Keresés

Részletes keresés

tanita76 Creative Commons License 2004.02.18 0 0 2343
Sziasztok!

tegnap minitaliztunk KalAnddal és Petrával.
Nagyon cukik voltak együtt!

íme:



Mi van mindenkivel? Olyan kevés a hozzászólás!!!
Hol vagytok babák/mamák?

nyarimikulas Creative Commons License 2004.02.18 0 0 2342
Macsi: nagyon édes a kis informatikusod :-)Melyik programnyelvet használja?

Sonee: Leírom, nálam hogy volt: Nekem először nyáron volt egy 1 napos vérzés, aztán legközelebb szeptemberben, ha jól emlékszem, de akkor már rendesen. Aztán hosszabb szünet, de ősz óta hellyel-közzel rendszeres. (előtte se volt az teljesen).

Silicea: köszi szépen a részletes infokat homeopátia-ügyben. Nekem csak a Boiron leírása van meg. Melyik a másik?
Egyelőre maradok az immun-erősítésnél Oscillohosszúnevű nekünk nagyon bevált a férjemmel, de Dávidnak még nem mertem adni. Megelőzésre hogy adagolod? Mehet az echinacea mellett?
Asszem a lázcsillapításnál egyelőre maradok a hagyományos módszernél (kúp).
Kopp-kopp most jól van Dávid, már több mint egy hete. Ezen a télen ez nagy szó :-)

Dicsekszem is egy kicsit: Dávidnak egyre jobban megy a felállás, már a diványba vagy a járókába kapaszkodva tesz is egy pár bizonytalan lépést. Ja, és kijött a második foga, ami a bal felső, plusz szépen nő a jobb alsó. Elég komikus látványt nyújt így együtt :-)

Nyárimikulás

zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.18 0 0 2341
sonee, nálam elég későn jelentkezett a mensi, de azóta rendszeresnek mondható. a havonkénti teszt azért megnyugtató :)

silicea, meg tudtam nézni az oldalaitokat, szép nagyon Lukács és jó volt olvasni a történeteteket is. Pécs és környéke gyönyörű, én gyerekkoromtól kezdve ott nyaraltam ill. még most is gyakran megyünk a barátainkhoz arra. Nagyon sok szép élményem fűz oda.
index most meglepően gyorsan bejött, remélem el is tudom küldeni a hozzászólást.

silicea Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2340

Macsi, a fiad felér egy profi modellel. Egyszerűen nem tudok betelni a kádban csücsülős képével!

Milkabögre: Biztosan nagy a régi szerver, nem fér ki az ajtón, várják a kőművest, aki veseköves, és műtét előtt áll (csak nem kap időpontot, mert az indexen van a kórházi nyilvántartás).

Milkabögre Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2339
silicea, aha, nagy duma...
Tudod, mióta indexelek én? Ezt csinálja két éve:(((

milka@pesszimista.hu

Előzmény: silicea (2338)
silicea Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2338

Sonee: A ciklus rendeződésétől kezdődően -ha nem szívesen használtok gumit (mi sem)- alkalmazható a természetes fogamzásszabályozás. Nem 100%-os módszer, de nincsenek mellékhatásai, s ha készültök az utánpótlásra, ez nem egy utolsó szempont.

Az index lassúságának oka, hogy cserélik a szervereket. Nekünk ott vannak a honlapjaink, és kaptunk egy levelet erről, onnan tudjuk. Ezért sem láthattad, Zsigrai a képet. Mi is azt szoktuk tenni, ha valamelyik kép nem látszik itt, később is megpróbáljuk megnézni.

sonee Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2337
Mzs, pont ezt teszem:-))
mzsperx Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2336
sonee, én a helyedben havonta egyszer tesztelnék, amíg be nem áll a ciklusod...
Előzmény: sonee (2335)
sonee Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2335
Odi, persze hogy tudom, hogy teherbe eshetek, a két gyerkőc között nem akarjuk, hogy a fogi gátló bekavarjon, a gumit meg nem szeretjük, vigyázunk, végül is az sem lenne tragédia, ha fél évvel korábban jönne a kistesó, szeptembertől élesben próbálkozunk vele... de remélem mé előtte rendeződik a ciklusom...
odibaby Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2334
sonee,
ugye tudod, hogy attól, hogy nincs ciklusod még vígan teherbe lehet esni?? Szóval ha nincs tervben a kistesó, tessék szépen védekezni! :)
Amúgy nekem is eléggé össze-vissza jött az elsö pár ciklus.
Előzmény: sonee (2333)
sonee Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2333
Sziasztok!

