Keresés

Részletes keresés

ovisista2b Creative Commons License 2017.03.19 0 2 4977

Szia Kedves Seishu! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat és mindég!

 

Hát azért Gondolhattam csak a kedvetlenedésedre, mert sajnos a Magyar Ugar-i viszonyok is lesírnak a "lélek-hangzásos Leányzóka" soraiból! És hát Lehet hogy Én vagyok túl paranoid, de itt egy fél ország Hazánkban ilyesmi, mint Ő! Mostanság nagyon sok "nagyhatalmú" urizáló kurafival "bővülhettünk", akikkel kéne Kezdeni majd valamiket, nem véletlenül csak a Gyógyulandás Jutva Eszembe róluk, miután levitézlettek és szegénykék itten csak a levegő rontanák a kigőzölgéseikkel, mert annyira pöffeteg kevély gőgjük netán megárnyékolja a szűz-nemzését is a Kár-Tevéseiknek Jóvá Tételeinél Kínálkozó Korrekciókák Körüléányezendéseit is!

 

Ugyanis a hatalom-mániák nem múlnak el ripsz-ropsz, szíre-szóra nyomtalan, Igaz?!?

 

Tehát Gondolkodgyjunk kell azon is, hogy vajon miképp is a megBocsátandás Művelet-Rendszereinek Körülményezése, ha felhízlalt nemzeti burzsoázia nem képes fittnessz-gyorsasággal a tükör előtt riszálni és illegve-billagve, de anorexiálni?!?

 

Mit Gondolsz, hogy miképp Segíthetőek az eltévelyedett farkas-falkák, hogy ne karjanak bírkák volni pusztán?!?

 

Mert az ordas eszmék fertő-förtelmei sajnos maguk képére is formálják a delikvenseket és azt "hihetik", hogy csak kihalással "boldogulhatnak meg"!

 

Talán megBecsülhetőek Különbbhedettekkel is vajon?!?

 

 

Előzmény: sieshu (4975)
ovisista2b Creative Commons License 2017.03.19 0 1 4976

Szia Kedves Kalkaster2-ketteske! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat előre is és mindég!

 

Hálásan Köszönöm, hogy visszaTekintsz ide, erre a felüeltre is, ahol Én is előfordulok néha, naponta ránézve épp hogy Lehet-e Segíteni?!?

 

Hát sok mindennek Örülök Nálad, hogy ugyan sajnos a betegséged annyira meg is kínoz, de mégis egyre többször Lehetnek Jobb Pillanataid is! Csak az aggaszt, hogy mintha nem Lennének JóTékonysági rohamaid eléggé, mint az kéne legalább, hogy ne csak küzdtködgyjél kelljen a továbbiakban is, bár most már talán inkább Békülészgethetően!

 

Kissé felElevínítettem az Emlékek egy részét és amit Találhattam a Hangzóka Zengeményeidnél, nos az kissé borússá Tesz!

 

Tudod Nekem is kell némiképp mostanság megküzdgyjem az Idősebbséggel, de pillanatnyilag azért Tudom még, hogy mi is volt ebben valami Jó mégis a Tempóssága dacára!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZLL_u0rFWTY

 

Sajnos ezt is Idősebben Ismerhettem csak meg, részben az elzártség miatt anno, hogy nem hagytak BLUESEUM-ot csinálni még az úgy nevezett Létező Szocializmusban, illetve ki kellett váródnia hogy az Internet Technológiája kidolgozódgyjék és persze ettől nem Lett semmi sem rosszabb nagyon, viszont legalább elévülhetett egykori Pozitív SZnobisztikám, hogy csak a nagyon lassú Hangzóka Zengemények Igai Blues-Fejletek!

 

https://www.youtube.com/watch?v=G4Qg7tAEGQw

 

vagy inkább ilyek:

 

https://www.youtube.com/watch?v=kA-_Axa1z4Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=453tjgPFLcw

 

Hogy mért is a Saját Problémáim Jutnak Eszembe Rólad is?!?

 

Mert megBecsülnél Kommunikálni Élőben is úgy mondd!

 

De véletlen se gyere Magyar Ugarra Haza ezért sem! Itt ugyanis nagyon rossz viszonyok vannak sajnos és nem akarnám hogy veszélyzetetődgyj még ha csak pár szusszanásra is!

