Keresés

Részletes keresés

dez1 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 591
A hypermarket az t árulja amire igény van. A Kende féle szemétre, és még sokminden másféle szemétre is nagy igény van:(
Előzmény: eftárs (583)
qncogi Creative Commons License 2004.04.28 0 0 590
Ha jól emlékszem Fordot árultak, volt is valami cirkusz belőle. Viktorból meg nem.:)
Előzmény: qncogi (589)
qncogi Creative Commons License 2004.04.28 0 0 589
Azért valami ízlésük is van.
Előzmény: eftárs (588)
eftárs Creative Commons License 2004.04.28 0 0 588
Szvsz Finkelstein: Holokauszt-ipar is kelendő volt.

még sem láttam egyetlen egyet egyik multinál sem.

Előzmény: qncogi (587)
qncogi Creative Commons License 2004.04.28 0 0 587
Kelendő volt.
Mellesleg ahhoz sincs köze.
Előzmény: eftárs (583)
eftárs Creative Commons License 2004.04.28 0 0 586
alfredoo,

"ne zavarjon hogy mondtak. hogy meg van mondva. "

nem zavar, mivel nekem nem mondta senki.

"miniumos paprika. az is magyar paraszti talalmany. szeekely gobesag"

az éppen inkább kufári gobéság volt, mint paraszti. De ne zavarjon.

Előzmény: alfredoo (585)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.27 0 0 585
eftas

ne zavarjon hogy mondtak. hogy meg van mondva.

egy jo kis MAGYAR lancolat a cba. a cba egyik boltjaban talaltak.

igy mellelottel.

de lehet hogy a hunormagornal is van. mert o is a piacrol vasarol mint mindenki. a piaci salataba meg a magyar paraszt nyomatja a merget. olykor, olykor alkalomadtan.

ha eppen nem mukodik a miniumos paprika. az is magyar paraszti talalmany. szeekely gobesag. egy kis minium nem art meg senkinek. legfeljebb mergezest kap.

na en meg hulye vagyok... csak nem annyira hogy minden hulye szoveget bekajoljak!

Előzmény: eftárs (581)
hempire Creative Commons License 2004.04.27 0 0 584
2 kérdés:
1) Hol is van az a bolt, ahol a nagy-nagy mellűek láncorgazmusban veszik kézbe a szezámos zsömlémet? Mer' akkor oda megyek vásárolni :-)

2) A Bourbon vanília az olyan mint a Jim Beam? Vagy fordítva? Esetleg a francia royalisták keze van a dologban?

Előzmény: thillMaster (553)
eftárs Creative Commons License 2004.04.27 0 0 583
nem valóban.
Csak ahhoz, amikor választások előtt teleszórták a standjaikat a Kende mocskolódó könyveivel.
Előzmény: dez1 (582)
dez1 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 582
Ehhez a szupermarketnek nem sok köze van.
Előzmény: eftárs (581)
eftárs Creative Commons License 2004.04.27 0 0 581
"Nagy töménységű rákkeltő és idegkárosító méreggel szennyezett salátát talált a Greenpeace az egyik budapesti szupermarketben.
A méreg töménysége csaknem a nyolcvanszorosa volt a megengedett határértéknek.

A környezetvédő szervezet aktivistái kilenc különböző vidéki és fővárosi üzletet vizsgáltak. A frissen vásárolt salátát egy független osztrák laboratóriumban analizáltatták.
„Háromféle növényvédő szert találtak 3 féle salátamintában, közülük az egyik nagy mennyiségű gombaölő szer volt” – mondta Nemes Noémi, a Greenpeace kampányszervezője.
A megengedett határérték két egység. A salátában 159 egységet találtak, ami nyolcvanszoros koncentrációt jelent. A toxikológus orvos azt mondja, hogy ez a gombaölő nagy mennyiségben rákot okozhat, és erős idegméreg lehet. Az érintett üzletlánc szerint mindent megtesznek, hogy kiszűrjék a veszélyes termékeket.
„Az ide beérkező termékek után minden egyes beszállító partnernek rendelkeznie kell forgalomba-hozatalhoz szükséges engedéllyel, ez a permetezési naplót is jelenti” – mondta az üzletlánc kereskedelmi igazgatója.
A földművelésügyi minisztérium szerint a felhasznált gombaölő szert Magyarországon tilos fejes salátára permetezni.
„Amennyiben az előállító megtalálható, abban az esetben a termelőt meg tudjuk büntetni. Az elmúlt évben 39 esetben róttunk ki bírságot, több mint 3 millió forint értékben” – nyilatkozta Elek István, a FVM főosztályvezetője.
Egyelőre sem az üzletláncnál, sem a hatóságok nem tudtak válasz adni arra, honnan származik a mérgezett saláta, és hogyan kerülhetett forgalomba.

