Keresés

Részletes keresés

zsetke1 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 849

Szerda óta van pecsételés, de a teszt ma is negatív volt, pénteken kéne megjönnie elvileg, remélem nincs baj, azért holnap hívom a dokit!

Szerintetek?

Allia Creative Commons License 2011.09.02 0 0 848

Mutasd meg a pasidnak, ha ő is látja a két csíkot, akkor ott van. Én csak egy csíkot látok, de ez csak egy rossz minőségű fotó. Ismételd meg a tesztet 2-3 nap múlva. Ha erősödik a csík a mostanihoz képest, akkor terhes vagy, ha nem, akkor hibás ez a teszt. A barátnőm így járt most nyáron. A következő ciklusban lett terhes igaziból. Na ez már milyen jósló teszt? :-)

Előzmény: Csillulu (847)
Csillulu Creative Commons License 2011.09.02 0 0 847

Sziasztok!

Szerintetek milyen ez a teszt?

Én nagyon halványan látom.

zsetke1 Creative Commons License 2011.08.31 0 0 846

Remény az megvan ! Sajnos nem emlékszem a múltkor miből sejtettem! :( Most meg mindent belelátok. Mondjuk ez az első próbálkozós hónapunk úgyhogy semmi sincs veszve, de ha azt nézzük múltkor is elsőre sikerült!

Előzmény: Jokeva (845)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.31 0 0 845

Hát akkor tényleg csak a remény marad, kezek lábak ikszben érte(tek)d!

Előzmény: zsetke1 (844)
zsetke1 Creative Commons License 2011.08.31 0 0 844

Hőemelkedés mindig maradt, így lehet hogy nem tudom :) Igaz már van cici fájdalom is picuri vagy csak PMS vagy csak beképzelt tünetek vagy anyuka leszek, bárcsak már lehetne tudni. Így marad a reménykedés és jövőhéten a teszt. Azt tudom, hogy márciusban elvesztettem egy babut és azóta sokkal jobban mindent megérzek, máskép jelez a testem. Ezért sem értem most! De bő 1 hét és kiderül! Szorítsatok

Előzmény: Jokeva (843)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.31 0 0 843

De neked is tanácsolom, hogy vezess hőgörbét, és abból pontosan látod, hogy mikor érdemes tesztelned, nem parázod magad széjjel :))

Előzmény: zsetke1 (840)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.31 0 0 842

Az egy hete fogant babó, aki most kezdi a beágyazódást, már produkálhat tüneteket, ezt csak nagy somolyogva és zárójelben jegyzem meg (nekem anno produkált, és csak utólag jöttünk rá, hogy az bizony már ő volt :))))

Előzmény: vojudit79 (841)
vojudit79 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 841

Ha 7.-e körül kellene megjönnie, akkor max 1 hete foganhatott meg a babó, aki még be sem ágyazódott, tehát tüneteid sem lehetnek tőle. Ha tényleg megfogant, akkor a napokban zajlik a beágyazódás és ultraérzékeny teszt legkorábban 3 nap múlva mutatHAT pozitívat, de nem biztos, hogy mutat, akkor sem ha terhes vagy. Változó hogy kinél mikor kezd termelődni a HCG, mikor mutatható ki a vizeletből...

Előzmény: zsetke1 (840)
zsetke1 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 840

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is :)

Nekem 7.-e és 9.-e közt kell megjönnie, de napok óta hőemelkedésem van, fáj a pocakom és a derekam és émelygés is van. Nagyon örülnék ha babu lenne, de még korai tesztelni, már beszereztem 10es tesztet de 6.-án kedden érdemes szerintem legkorábban. Szerintetek?

Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 839

Köszönöm a segítséget. Holnap úgy is megyek dokihoz és akkor majd kiderül minden és majd megírom hogy valójában mitől vannak ezek a tünetek, de remélem hogy neked van igazad.

Előzmény: Jokeva (838)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.24 0 0 838

Hát így azért más :)))

 

Mindenképpen kimutatna ennyi idős terhességet a teszt. És még azt sem mondhatjuk hogy hibás tesztet fogtál ki, hiszen többet is ellőttél. Valami más miatt lesznek ezek a tünetek, mert hányinger, mellfeszülés, ezek a beágyazódás utáni pár napban szoktak jönni. Ezért is könnyű keverni őket a mensi jeleivel.

Előzmény: Marcsi0828 (837)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 837

vagyis augusztus 6-a előtt

Előzmény: Jokeva (835)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 836

Én a menstruációm óta nem csináltam semmit. én azt gondolom hogy a menstruációm előtti hónapba történhetett valami ha esetleg történt. akkor se mutatná ki a teszt?

Előzmény: Jokeva (835)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.24 0 0 835

Most hétfő a ciklusod 17-ik napja volt, semmiféle terhességi teszt nem mutatna semmit.

