Keresés

Részletes keresés

Louise Creative Commons License 2004.03.14 0 0 569
Ikrek? Az még jobb! Mondjuk igy akár még érthető is, nekem is vannak ismerőseim akik ikrek, és ők is ugyanazokat a dolgokat szeretik. Szerintem jó dolog lehet.

Ami a Pepsi reklámot illeti, azt még nem láttam. Különben is, az a véleményem, hogy ezeket a filmeket alig adják le. Az ilyen-olyan mosóport nyakra-főre vetitik, de ezeket, amiket még meg is néznénk alig. A westerneset, meg a szumósat is éppen hogy csak néhányszor láttam, akkor is úgy, hogy egy csomó baromságot végignéztem. Ezt a gladiátorosat látta már valaki?

Előzmény: Steffi21 (568)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 568
Amúgy ikrek vagyunk, de ez a topik ne rólunk szóljon. Arról meg nem tehetünk, hogy ugyanaz a kedvencünk, és ugyanazokba a topikokba írunk! :-)

Amúgy te láttad már ezt az új Pepsi reklámot?

Előzmény: Louise (567)
Louise Creative Commons License 2004.03.14 0 0 567
Ja, nem abszolút nem, csak rácsodálkoztam. Azt gondoltam hogy ismeritek egymást, de azt nem, hogy esetleg testvérek is vagytok.

Aki meg azt mondja, hogy hülyeség, hogy itt üzengettek egymásnak, annak meg azt mondom, hogy legalább valahol egy közös témában tudnak beszélgetni. Én például az öcsémmel csak a "Hülye vagy!" és "Menj ki a szobámból!" "Megint mit csináltál?" topicban tudnék társalogni. Persze Agassi Fan és Steffi lehet, hogy jobban jön ki egymással, amiben persze az is közrejátszhat, hogy azonos neműek, meg a korkülönbség mennyi közöttük, de szerintem akkor is klassz, hogyha igy egy nevezőn vannak.

Előzmény: Steffi21 (566)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 566
Igazad van, Londonban is lehetne robbantani...szerintem azért ezt a döntést még átgondolja David!

Amúgy igen! baj? :-)

Előzmény: Louise (565)
Louise Creative Commons License 2004.03.14 0 0 565
Én azért valamilyen szinten megértem Victoriát, bár a "Madrid, mit háborús övezet" teória mégis baromság, kétszer ugyanott nem hiszem hogy robbantanak, és London is elég szép hely egy merénylethez. Már ha egyáltalán mondott ilyet, és nem csak a sajtó pumpálta fel dolgot. Ha jobban belegondolsz, lehet, hogy Te sem lelkesednél azért a gondolatért, hogy egyszer csak ott kell hagynod a helyet, ahol élsz, mert a férjed máshova megy dolgozni. Szerintem ez egy átlagos családnál is okoz galibát, csak Kovácsék házi torzsalkodása nincs a The Sun cimlapján.

Szerintem a történetnek van valóságalapja, mert Abramovicsnak aztán tényleg nincsenek gátlásai játékosvásárlás (máshol sem) területén, és Becks irtó nagy üzlet lenne. Más kérdés, hogy a érintett személy mit kapna az Old Traffordon egy-egy meccs alatt.

Steffi és Agassi Fan,Ti tényleg testvérek vagytok?

Előzmény: Démió (563)
mondial Creative Commons License 2004.03.14 0 0 564
Becks elsősorban Ferguson miatt jött el Angliából, csak látszólag irányítja Victoria a dolgokat szvsz.:)

angol tannyelvű spanyol iskolában mennyire tanult volna meg spanyolul?:)

ha van olyan, h divatdrukker, itt a DK-ban mindenki az, persze én is.

Előzmény: Démió (563)
Démió Creative Commons License 2004.03.14 0 0 563
hellóka, örülök, hogy megélénkültünk.

régen nem hallattam a hangom... na majd most! :)

szerintem van realitása a cselszkíj ajánlatának, ha nem is sok, de van.

victoriából már nagyon elegem van... megint ő osztja a lapokat, holott már régen nem ér semmit a zenei karrierje. manchesterből minden áron el akart jönni, most miért nem jó Madrid? miért nem hozza el a gyerekeket?

azt is gusztustalan reakciónak tartom, hogy madrid "háborús övezet" lett... meneküljünk...
azt hiszi londont nem érheti majd terrortámadás?! annyira buta ez a nő...

ja... még valami: nem engedi majd (angol tannyelvű) spanyol iskolába járni majd Brooklyn-t... ÓÓÓ nehogy véletlenül megtanuljon spanyolul, jézusmária... :(

borzalom ez a nő...