Forrás: Karpatia"

Mondjuk nem derül ki, melyik szupermarket volt .
De szerintem egy kutya.

Skorpió Creative Commons License 2004.04.10 0 0 579
Köszönöm kedves MGperY, köszönöm.

Kellems husvetot az összes TESCO-s vasarlonak! (:-)))

Előzmény: MGperY (563)
MrJones Creative Commons License 2004.04.09 0 0 577
Jahh, és persze vermeer.
MrJones Creative Commons License 2004.04.09 0 0 576
Hehe.

Az 528-ast milyen szépen igazolja az idő. Nem kellett hozzá 30 hsz.

ThillMaster/niederlander/wen/rogier doom.

MGperY Creative Commons License 2004.04.09 0 0 563
ez kurva jó kis szösszenet volt :)
Skorpió Creative Commons License 2004.04.09 0 0 561
szép nagy-nagymellű eladólányok, állati szemekkel néznek rám s kéjesen csomagolják, mi földi jóóó,

Ja, persze, es közben a bugyijukban turkálnak.....

fogaik hófehérek, megvillan a nedves ajkaik résében és a málnanyelvecskéjük

... persze, persze, es közben meg az orális szexet is rajtad gyakorolják....

Meselj vermeer, csak meselj.... nagyon szorakoztato vagy. Csak kár hogy csusztatsz, hazudsz.

De ma jo kedvem van, igy elmagyarazom, hogy kellemes legyen a husvetod.

1. Vannak boltok - altalaban a belvarosokban - amelyek csillognak-villognak -es mint irtad - a nagymellü eladolanyok tettetett láncorgazmust elnek at, miközben a bugris keleteuropainak (ez lennel te) a pult fölött atnyujtanak 1 db. szezammagos zsömlet. (Ara 49 cent)
Oszt elballagsz a penztarhoz, es a zsömle árában busasan kifizeted a duskeblü hölgyek transzcendens szexualis szolgaltatasait, plusz a kebeldusito plasztikai müteteknek rádesö hányadát.

2. Oszt vannak boltok, amelyek un. diszkont aruhazak. Ilyen pl. a TESCO is. Ezek el nem itelhetö modon a varosok peremen epülnek fel, mivel nem tekintik feladatuknak a kedves vevök perverz szexualis erdeklödesenek felkelteset, hanem elsösorban a csaladoik ketheti, havi haztartasi bevasarlasat preferaljak. No, itt kedves vermeer nincsenek pihegö lanykak, duskeblü amazonok, leendö szepsegkiralynök. Söt, hogy mit ne mondjak, ezen aruhazak nem alkalmaznak homalyos tekintetü Banderas es G. Clooney imitátorokat sem a maganyos hölgyek örömere. Ezekben a bevasarlo központokban hetköznapi eladok hetköznapi munkat vegeznek. Ugy mint, árut tesznek ki, felmosnak, penztarnal dolgoznak, a raktarat kezelik stb. Tudom, hogy lehangolo ezt igy hallani, - sehol egy giccses karacsonyi csilingelö angyalka, hopelyhekkel boritott szarvascsalad a tábortüz fenyenel - de vigasztaljon az a tudat, hogy a penztarnal nem te finanszirozod a lanysagat rozsaszirmokon elvesztö szerelmes lanyok abrandos tekintetet.

Az különösen szorakoztato, hogy szerinted a TESCO dolgozoi mocskoljak össze az aruhazat es a környeket. Egyebkent most jartam egy TESCO-ban rend volt es tisztasag, kivül belül, az arak meglepöen kellemesek voltak.

