Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.31 0 0 428
Silverben sosincs nyomor :)))
Még tömegnyomor sem :))
Vagy a városi medencékre gondolsz? Ott sem hinném, hogy akkora tömeg lenne.
Előzmény: sz_ildi (425)
Ágicácska Creative Commons License 2008.12.30 0 0 427
A Silverben tömegnyomor?
Na ne viccelj! :-)
Előzmény: sz_ildi (425)
muzsikás Creative Commons License 2008.12.30 0 0 426
BUÉK HAJDÚSZOBOSZLÓ
sz_ildi Creative Commons License 2008.12.28 0 0 425

Sziasztok,

 

Tudna valaki informálni, hogy ha a  Silver csilivili hotelbe megyünk hétvégén, valószinű-e, hogy tömegnyomor fogad a medencéknél?Sokan járnak oda?

Köszönöm előre is.

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 424
amúgy meg erről van szó, ez a csergetés eredete
Előzmény: Törölt nick (423)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 423
meg csillagszóró röptetés a másik nyakába :)))
babi :-) Creative Commons License 2008.12.26 0 0 422

Csatlakozom, én is nagyon boldog karàcsonyt és uj évet kivànok ! :-)

Babi :-)

Előzmény: Ágicácska (421)
Ágicácska Creative Commons License 2008.12.24 0 0 421
Minden szoboszlói és nem szoboszlói barátomnak áldott Karácsonyt kívánok!
Sok szeretettel: Ági
Ágicácska Creative Commons License 2008.11.29 0 0 420
Csergetés!
Mi lenne? :-)
Előzmény: muzsikás (419)
muzsikás Creative Commons License 2008.11.29 0 0 419
Mi lesz szilveszterkor?
babi :-) Creative Commons License 2008.11.24 0 0 418

én mindig itten vagyok, de nem sok olvasni valo van... a képeket viszont orommel nézegetem...

ahogy emlékszem, Hajduszoboszlo ilyen téli honapokban csondes, csondesebb mint nyaron. De most is vannak vendégek a gyogyfurdoben, szoval uzemelnek a hotelek, panziok... Amikor otthon laktam, télen az Aquaba jàrtunk tàncolni, zenét hallgatni. Mikor az bezàrt, mentunk a Hotelbe. Ezek voltak a felkapott helyek, legalàbbis nekunk :-)

Ezen kivul mentunk sokat moziba (akkor még meg volt a mozicsarnok azzal a két kobejàrattal. Ahogy bementunk, ott volt a lottoiroda. Meg màs is, de azokra nem emlékzem. Nem mintha jàtszottam volna a lotton, hanem a vezetoje jo baràtom volt :-)))) A piac is nyitott volt, tok jo volt sétàlgatni ott. Hàrom éve voltam otthon, biza azok az épuletek, amik szoboszlot jelentették szàmomra, sokat kiöltek a vàrosbol. Elegàns, romantikus lett az uj szoboszloi kép, de példàul a Kereszt utcàt is leölték, holott én ott nottem fel. Nem részletezem, mit éreztem, amikor meglàttam. Megvàltoztattàk az egész vàrost a reformàtus templomon tul a furdo felé. És nem mondom hogy rossz lett, de sajnos olyan dolgokat romboltak le, amit amikor meglàttam, ugy éreztem, hogy a szivembol vettek ki egy darabot. Ezt persze csak azok érzik, érezhetik igy, akik ott nottek fel. Ezért nem is negativumként irtam mindezt le. Az élet természetesen megy tovàbb. Ja, és arra is gondoltam, hogy akik itt irogatnak, lehet hogy ismerjuk egymàst. De mindenki annyira ragaszkodik a fantomképhez, mindenki fél felmutatni, hogy valojàban milyen hus-vér emberrol van is szo egy egy nickname alatt. Én Juhàsz Babi vagyok, Gyuszi testvére. Aki szoboszloi, az tudja, hogy ki ez az ember, akirol itt irok.

Na, csak irtam, hogy legyen màr valami itt is, nagyon nagy a csond, mintha nem akarnànak az emberek ide irogatni...