 

Ám annak nagyon Örülök, hogy Becsülhetsz úgyis, ha csak táv-recsegeünk itten Virtuálisan!

 

Amúgy meg az a Kérdés Környékez, hogy amiket írsz Gyermekiséged megmérgeződéséről, hogy vajon Jóvá Tehetőek-e Pótlólag is akár az elszenvedett kényszerekből fakadt rengeteg bántalmazódásod Korrencióiképp úgy hogy a kínok nem csak enyhülnek, hanem szinte szublimálódhattan Helyet Engednének Igaz Dolgoknak is, azaz hogy Élve és Memórizálgattan ÚjjáSzlődhessél mindig az Örökkében és így a Gyermekiséged is mintegy felTámaszthatod és Ápolgathatod Nevelgetve olyannak, amit Te is és az Etika is Szorgalmaznának Príma kiVálónak és persze Ő sem negligálná?!?

 

Hát ilyesmik a szitukák, ha még belefér a Körülményezgetéseibe a Jobban Léteknek!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ppg3Yeg8vf4

 

Akkor továbbis minden Jókat és mindég! Hajrá előre a Gyógyulandokba, még ha a kilátások nem is DerűLátattóak, Igaz?!?

Előzmény: Törölt nick (4973)
sieshu Creative Commons License 2017.03.19 0 1 4975

Miért vette volna el az életkedvemet? Köszönöm, jól vagyok. :) És nem is elemezgetném túlzottan ezt a nikket, mert sok értelmét nem látom.

Előzmény: ovisista2b (4974)
ovisista2b Creative Commons License 2017.03.19 0 0 4974

Hát valamik miatt nagyon Kedvetlenné roggyant sieshu! -- és ezzel azt Indukáló is egyben, hogy visszaAdhassuk a Kedved ugye az Élethez is, amit elvenni látszott a beteg Leányzóka?!?

 

Ja?!? Bocska! Üdv és Üdvözülendés az üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Szóval némi Empátiámmal Én is Észlelni-Vélhettem a beteg Leányzókának hogy mennyi bibije is van, illetve a "kemény ridegségét"!

 

DE! Talán mert Nálam épp most enyhébb a betegség szorítása, nos mintha Tudhatnék arra Figyelni is, hogy mi van, ha csakugyan a beteg Leányzókának csakugyan is SEgítség kéne?!?

 

Már, hogy ne voljék ennyire kevélyen "merev kemény ridegségű"!

 

És persze ellentmondásos se, Igaz?!?

 

Mert mért pont "egy pasi" akasztotta kis annyira Őt, hogy bevette "nagyhatalmúságát", azaz azt a hiedelmet, hogy az elintézheti egy Életre, hogy nyavalyáskodgyjon?!?

 

Mert nézhetjük azt úgy is, hogy az az "egy pasi", csak Benne volt a beteg Leányzókában és azért vádolja azt az "egy pasi"-t, mert valamit káprázhatott erről az "egy pasi"-ról és persze Lehet, hogy az nem volt adekvát azzal?!? Illetve ha sutyorgott is Neki valami "egy pasi" ilyet-olyat, ami "nagyhatalmúság"-át "hivatott érvényíthetni", hogy akkor az hogyan is válhatott "emlékezetessé" annyira, hogy csakugyan megmételyezhette a beteg Leányzót és ugyan most épp már mióta nem kínozza ez a fertő-förtelem, de úgy tűnik Szerinte, hogy ez csak átmeneti megkönnyebbülése, mert nem Igaz az, hogy túl van rajta, hanem csak szünetel épp a tortúrázat?!?

 

Viszont ama "egy pasi" akkor nyilván Tiltakozik, hogy HőHH-Hőhh! Nem addig az!

 

https://www.youtube.com/watch?v=TdbtZqEyE7U

 

 

Előzmény: sieshu (4971)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.19 -2 2 4973

Nem érted, kedves Ovisista, hogy most éppen Rád, vagy Ránk hányt, és nem a WC-be.

Minden jót kívánok Neked! Ha egyszer hazamegyek, szívesen találkoznék Veled. Csak úgy, egy tea mellett. Talán még emlékszel rám, én vagyok az alkoholista nőszemély. Szeretem az írásaidat.