Hazugsagaid a kutyagumis peldadban is tettenerhetök, ugyanis a TESCO aruhazak parkoloiban nincsen kutyagumi abbol az egyszerü okbol kifolyolag, hogy senki nem megy kutyaval hetvegi bevasarlast intezni. Persze elkepzelhetö, hogy a TESCO dolgozoi a belvarosi polgari üzletek ábrándos tekintetü hölgyek hormonstimulálo hatására összegyüjtik a kutyaszart, es mint az Alpok lankáis oldalat a frissen esett karacsonyi ho, ugy teritik be vele a TESCO parkolojat. Mondom elkepzelhetö, de nem tartom eletszerünek.

Kedves vermeer, vagy a hazugsagaidat fejezd be, vagy adj egy kis baksist a hatarörnek, hogy kiengedjen Koszovobol. Hidd el, itthon rendbe jön a lelked.

P.s.: Ha valahol, hat Amszterdamban lattam mocskot... bar ez nem ide tartozik.

Előzmény: Törölt nick (528)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.09 0 0 560
tm

soot meeg az 'urat' is belekeverted. meg a hentest, a meszarost, a politikai komisszart es a koromletepot.

meg az istent es az isteni moderatort.

mindent belekevertel.

egyebkent ott 'santit' az ervelesed hogy igazabol nem szoktam osszetuzesbe kerulni senkivel.

CSAK ez kerulte el AMUGY igen becses figyelmedet.

persze LEHET ismetlem LEHET hogy ismertem egy embert akinek az egyik baratja ismert egy moderatort. egy masikat is ismertem akinek a gyerekenek a sogoro latta lenint. ERTED? latta lenint...

de nyugodtan irjad a sajat hulyesegeidet en meg irom a sajatjaimat.

nekem MOST egyetlen problemam akadt. mr joneska miert nem irt smileyt. vajon azert nem irt mint en mert nem szokott? vagy azert nem irt meg bantonak erezte amit irtam? kebelemben dul a haboru!!!!

es szegyellem magam. mint a tescot (majdnem tudatosan) elkerulo ember szegyellem magam. hiszen fogalmam nincs mirol beszelek!!!!

es vanilia rudat meg eletemben nem vasaroltam. akarmilyen furcsan en azt hittem hogy a vanilia rud a krumpligyartas mellektermeke...

thillMaster Creative Commons License 2004.04.09 0 0 559
Hogyhogy "elüldöztük"?
Erről nem tudok semmit. Most hol székel a Kotányi?
thillMaster
Előzmény: Arnyeklovas (558)
Arnyeklovas Creative Commons License 2004.04.09 0 0 558
A Kotányi magyar terméknk hirdeti magát! Magior is lesz?
Hát magyar volt míg el nem üldöztük a tulajt...
Előzmény: thillMaster (553)
thillMaster Creative Commons License 2004.04.08 0 0 557
Kedves vermeer van delft komám, te jámbor felföldi földim, a mai napon beleültem csillogó-villogó fekete batáromba, magam mellé ültettem kicsiny de mevrouw-t, azaz a vrouw des huizes-t és elindultunk a de Pasen - Húsvét - előtti nagy beszerzési expediciónkra.
Most - véletlenül - magammal vittem de het fototoestel is - Canon EOS-1D -, mivel elhatároztam, hogy többet nem csak a levegőbe beszélek, hanem mindent dokumentálni fogok s elindítom a Tesco borzalmak digitalizált panoptikum action-t, lesznek majd sajtban, kolbászban nyüzsgő mikroorganizmusok, lesznek kekszzuzalékban tobzódó részeg svá(b)bogarak, kékre-zöldre oxidálódott, nyákos parisien-ek és náthás eladók, hosszú, lilára-zöldre lakkozott körmökkel, etc., minden mennyiségben. A leginkább digitalizálandó motivum azonban a semmi, a fekete lyuk: a hiány. Sok-sok fekete, a magyar honpolgárokat - nemzetiségre való tekintet és nemi eltévelyedések diszkriminálása nélkül - egyenlő mértékben megalázó, szégyenletes kiszolgálás és felháborítóan alacsony színvonal.

