Keresés

Részletes keresés

drsoul Creative Commons License 2007.05.03 0 0 99
Mondjuk a jelenlegi evolúciós elmélet tanítását én is betiltanám...
Előzmény: viktor a takarító (97)
time-slot Creative Commons License 2007.05.02 0 0 98

Jó, persze én sem hiszem, hogy betiltanák. Meg értelme sem lenne. Az a helyzet, úgy tűnik együtt kell élnünk az elektroszoggal ha tetszik ha nem...

Vannak persze védekezési lehetőségek, mint ahogy a különféle pollenek ellen is van segítség. De ez kérem civilizációs ártalom.

Lehet és kell is kutatni a megoldásokat.

viktor a takarító Creative Commons License 2007.05.02 0 0 97

csodálkoznék, ha angliában betiltanák a WiFi-t. az ofcomnál pl. még szó sem esett róla. egyébként pedig az usa egyes államaiban betiltanák az evolúció elméletének tanítását, és erről komoly viták folynak évek óta...

 

Előzmény: Makkoscipo (96)
Makkoscipo Creative Commons License 2007.05.01 0 0 96
Jóéjszakát!

"Tegnap hallottam, hogy Angliában szeretnék betiltani a WIFI-t. Ép az elektroszmog gerjesztő hatása miatt. Állítólag minden 3. ember érzékeny azaz negatív testi tünetekkel reagál a fokozott elektromos elektromágneses sugárzásra."

Kérdés az, hogy akkor is ígyreagál az elektromágneses sugárzásra az a minden 3. ember aki nemtud arról, hogy van-e WiFi bekapcsolva a közelben? Mert, ha tudom, hogy van WiFi bekapcsolva akkor viszketek és nem forog az Egely kerekem sem...

MC
time-slot Creative Commons License 2007.04.28 0 0 95

Tegnap hallottam, hogy Angliában szeretnék betiltani a WIFI-t. Ép az elektroszmog gerjesztő hatása miatt. Állítólag minden 3. ember érzékeny azaz negatív testi tünetekkel  reagál a fokozott elektromos elektromágneses sugárzásra.

Tudom, hogy most majd ledurrogtok, hogy ki méri és mivel és egyáltalán. De ha egyes embereket- engem sem- nem érint attól a jelenség még létezik. Én közel 20 évet töltöttem már elég intenzív elektromágneses sugárzás közelében a munkáimból adódóan de még nem érzem a hatását, viszont volt olyan kollegám aki szinte zombivá vált....

PArlagfűre sem vagyok allergiás de azért elhiszem, ha valakinek taknya-nyála összefolyik.....

 

 

 

Makkoscipo Creative Commons License 2007.04.25 0 0 94
Tisztelt Elhivatott!

Te aki nem rejtőzöl álnév mögé, vagyis a polgári nevedet adod a hozzászólásaidhoz, és arról is meggyőztél minket, hogy felkent egyedül hiteles tudós vagy, úgy érzem joggal veted a szememre, hogy én álnév mögé bújok! Osztod az észt, mindenféle ellenőrizhetetlen általánosságokkal hencegsz. És közben a tényeket kerülöd.

Kérdeztem valamit, amit nem válaszoltál meg, helyette egy szívfacsaró történetet meséltél el. Megkérdezem mégegyszer:

Egy engedéllyel (ami az egész EU területére kiterjed) rendelkező gyógyászati eszköz (amihez nincs közöd, sem a cégednek), milliószor nagyobb mágneses térrel gyógyít, harmonizál. Nem szükséges mellé orvosi felügyelet, nem lehet túladagoni. Hatása orvosilag "bizonyított". Ez is német gyártmányú, amire te lehet,hogy magasról teszel...

Szóval én itt látok egy kicsinek nem éppen nem nevezhető ellentmondást. Személyeskedés helyett mutass egy tanulmányt ami meggyőzően igazolja, hogy a nanoTesla nagyságrendű pulzáló mágneses tér az emberre veszélyes!

