Keresés

Részletes keresés

BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.12 0 0 1445

Elnézést mindenkitől - tegnapelőtt kimaradt a levélből, hogy csak azok a G1-esek vannak meg, amiket leírtam itt a fórumon! Aképeken ugyan van még sok más, de azok már elkeltek.

 

Viszont a Star Wars játékok még megvannak, 3$ egy darab, bontatlan mind.

BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.12 0 0 1444

Tök jó, ahogy megint elengeded a füled mellett azt amit mondtam, mármint hogy illene kíírni hogy minek mije hiányzik... No de nem is vártam hogy netán elismerd hogy igazam van.

 

Az igérgetésről meg annyit, hogy kerek perec megmondtam,csak októberben tudom megvenni. Erre te minden 2. nap írtál egy mailt hogy na mikor... De tök jó hogy így adod elő a dolgot mikor nem is így történt.

 

Nem akarom tovább untatni a társaságot ezzel, szóval kímélj meg a személyeskedéstől. Akárcsak Optimus Prime, én is csak szakmai véleményt írtam arról,hogyan illik hirdetni amit eladsz.

cultureatus Creative Commons License 2005.10.12 0 0 1443

üdv!

 

látom elég sok kérdés vetődött fel indokoltan és indokolatlanul. szorri, de valamiért az utóbbi időben nem publikussá tette a szisztem a mailcímem. no akkor úgy néz ki a dolog, hogy ha valakit érdekel a cuccos, az küldjön mailt a zapata@maffia.hu -ra, azt kap képet meg leírást.

 

na akkor a reflexióim:

Zalakváltó: a g1 sorozat 84-86 közötti szériájából nagyon sok robotot a microman és diaclone szériákból emeltek át a skacok. így szaundvév is microman volt korábban - alapvetően matrica eltérések vannak, meg kevesebb csavar tartja össze a témát.

Optimus Prime: hát így jár az, aki veszettül nem ismeri a hazai trafógyűjtési körülményeket, így komplett, hibátlan és még dobozos G1-es Optimus Prime-ot remél, ha valaki szól, hogy eladó egy kamcsi.

Staubach: kép megy ha még érdekel, előljáróban annyit, hogy nemcsak a fegyverei hiányoznak.:))

Sokvév: köszönöm a szokásos kéretlen és teljesen felesleges felvetésed megfogadtam. de akkor szóljunk arról is, hogy 2 hónapig igérgetted, hogy kell egy opti kamcsi, azt jöttek a kifogások, hogy miért nincs épp lóvéd. na az ilyen embereket szeretném elkerülni, pláne az emberi együgyűséget sokkolóan (gondolom innen a neved) alúlmúló vitakezdeményezéseiket. hát lassan én is ott tartok már, mint Guzzapum, hogy szeretem a mákostésztát.

 

üdv

A Zalakváttó Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1442
Microman kiadás? Sohasenem hallottam róla... De érdekelne G1 Soundwave, meg Perceptor is, persze ár/minőség függvény figyelembe vételével. Warusz: leleplezted titkomat, de gondoltam megismertetek néhány gondolatot ebből a jó kis filmből ;)!
staubach Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1441
Szia,G2 starscream érdekel,hogyha jó állapotban van(nem lötyög,nem törött)ha nincs fegyvere az nem baj,de a külseje jó legyen.Irj árat.
Előzmény: cultureatus (1437)
Guzappum Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1440
Én meg szeretem a mákostésztát.
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1439
Na igen. Az az Optimus engem is érdekelt a múltkor, de e-mailben elmondtad, hogy csak utánfutó nélkül és elég kopott és ez az hiányzik.
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1438

Te meg netán tégy úgy, ahogy én, és írd le pontosan, milyen állapotúak vagy küldj képeket. Különben ne csodáld, hogy senki sem vesz komolyan.

cultureatus Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1437

üdv Mindenkinek!

 

profiltisztítás, illetve helycsinálás miatt eladó megunt, számomra kedves robotakció-figurák a következőkben:

- g1 Soundwave - microman kiadás;

- g1 Perceptor;

- g1 Sludge;

- g1 Optimus Prime;

- g1 Astrotrain;

- g1 Prowl;

- g1 Flame (1991);

- g1 Roughstuff;

- g1 Sizzle;

- g1 Dogfight;

- g2 Ramjet;

- g2 Starscream.

 

az elmúlt hónapokban tapasztaltak alapján lehetőség szerint csak az írjon, akit komolyan érdekelnek; felesleges mesehabbal-ok és ígérgetések nem jönnek be.

