Keresés

Részletes keresés

tanú Creative Commons License 2004.03.20 0 0 786
Még mindig nem világosított fel udvari, hogy mi az a sok minden, amit nem tudok.
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 785
Na majd ennek szépen utánanézek. (majd nyugdíjas koromban, akkor fogok ráérni)
Előzmény: Don Vittorio (784)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 784
Nem is annyira a Higgs-bozon fontos, hanem a tömege, nem?
Előzmény: elterito (782)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 783
és mi van, ha jön egy antianyag tégla?
Előzmény: vfo (781)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 782
Tudod milyen fontos lehet a Higgs bozon. Valószínűleg nélküle elemeire esne a világ. De ez nem a mi gondunk, hanem a Teremtőé. :-)
Előzmény: Don Vittorio (780)
vfo Creative Commons License 2004.03.01 0 0 781
Van, aki kvantumonként építi a házát, van aki téglánként. Mindegy hogyan, a lényeg, hogy az alapja lehetőleg kőszika legyen.... :)
Előzmény: Don Vittorio (780)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 780
Látom, leragadtál a kvantumnál...
Előzmény: elterito (779)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 779
Igen, valószínűleg úgy írja a nevét a bácsi. (már leíráskor láttam, de lusta voltam javítani)

Miért érdekel? Nem tudom. Minden érdekel, leszámítva a Bigbrúder. :-)

Előzmény: Don Vittorio (778)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 778
Btw, ha jól emléxem a tanulmányaimból, az Higgs-bozon nem?
Előzmény: elterito (772)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 777
Miért izgat a Higs bozon?
Előzmény: elterito (772)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 776
Más a definíciójuk. Van aki szerint az aki a HGy-hez csatlakozott valaha, és most is úgy véli hogy oda atrtozik, az már HGy-s. Van aki szerint (szerintem is) ez még kevés.
Előzmény: Don Vittorio (774)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 775
Más a definíciójuk. Van aki szerint az aki a HGy-hez csatlakozott valaha, és most is úgy véli hogy oda atrtozik, az már HGy-s. Van aki szerint (szerintem is) ez még kevés.
Előzmény: Don Vittorio (774)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 774
Akár. (De alkut ajánlok: nem kell szabadulnod, csak magyarázd meg, miért van az, hogy a HGY-sek egy része szerint HGY-s a kanadai, egy más része szerint meg nem.)
Előzmény: elterito (769)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 773
Nem úgy értettem. Hanem úgy hogy a bolond bolondozását segíti elő a publikum. Ha nincs közönség, elmarad a czirkusz.
Előzmény: Don Vittorio (770)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 772
Én nem szórakozok a dolgon jól. A Higs bozon jobban izgat.
Előzmény: vfo (771)
vfo Creative Commons License 2004.03.01 0 0 771
Tévedsz. Ő szórakoztat minket azáltal, hogy mindig más nicken kerül elő.
Előzmény: elterito (767)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 770
Én nem generálok bolondot - ha Te úgy érzed, hogy generálod, akkor hamis az énképed. :-)
Előzmény: elterito (767)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 769
A tasmaniai ördög nagyon szimpi nekem. Most akkor szabadulnom kéne?
Előzmény: Don Vittorio (768)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.03.01 0 0 768
Vagy a Tasmániai Ördög kereséséről. Az ölég biblikusan hangzik, nem? :-)
Előzmény: elterito (767)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 767
Á, nem kéne erről írni. Mi generáljuk a bolondot. Van mit olvasson. Írjunk inkább ezekbe a topikokba mondjuk a Higs bozon kereséséről, azt szerintem unná. Ne szórakoztassuk már a kanadait.
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 766
yes
Előzmény: Don Vittorio (750)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 765
ígyvan
Előzmény: Don Vittorio (727)
elterito Creative Commons License 2004.03.01 0 0 764
"Én még egy dolgot látok az egész Ballai-ügy mögött. Hogy kitől van, nem tudom, de az biztos, hogy ahogyan NS-t, ill. a hgy-t megetette, teljesen temészetfölötti. Az is, ahogy megetette, meg az is, ahogy megették. "

Ebben nulla természetfölöttit látok. És most már juszt sem fogadom el, hogy akkor ezek szerint materialista vagyok.

Előzmény: vfo (726)
vfo Creative Commons License 2004.03.01 0 0 763
Azért nem szólnak neki, mert kínos lenne. Egyszer látványosan (TV-ben) visszafogadták és elmondták, hogy egy gaz áruló vette rá őt arra, amit csinált és most már kínos lenne az elmebeteg beírásai miatt meginteni, hiszen ugyanazt a "gaz árulót" támadja. Igaz, egy-két hites is bekerül a szórásba, de hulljon a férgese.
Előzmény: privacyterror (761)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.29 0 0 762
"Ez az ember biztosan a HGy. tagja?"