És ha Te ilyen biztos vagy a dolgodban az ágy-autót illetően miért nem fordulsz a fogyasztóvédelemhez?

MC
Előzmény: elhívatott (90)
Csavarhúzós Creative Commons License 2007.04.24 0 0 93
Bocsánat, 6-700V/m -t kellene megmagyarázni. Hááát.... Ipari árammal ment a világítás?
Előzmény: Csavarhúzós (92)
Csavarhúzós Creative Commons License 2007.04.24 0 0 92
Nem túl logikus, hogy kihívnak valahová mérésre, és utána azt mondják, hogy "hagyjál má' a hülyeségeiddel, biztos el akarsz valamit adni. Mert a szkeptikusok, mint pl. én ki se hívnék senkit pl. "földsugárzás" mérésre, mert olyant a tudomány nem ismer.

A 400 V/m-re meg megkérdezném, hogy milyen frekvencián. Ugye, mikor levetem a pulcsit, akkor szikrák csapkodnak, tehát igencsak jóval nagyobb ennél a térerő, aztán mégse láttam semmi kárát.
Statikusan nem lehet 400V/m a szobában, mert hamar lesül - azért a nedves, poros levegő nem tökéletes szigetelő. Marad az 50 Hz-es hálózat, mint forrás. Ha a 230V-os feszültséget egy kondenzátorra kötöm, aminet egymástól 1 m-re van a fegyverzete, akkor 230V/m. Mármint ha belemászok a belsejébe és ott mérek. Ha fél méter, akkor már picit több. Ja, végül is elképzelhető, ha az ágy egyik oldalán viszik a fázist, a másikon a földet, akkor a két drót között egy gyerekágy szélességben elérhető a 400V/m. De miért viszik külön nyomvonalon a nullát és a fázist?
Előzmény: elhívatott (90)
time-slot Creative Commons License 2007.04.24 0 0 91
Sajnálom, hogy ez a jobb sorsra érdemes topic piáner személyeskedésnek esik áldozatul:((
elhívatott Creative Commons License 2007.04.24 0 0 90

 

 

     Tisztelt Makkoscipő,-és aki még esetleg az ilyen topikokban éli ki azt a tulajdon

   ságát ,hogy nick.név mögé bujva másokat alázzon...!!!

 

Valószinű az utolsó levelemet írom ebben a témában,hozzáteszem SAJNOS!

Elöször is kedves Makkoscipő most /vasárnap/este érkeztem haza egy hét távollét

után Németországból ,ugyanis annak a Biophysikai Intézetnek a meghívásának tettem eleget ,.egyhetes képzésben-,akit Te magasról fütyülsz le.

Nem tudom mi jogosít fel Téged arra,hogy kijelentsd ország-világ előtt,hogy én

csak lenyúlni akarok mindenkit.Mit ajánlottam Neked fel ,hogy vásárolj tőlem

bármit is?Mire föl részedről ez a szánalmas fellengzőség?

Tizenöt éve foglalkozom az egészségre ártalmas eletromos áram okozta problé-

mákkal valamint a természetes földsugárzások torzulásaival és annak szintén az egészségünkre való hatásaival.Milyen érdekes annak idején amikor elöször publi-

káltuk ,hogy az elektromos berendezések nem megfelelő kezelése problémákkal

fog járni,akkor(14-15 éve)milyen fenyegető telefonokat kaptunk,hogy mi törté-

nik velünk akkor ,ha nem állítjuk le magunkat a témáról.

Most eljutottunk 15 év után oda ,hogy a sok kis OKOSKA is meg mer szólalni

ilyen-olyan "szakmaiságukat"fitotgatva,hogy az egyszerű emberek fejében

biztos legyen a káosz.

Abban viszont igazad van ,hogy a piacon annyi a "" gagyi",mint égen a csillag!

Többek közt az is amit Makkoscipő tőlem kérdez,és nem tudom honnan véve,

az én Cégemnek tulajdonít.Nem az enyém!!!

