bizonyosságunkat!" „Mi a ti bizonyosságotok?" – kérdezi a forgatókönyvben Jézus. Azt feleli Barabás: „Uram, a bizonyosságunk az, hogy ez a világ romlott, züllött, aljas és gonosz, és mi mégis nagyon jól érezzük magunkat." 

 

Előzmény: ZR (1291570)
Cs_ Creative Commons License 1 napja 0 0 1291578

Kedvelem Röpckét, mert alapos és beszámol mindenről, a problémákról is, de azért időnként szélsőségesebb reakció/következtetési vannak. Viszont tud önkritikát is gyakorolni is.

 

Nagy Hertha Berlin szurkoló. Hát, amikor Dárdai ismét visszatért, mint edző, akkor igen csúnyákat írt róla. 

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291567)
Cs_ Creative Commons License 1 napja 0 0 1291577

"a cikkben azt lattam (de a htkan az orosz blogger is azt mondta) hogy minimalis ellenallas volt -> ergo legalabb szazadszintu erok parologtak el a frontvonal egy reszerol."

 

Van drónvideó az esetről. Pár lövést leadtak és visszavonultak. De más is történt. Nem futottak tömegesen aknára az orosz harcjárművek és nem lőtte szárra az ukrán tüzérség őket, ahogy ez szokott történni hasonló támadásoknál. 

 

Itt azért jóval kisebb volumenekről van szó, mint több századnyi erő. Ebben a háborúban megdöbbentően alacsony az 1km-re jutó katonák száma mindkét oldalt.

 

Január közepe óta mérsékelten követem a háborút, lehet, hogy lemaradtam azóta pár dologról, de nekem kicsit fura ami most van. Szóval még várnék a nagy következtetések levonásával, a következő hetekben nagy mennyiségű utánpótlást fog Ukrajna kapni.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291552)
z_a_p Creative Commons License 1 napja 0 0 1291576

Ne legyunk mar alszentek, europai sem sirna ha negert/ciganyt/arabot vinnenek a frontra. Kiveve a ha(ng/szn)os idiotakat.

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1291537)
Burgi90 Creative Commons License 1 napja 0 0 1291575

Ez nem arról szólna hogy több pénzt kapnak ezek az egyetemek mintha maradnának az államnál?

Te miért tartod annyira rossznak? Tényleg érdekelne.

Előzmény: Logofet (1291572)
Logofet Creative Commons License 1 napja 0 0 1291574

Micsoda szerencse, hogy egyesek nem egy az egyben az orosz propagandát büfögik vissza: 

 

"Az amerikaiak szétzúzták, hűbéresükké tették Európát – mondta a RIA Novosztyi szerint Valentina Matvijenko, az orosz törvényhozás felsőházának, vagyis a Szövetségi Tanácsnak az elnöke egy interjúban.

A tisztviselő úgy fogalmazott, „az amerikaiak egyszerűen letették Európát. Lerombolták. Mind gazdaságilag, mind politikailag. És Európa teljesen vazallussá vált. A biztonságpolitika, a védelem területén már eddig is vazallus volt. Most pedig egyszerűen eltiporták az amerikaiak” – mondta.

Az orosz fél az ukrajnai háborúval kapcsolatban több alkalommal kinyilatkoztatta, hogy szerintük Európa jelentős része csak amerikai nyomásra támogatja Ukrajnát."

 

 

ZR Creative Commons License 1 napja 0 0 1291573

Gyakorló KATA-bűnöző voltál, az ügyeskedő kispolgár mintapéldája, aki megtermelt javait szerettei jólétére kívánta fordítani. Kicsit több hálát is tanúsíthatnál azok iránt, akik e javakat a sokkal hasznosabb Mészi-Tiborcz-etc. érdekeltségekbe csatornázzák. És még adblockert is használsz, persze hogy nem jut el hozzád a te pénzedből is finanszírozott Megafon üzenet. Fura, hogy még Burgi is érti, te meg makacskodsz. El kell foglalni Brüsszelt, most nincs idő eltartott kisujjal filozofálni, különben átműtött nembináris focistákat kellesz nézned. :)

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291561)
Logofet Creative Commons License 1 napja 0 4 1291572

Ha holnap lemegy 5 markos legény, kipakolják a házatokat, elviszik a tyúkokat és még egy fórumon is csak azt írhatod le amit ők diktálnak, nos, az tulajdonképpen egyfajta modellváltás.  

Előzmény: Burgi90 (1291568)
Traubi Creative Commons License 1 napja 0 1 1291571

Ez jó hír, nem? Így akkor a ruszkik villámgyorsan lerohanják a maradék részt, megállnak Záhonynál és kitör a BÉKE.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1291567)
ZR Creative Commons License 1 napja 0 2 1291570

Én se járok azóta, mert vasárnaponként dolgozom és/vagy meccsem van, de interpretálhatom úgy is, hogy fel vagyok háborodva. Hatását tekintve egykutya. :)

 

Majd az urnáknál lehet "háborogni", de ne lepődj meg, ha a társadalom széles szegmenséről derül ki, hogy a pedofil bűnsegédek oldalán áll, ha egy kis rezsikrumplinyugi van kilátásban. No migration, no war, no gender! A társadalom peremén kallódó gyerekek rendszerszintű abuzálása nem probléma ezekhez képest, pláne, ha a családon belüli erőszak magyar hagyományát is buzgón mívelik a hívek. Ha pedig kiderül az több mint bűn, hiba! :)

 

Mint örök optimista, természetesen hiszek benne, hogy egy társadalom képes varázsütésre kifordulni önmagából és szembenézni a "hibáival". Magamnak hazudhatom ezt, de titeket tisztellek annyira, hogy nem áltatlak. Ellentmond a történelmi tanulmányaim/kutatásaim által diktált józan észnek. Volt már olyan, hogy mindenki "Jézust" kiáltott, mégis "Barabást" zengett a tér. :)

Előzmény: Logofet (1291549)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 1 napja 0 0 1291569

Nem vagyok benne biztos, hogy a lisszaboni szerződés után nem lehet-e ráhatása a magyar hatóságnak egy külföldi cégre, ami Mo-on is zsizseg.

Bárki perelhető bárhol.

Előzmény: AnchorMan (1291564)
Burgi90 Creative Commons License 1 napja 0 0 1291568

Miért olyan pokoli dolog a BME modellváltása? Teljesen komolyan kérdezem, miért rossz ez szerinted? 

Előzmény: Logofet (1291562)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!