Na eljött ez a várva várt nap is!
MINDENT BELE CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Big: az első már megvan, és már nem sokat kell várni a másodikra sem!
HAJRÁ MISKOLC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MINDÖRÖKKÉ DKSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt hiszem, Big-gel egyezik a velemenyünk, en sem tartom egy szuper edzönek, de majd az eredmenyek eldöntik. En mar tavaly sem örültem nagyon a szerzödtetesenek, azt hiszem, lehetett volna par jobb edzöt talalni, meg akar magyart is!
Nyilvan ha bajnoksagot nyerünk, isten lesz, de ahhoz nehany helyen meg kell valtoztatni a taktikat. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem szedjük össze magunkat, akkor idegenben nehany helyen ez a teljesitmeny nem lesz eleg. Pedig egesz jo a sorsolasunk is!
Hodo!
Teljes mértékben egyet értek veled. Az edző az, akinek a feladata a csapat összeállítása, felkészítése a meccsekre. Ezzel egy időben természetesen a felelősséget is ő vállalja a csapat eredményeiért. De nem 10 tétmeccs után. Az tény, hogy én sem mindig értem, hogy mit akar, de ő a szakember, és nem próbálok meg jobban érteni a kosárlabdához, mint ő. Majd amikor vége lesz a bajnokságnak, kialakul, hogy mit hoztunk a bajnokságban, kupában, és az Európa Kupában, majd akkor kell értékelni, felelősöket találni. Az edzőt a bajnokság közepén bántani nem valami szerencsés dolog, mert ennek hosszú távon úgyis a csapat teljesítménye látja a kárát(aki valaha sportolt, az ezt nagyon jól tudja). 10 meccs, az nagyon kevés, amiből hosszútávú következtetést felesleges levonni.
Szóval szerintem hagyni kell Milent nyugodtan dolgozni, és majd év végén számonkérni. Remélhetőleg akkor már senki nem fog emlékezni erre a kis hullámvölgyre, mert a sikerek mellett eltörpülnek majd az apró kudarcok.
Big! Nem ellened irányul a hozzászólásom, csak egyszerűen ez a véleményem, remélem nem haragszol :-)
Mindörökké DKSK
whiskys
Milen Vukicsevics: – Kemény és gyors meccset játszottunk. Az első félidőben a külső dobásaink nem ,,sültek", az ellenfél pedig jól dobott. Az utolsó negyedben a horvátok elfáradtak, mi egy kicsit jobban védekeztünk, s ezzel győzni tudtunk.
Viktor Kovac: – Jó mérkőzést játszottunk. A DKSK is remek formában kosárlabdázott, s egy izgalmas, változatos összecsapáson egy picit fájó vereséget szenvedtünk.
Big!
Alíg telt el néhány meccs az ídényből, még nem lehet tudni semmit sem szvsz!
Majd esetleg - ha nem úgy alakulnak a dolgok - akkor jövő májusában számon lehet(ne) kérni az edzőtől az eredményeket!
De...!!!!!!!!!!!!!
Szvsz erre nem fog sor kerülni, mert mindenki megelégedésére hozni fogja azt az eredményt, amít várunk, szeretnénk!!!
HAJRÁ MISKOLC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MINDÖRÖKKÉ DKSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ MILEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valaki az eredmenyt nem irna be, mert okes, hogy nyertünk, meg a Szeged a masodik felidöben több pontot dobott, de eredmenyt sehol nem talalok a neten!
Vasárnap 18 órától ismét a miskolci városi sportcsarnokban játszik tétmérkőzést a DKSK női kosárlabdacsapata.
A piros-fehérek élvonalbeli bajnokin a Szeviép-Szeged együttesét fogadják.
A Diósgyőr vasárnapi ellenfele szintén két fronton harcol, de míg a DKSK mind a bajnokságban, mind a FIBA-Európa-kupában győzelemmel tudta el eddig hat meccsét, addig a szegediek erejéből csak ötvenszázalékos mérleg elérésére futotta.
Meglepetés
– Volt részem meglepetésben a csütörtöki Európa-kupa-meccsen – mondta Milen Vukicsevics, a DKSK vezetőedzője. – Ami leginkább meglepett, az a welsiek ellenállása, illetve ellen nem állása volt, mert sokkal nehezebb meccsre számítottam. Kellemes meglepetésben is volt részem: több középjátékosunkra sem számíthattam, de azok, akik a korábbi meccseken kevesebb lehetőséget kaptak, most igazolták, hogy lehet rájuk építeni. Felvették a ritmust, gyorsabbak voltak az ellenfélnél. Nagy pozitívumnak tartom, hogy az eddigi meccseken nem mindig ugyanazok játszottak kiemelkedően, és ettől tudunk jó csapat lenni.
Ehhez még annyit tett hozzá a tréner: egy jó csapatnak a hazai meccseit feltétlenül hoznia kell, így nem is kérdéses, hogy a Szeged ellen a győzelem megszerzése a cél. Van valami, ami viszont kérdéses: a hét elején még sérült Brosovszky és a csütörtökön megbetegedő Eördögh vasárnapi játéka.
A Szeged jobb
– A Szeged jobb csapat, mint a Schnitzlplatzl, és más stílusban is játszik, úgyhogy semmilyen szempontból nem lehet kiindulási alap a csütörtöki eredmény – jelentette ki Milen Vukicsevics. – A két csapat jól ismeri egymást, de a mi játékosállományunk erősebb és ennek ki kell jönnie a pályán. A külső sorban – attól függetlenül, hogy játszik-e Brosovszky és Eördögh vagy sem – úgy tűnik, hogy Konczra és Csávásra számíthatok.
És ami hasonlóan fontos: a közönségre is. Le a kalappal az ultrák előtt, akik nem csak akkor vannak velünk, amikor nyerő pozícióban vagyunk, hanem a kritikus pillanatokban is hajtanak bennünket. De a mérsékeltebb szurkolóinkat is megirigyelhetnék bárhol a világon, hiszen így együtt, a diósgyőri közönség, nincs rá jobb kifejezés – és ez nem csak az én véleményem, hanem a játékosoké is – egyszerűen fantasztikus.
Üdv Mindenki!
Hát ez remek volt lányok!
Volt pár szuper teljesítmény, föleg Abromaite/Bukovszki/Koncz/Csávás/Mallory, és gyakorlatilag cserecsapattal nyertünk.
Csak így tovább!
Képek nemsokára.
Síppal, dobbal, nádi hegedűvel...:-)
Szurkolásra alkalmas állapotban. :-)))
Ez nagyon ott van. :-)
Ezt régebben is erősen figyelték pl. az MTK csarnokában, ahová egyszer álruhában sem sikerült bejutnom. :-)