Az egész elektroszmoggal kapcsolatban ,hogy az ÉLETBEN ,hogy is működik a sok

száz megtörtént esetből csak egyet kedves Makkoscipő had' írjak le:

Tavaly áprilisban történt,hogy a rózsadomb egyik luxus -villájába hívott egy orvos

házaspár mérésre.

Az apuka ötven valahány éves,- a hölgy huszonéves ,és volt egy négy éves kis-

fiuk.A kisfiu szobájában egy olyan ágy-ami autó.Tehát volt világítása elöl,hátul-

tehát az ágyíkó feszültség alá volt helyezve egész nap.A kisfiú fekhelyén a műszer-

rel mért érték: 600-700 V/m.Odahívtam a jól képzett magastudású édesapát,akinek

elmondtam az aggályaimat,hogyha azonnal nem szüntetik meg milyen következményekkel fog járni a kisfiának.A válasz:Hagyjam békén őt a hülyeségeimmel,biztos csak a pénz miatt hangoztatok ilyesmit...stb.

Összepakoltam,megírtam a jegyzőkönyvet amelyben a szóban elhangzottakat

leírtam és egyfillért nem kérve eljöttünk a feleségemmel.

Szeptemberben a család barátja felhívott,hogy amit leírtam a jegyzőkönyvbe,

bekövetkezett:meghalt leukémiában a kisfiú.

Ezt a szomorú példát azért írtam le ,mert a mai napig a hatása alatt vagyok,a másik

ok pedig az ,hogy ez az autó féle ágy most is kepható a "Bevásárló központban"

és olyan apukák is nagyon sokan vannak mint az említett  entellektüell-professzor

úr.

De szerencsére azok is sokan vannak ,akik azt gondolják hátha mégis ezek a

sugárzások felelősek néha az egészségünk megromlásáért.

És ,hogy ez így van nem véletlen,hogy a SOTE biofizikai tanszék Igazgatója

Prof.Dr.Vincze János a BIOFIZIKA 24 cimű könyvében a

   "Sugárzások mechanizmusai élettelen és élő rendszerekben." a mi álltalunk

képviselt és alkalmazott mérési rendszert tudományosan bizonyítva -elfogottnak

nyílvánította.Mi pedig a tíz munkatársunkkal alázattal tesszük a munkánkat.

És ,hogy mi erre a bizonyíték?Az a több száz elégedett ember akinek az egészségét

a mi segítségünkkel sikerült elviselhetővé tenni.

Végül kedves Makkoscipő!Ha netán az egészséged nem olyan lenne mint amilyennek

lennie kéne,akkor bátran hívjál fel hátha a mi segítségünk és tanácsunk kell ahhoz

,hogy minden újra egyensúlyban legyen.

De azt kivánom tiszta szívvel,hogy soha ne keress, mert élj hosszú BÉKÉS és egészséges életet.

     Természetesen az összes többi topikolónak is ezt kivánom!

Utoljára még a e.szmoggal kapcsolatban csak egy mondat:

Lehet,hogy a kozmikus sugárzás néha erősebb mint az elektroszmog bármelyik formája.De a kozmikus sugárzást az emberi szervezet ismeri,mert ebbe a

sugárzásba ,-ami évmillók alatt alakult ki -,születtünk bele,így a szervezet a hypocampus segítségével képes a változásokat kompenzálni,adaptálni.

A technikai,elektromos áram okozta sugárzásokat viszont még nem ismeri a szerve-

zet ezért ezeket a perturbálodott értékekeket ellenségként kezeli.És ebbe betegszünk bele egyre gyakrabban és egyre sulyosaab formába.

Természetesen ennél egy kicsit bonyolultabban müködik.

                               Jó egészséget!  