Ha (ideális, tankönyvi esetben - ami nem létezik) megvolt a peteérésed a 14-ik napon, és megtermékenyülés is volt, akkor is a megtermékenyített petesejtnek kell kb 7 nap, mire odaér a méhbe, és elkezdi a beágyazódást. Ezt követően kb 3-4 nap, mire egy érzékenyebb teszt képes ezt kimutatni. Magyarán peteérés + 2 hét, mire érdemes tesztelni, addig csak izgulni lehet.

Előzmény: Marcsi0828 (834)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 834

Az utolsó tesztelésem msot hétfőn volt. 

Előzmény: Jokeva (832)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 833

augusztus 6-án volt és szeptember 2-án kell megjönnie. Tudom hogy lehetnek a menstruáció jele is de amióta ezt a gyógyszert szedem (gestomix) soha nem fájt a mellem mielőtt megjött volna és nem is dagadt meg. holnap úgy is megyek orvoshoz mert már ideje lenne és megkérdezem.

Előzmény: Jokeva (832)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.23 0 0 832

És ez a hatodika JÚLIUS hatodika? Mert azt írtad hogy múlt hónapban jött meg. Augusztusban még nem is volt mensid?

Mikor teszteltél?

A tüneteid igazából simán beillenek a mensi előtti tüneteknek is, ezért olyan nehéz ezekből jósolni... Esély a terhességre nem sok van, nyilván, a gyógyszerek kilencven-akárhány százalékosan megbízhatók.

De azért azt mondom, hogyha nem jön meg szeptember első hetében sem, akármit is mutat a teszt, menj el nőgyógyászhoz. Nem feltétlenül terhesség lesz a dologban, de lehet hogy gyógyszert kell váltanod.

Előzmény: Marcsi0828 (831)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 831

6-án volt az utolsó menzeszem első napja és fogamzásgátlót szedek. Tudom hogy nincs sok esélye csak furán érzem magam és mint már írtam fáj a mellem és meg is dagadt.

Előzmény: Jokeva (830)
Jokeva Creative Commons License 2011.08.23 0 0 830

Ennek így se füle se farka... Mikor volt az utolsó mensid első napja? Hány naposak a ciklusaid? Mikor volt védekezés nélküli aktus?

Előzmény: Marcsi0828 (829)
Marcsi0828 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 829

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok ha múlthónapban megjött és három terhességi tesztem is negatív lett de fáj és megdagadt a mellem és a hasam is olyan fura meg én már nem tudom h beképzelem e de olyam mint ha néha hányingerem is lenne. Szerintetek? 

Jokeva Creative Commons License 2011.08.10 0 0 828

Este írtam, csak elszállt... no még egyszer:

A "baleset" az a védekezés nélküli szexet jelenti ez esetben? Azért nem értem, mert azt írod, hogy amúgy sem védekeztek. Akkor viszont ez az egy védekezés nélküli aktus volt a ciklusban...?
A "2 nappal mensi után" az most mit jelent pontosan nálad, az hogy megjött, és rá két napra, vagy elmúlt a vérzés, és arra rá két napra? Tudni kéne hogy pontosan hányadik napon is volt ez az aktus (már csak érdekességképpen is), úgy számold, hogy az első ciklusnap az, mikor megjött a mensid.
Ha júli 22-én volt a kérdéses aktus, és azóta teszteltél negatívat, az 19 nap eddig, ez alatt már mindenképpen kéne tesztnek mutatnia. Szerintem inkább a rengeteg para miatt késik.

Esetleg mérhetnél ébredési hőt a következő ciklustól, és abból elég pontosan látszik, hogy mikor van peteérés, és mikor jön meg a mensi 1-2 napon belül.

Előzmény: zsanee81 (825)
zsanee81 Creative Commons License 2011.08.10 0 0 827

pár hónapja 25 naposak lettek a 28 helyett. Most meg késik a 25 naphoz képest :S Baromira unom, mert minden hónapban azt számolgattam, hogy a nyaralásra akkor most meg jön vagy sem. Tegyük másik időpontra vagy sem az indulást. Erre tessék, letelt a 25 nap és most kitalálta, hogy késik. Utálom! Világ életemben utáltam, és ez minden hónapban megbosszullja magát, de sajnos másképp nem tudok a menstruációhoz hozzáállni.

Elvileg igen, 2 nappal a mensi után történt a baleset.

Onnan jött a vér. Szerintem az erőlködéstől megpattanhatott valami. Legalábbis remélem. Csak a hüvelyváladékkal keveredve jött a vér. Tehát nem folyt, vagy kent össze bármit.