A mai napon még nem jártam sikerel, mert a szeretett párom eltérített és csak két palack bort, meg vaniliarúdat vásároltunk. Köszönöm a tippet! Dank u wel!
thillMaster

Előzmény: vermeer (7)
MrJones Creative Commons License 2004.04.08 0 0 556
alfredoo

Ne szemétkedj.

Előzmény: alfredoo (552)
thillMaster Creative Commons License 2004.04.08 0 0 553



thillMaster

Előzmény: thillMaster (543)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.05 0 0 552
mrjoneska

hallottal mar a krokodilbor lampernyorol. na az vagyok en. bennem emberere akad. az vagyok en - v.m.

nekem semmi bajom wennel. veled meegis mirol tudnek vitatkozni? gyakorlatilag semmirol.

uncsi vagy!

Előzmény: MrJones (551)
MrJones Creative Commons License 2004.04.04 0 0 551
Freddy bátyám.

ThillMaster bizony niederlander/wen/rogier doom pajtikánk személyesen.
Vagy azt hitted csak úgy itt hagyja a jó kis fikatopikját, mert kihajították? :)

a) Holland név
b) semmi újnickvagyokebbenatopikban-jelenség, helyette in medias res van...
c) az első hsz-e a topikban nem kérdés, hanem provó
d) Ilyen blőd fikamódszerrel bizony wen pajti dolgozik. Olvasd csak őket vissza.

Egy láda sört kapásból tennék rá, hogy ThillMaster=niederlander/wen/rogier doom.

Szóval ne félj te, lesz itt még keményebb fika a pajti részirül. Most még csak bemelegíti a zsírúj fikanickjét. No meg benneteket. Aki szóbaáll vele, az előbb-utóbb megkapja a mocskot lajtoskocsi-számra, amíg ki nem b@sszák megint.

Előzmény: alfredoo (549)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.04 0 0 550
derek

gondolom a novenytermesztok (foleg a gyogynovenytermesztok) meg tudjak a latin neveket. hiszen sokszor az azonosit valamit egyertelmubben. mindenesetre tudjak. en peldaul a kamillat is tudom. az nem eleeg latin?

Előzmény: Derek (546)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.04 0 0 549
mrjones

nem mondod... en meg azt hittem hogy obs maas neeven.

wen nem hiszem hogy ilyen visszafogottan tudna irni.

de ha meegis o, akkor welcome. megint atvert az aaldoktor?

Előzmény: MrJones (548)
MrJones Creative Commons License 2004.04.04 0 0 548
Ej, pedig de szép is lenne szénné fikázni a magyar halászokat, ha nem adnának rögtön a kezembe egy szép, kifejlett Cyprinus Carpio Linne-t, hanem bámulnának, mint a sült hal. :)

Egyébként meg (509), de pssszt!

Előzmény: Derek (546)
JOEKER Creative Commons License 2004.04.04 0 0 547
...Valóban...! Amikor a TESCO pénztára elötti iszonyatosan hosszú sor végére beállok, - én is azt mondom, - hogy: borzalom...!!!
Derek Creative Commons License 2004.04.04 0 0 546
"A következő fűszernövényeket kértem a GIGATESCO (Budaőrs) eladójátol: Cichorium intybus, Cinnamomum cassia Blume, Cinnamomum zeylanicum Blume, Foeniculum vulgare, Zingiber officinalis, Curcuma longa, Medicus Originalis, Crocus sativus... "

Aztan miert kene neki tudnia, egy hentesnek sem kell tudnia se a diszno,se a marha latin nevet, egy halasznak se a halaket.

Előzmény: thillMaster (543)
alfredoo Creative Commons License 2004.04.04 0 0 545
al fredoo uzeni al fahimnak

szvsz terjel ra a vacsorazasra. jobban alszol. a tescoban mindenfele ettermek vannak. es vasarold meg minden este a reggelidet...

kati neni meg terjen at a reggeli ital gyartasara...

Előzmény: Törölt nick (544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!