Előzmény: ovisista2b (4970)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.19 -2 1 4972

:-DDD

 

Előzmény: sieshu (4971)
sieshu Creative Commons License 2017.03.19 0 2 4971

Az ilyen kamukorsó direkt járkál a kútra, hátha eltörik. :) El tudom képzelni, hogy IRL sem tudja nagyon leplezni a rosszindulatát. Talán az a típus, aki jól fekszik bizonyos körökben, elmozdítani nem lehet, feljelentget ezt-azt, nem baj, hogy mindenki utálja, és szarul végzi a munkáját, lepereg róla minden.

ovisista2b Creative Commons License 2017.03.19 0 0 4970

Szia nem épp Kedvesnak tűnő (lefordítom Magamnak hogy "lélek-hangzásos lány")!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Azonban zavarba is hozol mindgyjárt, nem kicsit, nagyon!

 

Mit Keresel itt ahol már még a madár se jár úgy mondd?!?

 

Ugye nem olvastad át a topikot elejétől az utójáig, hogy Érthesd, hogy ide szinte hiába is írsz?!?

 

De sajnos a szöveged se Értem eléggé, mert összezavar, hogy mért is "story"-znál itten?!?

 

Segítséget Kérsz?!?

 

 

Előzmény: Törölt nick (4968)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.18 -1 0 4968

Sziasztok

 

Én storim elég megdöbbentő. Kb könyvet kéne belőle írni, csak senki nem hinné el. Úgy kezdődött hogy volt egy pasi aki azt mondta hogy elintézi hogy egész életembe depressziós legyek és halucináljak. Persze nem hittem neki. Ki lehet olyan nagyhatalmú hogy ilyet el tudjon intézni. Ugyan már. Hát csak annyit írok hogy sikerült tönkretennie az életem legszebbnek szánt korszakát. Persze erről soha nem meséltem senkinek se. Tudtam hogy nem hinnék el az meg nem érdekel hogy mit hisznek. nekem ezekkel az emlékekkel kell együtt élnem. Egy időben híres is voltam emiatt. Szerencsére ennek vége egyelőre...

ovisista2b Creative Commons License 2017.03.04 0 0 4967

Szia itt is! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat előre is és mindég!

 

Sajnos Tényleg mintha nagy bajban Lennél, mert ide is írtál, holott is úgy mondd a madár sem jár!

 

Így nem nézted át ezen topik Jellegét se ugye?!? Már hogy a Káosz online elmaradt és egy darabig volt ugyan még némi balhézás, ám Többen Értették, hogy mért kéne átVáltaniuk az itt az Index-en Lévő Alternatívára, azaz "skizofrénia -- terápiás topik"-ra, noha már ott is az elnéptelenedés dívik sajnos!

 

Azért Gondolom, hogy nagy bajban vagy, mert nyilván nem írtad be a böngészőbe, hogy marihuána és skizofrénia szókat így nem Juthattál egy csomó Infókához se, ugye?!?

 

De talán Jó is, hogy ez így volt, mert netán összezavarodtál volna méginkább az egymásnak ellentmondó sok szöveg közt!

 

Ebben némi Sergítséged Lehet ez a pár link, amelyek viszonylag Ép Eszű megközelítésekben Tárgyalják a Témád!

 

De Vigyázz Kérlek a többi linkkel nagyon, mert megTéveszthetnek és nagyobb volhat netán a baj, ha félrevezetődnél és netán önhatalmúlag, azaz Segítséh Kérés nélkül netán zagyva GOndolataid volnának és netán hülyeségekhöz fognál!

 

Akkor az említett pár link íme:

 

http://www.webbeteg.hu/cikkek/psziches/6165/marihuana-es-psziches-betegsegek

 

http://www.kamaszpanasz.hu/hirek/drog_cigi_alkohol/1402/marihuana_skizofrenia

 

És egy a rosszabbfajtából is, JÓ?!?

 

http://drogriporter.hu/node/297

 

Így hát ha bízhatsz az Dokidban, akkor ki kéne DErítsétek, hogy mért is kéne abbahagyd a Gyógyszeres védelmet?!? Ha már fél éve Jól vagy és nem stresszelsz, akkor mért kéne abbahagyni, hogy ha éppen esetleg pont attól vagy Jól és nem stresszes, hogy szeded a Gyógyszert?!?

 

A másik! Hogy nem Jelzed, hogy akár egyéni, akár csoportos idevágó PszichoTerápián Működsz-e?!?