Sziasztok! :-)

Előzmény: Ágicácska (414)
muzsikás Creative Commons License 2008.11.13 0 0 417
HURRÁ...
Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 416
Babor Kozmetika megnyílt Hajdúszoboszlón.
Nevem Uhelszky Angéla és 10 éve vagyok már kozmetikus.Debrecenben születtem és egy pár izgalmas év után újra itthon dolgozom.
Tapasztalatomat Amerikai luxushajón és a Kalcsu Kati szépségszalonjában szereztem.
Jelenleg Hajdúszoboszlón dolgozom.
Kozmetikázom,körmözöm és masszírozok is.
A kozmetikában és a masszázsban a Payot,Matis alapanyagait használom.
A műkörömnél pedig az IBD,Crystal Nails és a Nail Artists anyagait is kipróbáltam.
Imádom mind a három szakmámat így szeretettel várok minden új vendéget.

Jelenlegi akcióim:
Kényeztető kozmetikai kezelésre hívom Önt és Barátnőjét!
Wellness a kozmetikában! 2 barátnő, egy ár!
Arckezelés+ szempilla,szemöldök festés 6 000Ft
Mélyhidratáló Kezelés 5 500Ft
Luxus Regeneráló Kezelés 8 500Ft
Energizáló Kezelés 6 200Ft
Bőrfeszesítő Kezelés 7 500Ft
Beauty Express Kezelés 6 200Ft
Épített Műköröm 5 000Ft+díszítés
Francia töltés 3 000Ft+díszítés
Csokoládés Testkezelés 8 000Ft
Testmasszázs 3 500Ft
Érdeklődni a részletekről:
Uhelszky Angéla
20/495-3848
muzsikás Creative Commons License 2008.11.04 0 0 415
A VÁROS PEZSEG.
Előzmény: Törölt nick (413)
Ágicácska Creative Commons License 2008.11.02 0 0 414
Mert nem jöttök ... :-(
Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.02 0 0 413
ilyenkor kihalt a város, azt tudom, de hogy ez a topik is :))
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.09 0 0 412
ja:)))
hát, ilyen felszerelésű, welnes tipusú ott van a szállodasoron.
ha jól tudom a gyógyvizet csak 7 vagy 8 szállodába viszik. inkább csak panziók vannak és a városi fürdőre épült mind, oda járnak át fürödni.
vagy a Béke fürdőjébe.
a Silvert nézd meg még, az is 4 csilivili szálloda. :) és annak van külön welnes részlege is, a hotellel szemben.
lejebb a Barátságtól az utca végén kékben pompázva :)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.10.08 0 0 411

Ja, természetesen nem arra gondoltam, hogy fejből tudjátok a dohányzó/nemdohányzó panziókat.

Arra vonatkozott a kérdésem, hogy a "muskátli"- hoz hasonló, vagy egyéb okból általatok jónak tartott szálláshely van-e még.

Tudom, az az én dolgom, hogy kinyomozzam a füstviszonyokat.:-))

Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 410
hááááát....
speciel mi sem cigizünk így ilyen infóm nincs
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 409
egy kis érdekesség:
strandbejárat 1970
és
strandbejárat 2008

Bougenvillea Creative Commons License 2008.10.08 0 0 408
Szia, köszi a "muskátli" linket. Tényleg jól néz ki, csak egy probléma van vele. Nemdohányzó! Sajna mi mindketten cigizünk, igy nem mehetünk oda. A fürdő mellett is láttunk egy új panziót, meg is néztük belülről is, nagyon tetszett, de szintén nemdohányzó. Igy nekünk elég behatároltak a szálláslehetőségek. Tudtok esetleg még hasonlóról? Mert én csak a szállodákat nézegettem eddig. Szerintem egyre gondolunk csárda-ügyben, most, hogy látom a Heliker abc-t, emlékszem, hogy utána nem sokkal láttam az ominózus éttermet. Lehet, hogy félreérthetően tájoltam be.
Előzmény: Ágicácska (403)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 407
este ilyen a bejárat:
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 406
akkor egy kis képes séta :)
ez előtt a bolt előtt mentél el, mikor a fürdőtől elindultál a városközpont felé

aztán itt a platánok alatt mentél tovább

ha a platánok után visszanéztél ezt láttad. ez itt a Kemencés csárda. és itt nyílik balra egy kis zug az épület sarkánál

és ha benézel balra ezt látod. ott a végén van a Family Hotel. előtte is van két panzió ám!

