Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.17 0 0 9687

Szerintem ez nem erre a vezetésre vonatkozik. Nemigen volt még idejük sem változtatni. Jobbitó szándékkal szerintem lehet őket zaklatni, de azt csak személyesen érdemes.

 Ha pedig valaki jobban tudna esetleg valamit, akkor be lehet adni mint vállalkozó projektként.

 

Azt nem hiszem, hogy nem ismerik az emberek gondjait. Maximum ötletek, elképzelések nélküli emberekkel van tele a testület. Van olyan, aki már vagy húsz éve ott ül, de még egy saját projektet nem tett le az asztalra.

Még is mindig bekerül a testületbe.  Amiket én halottam polgármesterről az csak pozitív. Jó írányban idultak el. Persze, sok ötlet kellene még nekik, amivel előrébb mozdíthatnák Őrbottyán szekerét.

 

Előzmény: Törölt nick (9686)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.17 0 0 9686

Szia!

 

Azt azért te is látod, hogy a hivatalos honlap szerkesztése a nullával egyenlő, míg itt a lakosság az aki a véleményét elmondhatja "mint pusztába kiáltott szót"

 

 

 

A vezetésnek lövése sincs az itt felmerült problémákról, mert nem is olvassák, vagy nem is érdekli őket.

 

Pedig azért néhányan szoktunk beszólni nekik, de számba sem veszik.

 

Ez egy ingyenes oldal ami a kutyafülét sem érdekelt soha. Amúgy "Szabicsek nyitotta 2003 ban"

 

Doki

 

 

Előzmény: TracerT (9685)
TracerT Creative Commons License 2015.02.17 0 0 9685

szervusz!

 

így már jobban értelek, de egyetérteni továbbra sem tudok. Őrbottyán város vezetése jelen pillanatban két médiát használ a lakosokkal történő kommunikációra. a Hírmondót és a város honlapját. illene ez utóbbinak is jól működőnek, áttekinthetőnek, maximálisan informatívnak lennie. erre áldozni kell, már csak azért is, hogy az elvégzett munkát számon lehessen kérni. 

 

a másik oldalról nézve: ha valaki elvállalja a szerkesztését egy nyilvános honlapnak, akkor egyben felvállalja azt is, hogy ezért majd bírálatokkal fogják illetni. szerintem a jobbító szándékú kritika nem erkölcstelen.

 

a "ne piszkáljuk", "ne noszogassuk", "ne bíráljuk" hozzáállás nem lesz jó, mert abból se rövid-, se közép-, se hosszútávon nem lesz fejlődés. még a városi honlap szintjén sem.

 

 

Előzmény: Törölt nick (9680)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.17 0 0 9684
Ez elég nagy mulasztás volt. Most első kézből olvashatnánk valami érdekeset.
Előzmény: Biovadász (9681)
Biovadász Creative Commons License 2015.02.16 0 0 9683

Azon a részen volt valahol a temető és az Őrhegyi utca között, ahol egy időre kettéválik az út és az egyik fele felmegy egy kis dombra. Egy autó állt az úton ott és valahol a környékén ment a balhé. 

A rendőrök felmentek a "dombos" útrészre.

 

Én eddig nem hallottam semmi ilyesmit arrafelé, meg is lepődtem.

Előzmény: addam_ (9682)
addam_ Creative Commons License 2015.02.16 0 0 9682

Ez melyik részén van? Mert a közepe (temető-volt sportpálya) fele mi is hallunk néha patáliát :)

Előzmény: Biovadász (9681)
Biovadász Creative Commons License 2015.02.16 0 0 9681

Valaki nem tudja milyen balhé volt a Csap utcában?

 

Amikor hazaértem nagy kiabálás volt néhány háznyira tőlünk az utcán, de egy perc múlva már ott voltak a rendőrök, nem mentem oda bambulni.

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.13 0 0 9680

Szia!

 

Ez egy olyan oldal ami nem profit orientált, tehát a szerkesztője sem kap érte anyagi ellenszolgáltatást.

 

Remélem így érthetőbb a hozászolásom.

Örüljünk neki, hogy van és ne noszogassuk a szerkesztőjét, mert az igazságtalan és erkölcstelen. A véleményem, hogy a nyilatkozók  teszik értékessé, vagy nem.

Az élet szép, ne tegyük csúnyává!!(még ha az is)

 

Doki

Előzmény: Törölt nick (9676)
csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 9679

Ma 12-én csütörtökön 15-19 óráig
az I. ( miklósi ) művelődési házban pingpongozási lehetőség
illetve bárki megkereshet mint bizottsági külsős tagot, bármilyen,
de elsősorban valamennyire sporttal kapcsolatos kérdésben.

csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.12 0 0 9678

Nyilván több megközelítés van, még informatikai végzettséggel is,
de azt talán igaz hogy a tartalom, a kezelhetőség és a külcsin
az, amire figyelni kell ! Nekem azt hiszem ez a fontossági sorrend.
Ma a legáltalánosabb és egyben legolcsóbb is valamilyen tartalom-
kezelő rendszer használata, amivel mind3 jó szinten megoldható,
és a tartalom gazdagítását és aktualizálását többen is végezhetik.