 

Sajnos Figyelmen kivül hagytad korábban Tőlem, hogy Tudakoltam, hogy Mentál Higiénésen is Tisztálkodóan Tisztázgatsz-e bárkivel is bármiket, amik a stresszeket okozzák illetve ettől csökken- e  stresszed?!?

 

Ugyenis itt is muszáj Tudatosítsam Veled, hogy PszichoTerápia nélkül semmi sem megy nagyon!

 

Tehát akkor ha elfogadhatod a kalauzolást akárha Tőlem is, akkor Kérlek Beszélgesd meg a Dokiddal ezeket a Kérdéseket és ha nincs helyben ahol lakol PszichoTerápia, akkor Tájékozódgyj Kérlek hogy hol mégis?!?

 

Minden Jókat és mindég!

Előzmény: poisonkid (4966)
poisonkid Creative Commons License 2017.03.02 0 0 4966

Üdvözlök minden fórumozót!Kérlek benneteket segítsetek infókkal tapasztalatokkal a betegségemmel kapcsolatban.nálam atmeneti polimorf pszichotikus zavart diagnosztizáltak a skizofrénia tüneteivel.sajnos rendszeresen fogyasztottam marihuánát,ennek es a sok stressznek köszönhetően akusztikus hallucinációim voltak,először paranoiát diagnosztizáltak és soliant írtak fel,majd egy nagyobb stressz hatására két hónap múlva egyszer kiújúltak az akusztikus hallucinációk majd a fentiekre módosították a diagnózist és risperidont írtak fel ennek már fél éve azóta semmi panaszom nincs.most a pszichiáter fokozatosan abba akarja hagyni a gyógyszeres kezelést.kérdésem fel lehet ebből épülni előtte egész életemben semmi ilyen panaszom nem volt 40 éves vagyok.előre is köszönöm a válaszaitokat!egy kicsit más téma:szívesen ismerkednék olyan hölgyekkel,kapcsolatépítés céljából akiket érdekel a téma vagy átéltek hasonlót.szép napot mindenkinek!

ovisista2b Creative Commons License 2016.12.31 0 0 4965

Minél Boldogabb Újabb Éveket Gyógyulhatni!

ovisista2b Creative Commons License 2016.11.23 0 0 4964

Szia Kedves Smancs! Minden Jókat előre is és mindég!

 

Jó, Köszi, akkor várom Türelemmel!

 

Minden Jókat továbbra is és mindég és hajrá előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: Smancs (4963)
Smancs Creative Commons License 2016.11.23 0 0 4963

Írok mailt :) csak pici türelem, összesűrűsödtek a dolgok .

Előzmény: ovisista2b (4962)
ovisista2b Creative Commons License 2016.11.22 0 0 4962

Szia Kedves Smancs! MInden Jókat és mindég!

 

Hálásan Köszi hogy Jelzesz!

 

De ne haragudgyj, hogy nem Tudom miről is Lenne szó, így ha van némi lehetőség, akkor priviben Segíts Kérlek képbe kerülni, ha nem titkos!

 

Köszi előre is és minden Jókat és mindég! Hajrá előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: Smancs (4961)
Smancs Creative Commons License 2016.11.21 0 0 4961

dehogy elhagyatott, most ásták elő egy 4 évvel ezelőtti hszem. Hogy az a mostra vonatkozna tán ... Holott az már régóta okafogyott probléma szerencsére. Mert bár állni látszék az idő, de halad.

Előzmény: ovisista2b (4960)
ovisista2b Creative Commons License 2016.11.21 0 0 4960

Szia LótuszVirág-valahány!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat ELŐRE is és mindég!

 

Hogy vagy?!? És Tudhatod hogy hol is jársz itten, ahol még a madár se jár?!?

 

Azért Kérdem, mert mintha nem Észlelnéd, hogy ez egy elhagyott topik! Itten Kampányolni kissé kis hatásfokú!

 

Voltál a Skizofrénia - Terápiás topikban egykor egyszer -- oda mért nem másolod be Javaslatod?!? -- nem mintha az sajnos nem pukkadt volna le szintén és az is olybá elhagyatott lett sajnos, ahol szintén immár a madár se jár!