Ezer éve nem jelentkeztem, nem tudom emlészeztek-e egyáltalán rám... ráadásul kérdezni szeretnék:-)))

December 30-án volt meg először és eddig utoljára a mensim, még szopizik Ármin, általában délelőtt és éjjel, teszteltem, negatív lett, még nincs betervezve a kistesó, fogi gátlót nem szedek, nem tudom, hogy ez normális-e és meddig tart, amíg beáll valami rendszerességre a ciklusom.

Megköszönném, ha tapasztalataitokat megosztanátok velem.

sziasztok

Sonee

zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2332
Macsi, végre látom a képeket :) Édes a fiad, nagyot nőtt és a haja is látom szépen növöget :)

Előzmény: macskamati (2320)
zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 2331
Tegnap Lóci 5* rakta tele a pelust. Gondolom az előző napi bab... most kapott először. Ezek szerint még nem bírja.
Ma nagymamával maradt otthon (én dolgozom). Kérdezem tőle a búcsúzkodásnál: Lóci jó leszel? Válaszként bőszen ingatta a fejét, hogy nem :)
zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.16 0 0 2330
Orsoly, Lackóval voltál rosszul? Apa engem is csak a sík részen hajlandó húzni, és én sem értem miért :) nálunk ma is esett még egy kis hó, így délelőtt újra szánkóztunk, igaz csak a kertben.

Farsang jó lehetett, volt jelmez is Lackón? Képek?

engem meg az index készít ki :( borzasztó, hogy kétszer-háromszor kell megírni egy hozzászólást, hogy el is tudjam küldeni.

OrSoLy Creative Commons License 2004.02.16 0 0 2329
Haho mindenki!

Vegre idejutottam. Kikeszit ez az allando rosszullet, na mindegy. Szombaton mi is szankoztunk egyet, csak itt az utcaban, vegre volt egy kis ho (a szankot a heten vettem:))). Eloszor raultem Lackoval, es apa huzott minket, aztan engem leparancsolt (vajon miert?:)). Igy en fogtam Lackot, apa huzta a szankot es tok jo volt:) Olyan szepen sutott a nap....

Tegnap meg farsangolni voltunk, sok gyerek, par szulo...:) Lacko elvezte, allandoan ment a nagyfiuk utan, en meg azon aggodtam mikor utik el a motorokkal. O nem aggodott, csak allandoan az utjukba keveredett:)

Kepek cukik:)

orsoly

odibaby Creative Commons License 2004.02.16 0 0 2328
Itt csak térdig érö sár van... :-( Reszkesssssetek! Megyünk! :-)
Előzmény: zsigrai76 (2327)
zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2327
nálunk van a kertben, az utcán és itt mellettünk az erdőben is :) ugorjatok át :)
Előzmény: odibaby (2326)
odibaby Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2326
zsigrai,
áruld már el, hova mentek szánkózni? Vagy csak Börsön nincs hó? :-)
Előzmény: zsigrai76 (2325)
zsigrai76 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2325
tanita, az index szerintem is extra sz*r mostanában. nem látom silicea albumát sem sajnos. mindenesetre Lukácsnak sok boldog születésnapot kívánunk mi is.
Macsi, a fiad képeit sem látom :(( munka van még?
Helén, Bendek óriási!

Nekünk is az wanish oxy-ja jön be, bár mostanában egyre kevesebb a folt, így egyre kevesebbet használom. öblítőnek az ecet ötletet köszönöm Pag, ki fogom próbálni.

Nálunk most nagy szánkó-szezon van. szánkózunk reggel-délben-este. és csak akkor lehet leszedni róla ha elaludt. különben ordít. ja és ne csak ilyen kis kerti húzogatásra gondoljatok, fel kell menni a hegyre és teljes gőzzel lecsúszni... Lóci meg sikongva röhög közben ha elértük a kellő sebességet.

azt hiszem mi elég szerencsések vagyunk betegség ügyben. eddig 1* volt olyan, hogy hőemelkedésnél kicsit magasabb volt a hője, és folyt az orra. szóval eddig megúsztuk.

tanita76 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2324
off
Macsi, írtam neked az itt megadott címedre!
on
Előzmény: macskamati (2320)
tanita76 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2323
Helén, Macsi,nagyon cukik a nagyfiúk...
Micsoda felhozatal van itt jóképű fiúkból! Na, nem sok idő kell és resszkessenek a lányainktól!