Emetofóbiám van, és nem sikerült még kikezelni ebből. Többen mondták, hogy kutyaharapást szőrével, de inkább kihagynám, ha lehet :) És tényleg csak ez az egy dolog, ami miatt pánikolok. Sem a szüléstől nem félek, sem a 9 hónap alatt bekövetkező hízás, esetleg visszér, striák, akármi. Semmi, hiszen benne van a pakliban. Csak a hányás. De olyan szinten, hogy amint érzem, h akár el is hányhatnám magam, bepánikolok, ami még tesz rá egy lapáttal. 13 éve nem hánytam, és nem is tudok.

Előzmény: vojudit79 (826)
vojudit79 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 826

Mensi után 2 nappal teljesen kizárt, hogy teherbe estél. A vérzés a hüvelyedből székeléskor elég ijesztően hangzik. Biztos, hogy a hüvelyedből jött? Milyen mennyiségben?

Egyébként a hányásról annyit, hogy két gyereket szültem, de a terhességi hányást csak hírből ismerem. Na jó ez így nem teljesen igaz, a második terhességem alatt rámjött kétszer, de mindkétszer kellett hozzá valami plusz szag, ami kiváltotta, nem csak úgy. Az első terhességem alatt viszont sosem volt még csak hányingerem sem. Úgyhogy egyáltalán nem kötelező terhesen hányni:)

De, ha július 22.-én 2 nappal voltál mensi után, akkor miért kellett volna már megjönnie? Hány naposak a ciklusaid?

 

Előzmény: zsanee81 (825)
zsanee81 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 825

Sziasztok!

Hónapok óta olvasgatom ezeket a fórumokat. Még mindig vannak félelmeim az anyaság és a gyerekvállalás kapcsán.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretnék gyereket, de nagyon félek az egésztől. Főleg ez a hányás téma. . . . fóbiám van, és még nem sikerült kikezelni. A párommal nem védekezünk, ha jön a baba, nem gondolkodunk, h mi is legyen, hajrá, itt a helye. Viszont jól kicsesztem magammal az utóbbi néhány hétben és fogalmam sincs, h mi van velem. 

2 hete ezzel a biorezonanciával abbahagytam a cigit (ez volt az idén a 3. nekifutásom). Mondanom sem kell, hogy mennyire idegbeteg vagyok. Viszont mensi után 2 nappal (júli22-én) megtörtént a baleset, azóta imádkozom :) Tünetek, amiket most nem tudok eldönteni, hogy a menses, a terhesség vagy a cigi elvonása: rettenetesen hisztis, már már bunkó vagyok, türelmetlen, olyan székrekedésem van, hogy már sírok. Mellfeszülés, egy hete piros vér a hüvelyemből székeléskor. Gyomorégés, bár ez az életem része. Alhasi tompa húzódás, puffadás. Alig alszom, pisilésre kelek minden reggel (van úgy, hogy éjszaka is ki kell mennem) :S És ma kellett volna megjönnie, de egyenlőre semmi. És szombaton megyünk nyaralni. . . . úgyhogy most még ezmiatt is veszettül ideges vagyok.Teszt negatív egyenlőre.... Tippek, ötletek????

 

Babydollbaba Creative Commons License 2011.07.23 0 0 824

Szia

Hát remélem:)És köszönöm a választ:)

Előzmény: vojudit79 (823)
vojudit79 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 823

Kizárt. Nyugi!

Előzmény: Babydollbaba (821)
vojudit79 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 822

Gondolom azóta teszteltél újra. A barná folyástól számított 2 hét múlva tesztelj még egyet, ha addig nem jön meg.

 

Előzmény: triand84 (820)
Babydollbaba Creative Commons License 2011.07.22 0 0 821

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a pasi olyan kézzel az óvszerhez nyúlt amivel elötte a péniszét megfogta és talán előváladékos volt az ujja, akkor ha az bekerült a hüvelybe ...Akkor lehetséges a terhesség, vagy így amint leírtam bekerülhetett sperma?

Egyébként az óvszer márkája LifeStyle volt.

Kérlek segítsetek, nagyon idegesek vagyunk...:((

HELP!!

Köszönöm előre is..

triand84 Creative Commons License 2011.07.18 0 0 820

Sziasztok!

 

Nekem általában rendszeres a menstruációm, 1-3 nap eltérés szokott lenni, de ez a dokim szerint  is nomrálisnak számít. Soha nem szedtem gyógyszert sem!

Most kb. 1 hetet késik, mielőtt meg kellett volna jönnie, 3 napig barna folyásom volt, de nem volt semmi köze a menstruációhoz. Azóta sem jött meg. Tegnap csináltam kétszer is tesztet és m intha az egyiken egy nagyon halvány csík jelent volna meg. Nem votl egyértelmű, hogy az esetleg ragasztócsík-e vagy sem, ezért csináltam este egy másikat, de az meg negatív lett egyértelműen. Szerintetek várjak még egy pár napot és csináljak egy másik tesztet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!