 

Csak egy Kérdés ehhez a "nincs skizofrénia"-ához: csak eléggé és kellően Intelligenseknek nincs vajon?!?

Előzmény: Lotuszvirag333222111 (4959)
Lotuszvirag333222111 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 4959

Légyszi - légyszi írjátok alá.

JIM VAN OS: NEM LÉTEZIK SZKIZOFRÉNIA!


ELKÉSZÜLT A MAGYAR FORDÍTÁSA DR. HARANGOZÓ JUDIT BEVEZETŐJÉVEL - KÉRLEK, OSSZÁTOK MEG, ÍRJÁTOK ALÁ!

A LINK, AMIN CSATLAKOZNI LEHET:
http://www.peticiok.com/jim_van_os_nem_letezik_szkizofrenia

„A holland Jim van Os, a ma élő egyik legnevesebb pszichiáter, genetikus kutató indított el egy felhívást, amelyhez én is csatlakozom: szeretnénk, ha megszűnne a „szkizofrénia” diagnózis.

Erre azért van szükség, mert ennek a diagnózisnak az orvostudományi megalapozottsága nagyon csekély, és az orvosi haszna kisebb, mint a belőle fakadó pszichológiai és szociális hátrány.

Nem csupán arról van szó, hogy más nevet adnánk a "szkizofréniának". Új, a stigmától és az előítéletektől megszabadító, mégis jól használható diagnosztikus megközelítést szeretnénk érvényesíteni.
Sorra megdőlnek azok a sokáig és sokak által bizonyosnak vélt állítások, melyek a szkizofréniával diagnosztizált személyeket reménytelen agyi betegségben szenvedő, folyamatosan romló, veszélyes és gyógyíthatatlan eseteknek minősítették. A tudományos és tapasztalati tények az ellenkezőjét bizonyítják, azonban ezek mégsem változtatnak eléggé azon, hogy amikor kimondjuk a „szkizofrénia” szót, még a szakemberek is valamiféle csüggesztő reménytelenséggel tekintenek a diagnózist "hordozó" személyre. Így aztán a diagnózis, mint egy "második betegség", olyan terheket rak az érintett emberekre, azok családtagjaira és barátaira, amelyek aztán valóban hozzájárulnak a „tünetek” rosszabbodásához.

Ezek az előítéletek ma még meghatározzák a legtöbb ember és a legtöbb szakember szemléletét. Nos, ezen akar változtatni a kiemelkedő van Os Professzor, akinek kiáltványát figyelmébe ajánlom. Változtassunk ezen együtt! Csatlakozzon Ön is az aláírásgyűjtéshez! Dr. Harangozó Judit"

A link, amin csatlakozni lehet!

http://www.peticiok.com/jim_van_os_nem_letezik_szkizofrenia

A linkre rákattintva, ha végigolvassuk a kiáltvány szövegét, a szöveg alatt találjuk a kitöltendő rubrikákat:
Keresztnév
Vezetéknév
Város
Ország
E-mailcím
Alatta lehet bejelölni, hogy az aláírásod nyilvános-e: Igen - Nem
(Tehát úgy is alá lehet írni, hogy valaki megőrzi az inkognitóját!)
Utána legalul rá kell klikkelni.: a „Petíció aláírása” mezőre.
Ezek után küld a rendszer a megadott emailcímre egy ellenőrző emailt-a – ennek a megnyitásával hitelesíted az aláírásod.

Sajnos elképzelhető, hogy a t-online-os e-mail címeket kevésbé tolerálja

Köszönet a csatlakozóknak: Csontos Erika

az angol nyelvű kiáltvány:

https://www.schizofreniebestaatniet.nl/english/

ovisista2b Creative Commons License 2014.12.21 0 0 4958

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel!

 

Hát nem épp Kedves is egyben "isten-szerető WC"-ke! Bocsáss meg Kérlek, hogy belekotyogok a Dolgodba!

 

Úgy tűnik, hogy nem Tanulmányoztad ezen topikot sem, így a Skizofrénia-Terápiás topikot sem párhuzamosan, ugye?!?

 

Talán csak a címét nézted ennek a topiknak, hogy Skizofrénia, Igaz?!?

 

De sajnos nem Láttad azt is meg, hogy "káosz online" Indította egykor és eltünt?!?