így már érthetőbb??
:)))
Ágicácska Creative Commons License 2008.10.08 0 0 405

Off:

Köszi a dícséretet, de szép menyasszonyról és vőlegényről mi mást lehet csinálni?

Nem a mi érdemünk! :-))

On!

Előzmény: Törölt nick (401)
Ágicácska Creative Commons License 2008.10.08 0 0 404

Ja! persze hogy megértjük egymást félszavakból is, hisz együtt nőttünk fel.

Születésétől ismerem. :-)

Előzmény: Bougenvillea (402)
Ágicácska Creative Commons License 2008.10.08 0 0 403

Nem arra van.

A Fürdő oldalában az Árkád üzletek  és a Heliker ABC után a második beugró kis zug.

A sarkon van a Kemencés csárda, a na ott kell bemenni/nézni.

Az van kiírva, hogy: Family Clubhotel.

Itt mindent megtalálsz róla:

Ez volt régen a Muskátli :-)
Előzmény: Bougenvillea (402)
Bougenvillea Creative Commons License 2008.10.08 0 0 402

Most azért egy kicsit nagyon megkevertetek ezzel a Kemencés/Spaten/Pinczés  megközelitéssel...:-))

tudom, hogy ti félszavakból is értitek egymást, de velem egy kicsit kiméletesebben kell bánni. Pár nap alatt nem lehet nagy helyismeretre szert tenni, bármennyire is tetszik a város. Annál is inkább, mert a bőséges svédasztalos kaják után, ösztönösen, önvédelemből kerültem a csárdák/éttermek/stb. látványát is.

Egyre emlékszem, az egy védnöki táblás étterem volt, ha a fürdő bejáratával szemben állunk, majd balra elindulunk, kb. 2-300 m-re egy sarkon (lehet, h. ez a "zug") volt egy csárda v. étterem. Ez nagyon szimpatikus volt, valami miatt felkeltette az érdeklődésemet, pedig finoman szólva is full-on voltam.

Lehet, hogy ez lehetett?

A Muskátlit továbbra sem tudom beazonositani, de ha nem is az van kiirva, akkor nem is csodálom.

 

 

 

Előzmény: Ágicácska (400)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 401
ha csak azon múlna ... :)

Tényleg elírtam a neveket.... bocsi :))

ha valaki azt mondja nekem, hogy Spaten söröző, én akkor is a Kemencésbe megyek :)

bennem sokszor még ezek a nevek vannak ....
régi szép! idők :)


ui: szépek az esküvői képek Ágica!
:)
Előzmény: Ágicácska (400)
Ágicácska Creative Commons License 2008.10.07 0 0 400

Akkor gyertek! ;-)

 

Egy kis kiigazítás:

Pinczés a tulaj, de Kemencés csárda a hely neve. :-)

Mivel beljebb van a Family és nem is Muskátli van már kiírva, így nem csodálom, hogy nem találták meg. :-) A Kemencés előtt viszont szinte biztos, hogy elsétáltak.

Előzmény: Törölt nick (399)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 399
Hát annak örülök, hogy tetszett. Mint ex-szoboszlói szeretem, ha másnak is tetszik a város. Örülök, ha más is úgy látja, hogy egy pihenésre, felüdülésre alkalmas, vendégszerető városban tölt el pár napot.
A Barátság az elsők között épült anno a SZOT időszakban, nagy átalakítást nemigazán volt az évek alatt, max a belső bútorokat cserlélték. De ez szinte minen régi kialakítású szállodánál így van, ami a régi rendszerben épült.
A muskátli előtt biztos elsétáltatok, mert az ott van a Pinczés vendéglő mellett nyíló kis zugban:) Family Hotel vagy ilyesmi a neve. Ha sétáltatok akkor a zug előtt elmentetek.
Valóban, így ősszel rengeteg nyugdíjas van a városban, hiszen a gyerekes családok augusztus 20-al hazamennek, kiürül a város. Aztán jönnek a csendes napokat kedvelő külföldi nyugdíjasok :)
Amúgy én is ezt az időt szeretem, mert nincs az a nagy kánikula mint nyáron.
Nyáron nagyon meleg van a városban.
Én is már vágyom vissza :)
Előzmény: Bougenvillea (398)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!