                                                                                           Elhivatott

 

 

 

 

viktor a takarító Creative Commons License 2007.04.23 0 0 89
ha jól látom, rövidesen a sugárzó szépségű hölgyektől is félnem kell...:-))))
Előzmény: time-slot (85)
Makkoscipo Creative Commons License 2007.04.21 0 0 88
Jóestét!

Írtam az Elhivatott kolléga cégének is, de hallgatnak mint a .... A mágneságy utáni érdeklődésem közben pedig ráakadtam egy tanusítványra amely szerint gyógyászatban elismert eszköz, legalább is az alábbi oldal szerint:

http://www.promag.biz/Theramag.pdf

Szóval az Elhivatott és a cége csak lenyúlni akar minket...

Riogatnak a nanoTeslaval és mások engedéllyel gyógyítanak a miliTesla-val!!!

MC

Várom a cáfolatot....
time-slot Creative Commons License 2007.04.18 0 0 87

Na megnéztem én is..

Ez a sárkány ellen sárkányfű????

 

Különösen a következő érdekes: Ellenjavallat: gombás fertőzés, láz,............... esetén ne használja.

 

Mert a gomba jobban nő pulzáló elektromágneses térben? Vagy most mi van???????

Előzmény: Makkoscipo (86)
Makkoscipo Creative Commons License 2007.04.18 0 0 86
Jónapot!

Nem hagy nyugodni ez a téma, nézegetve a honlapokat olyan ellentmondások vannak, hogy a hajam égnek áll!

Szinte biztosan felesleges a pulzáló terekkel kapcsolatossan félelemmel élni, legalább is az alábbi honlap tanulsága alapján ezzel inkább gyógyítani lehet:

http://www.bestbuynet.hu/magnesagy.htm

Műszaki adatai:
- Tápfeszültsége: 12V, 1000mA
- Frekvenciatartomány: 1 - 19 Hz
- Mágneses térerősség: 0,56 mT max.
- Matracméret: 185x85 cm

Az itt alkalmazott gyógyító mágneses tér erőssége egy milliószor nagyobb. mint amivel a tisztelet Ehivatott "kolléga" riogat minket.

Kíváncsian várom mit szól Elhivatott mindehhez! És az is érdekelne, mivel bizonyítják a pulzáló tér gyógyítását. Leszámítva az isten bizony, és az ókori kinaiak is ezt használták dumát....

MC
time-slot Creative Commons License 2007.04.18 0 0 85

Úgy látom a nemzetközi helyzet - nagyon helyesen- fokozódik:)

Bár néha úgy tűnik, hogy mindenféle sugárzást "elektroszognak" minősítenek vagy ebbe a kalapba tesznek.

Csodálatos egyvelege gyűlt össze a mágneses, elektromos, kozmikus és földsugárzásoknak, holott mindegyik más dolog.

Tulajdonképpen magam sem tudom eldönteni, hogy melyik fajta az amely leginkább befolyásolja az élettani folyamatokat...

Viszont még mindig nem kaptam választ arra, hogy mik azok az "építésbiológiai határértékek"????

Makkoscipo Creative Commons License 2007.04.17 0 0 84
Kedves Elhivatott!

Vártam hogy mondasz valamit, az álláspontod védelmében. Remélem nem fogalmaztam túl keményen. Mert megsérteni nem akartalak.

Az érdekelne, hogy a műszeretek az OMH által hitelesített-e? Vagy csak a gyártónak elhiszitek amit állít?

MC
Csavarhúzós Creative Commons License 2007.04.16 0 0 83
Nem véletlenül üzemel ugyanott a WiFi, mint a mikrosütő. Miven a víznek elnyelési sávja van a 2,4GHz-en, emiatt távközlésre alkalmatlan. Eső, köd, felhő elnyeli, meg a főleg vízből álló élőlények is -> nem emgy át a jel, szóval távközlésre alkalmatlan. Épp ezért úgynevezett "szaabd sáv", ahol kis teljesítményű adókhoz nem kell adóengedély.

Emiattált állhatott rá az ipar, aztán ahogy berobbant ez a piac, úgy lett belőle kültéri-távolsági felhasználás is, pont amire nem való.