 

Azóta sok-sok minden történt itt is, de mivel sajnos nem Lehet közvetlen Javítani, Helyesbbíteni és Különbbhedetté Fejleszten a JegyzőKönyvezet meghamsítgatása nélkül, így JUtottál oda, hogy azért mindenek ellenére mégis Segítséget Kérj, ugye?!?

 

Látod, erre a madár sem jár úgy mondd?!?

 

És sajnos súlyosbbítja a bajt, hogy hiába is várnál netán éveket is, amíg felbukkan megint valaki, mert ez egy elhagyott kietlen tájék és nem sokan s kultiválják úgy mondd!

 

Ha nem si tök véletlen, hogy Én mégis itt is vagyok ügyeletben, mert egykor Lehettek szép mozzantaok is és hát Én nem annyira törlök ki mindent úgy nevezett "dolgom végeztével"!

 

Ezért itt bibike!

 

Kérlek Szeretettel, hogy Gondold meg Jól, hogy itt akarsz-e Tanácsot Kérni, vagy a Skizofrénia - Terápisá topikban inkább, hogy hátha a Príma Diagnosztikákkal Teljes Terápiás Tudományok és Művészetek Művelkedendései Közepette talán inkább kisilabizálgatható bármi is a Gyógyulhattabbságokkal Kapcsolatosan?!?

 

Ugye azt Kérded, hogy ha megvan a skizofrénia, hogy akkor "végképp" megGyógyítható-e?!?

 

Az eddig Kutatások szerint legfeljebb Jól Kompenzálható!

 

MegTanulhatni vele Élni!

 

Csakhát ehhez némi Értelmesség kell!

 

Így nem nagyon történik meg, hogy bemégy az úgy nevezett "egészség iparba" és kérsz egy kiló Gyógyulhattabbságot és csengve a kassza csakugyan is "happy" máris az izé!

 

Igen, ez nagy Gond, hogy nem csak az "államiban" nem igen van nyugt, hanem sajnos a piacra kilökődve is csak akkor Találhatsz Ép Dolgokat, ha nagyon sok stex-ed van, illetve LÉtezik Kalauzolód is!

 

Ekképpen sajnos sok Jó Hírt nem Közölhetek Felőlem, ha csak annyit nem, hogy Érdemes Jól Lenni és Kutatni-Keresni, hogy miktől és Kiktől is vannak Jobb Létek, hogy hátha hozzájuk Juthatni és akkor persze Ön-Fenn-Tartóvá kell Alkotnia Jobb Létű Folyamatokat és akkor talán megállapítható az is, hogy kissé Gyógyulhattabbak is vagyunk annál, semhogy csak unos-untalan rosszul volnénk!

 

Hát így ha már újra indítottad "káosz online" nyomán a topikot, de nem akarsz káoszt és még online sem, akkor Kénytelenek vagyunk Gondolkodni, hogy na akkor mik is Legyenek, Igaz?!?

 

Ehhez is sok beLátást és minden Jókat és mindég és ha más nem is, de Én azért elvárom Válasz-Kérdődéseidet továbblagosságal is, JÓ?!? Köszi és Gyógy-Puszik!

Előzmény: Törölt nick (4957)
ovisista2b Creative Commons License 2014.09.09 0 0 4956

Tehát reklám-trágárság-fütyin: Mumuka ne játszmádzkodgyj mán Mumust!

Előzmény: ovisista2b (4955)
ovisista2b Creative Commons License 2014.09.09 0 0 4955

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel!

 

Szíves Mumu! nem Tudom, hogy Tanácsos-e felélesztened úgy mondd ezt a topikot is, mikor a Káosz online már kidöglött?!?

 

Említeni tetszik, hogy kivénhedetten unatkozni tetszik, de akkor sem kéne babrálni a tűzzel, mégha pirománkodni kevésbé uncsi is!

 

Mért Jelzem ezt?!?

 

Mert azzal tetszik jönni, hogy két vagy több világban is "jól" tetszik magát érezni és hogy ön tetszik dönteni, hogy melyikbe turkál egy kicsit fogyasztói vicik-vackokat válogatóan és ettől kevésbé tetszik unatkozni is, mivel ismerni véli a minden "világok" csínjait-bibnjait, így megtéveszthetetlenül a világtalanságokét is egyben!

