Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 470

Ő úgy megbízik bennem...imád, és most meg én másfél fél leforgása alatt ezzel a Virbagennel.....

muszáj meggyógyulnia, mert ezzel a tudattal. Persze arra is gondolhatok, hogyha homeopátiással indítunk, és az nem használ, akkor mi lett volna.... de valahogy úgy érzem ez a Virbagen csak kísérleti stádiumban van, biztosan nem fogom senkinek sem ajánlani.

Előzmény: Babika28 (469)
Babika28 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 469

Igazán nincs mit! Kitartást mindkettőtöknek. :) Szerintem érzi, hogy segíteni szeretnél neki.

Előzmény: Anikó222 (468)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 468

Remélem , hogy a te cicád és az enyém is felépül, köszönöm a kedves szavakat.

Előzmény: Babika28 (467)
Babika28 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 467

Ne ostorozd magad. Szerintem ebben az esetben nem lehet jól dönteni. Sajnos tényleg az van, hogy ki vagyunk szolgáltatva az orvosok döntésének. Én annak ellenére, hogy a doki nem ajánlotta a Virbagent, a neten pl. csak jókat olvastam róla. Hezitáltam is, hogy annak ellenére, hogy ő ellenzi, kipróbáljuk-e, de közben a cicu jobban lett. Szóval ilyenkor legyen okos az ember. Én pl. azért vagyok dühös magamra, amiért nem műtettem meg korábban Dzsonókát. Én vagyok felelős érte és elhanyagoltam. Most pedig próbálok mindent megtenni érte. Nagyon sajnálom a kis cicukádat és a szívem szakad meg értük. Ezt a sok aljas beteséget....

Előzmény: Anikó222 (466)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 466

Hát igen, látod neked az orvos, rögtön azt mondta nincs jó tapasztalata a Virbagennel, én 3 dokival is beszéltem mielőtt elkezdtük neki, és mindhárom meg ajánlotta.

Én meg vagyok győződve most már arról, hogy őt most ez tette tönkre. :(

Kiakasztó, hogy mennyire más véleményen vannak orvosok, azóta beszéltem, tájékozódtam több orvosnál is, mostanra plusz 2 orvossal, mindegyik azt mondja, hogy nem szabadna semmilyen mellékhatásnak lennie, max nem használ. Lentebb leírtam ugye velünk mi történt.

Most is itt fekszik teljesen tehetetlenül.

Na így legyen okos az ember. Felelősnek érzem magam, hogy ő most ilyen állapotban van.  :(

Előzmény: Babika28 (465)
Babika28 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 465

Sziasztok!

 

