Keresés

Részletes keresés

MvMax Creative Commons License 2013.06.25 0 0 834

Megoldódott a dolog, ha valakit esetleg érdekel.

 

Ebből a fizetésből nem lett semmi. Majd megpróbáltam ma reggel, ekkor már azt a választ kaptam vissza, hogy sikertelen és a külföldi bankártyát nem fogadják el. Ezt képpel együtt elküldtem az ügyfélszolgálatnak. Most néztem a jegyeket, rohamosan fogytak, ezért megpróbáltam újra és sikerült. Az átváltás az aktuális OTP-s árfolyamon történt.

Előzmény: MvMax (833)
MvMax Creative Commons License 2013.06.24 0 0 833

Szia!

 

Milyen kártyával lehet ezt kifizetni?

OTP-s webkártyával próbáltam, de nekem azt mondta le van tíltva a kártyám :( "Payment is not made, the response of processing system: 'Rejected for security reasons...'" Vagy esetleg ez a siker jele?  A jegy a weben lefoglaltnak tünik, a pénz viszont még a számlámon van. Holnap reggel majd ránézek még...

 

Amúgy kérdeztem tőlül emailben, hogy - meddig lehet átvenni a jegyet: Elvileg negyed órával a vonat indulás elött, de tanácsolják hogy a bonyodalmak elkerülése végett 1 órával elötte.

Előzmény: orangutan (737)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 832

Köszönöm. és majd jelentkezem.

Előzmény: BorsónéVica (828)
bozsori Creative Commons License 2013.06.24 0 0 831

Puzata Hata szerintem is jó jely. Van ami kimaradt a 4 nap alatt és megnéztétek volna?

Előzmény: Latya (K.L.) (830)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2013.06.23 0 0 830

Ezt láttuk Kijevben.   Útinapló: 3. nap. Már csak 1 van hátra......

csikkecske Creative Commons License 2013.06.22 0 0 829

Így van/volt.  A biztonság kedvéért én a visszaútra is nyomtattam, de az nem volt jó nekik.

Előzmény: BorsónéVica (826)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.17 0 0 828

-:))

ok, várom a beszámolód. Jó készülődést

 

 

Előzmény: Pötyi71 (827)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.06.16 0 0 827

Július 11.-én utazom. Majd megírom a tapasztalataimat.:)

Oda felé, utasfelvétel, majd beszéllókártya nyomtatás a feladatod. Visszafelé semmi. hiszen azt a reptéren majd megteszik a pultnál. De interneten nem is enged majd. Mindent elmondok majd, ha visszajöttem, rendben? És ne érezd magad értetlennek. Kérdezni nem szégyen!

Előzmény: BorsónéVica (826)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.16 0 0 826

Aug.9-én, még kicsit messzebb van.

 

Na, kiváncsi vagyok Nálad hogyan alakul. Mikor utazol?

 

Lehet mostanában nem vagyok értelmiledg  toppon, azért értetlenkedek ennyit. Bocs mindenkitől.

 

Szóval itthon megcsinálom az utasfelvételt és egyben kinyomtatom a besz. kártyát is oda felé.

 

A visszaútra  pedig az utasfelvételt tudom csak megcsinálni, de nem tudom kinyomtatni a besz. kártyát?

 

Én ugy tudtam eddig, utasfelvétel az automatikusan besz.kártya nyomtatás is.

Előzmény: Pötyi71 (825)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.06.16 0 0 825

Budapestről  internetes utasfelvétel van, Kijevben pedig csak reptéri utasfelvétel van. A foglalásomat is megnéztem, és még minidg nem engedi a reptéri utasfelvételt Kijevben. Te mikor utazol?

Előzmény: BorsónéVica (824)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.16 0 0 824

Ezek szerint hol így, hol úgy van? Nem értem miért.

 

Latya irta: kinyomtathatom a besz. kártyát itthon, Te meg azt: a pultnál adják oda. Hm.......???????

Előzmény: Pötyi71 (823)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.06.14 0 0 823

Igen, mert a beszálló kártyát a pultnál adják oda. Csak ezzel tudsz a biztonsági ellenőrzéshez menni.

Előzmény: BorsónéVica (822)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.14 0 0 822

Most nem tudom miért nincs on line check-in. Márciusban volt. Azért még nézd már meg mielőtt indultok még egyszer. Ilyenkor oda kell menni a pulthoz, majd az útlevéllel igazolod, hogy Te vagy. Ha valami gebasz van, akkor kérik a foglalási kódodat. Mikor mentek?

 

Pötyi válasza. 

Előzmény: BorsónéVica (821)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.14 0 0 821

csikkecskeválasz | megnéz | könyvjelző2013.05.18 12:21:58 © (734)

Lehet, buta kérdés: de ha visszafelé nincs lehetőség internetes utasfelvételre, akkor mivel igazolom a reptéren, hogy elvileg van beszálló kártyám?

 

Na, erre gondoltam.

BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.14 0 0 820

Eddig így csináltam, amikor  2-3 alkalommal repültünk Olaszországba. De, azt hiszem itt olvastam valakitől, hogy a visszaútra nem lehet itthon becsekkolni, s nem lehet kinyomtatni a besz.kártyát. Kint a pultnál kell bemutatni a Wizzair-tól kapott visszaigazolást.

 

Na, majd visszaolvasok, ki irta. Remélem nem keverek össze vmit.?