 

No, csak arra Kérném, hogy kiegészítésül azért az Igazságosabbságok Kedvéért ha méltoztatni tetszene azt is hozzá tenni, hogy nem mindenki ön, aki ennyire elkever-kavarhatatlan!

 

Vannak még Gyermekek és nem őket azonnal boszor-gányolni abban a "hiszemben", hogy ők ugyan nem követelik ki kifejezetten a rontást, de ha beoltani tetszik őket a fertő-förtelmekkel ragályt és járványló divat-hullámot is indítani, akkor majd hálásan meg is köszönik, ha eljutnak oda, ahol ön tetszik volni és akkor együtt fognak uncsizni, vagy mi?!?

 

Tehát csak annyit tetszik korrekcionálni, hogy nem minden papsajt Gyerekek, még amit ön is tetszik állítani az sem, Igaz?!?

 

Köszönöm Hálásan Türelmét és hogy tetszik azonnal megBocsátani is közbe kottyanásomat!

 

Egyéb iránt meg mindig minden Jókat csakugyan is! És a Gyógyulandokhoz Gyógy-Puszikák is!

Előzmény: Mumu (4954)
Mumu Creative Commons License 2014.09.05 0 0 4954

A depressziot általában  mi készitjük. Egy nagyon közelimnek van egy mondása  amit terjesztek:

"Én két világban élek és mindkettöben jolérzem magam"

Nem gyogyulás de segit az ilyen hozzáállás

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 4953

Sziasztok!

Elég sok idő eltelt, hogy nem írtam ide. Majdnem egy év...

Mi jól vagyunk szerencsére, mármint, a fiam is és én is.

Küzdöttem pár hónapig a depresszióval de gyógyszeres segítséggel ki tudtam jönni belőle, és már azt sem szedem. A gondnoksági perem még mindig folyamatban van, már harmadik éve. Megvizsgált egy elmeorvosi szakértő és még egy tárgyalás van hátra. Kirendelt ügyvédem volt. Jelentkezem, amint meglesz a végleges eredmény...

Remélem mások is jól vannak!

Üdv

Smancs Creative Commons License 2013.09.22 0 0 4952
Előzmény: Smancs (4951)
Smancs Creative Commons License 2013.09.22 0 0 4951
http://praxis.blog.hu/2013/08/01/teletomtek_rivotrillal_es_skizofrennek_titulaltak?token=9a85afacad8b188ec8264acfebb9ec72

azert az ilyen tortenetek... es akkor a tenylehes skizokat meg nem vwszik komolyan a sok. kamura kiadott papir miatt... elkelne egy kis rendbetetel a rendszerre. hogy a lelkiismeretes dokik ne masok utan takaritsanak vegul :( hanem segitsenek csak aki raszorul.
ovisista2b Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4950

Kedves Ilonka, meg akiknek hiányoznék innéd is, akkor Tudgyjátok ugye hogy hol is Terápiázunk?!?

ovisista2b Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4949

Kedves Déneske! Tudod, hogy hol találsz, ha itt már nem vagyok annyira! Köszi és Minden Jókat továbbra is és mindég!

Előzmény: dafke2 (4935)
ovisista2b Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4948

Szia Tanulóka Anyuka! Bocs, hogy megint el kell tünjek, mert ismét megkértek a hagyományos betegek, hogy ne keltsek zavart holni "unortodoxiának" vélhető betegeskedésekkel! Így ha Teheted, akkor nézz néha át a Terápiás topikra, JÓ?!? De csak, ha hiányoznék és nincs különösebb Jobb Dolgod, semmint Velünk Gyógyulj!

 

Köszi és minden JÓkat továbbra is és mindég!

Előzmény: ovisista2b (4945)
ovisista2b Creative Commons License 2013.07.31 0 0 4947

Köszike! és a kis Jövevényekről egy kis Evangélium is, hogy Bővüla "repertoár" is!

 

https://www.youtube.com/watch?v=-ZsW_zgAZtw

 

https://www.youtube.com/watch?v=VFo3HNvwEr4

 

https://www.youtube.com/watch?v=CcWkwhn3znI

 

 

 

Jó hangzóka-Zengeményezést Mindőnknek is egyben! Minden Jókat és mindég Mindenkinek!

Előzmény: T_Ilona (4946)
T_Ilona Creative Commons License 2013.07.31 0 0 4946

Igaz, igaz...

 

Előzmény: ovisista2b (4943)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!