TracerT Creative Commons License 2015.02.11 0 0 9677

"Ingyen pénz ellen juttatás fejében valaki szerkeszti az oldalt..."

őőőőőőő... izé... akkor hogyan is? ingyen? "pénz ellen"? (ezt nem is értem) juttatás fejében?

én mintha a Hírmondó valamelyik múlt évi számában azt olvastam volna, hogy mind a Hírmondót, mind a honlapot ugyanaz a személy készíti/szerkeszti, s nem ingyért. történt valami változás?

mindazonáltal az "örüljünk, hogy ez még legalább van" megközelítéssel nem tudok egyet érteni. mára az internet vált a hírközlés legfőbb terepévé. szóval ezt illene komolyan venni, s illene áldozni is rá. pláne egy városnak. 

Előzmény: Törölt nick (9676)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.11 0 0 9676

Szia!

 

 

Bár azt ígéretem, hogy nem szolok bele a helyi hírekhez, de ez bosszant

 

Ingyen pénz ellen juttatás fejében valaki szerkeszti az oldalt, ne noszogassuk, mert örüljünk, hogy ez még legalább van. Ha majd nem lesz akkor lehet dumcsizni.

 

Doki

Előzmény: TracerT (9675)
TracerT Creative Commons License 2015.02.11 0 0 9675

meg a szarvashibákat is ki kellene javítani. az "Autóbusz menetrend" linkre kattintva pl. az "Identitáspontok" oldal jön be. 

s nem ártana figyelembe venni néhány webszerkesztési alapelvet sem. a hírek címét és leadjét megjelenítő középső sáv tördelése pl. felettébb érdekes és nem kevéssé zavaró.

ha valaki ezt barátságból csinálja, úgy O.K., de úgy tudom, ezért a szerkesztő pénzt kap, akkor viszont picit több szakértelemet illene tanúsítania.

Előzmény: csapokarcsi (9674)
csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.11 0 0 9674

Az eddigi eredményes munkát tovább folytatva
lényegesen javítani kell Őrbottyán honlapjának
felépítését, tartalmi gazdagságát, naprakészségét,
interaktivitását ! Az üres vagy szegényes aloldalakat
fel kell tölteni, a friss tartalmakat erősen ki kell emelni !

csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.09 0 0 9673

Jövő héten bizottsági ülések, 25-én testületi.
FŐ TÉMA A 2015. ÉVI KÖLTSÉGVETÉS

csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.09 0 0 9672

Asztalitenisz hétvége: 4 mérkőzés 4 győzelem reményében
Péntek este Vámosmikolán a férfi II. csapat rangadója
Szombat: NB I: a Lányok a BP Postáshoz mennek 2 pontért.
Vasárnap a III. csapat Zsámbékra megy a 4. győzelméért.
Itthon: rangadó : Őrbottyán - Kakucs (3. az 1. helyezett ellen)

csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.09 0 0 9671

Nyolcan-tizen biliárdoztunk pár érdeklődő mellett.
A városi bajnokságra 10-15 résztvevő várható.
Sakkra, dartsra, bridzsre, .... várunk jelentkezőket.

Előzmény: Törölt nick (9670)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.06 0 0 9670

Nos, milyen volt az érdeklődés?

 

Előzmény: csapokarcsi (9668)
csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.05 0 0 9669

Február 8-án vasárnap délután a sporttelep klubhelyiségeiben
BILIÁRD , DARTS , SAKK , ....... városi versenyeket rendezünk
összesen legalább 11 előzetes jelentkezés (net, telefon) esetén
  Őrbottyáni Csapatok SE      20-230-0371   70-94-32-880

csapokarcsi Creative Commons License 2015.02.05 0 0 9668

A Kulturális és Sport bizottság külsős tagjaként
tisztelettel várok minden érdeklődő Polgárt
ma február 5-én csütörtökön 15-19 között bármikor
az I. számú művelődési házban ( Rákóczi út 43. )
Mondja el véleményét, kérdéseit elsősorban, de
nem kizárólag a bizottság területére vonatkozóan !

NiCaCiCa Creative Commons License 2015.02.04 0 0 9667

A kutyusnak szerencsére meglett a gazdája, szóval örömhír. Köszönöm szépen.

Előzmény: NiCaCiCa (9666)
NiCaCiCa Creative Commons License 2015.02.04 0 0 9666

NiCaCiCa Creative Commons License 2015.02.04 0 0 9665

a kutyusról a képek

NiCaCiCa Creative Commons License 2015.02.04 0 0 9664

Kedves Őrbottyániak, ma 2015.02.04 szerda 8:00 és 8:30 között találtunk egy kan Beagle kutyust, a Csap utca környékén, mivel nekünk is Beagle kutyusunk van csak szuka, ezért ideiglenesen magunkhoz vettük, persze ha itt marad a kertbe, ezt nem tudom garantálni. Fajta tiszta kicsit elhízott, semmilyen nyakörv vagy lánc nincsen rajta.