én vágom, hogy interfan mit is akart... én pl. világ életemben utáltam a reált, most is utálom, eddig 3 meccsét láttam, Beckham játékát figyeltem. nem tudom megszeretni a reált, még miatta sem. ha viszont ez megváltozott volna, mikor Becks madridba igazolt: divatszurkoló lennék!!

csocsi,

Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 562
1 napos Index bojkott, melynek ideje 2004-03-16 kedd, 0-24 -ig.

Ez idõ alatt sem a http://www.index.hu sem pedig a forum.index.hu oldalainak szolgáltatásait nem fogjuk igénybe venni!

Akkor kedden nem jöhetünk fórumolni? Felőlem ok, nem akarom hogy megszűnjenek a kedvenc topikjaim!!!

Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 561
Persze! Nem csak becks miatt szurkolok nekik, hanem a többi kedvencem miatt is!
Előzmény: mondial (559)
Interfan Creative Commons License 2004.03.14 0 0 560
OK,túlragoztuk,de egy szóval sem mondtam,hogy bűn!
Előzmény: mondial (555)
mondial Creative Commons License 2004.03.14 0 0 559
már az előző idényben is a Realnak drukkoltál?:)

nincs ezzel semmi baj

hát inkább maradjon Madridban, minthogy jöjjön Angliába valamelyik másik csapathoz...amit az Old Traffordon kapna, abban nem lenne köszönet

Előzmény: Steffi21 (556)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 558
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 557

Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 556
Határozottan cáfolta a Chelsea-hez igazolását David Beckham, a Real Madrid középpályása. Az angol válogatott csapatkapitányáról felröppent a hír, hogy felesége, Victoria énekesnői karrierje feltámasztása végett szeretne visszatérni Angliába, s két fiának iskoláztatását is Nagy-Britanniában képzeli el, míg a Roman Abramovics tulajdonában lévő londoni kirakatcsapat szívesen szerződtetné a Spice Boy-t, aki kacsának minősítette az információt.

Remélem tényleg csak kacsa!
Nem azért szurolok a Realnak, mert ott van Beckham. Hanem mert ott van Ronaldo, Roby Carlos, Figo, Zizu is, és ők a kedvenceim, és Beckham-mel sincs bajom. Szóval annak szurkolok, ahol a kedvenceim játszanak, ez nem bűn ugye??

Előzmény: mondial (555)
mondial Creative Commons License 2004.03.14 0 0 555
szeretik Beckset többek közt ezér drukkolnak a Realnak, ha ebben valaki hibát talál az a szememben válik nevetségessé

tudni kell a dolgokat hová tenni, mielőtt leszólunk bárkit is(már ez a divatdrukkerség is..nevetséges)

ami Beckhamet illeti, nagyon remélem nem megy a Chelsea-be...remélem ez csak kamu. mindenesetre ha visszamegy Angliába az per pill Ferguson miatt tuti nem a United lesz. az lenne a legjobb, ha kibékülnének

Victoria meg nyugodtan ingázhatna Manchester és London közt, a libus fejét nekije

Előzmény: Interfan (547)
Interfan Creative Commons License 2004.03.14 0 0 554
Leszűröm a hozzászolásokból!Jó,akkor csak SZVSZ!

Ez télleg jó kép,ezt a videót mikor kezdi vetíteni a Pepsi?Látta már valaki?Rohadt kíváncsi vagyok rá!

Előzmény: Steffi21 (550)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 553
Interfan Creative Commons License 2004.03.14 0 0 552
Ezt kikérem beckham nevében,én nem tartom az angol válogatott csapatkapitányát nevetségesnek!
(csak egy kicsit:-)
Előzmény: Steffi21 (548)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 551
Remélem átgondolja, és marad a Realban!
Előzmény: Marcinter (546)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 550
Ki vagy te hogy eldönts ki a divatdrukker? Szerintem senki!


Annak szurkolunk, akit szeretünk, ehhez semmi közöd!

Előzmény: Interfan (547)
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 549
Steffi21 Creative Commons License 2004.03.14 0 0 548
Te vagy nevetséges!

Előzmény: Interfan (547)
Interfan Creative Commons License 2004.03.14 0 0 547
Akkor viszont nagyon megértem a képeket és a divatdrukkerséget is.
De ha testvérek Steffivel,akkor minek irogatnak egymásnak?Nevetségesek.
De mindegy,hagyjuk!

Ha Beckham elmegy a Chelsea-be,nagyon lecsökken a szememben!Így sem kedvelem,de akkor megutálnám.Angliában az Arsenal a kedvencem,de az angol játékosokat mind kedvelem valamennyire.
Csúnya nagy füttyöt kapna az Old Trafford-on

Sorry ezért a pár írásért!

Előzmény: mondial (545)
Marcinter Creative Commons License 2004.03.14 0 0 546
Igaz hogy blikk, de mégis, mit szóltok ehez?