Max. adóteljesítmény 100mW = 0,1W amúgy.
Előzmény: Makkoscipo (62)
Csavarhúzós Creative Commons License 2007.04.16 0 0 82
Az ionizációs sugárzásnak SEMMI köze nincs az elektroszmoghoz!
Előzmény: elhívatott (73)
Csavarhúzós Creative Commons License 2007.04.16 0 0 81
Szerintem vicces, hogy az egyik oldalról károsnak vélt mágneses tér másik marketingesek által megmagyarázva már kifejezetten gyógyít.
Például ez:
http://www.bestbuynet.hu/magnesagy.htm

A statikus mágneses mezőnek semmilyen hatása nincs. Legalábbis NMR vizsgálatkor akár 3Tesla erősségű térbe teszik az embert, és semmi kimutatható változás, ugyanúgy zajlik benne minden fizikai, kémiai, biológiai folyamat. Ehhez képest a
http://www.eszmog.hu/elektroszmog.html
oldalon az 500nTesla =0,5 mikroTesla =0, 000 000 5 Tesla már "extrém anomália". Az előzőekben említett "pulzáló mágnesterápia" berendezés pedig 0,5 miliTeslát, azaz az "extrém anomália" ezerszeresét produkálja :-) Ráadásul ez nem statikus, tehát az ott leírt örvényáramos hatás fellép.
time-slot Creative Commons License 2007.04.15 0 0 80

Talán, mert ez nem egy "Kisiparosok hírdetőtáblája" topic......

Amúgy a valóban a mérések, pontosabban a mérő eszközök érdekesek, illetve még mindig nem kaptam választ az ún. "építésbiológiai határértékre"..... 

Előzmény: canon.Eos (79)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.15 0 0 79
nem értem hogy atarsasag elsőnek , elsőkörben mért nem a mérésre fekteti ahangsulyt

ahol mérhetően nagy ott nem árt az ovatossag ahol kicsi vagy átlagos mint pl egy TV előtt ott meg azert a jelenlegi tapasztalatok alapjan ha nemis tesz jot de neis kimondottan életveszélyes maga aszmog!

méréséről informaljatok első körben engem!

ki mennyiéert méri mi azelérhetősége!

time-slot Creative Commons License 2007.04.15 0 0 78

Szerintem nem kellene sértegetned Elhívatottat. Lehet, hogy talán túldimenzionálja a témát, de szerintem nem kell a problémát lekicsinyelni.

Az biztos, hogy hatással vannak az élő szervezetre a különféle elektromágneses, kozmikus és földsugárzások. Az ezirányú kutatások még meglehetősen gyerekcipőben járnak. Én sem hiszek a két papírlap közé ragasztott 2 forintosokban, de vannak valóban olyan módszerek és anyagok, amelyek csökkentik, szűrik az elektroszmogot és más sugárzásokat.

A Széchenyi Füzeteket hol lehet beszerezni?

Előzmény: Makkoscipo (77)
Makkoscipo Creative Commons License 2007.04.15 0 0 77
Jóéjszakát!

Kedves Elhivatott!

Látszik, hogy sokat voltál elektroszmogban, mert a végkifejlet mutatkozik rajtad, a degeneráció. Annyira hülyének nézel mindenkit itt a fórumon, azt hiszed, hogy a Sales Maneger dumád megeszi mindenki? Sokkal korrektebb lenne, ha bármiféle bizonyítékot adnál erre a sok zöldségre.