Kérem aki tud róla hol lakhatott vagy valakit tud aki keresi jelentkezzen itt a fórumon, a hívásra nem nagyon reagál max a fütty szóra, de kedves barátságos szereti a simogatást.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 9663

Nem akarlak elkeseriteni, de nem lehet kihagyni a korrupciót. Én már nem is várom el senkitől, aki megfelelő befolyással bír, hogy ne legyen korrupt.

 

De nem is kell nagyon messzire menni. Csak abba gondolj bele, mennyire vallják be a vállalkozások az adóikat. A legkisebbtől a legnagyobbig csal, különben nem tudna megélni.

Persze, azt is tudom, hogy a fejétől bűzlik a hal.

 

Ha Cserepka bűnös lett volna, már régen börtönben lenne. Én úgy tudom, hogy ez az 5-6 milliárdos program be volt védve minden parlamenti párt felől. 

Mindenki megkapta a "járandóságát".

 

Egy ember volt, aki össze-vissza jelentgette őket, vagy legalábbis próbált rajtuk fogást találni. De körbe röhögték. Még a saját "jobboldali" haverjai is röhögtek rajta.

 

Én akkor ezt meg is írtam neki. De én lettem az idióta.

 

Most pedig mindenki láthatja, hogy mi lett, azóta "gazdagodik" ez az oldal is. Összekacsintanak a hátunk mögött. Még a Jobbik is egy kis "koncért" elveszítette a radikalizmusát.

 

Nincs más, be kell állni nekünk is a sorba. Ha nem tesszük, nem lesznek utak, termálfűtés, saját buszjárat, kis piac, stb.   

 

 

 

Előzmény: elegmostmar (9662)
elegmostmar Creative Commons License 2015.01.31 0 0 9662

1.) A csatorna project kicsit olcsóbb lett volna, ha nem ezt a Cserepka féle, hanem az EU-.s változatot választjuk.

2.) Elég bizarr megoldás, ez a mindenki fizessen be ugyan annyi rengeteg pénzt. (Hogy törvényes-e, és kerül-e ennyibe, az más kérdés…..)

3.) Kíváncsi lennék, hogy a Közútkezelő által „felújított” Rákóczi és Fő út mentén élőket érdekli-e- a pl: Erkel Ferenc utca sorsa…..

  

Jó lenne, ha olyan törvényesen, és jól oldanák meg a képviselők, és polgármesterünk a munkájukat, ahogy kampányoltak!

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 9661

Persze, egy sorrendre szükség lenne.

 

Mondjuk azt mondanák, hogy ebben a 2015-ös évben 4 utcát tudnak le aszfaltozni stb.  Kiírnák az utcák neveit. És elkezdődne a felmérés. Mindenkit személyesen fel keresne egy csapat, és kikérné a lakók véleményét. Itt lehetne rendezni a telek tulajdonlásával kapcsolatos problémákat, észrevételeket. A téli hónapokban, erre meg van az idő. Nyáron pedig több száz kilómétert le lehene aszfaltozni, ma már modern gépek vannak. A pályázatot is még a téli hónapokba ki lehetne írni. 3 hónap alatt le is lehetne zárni .

Előzmény: Biovadász (9659)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 9660

Pont ez volt a probléma a csatornánál is. Elősször úgy indult, hogy telkenként kell 150 ezret fizetni. Aztán menet közben kitalálták, hogy vizóránként kell. Aztán a feletes szervük most nem tudja megmondani, csak hantázik. Ezt mostmár csak bíróság döntheti el.

 

Ezért kell most tisztázni az utak kérdésénél.

 

Szerintem nem telkenként kell ezt nézni. Meg kell vizsgálni, minden helyzetett ami problémás és nem igazságos.

Ha már ennyit vártak az emberek, akkor lenne idő az előkészítésre.

Előzmény: Törölt nick (9658)
Biovadász Creative Commons License 2015.01.30 0 0 9659

Inkább az benne az érdekes, hogy hozzájárulást kell fizetni, de ki tudja milyen távoli jövőben történik meg maga az utépítés az adott utcában.

 

Pl imádnék úgy fizetni, hogy a sorrendben 10 év múlva következnék, amikor - hiszen ki tudja mit hoz a jövő - lehet már nem is fogok ott lakni. :)

Előzmény: Törölt nick (9657)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 9658
Kinek milyen, mekkora... ;) Minden ingatlan egyenlő mértékben járul hozzá. Vagy megint a háromnegyed "osztály" fel lesz mentve.
Előzmény: Törölt nick (9657)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!