HGY-s volt, majd elment a HGY-ból, aztán elment Magyarországról is. A szó legszorosabb értelmében tehát NEM tagja a HGY-nek, hiszen a HGY itt van Magyarországon, ő meg kint van Kanadában. Viszont ő a nagy "megtérése" (az említett elnézést kérős, mást meg bevádolós levelezésről van szó) óta ismét HGY-snek vallja magát. Emellett mindazokat, akik ugyan VALÓJÁBAN HGY-sek, de vele itt szembeszálltak, jó keresztényként minden szarnak elmondja, és rendszeresen kijelenti, hogy nem HGY-sek, csak mindenféle csalók. Ezzel szemben egy-két HGY-s (belll, birs, etc.) elfogadja őt HGY-snek. (Fogalmam sincs miért, de érdekes helyzet.) N$ is elfogadja őt HGY-snek, oly annyira, hogy egyenes adásban olvasta fel a leveleit, mert a "megtérő" leveleiben olyan embert vádolt meg vfo személyében, akire N$ neheztel, és ez kapóra jött neki. (Vfo elérte, hogy N$ írásban módosítsa vfoval kapcsolatos korábbi, szintén írásos állításait, ergo megalázta N$-t - ha már ő nem alázta meg magát...) És vannak a többiek, akik sem viselkedése, sem egyéb paraméterei alapján nem tartják őt HGY-snek (elterito, nikola, etc.) A gordiuszi csomó úgy volna elvágható, ha az itteni HGY-sek vennék a bátorságot, és odamennének a saját pásztorukhoz, és elmondanák, hogy mi a helyzet ezzel a kanadai szerencsétlennel. Ennyi.

"Akkor miért nem szólnak neki, hogy elfogadhatatlan ahogyan levelezik, amit csinál?"

Részben a fentiek miatt, részben meg azért, mert onnantól, hogy esetleg kiderül, hogy tényleg nem normális, hogy tényleg rendszeresen kimerít ezer meg egy PTK-s meg BTK-s paragrafust, onnantól, jobb, ha nekik nincs érdemben közük hozzá. Saját bevallása és egyéb hozzászólások szerint az ide nagygy nicken (ritkán, de akkor nagyon) irogató egyik HGY-s szolgálóval tartja a kapcsolatot, de gondolom ez a szál is pillanatok alatt elvágható, ha szükséges ("csak semmi felelősség" jeligére).

Előzmény: privacyterror (761)
privacyterror Creative Commons License 2004.02.29 0 0 761
Ez az ember biztosan a HGy. tagja?
Akkor miért nem szólnak neki, hogy elfogadhatatlan ahogyan levelezik, amit csinál?
Előzmény: Don Vittorio (759)
vfo Creative Commons License 2004.02.29 0 0 760
Hát persze, hogy nem százas. A légió sem százból állt.....
Előzmény: Don Vittorio (759)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.02.29 0 0 759
Nem tudom, kinek címezted ezt, de rám egyáltalán nem igaz ez:

"Most már pedig a kívülálló olvasóknak tényleg nem követhető, hogy mi történik, de olybá tűnik, hogy nemcsak gyülekezeti, teológiai okok miatt megy ez a vita, hanem valami korábbi más fórumon történt sérelem az egyik oka. Mintha ezt nehezményezné maxi a veled kapcsolatos hozzászólásaiban."

Vfoval volt/van ilyen-ilyesmi összetűzése, de alapjában véve annak is a HGY-hez van köze, mivel Kanadából elég sok levelet küldött a HGY vezetésének, amelyekben vfot vádolja mindenféle saját maga által elkövetett HGY-ellenes tevékenységre való felbujtással... ("Én megtérek, keziccsókolom, de ő, ő az igazi bűnös! Ő vitt engem is a bűnbe!")

Én semmilyen más formában, más fórumon sem kerültem vele kapcsolatba, habár a balhé közben a nevemet így-úgy eltorzítva elég sok fórumon megpróbált bosszúból zűrzavart kelteni, csak aztán mindenhonnan moderálták.

Velem csak azért balhézik, mert mindenkivel balhézik, aki ellenállt a negédes keresztény-szerű szövegeinek. (Előbb-utóbb azokkal is balhézik, akiket korábban megetetett, de kapásból nem. Van itt a fórumon 5-6 személy, HGY-s, nem HGY-s egyaránt, akit rendszeresen bombáz különböző átkozódó és/vagy fenyegető opuszokkal, anélkül, hogy az itteni sztorin kívül bármi közük lenne egymáshoz. Ez ok nélküli balhézás is arra vall, hogy nem százas az illető.)

Előzmény: privacyterror (757)
folio Creative Commons License 2004.02.29 0 0 758
Olvasva ezt a borzalmat, jobban járna a HGY, ha a Tallér által prédikált Szellemnek hinne (visszatérve a topic indítóra), nem pedig az ebben a férfiúban lakozó a szellemnek.
Nem hiszem, hogy egy sátánista szebb imát(?) írt volna neked. Adjon Isten világosságot számára, hogy meglássa mit tesz.
Előzmény: vfo (755)
privacyterror Creative Commons License 2004.02.29 0 0 757
Én csak felületesen olvastam el ezeket a hozzászólásokat, minden részletre kiterjedően nem követtem figyelemmel ki mit írt.
Így kevés információ alapján, a vitán kívülvalóként mondhatom, bár nem vagyok személyiségkép elemző aki után vfo kiálltott, de azzal, hogy nem vagyok a vitában szereplő ezért talán nem befolyásolt annyira egyetlen egy irányban a gondolkodásom.
Ezért az a véleményem, hogy műbalhéról van szó, legalábbis úgy indult.
Most már pedig a kívülálló olvasóknak tényleg nem követhető, hogy mi történik, de olybá tűnik, hogy nemcsak gyülekezeti, teológiai okok miatt megy ez a vita, hanem valami korábbi más fórumon történt sérelem az egyik oka. Mintha ezt nehezményezné maxi a veled kapcsolatos hozzászólásaiban.
Ezért nem lehet és szerintem nem is kell csak a gyülekezetttel kapcsolatba hozni és tulajdonítani ezt a vitát.
Többet nem tudok e

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!