Megkerestem az ORSZÁGOS "FRÉDÉRIC JOLIOT-CURIE" SUGÁRBIOLÓGIAI ÉS SUGÁREGÉSZSÉGÜGYI KUTATÓ INTÉZET (www.osski.hu) egy munkatársát telefonon. A honlapjukon is található néhány közérthető információ, mondta. De aki meg akar nyugodni az jól teszi, ha elolvassa a

Hálózati frekvenciájú elektromágneses terek környezetünkben
Széchenyi Füzetek - 5. számú útmutató az egészség megőrzéséhez

című kiadványukat (én elolvastam). Ők mint mondta, kutató intézet és nem akarnak eladni semmit, sem elektromos gépeket, sem "ezeket semlegesítő", "istenbizony megoldásokat". Feladatuk a téma kutatása. Erre pénzt az államtól kapnak, ez a pártatlanságuk záloga.

Ha mindaz igaz lenne amiket összehordtál, akkor az erőművek dolgozói, az alunínium kohászok, a galván üzemek dolgozói, elektromos járművek (mozdony, villamos, troli, metro) vezetői úgy hullanának mint ősszel a legyek. Ezeken a helyeken ugyanis az általad oly veszélyes terek akkorák, hogy pl. az alumínium kohók közelébe bármi féle vas tárgyat tilos vinni (még egy kulcsot sem), mert akkora erő hat rá, ami balesetveszélyes lehet.

Kamásli
Előzmény: elhívatott (73)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.14 0 0 76
sziasztok engem nem a kis házi készulékek erdekelnek hanem az hogy ennek milyen magneses tere van és az hogy milyen tavolsagban csillapodik és hogy mi árnyékolja kis gépek nem érdekelnek!

szamtalan ilyen készuléket latok sokszor hazak lakasok falatol 2 méterre

érdekel a téma!
time-slot Creative Commons License 2007.04.13 0 0 75
Véleményed szerint milyen összefüggés van az elektromos sugárzás frekvenciája és annak élettani hatása közt? Vagy "csupán" a jel teljesítménye számít? 
Előzmény: elhívatott (73)
Axióma Creative Commons License 2007.04.13 0 0 74
Csak egyet nem ertek. Miert baj, hogy Nkanizsan nem mert V/m-t, amikor az nem rakot, hanem kronikus faradtsagot okoz? Nem vagyok orvos de mintha sok koze nem lenne a kettonek egymashoz.
Előzmény: elhívatott (73)
elhívatott Creative Commons License 2007.04.13 0 0 73

 

 

               Sziasztok!

 

   Folytassuk az elektroszmogról való beszélgetést itt a fórumon,remélem nem

   lett unalmas a téma.

   Magam részéről szeretnék egy összefoglaló írást adni a több éves lakásokban

   mért tapasztalatok alapján.

   ELÖSZÖR IS AMI A LEGFONTOSABB!!Ha valaki nem veszi komolyan az óriási -

   mértékben megnövekedett technikai sugárzások okozta problémákat,az a

   saját és a Családja egészségét teszi kockára.Ráadásul sem szavakkal ,sem

   leírva nem tudom annyira megértetni,mint amekkora a jelentősége.

   Nem működik addig ,amig a műszert nem adod a kezébe ,vagy nem fekteted le

   a saját ágyára ,és a testére teszed a műszert,hogy Ő olvassa le milyen érték

   éri a szervezetét.

   Ami a legfontosabb tudnivaló az elektroszmoggal kapcsolatban.(egyszerű szavakkal kifejezve,hogy mindenki számára érthető legyen.)

   HA elektroszmogról beszélünk ,akkor 2 fajtájáról kell említést tenni.

   1./Az elektromos váltómező (V/m-ben fejezzük ki.)

       -Ami felépíti ,-egyik a feszültség(mindenki tudja ,hogy milyen értéken érkezik a

    a háztart.energia.-220-230V és 50Hz.)

       - a másik,- és ez a legfontosabb-,hogy ami körbe vesz bennünk az ágy/ak/

        körül berendezések,éjjeli lámpák,falban lévő vezetékek...stb annak milyen

    a szigetelése és egyáltalán rendelkezik-e földeléssel.A legeslegfontosabb pedig

    az érték:ahol alszunk,tehát ahol pihenni.a sejteknek regenerálódni kellene,-

    nem lehet több mint 1-8 V/m!!!!!!(Ezt az értéket Nagykanizsán senki nem mérte és nem is fogja)

     Ez az érték még mindig nem annyi mint WHO 2007 -ben meg fog jelentetni

    EU országaira ajánlásként,mert az "1V/m lesz.