 

üdv.

BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1436

Opti, holnap küldöm a listát mert most rohannom kell (na nem WCre)

 

A zöld Álca Dzsip Hardtop:

 

http://www.tfu.info/2005/Decepticon/Hardtop/hardtop.htm

 

Ha jól megnézed, láthatod, hogy ugyanúgy alakul át mint az Energon Sledge vagy Bonecrusher... én személy szerint megvárom a sárga Swindle változatát, ami majd később lesz kapható.

 

Viszont ez nagyon ász robot lesz:

 

http://tfkenkon.com/collection/act359/

Előzmény: Optimus Prime (1433)
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1435
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1434

Képek ihol!

 

 

Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1433
BB Shockwave: érdekelne, főként BM-es figurák. Tudom a múltkor is voltak, de akkor még nem láttam a teljes BM sorozatot és nem érdekelt illetve nem tudtam, hogy ilyen jó. És most így egy pár figura is kellene.
Előzmény: BB Shockwave (1431)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1432
Decepticon? És hadi jeep?! Hát akkor nem tudom ki lehet.
Bizti nem Autobot? Mert akkor Scattershot. Nem kék színű?
Előzmény: Warusz (1425)
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1431

Optimus:

 

BM és BW figurák az angliai 'kapcsolattól' rendelhetőek, az egy másik lista. DE ha érdekel, elküldöm!

 

Képek ma este érkeznek...

Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1430

Ma valahogy minden az eszembe jutt, láttam nem rég egy Power Rangert ami egy kamionná változik ez persze igen gyatra de ez van....

 

(leg közelebb mindent egybe írok)....

Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1429

Hi! Voltam a börzén de csak elvétve találtam olyat ami édrekelt de végül meglet.

Üstökös jól mutatott az egyik asztalon bár egy köppenyel még királyosabb lehetett volna a korona mellé...

Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1428
Engem Arcee és Wideload érdekelne...
Előzmény: BB Shockwave (1422)
Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1427
Ki találhatóm a Vektor filmből vetted ezt a szöveget ami egy Mátrix paródia............
Előzmény: A Zalakváttó (1420)
Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1426
Még mindig jobb mint a Duna Plazaban: Vektor Prime és Crumplezone 7000Ft míg Scourge és RőpTűz 9600Ft...................
Előzmény: BB Shockwave (1419)
Warusz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1425
Nem ez volt, mert robotika és egy kicsit olyan katonai stilusu......
Előzmény: Optimus Prime (1416)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.08 0 0 1424
Zalakváltó: nekem is megvan a Vector Prime figura és szerintem egész jó. Arra lennék kíváncsi, hogy a Te figurád milyen hangot add. Mert az enyém csak kattog vagy ketyeg.
Előzmény: A Zalakváttó (1420)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1423
Shockwave: Beast Machines figurák nincsennek?
Előzmény: BB Shockwave (1422)
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1422

Üdv mindenkinek!

 

Újabb nagy lehetőség, ezúttal G1-es transzformereket lehet rendelni amerikából!

 

Alább következik a lista - ha nem írom, akkor nincs az adott robothoz tartozék.

 

Akit vmi érdekel, szóljon mihamarabb, mert a srác ezeket nemcsak nekem ajánlotta fel, tehát érdemes gyorsan lefoglalni!

 

-Sandstorm jó állapotban 13$

-Octane jó állapot, némi krómkopás. van hozzá fegyver és farokszárny 22$

-Snaptrap 13$

-Rampage (G1 Predakon!!!) műanyag változat 15$

-Scrapper nincs teteje 4$

-Ramjet - 2 szárny és 1 farokszárny van hozzá 15$

-Nightbeat jó állapotban, csak a robot 8$

-Bristleback csak a robot 5$

-Botcon Rook (G1 Windcharger újrafestés) 12$

-Rid SkidsZ 5$ (2 db van)

 

Alkatrészek:

 

-Air Raid puska 5$

-Bluestreak rakéta 3$

-Grapple jobb ököl 3$ (2db)

-Grapple rakéta (kopott) 1$

-Ironhide rakéta 3$

-Metroplex Six-Gun mellkas 4$

-Metroplex torony 4$

-Metroplex pisztoly 5$

-Mirage rakéta 3$ 2db

-Omega Supreme kis rögzítő-lap 10$

-Optimus prime rakéta 3$

-Ramhorn bal oldali fegyver 4$

-Skids rakétavető 4$

-Ultra Magnus laser gun 3$

-Ultra Magnus rakéta 3$ 2db

 