Az utóbbi napokban ezerszer próbáltam írni, de volt, hogy az index-et se tudtam bekapcsolni... Csak nálunk volt ilyen sz.. a helyzet?

csók Mindenkinek

Előzmény: macskamati (2320)
Niácska Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2322
Macsi, nagyon édes a kisfiad! :)
Helén, Benedek is milyen nagy lett! :)
Előzmény: macskamati (2320)
titkos524 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2321
Helén, Benedek nagyon aranyos a képeken.
Macskamati, tündéri a kisiad. tetszik, ahogy tudományosan gépel.
Éjjel Panna aludt majdnem 7 órát!!! Hurrá.
Titkos
macskamati Creative Commons License 2004.02.15 0 0 2320
Sziasztok!

Csak egy gyors éjjeli bejelentkezés.
Végre összeszedegettük a képeinket, bár a netre még nem pakoltuk fel. Vagyis kettőt mégis, csak hogy tudjak kicsit dicsekedni az én 10 hónapos nagyfiammal. :-)

Pusza, Macsi


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Milkabögre Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2319
Nálunk is 3 hét:(
Előzmény: silicea (2318)
silicea Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2318
Igen, vírusos fertőzés, nem is tartott tovább három napnál, de mint első betegség, beavatásnak ez is elég volt. Egyébként szerintem ennél rosszabb volt a három hétig tartó nátha.
Előzmény: Milkabögre (2317)
Milkabögre Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2317
Hú, 39 fok, mi volt a baj? Vírusos fertőzés az is?
Előzmény: silicea (2316)
silicea Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2316

Sziasztok!

Köszönjük a sok jókívánságot! Túl vagyunk a születésnapi mulatságon!!! A hóhelyzet miatt (eléggé hegymagasságban lakunk) mi mentünk a nagyszülőkhöz, ott voltak a sógornőmék is, eléggé nagy társaság jött össze, Lukács élvezte is, hogy valaki mindig felveszi, de a végére nagyon elfáradt. Találtam egy jó tortareceptet, amiben nincs sütőpor, és finom, ha érdekel valakit, leírhatom. Már tegnap is teljesen felelevenedtek bennünk az egy évvel ezelőtti emlékek, sokat beszélgettünk erről ma is, este még egy kis nosztalgiázás: megnézzük, amit a kamera megörökített azon a csodálatos hajnalon.

Iricc: örülünk, hogy tetszik a honlapunk , sajnos vannak még elmaradásaink, de talán mostanság kicsivel több időnk jut arra is.

Nyárimikulás (és az influenza témában érdeklődőknek): A homeopata orvosunk szerint legjobb szer megelőzésre (is) mindenkinek a saját alkati szere, amit meg kell határoz(tat)ni. Ez Lukácsunknál januárban történt meg. Az influenza első tüneteinek megjelenésekor hatásos az oscillococcinum (az elején 3x5-öt tanácsolt az első órában, utána pedig óránként 5-t bevenni, második-harmadik napon már csak háromszor egy nap), ezt mások megelőzésre is használják. A Gripp Heel a vírusos nyavalyák (pl. influenza is), légutak gyulladásos megbetegedéseinek szere. Ezek több összetevős szerek, de érdemes inkább az alapszerekből kiválasztani a megfelelőt a tünetek alapján.

Láz: erre minimum hétféle szer van (nem tudom, hogy tudod-e, de a tünetektől függően kell a megfelelő szert kiválasztani. Ebben nagyon sokat segít a két nagy homeop. gyógyszergyár kis kiadványa, ismered őket?). Nálunk bevált, amikor ősszel szükségünk volt rá, s mivel átléptük a 39 fokot, hűtőfürdőztünk. Magunk választottuk ki az Aconitumot, mert hirtelen szökött fel a láz, száraz bőrrel, az segített. Közben telefonon konzultáltunk az orvosunkkal, aki megerősítette választásunkat. Van még homopátiás kúp is, szerintem ez Milkabögre „nagyon hosszú nevűje” (2310) , most éppen nem találjuk, de ha érdekel -úgy is kell vegyünk- megírjuk. Mi is csak a magas lázat kezeltük.

nyarimikulas Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2315
Helén: nagyon aranyos Benedek a szülinapi képeken! Ízlett a torta?

Milka: az Echinaceaból 2x2-t adok naponta. (de mást mond az orvos, patikus, neten mást olvasok...)
A folyamatos náthát az orrmandulája okozza. Most pl. jól van, "csak" szortyog és köhög kicsit.

Előzmény: Milkabögre (2310)
barilla Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2314
Orsoly, a tegnapi gyógytornász vizit elmaradt, mert megbetegedett a kislánya. Egy hét múlva megyünk csak. (csak azért írom, hogy ne izgulj érettünk :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!