 

 

Előzmény: Latya (K.L.) (819)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2013.06.13 0 0 819

Ki lehet nyomtatni. Ha felmégy a wizz honlapjára ott személyenként és irányonként  elvégzed az online check-int és ennek igazolását  kinyomtatod azaz a "beszállókártyát" ( így is van ráírva)

Viszafelé kint szépen megtámadod a biztonsági ellenőrzést a kis papíroddal . Mindent csak mutogatni kell, nem kapsz semmilyen más cetlit. aztán már csak egy irány van.

De ha gondolom valaki a pogyó vagy megszokás miatt a pulthoz megy, akkor nem zavarják el. Ha jól rémlik a Kijev - Budapest irányba még nem tesznek különbséget árban azon esetk között, hogy online, vagy mosolygós kislány által chek-inezel be.

 

 

Előzmény: BorsónéVica (817)
csikkecske Creative Commons License 2013.06.13 0 0 818

Gondolom, veszélyesnek gondoltak egy konzervdobozt.

Előzmény: BorsónéVica (816)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.13 0 0 817

Nekünk is csak kézipogyó lesz.

Valamit nem értek: úgy tudom itthon nem lehet visszafelé a besz.kártyát kinyomtatni, csak odafelé, tehát oda az online csekin nem müködik.

 

Szóval az odafelé szóló chekin papirt /besz kártyát kell csak bemutatni? online chekin=besz. kártya?

Előzmény: Latya (K.L.) (813)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.13 0 0 816

Miért kellett kidobni a konzervet?

 

Nem is tudtam....kaviárt nem lehet hozni? Nem mintha odalennénk érte, de jó tudni.

Előzmény: csikkecske (809)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2013.06.12 0 0 815
MvMax Creative Commons License 2013.06.12 0 0 814

Szia!  Én július elején megyek. (799 hozzászólás) Szerintem a vonat a legolcsobb. 120-130 Hrivnya egy irányba. Csapról van közvetlen, bár az is igaz, hogy 18 órás az út. http://booking.uz.gov.ua/en/ itt lehet nézegetni, meg foglalni állítólag :)

Előzmény: Wilzon (810)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2013.06.12 0 0 813

A kinti reptéren  - csak kézipogyónk volt - az itthon kinyomtatott  online check-in-es papírt vittük.   Nem kellett külön a pulthoz menni beszállókártyáért. Pici reptér, nagyon családias az egész procedúra.

Előzmény: BorsónéVica (806)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2013.06.12 0 0 812

http://en.kplavra.kiev.ua/

 

csak bemenni 3 UAH

Előzmény: bozsori (805)
csikkecske Creative Commons License 2013.06.12 0 0 811

Köszi! Legközelebb így lesz!

Előzmény: Wilzon (810)
Wilzon Creative Commons License 2013.06.12 0 0 810

OFF: Mivel ha sokáig benne vagy egy hszben eltunik mikor elküldöd érdemes kijelölni az egészet CTRL+A(mindet kijelöli) és nyomni egy CTRL+C(másolás)-t, így bekerül a vágólapra és ha nem küldené el a hsz-t, legközelebb már csak egy CTRL+V-t kell használni(beillesztés). Énis jártam már úgy hogy eltünt a hsz, kivédeni így a legegyszerűbb. Vagy lehet Word-be is írni és úgy bemásolni. 

 

Látom sokat mennek innen Odesszába, mikor érdemes oda menni( mikor a legolcsóbb)? Mennyiből hozható ki egy 2-3nap? A vonat a legolcsóbb lejutni?

Előzmény: csikkecske (803)
csikkecske Creative Commons License 2013.06.12 0 0 809

Elég lett volna a 3 nap, de nem láttunk minden betervezett épületet, mert igencsak elfáradtunk.

 

Szerettünk volna lemenni a Dnyeperhez, de óriási építkezés volt a parton, nem tudtuk megközelíteni, és kihagytuk az egyetemet is.

 

Semmi gond a közbiztonsággal!

 

Útlevél kellett a reptéren és adtak egy blokk méretű beszállókártyát. Semmit nem mértek, csak egy konzervet kellett kidobnunk (még jó, hogy nem kaviár volt)!

 

Ne izgulj, nagyon jó lesz!!

Előzmény: BorsónéVica (806)
csikkecske Creative Commons License 2013.06.12 0 0 808

53 pénzike alapból.

Előzmény: bozsori (805)
csikkecske Creative Commons License 2013.06.12 0 0 807

Elképzelhető, de úgysem indulás előtt fél órával akar venni valaki hrivnyát. Csak ha lett volna, vettem volna még ilyen áron.

Előzmény: Latya (K.L.) (804)
BorsónéVica Creative Commons License 2013.06.11 0 0 806

Szia!

 

Örülök, hogy pozitiv élményekkel jöttél haza.

 

A közbiztonság milyen? nyugodtan lehet sétálgatni kis táskával, vagy inkább a nadrág alatti hasi tasi?

 

A kinti reptéren kellett becsekkolni? mi kellett hozzá?

 

Elég volt a 3 nap vagy sok minden kimaradt, amit még megnéztetek volna?

Előzmény: csikkecske (803)
bozsori Creative Commons License 2013.06.11 0 0 805

Mennyi a belépő mostanában a Lavra területére? 3 éve úgy emlékszem ingyenes volt. Tavaly már csak azon a részen sétáltam le a Dnyeperhez, ami egy várfallal el van választva a Lavra szebb épületeitől és itt tényleg ki lehetett jönni (meg természetesen be is lehet menni).

 

Előzmény: csikkecske (803)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!