-Devastator fej 4$

-Divebomb fegyver 3$ 2db

-Rumble/Frenzy fegyverek bal és jobb oldali is 3$

-Galvatron 'laser connector" 5$

-Megatron támaszték alap 4$

-Menasor bal talp 4$

-Skywarp bal és jobb szárnyak 3$ dbja

-Thrust rakétavető 5$ 2db

-Vortex rotor 5$

-g2 Devastator bal ököl és kar 2-2$

 

-Roncsok (ezeknek mind van vmi baja, de nálunk ritka robotok)

 

-Wheeljack nincs feje, teteje, 2 abroncsa 3$

-Wheeljack nincs egy kereke sem 5$

-Sunstreaker egy kerék hiányzik, bal kar tengelye rossz, nincs spoiler 5$

-Sludge - nincs csípője 5$

-Inferno -létra megrepedt, kopott 3$

-Hot Spot -elszíneződés, létra egy hamisítványról lett áthelyezve 3$

-Misfire - a hajó eleját tartó pöcök törött. 5$

 

-Energonos robotok - mind bontatlan, új!!!

 

-Sixshot (Shockblast újrafestés) 13$

-Arcee 5$ (2 db)

-Insecticon 5$ (3 db)

-Wideload 7$

 

 

Képeket hamarosan felrakok!

 

Üdv!

 

BB

 

Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1421
A primitív átalakítását/átalakulását nézd el Vector Prime-nek elvégre a 13 első Transformerek egyike és már 9 billió éves.
Előzmény: A Zalakváttó (1420)
A Zalakváttó Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1420
Nna, sikerült 6199-ért beújítanom egy Vector Prime-mal. Tescóban vettem, ugyanezen az áron Crumplezone-t is vehettem volna, vagy Energonos Treadbolt-ot. VP átalakítása viszont olyan primitív, hogy arra nincs szó, sem több szóból álló kifejezés. Bár egyszer kitaláltam egyet, elmondanám mert faxa, egyenesen király. Csak szerintem féltek...
BB Shockwave Creative Commons License 2005.10.05 0 0 1419

Azalakváltó a játékra gondolt, nem a karakterre... Overhaul teljesen ugyanúgy néz ki,és úgy is alakul át mint az Energon ironhide, csak kisebb. Ezért is veszem meg... no meg mert Ironhide-al ellentétben nem lóg ki a feje járműként, amit utálok.

 

Galvatron majd akkor jön, ha az Álcák a Gigász-bolygóra érkeznek. Metroplex legyőzi Megatront, aki a bolygó energiájából Galvatronként éled újjá.

 

A picike Trainbotokat - kapaszkodj meg - 1690 FTért lehet kapni a Savoy Parkban.

 

A Mammut 2-ben pedig van:

 

-Scourge/Jetfire 8990 FT

-Crumplezone 6890 FT

 

Nevetséges ez az áremelés az Energonhoz képest, hisz amerikában ugyanannyiba kerülnek, és a dollár ára esett is... én majd várok pár évet, aztán - ahogy most az Energonos játékokat - olcsóbban beszerzem külföldről.

 

Ja még vmi hír, ha emlékeztek az angliából rendelhető játékok listájára, amit felraktam egy hónapja_ : az összes Energon/Armada játék a JAPÁN változat, instrukciókkal, katalógussal... és azok ugye néha másként is néznek ki, mint az amerikai változat ami hozzánk eljutott. Downshift pl. ezüstszürke ott ahol aranybarna az amerikai változat.

Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.04 0 0 1418
Hát nem eégszen. Overhaul egy kicsit buta, lassú és egyszer Transformer. Míg Ironhide a fiatal és tapasztalalan túlbuzgú újonc.
Én inkább Hot Shot-ra vagy Scattershor-ra tippelnék, mint Ironhide helyettes.
Előzmény: A Zalakváttó (1417)
A Zalakváttó Creative Commons License 2005.10.04 0 0 1417
Ehh, ezen az Overhaul gyereken nagyon látszik, hogy valakit muszáj berakni az Energonos Ironhide helyére.
Előzmény: Optimus Prime (1416)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.04 0 0 1416
Zöld jeep? Akkor az csakis Overhaul lehet.
Itt egy kép róla:

Overhaul
Előzmény: Warusz (1413)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!