Én már 200millio fontal is olvastam ezt a hírt de hitele oldalakon is!

ez itt csak a blikk:

Abramovics 50 milliárd forintért vásárolná ki az angol sztárt

Beckham: Realból a Chelsea-be!

Blikk, 2004-03-13

Madrid-London - Egyre több jel utal arra, hogy David Beckham a nyáron elhagyja a Real Madrid labdarúgócsapatát, s a következő szezontól a londoni székhelyű Chelsea-t erősíti. A középpályás szép csendben már elkezde elkötni a Spanyolországhoz fűződő szálait, és az anyagi gondokkal küszködő királyi klubnak is jól jönne a futballistáért kapható 140 millió font, azaz közel 51,8 milliárd forint.

Úgy tűnik, Beckham mindössze egyetlen idény erejéig szolgálja a Realt, mivel - főleg felesége kérésének eleget téve - a szezon végén valószínűleg búcsút int Madridnak. A lila-fehérek egyik szeme sír, a másik viszont nevet, hiszen marketingszempontból és a középpályás játéktudását figyelembe véve tavaly nyári leigazolásával megütötték a főnyereményt, ám azt sem szabad


Nagy csodának kell történnie ahhoz, hogy Beckham ne szerződjék vissza Angliába (Fotó: Reuters)

elfelejteni, hogy továbbadásával anyagilag hatalmasat kaszálhatnak. Mint emlékezetes, az angol válogatott csapatkapitányáért 25 millió fontot (9,2 milliárd forintot) fizettek az ibériaiak a Manchester Unitednek, ám Roman Abramovics, a Chelsea multimilliárdos orosz tulajdonosa 140 millió font sterlinget (51,8 milliárd forintot) sem sajnálna a futballistáért. Majdnem hatszoros haszon egyetlen év alatt - nem rossz üzlet…
A klubváltás tényét erősíti, hogy a nyári Európa-bajnokság után minden bizonnyal Sven-Göran Eriksson, az angol nemzeti együttes jelenlegi szövetségi kapitánya ül le a londoniak kispadjára, a szakember pedig köztudottan remek viszonyt ápol a labdarúgóval. A szakmai szempont mellett a Beckhamre nehezedő családi nyomás is az átigazolás mellett szól: bár a középpályás jól érzi magát Hispániában, a csütörtöki, madridi terrorakciót követően felesége, Victoria kijelentette, félti férje és gyermekei életét, ezért szeretné, ha minél előbb elköltöznének a "háborús övezetből”, ráadásul énekesnői elfoglaltságai is egyre többször szólítják Nagy-Britanniába. Árulkodó jel lehet, hogy felmondott a spanyoltanárának, a főváros elitnegyedében bérelt 4,5 millió font (1,7 milliárd forint) értékű házának júliusban lejáró bérleti szerződését nem kívánja meghosszabbítani, s Becks már önéletrajzi könyvében is kijelentette, nem biztos, hogy Brooklyn nevű fia egy angol nyelvű spanyol iskolában kezdi tanulmányait.
Ezek után szinte mindenki biztosra veszi, hogy megköttetik a világ legszenzációsabb futballüzlete, és Beckhamék visszaköltöznek szülőhazájukba - igaz, a szeretett Manchestertől kissé messzire, a divat egyik fellegvárának tartott angol fővárosba.

mondial Creative Commons License 2004.03.14 0 0 545
és ha meleg lenne, akkor mi van?

amúgy lány

hajrá Becks!

Előzmény: Interfan (544)
Interfan Creative Commons License 2004.03.14 0 0 544
Ha lány vagy,akkor megértem,miért rakosgatsz félmeztelen képeket Beckhamről,ha viszont a férfi nemhez tartozol,akkor nem csak óriási divatdrukker vagy,hanem még meleg is...
Előzmény: Agassi Fan (538)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.03.13 0 0 543
Megértelek. :-)
Egyébként én is ahhoz a generációhoz tartozom.
Előzmény: Louise (542)
Louise Creative Commons License 2004.03.13 0 0 542
Hát igen, sajna ez van. Elismerem, hogy nagyon jó csapat, remek egyéni játékosokkal, meg minden, de valahogy nem csipem az egész politikájukat. De Davidet akkor szerettem meg, amikor még a ManU-ben játszott, amikor Spice Boy lett. És nem lehet azt mondani, hogy eligazolt, na akkor nem szeretem. Én még a Spice Girls-generáció tagja vagyok, és ebben benne van az ő személye is.
Előzmény: Agassi Fan (541)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.03.13 0 0 541
Tudom, hogy nem szereted. :-)
Előzmény: Louise (540)
Louise Creative Commons License 2004.03.13 0 0 540
Nem igazán szeretem a Madridot (sőt), de Davidet igen. És valahogy ez a Londonban való játszás lehetősége... Nem tudom, olyan bizarr.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!