    Említettem ,hogy "ahol alszunk"-tehát az éjszakát!Miért fontos ez?

    Azért mert az emberi szervezet kettő fajta módon müködik.

    Nappal a vegetativ idegrendszer szimpatikus része teszi a dolgát,éjjel pedig

    amikor a pihenésé lenne a főszerep ,akkor pedig a paraszimpatikotóniás ideg-

    rendszernek kellene felváltani.Márpedig ha folyamatosan éveken keresztül

    nagyobb értékű IONIZÁCIÓS sugárzás éri a szervezetet akkor a kompenzálásra

    Irdatlan mennyisségű energia (adesonin.trifoszfát-röviditve:A:T:P)fogy el,

    a végeredmény pedig az,hogy egyszer csak több gia fogy el a kompenzálásra,

    mint amennyit a sejtek mitocondriális rendszere termelni tud.

    Ez a Krónikus Fáradság Szindróma kezdete,- a vége pedig a DEGENERÁCIÓ!!

    A másik probléma pedig ,amit már a tudomány is elfogadott,hogy az ionizáció

    hatására a sejt-közti térben(extracelluláris)olyan morfológiai elváltozásokat

    indit el,aminek hatására a sejtek DNS-e sérül,és ezt a megváltozott rezgést

    örökiti tovább..!

    2./..a másik tényező az elektroszmognál pedig az elektromágneses váltómező

       ami akkor tud keletkezni,amikor bekapcsolunk valamilyen fogyasztót.Tehát

       amikor használjuk az áramot.NanoTeslában (nT) adjuk meg az értéket.

       Ajánlott érték a 20-100nT !!

    És végül ami még a probléma forrása.

    Az elmult 25-40 ? év alatt ,olyan mértékben szakadt ránk a technikai ,informatikai

    és egyéb hiradástechnikai berendezések sokasága,hogy az emberi szervezet

    ehhez még nem volt ideje asszimilálódni,adoptálódni.A repair képességünket pedig mi csökkentettük le a természettől való elszakadásunkal a betonozással,,-

    vas!betonozással stb.helytelen táplálkozásokkal,stresszeléssel és még sorolhatnám sokáig.Egyre jobban érzékenyek leszünk ezekre a sugárzásokra,és

    ezt nem fogja senki helyettetek megoldani CSAK TI!!!

    Akit mmég érdekel a téma az szombaton délután 16.30-kor megnézheti

     az ATV "Csak természetesen" cimű műsorában,ahol szintén a fentiekben

    leírtakkal kapcsolatosan lesz szó.

 

 

                                   ÜDV MINDENKINEK...!                       Elhivatott

time-slot Creative Commons License 2007.04.11 0 0 72

A magam részéről kételkedem abban , hogy az alagsorban lévő transzformátor ilyen drasztikus élettani hatásokat okozna....de persze ez csupán magánvélemény. Nem ismerem sem a transzformátor elhelyezkedését , telepítésének módszerét, árnyékoltságát sem a teljesítményét....

 

Én megvizsgálnám az épület anyagát.Használtak-e mondjuk kohósalakot az építkezés folyamán, vagy azbeszt szigetelést, mivel konzerválták a faanyagokat....stb

Előzmény: Makkoscipo (69)
time-slot Creative Commons License 2007.04.11 0 0 71
Ha jól tudom a Vaterán valami 3 ledes rettenet van (piros, sárga zöld) Én nem adnék érte egy fillért sem....
Előzmény: bmedve (70)
bmedve Creative Commons License 2007.04.11 0 0 70

Köszi a választ!

Azóta találtam a vaterán 5 ezerért, csak nem tudom, hogy mennyire komoly...

Előzmény: time-slot (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!