Gondoltam én is megosztom veletek a betegséggel kapcsolatos tapasztalataimat. Nálunk tavaly nyár végén kezdtek megmutatkozni a tünetek a 6 éves kandúrkámon, Dzsonin. Ivartalanítani szerettük volna, de nyáron annyira összeverekedett egy másik cicával, hogy hatalmas seb lett a fején, így a műtétet a gyógyulásig el kellett halasztani. A sebet hetekig kellett kezelnünk mire begyógyult. Megint mire a műtétre került volna sor, pár nappal előtte a cicum kezdett furán viselkedni. Sokat feküdt, nem ment semerre. Egyik este, amikor hívtam, arra lettem figyelmes, hogy a két hátsó lábán furán megy, kacsázik. Hát mondanom sem kellett mit éreztem. :( Azt hittem mérgezés. Másnap az első utunk a dokihoz vezetett. Megmérte a lázát, ami 41 Celsius fok volt,  a cica mindkét szeme vérben forgott. Azt mondta, hogy FIP-re gyanakszik. Csináltatott tesztet is, amiből azt vonta le, hogy a cicu úgymond teljesen egészséges, semmi szervi baja nincs. Fehérvérsejt, vörös minden rendben. Tehát akkor a leukózis, aids, fip gyanúja csak lógott a levegőben. Elkezdte kezelni több napon át tartó injekcióval, vitaminokkal, antibiotikumokkal. Medrol-t és Dalacin-t is írt fel neki. Az injekciókúra során a szeme rendbe jött, viszont szájfekély alakult ki nála, alig evett. Nem volt más megoldás csak az infúzió. Közben érdeklődtem a dokinál a Virbagen kezelésről és nekem azt mondta, hogy az Interferonnal nincsenek jó tapasztalataik. Így nem is kezdtük el. Szóval 4-5 napig mentünk vele minden nap. Érdekes volt, mert az infúzióról hazaérve mindent fel akart falni. Természetesen a száraztáp kivételével. Azóta nyers húst (főképp pulykát) eszik, nyers májat. Kapott Calo-Pet pasztát, Borax Glicerint és hála ennek a fórumnak és a sok hasznos hozzászólásnak beszereztem a Corsodyl-t és az Ezüst kolloidot. Az infúziós hét után a cicut, mintha kicserélték volna, megette a száraz tápot, újra elkezdett mosakodni, újra kis virgonc volt. Láza sem volt. Még a doki is mondta, hogy most úgy néz ki nyerésre állunk, de nem kiabálja el. Annyira boldog voltam. Azonban az állapota hétről hétre hullámzik. A jó időszak után újra rosszabb lett. Megint lázas lett, megint előjött a szájfekély. December vége felé pedig szegénykémnek olyan izületi fájdalmai voltak, hogy nem lehetett hozzáérni, annyira fájt mindene. Szóval augusztus vége, szeptember eleje óta járunk vele szinte minden héten vagy minden 2. héten dokihoz. Tegnap elkezdtük a Thuja, Arnica, Arsenicum, Mercurius kezelést és várjuk Attila galajos oldatát. 6-án megyünk újra orvoshoz, mert az újabb teszt alapján a vírus a csontvelőjét támadta meg. Szerencsére mára az izületi fájdalmai elmúltak, rendesen megy, szalad is. Étvágya is van hála az égnek, megeszi a tömlős sajtot is és a napokban kiváncsiságból adtam neki az alutasakos cicakajából is és abból is evett keveset. Ami megnehezíti a dolgunkat, az a szájfekély és a tüsszentés. A nyálkahártyája annyira be van gyulladva, hogy sokszor vérzik az orra és a folyik a nyála. Ezáltal ugye nem is tud mosakodni. Én szoktam körömkefével szépen fésülgetni, amit nem nagyon díjaz. :) Olvastam a hozzászólások között a diófalevél teáról. Hétfőn az lesz az első, hogy beszerzem. Csak van valami, amitől visszahúzódik ez a fekély. Annyira sajnálom szegénykét. Látom rajta, hogy éhes, de sokszor megszenved az evéssel. Enné a szárazat is, de csak megszagolja és otthagyja. Ja és 5 napja kapja a Vetri DMG Liquid cseppeket is. Nagyon kitartó cicóka és én is az vagyok. :)

Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 464

köszönöm, csak nehéz azzal megbírkoznom, hogy lehet rossz dolgok mellett döntöttem, ő meg egy kis lélek, aki rám bízta magát, én meg lehet félrekezeltettem.

Ez valami iszonyú, hogyha nem kapta volna  aVirbagent lehet még jól lenne, de lehet ugyanígy hirtelen berobban nem tudom, furcsa egy véletlen egybeesés. És azért nem mindegy meddig él, ki tud-e ebből jönni,nagyon remélem, nagyon.

Hihetetlen, hogy az ember, és az állatok, hogy ki vannak szolgáltatva.

Előzmény: chatnoir79 (462)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.04 0 0 463

Nagyon szívesen bármikor!

Előzmény: Anikó222 (461)
chatnoir79 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 462

Sajnálom a cicusod,  drukkolok hogy sikeres legyen a terápia! 

 

Előzmény: Anikó222 (461)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 461

okés, így fogom, :) köszönöm

Előzmény: shindo_a (460)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.04 0 0 460

Én most  írtam  a doktornőnek a kolloiddal kapcsolatosan.Szerintem az lenne a legjobb ha mindent leírnál neki az eddigi kezelésekről , meg hogy  hogyan kezdődőtt mik az előzmények hány dokival értekeztél.Így megkönnyítenéd  a válaszadását.

Előzmény: Anikó222 (459)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 459

Még ma írok a doktornőnek, köszönöm.

2 orvos is látta a belső szájrészben nincs semmi elváltozás. Az egyik tájogra gyanakodott, fel akarta egy kicsit nyitni, a másik szerint nyirokcsomó duzzanat.  :(

Előzmény: shindo_a (458)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.04 0 0 458

Szia!

 

Nálunk amikor megduzzad a nyirokcsomó akkor az csak a nyaki részt érinti .Eddig még nem tapasztaltam, hogy az arcát is érintette volna.Viszont arc két oldala többnyire úgy néz ki mintha felpuffadt volna de megtapogattam már többször is és csak a szőre vastagabb ott.Szerintem kérdezz rá a szegedi Dr nőnél ha gondolod, egy próbát megér, és tudod bármikor felhívhatsz! Amúgy sajnos ma reggelre megint csak begyulladt az ínye nem is igazán akar enni de majd csak megjön az ezüstkolloid.Ezzel kapcsolatosan én is most akarok írni a doktornőnek.Volt az orvos ,és tegnap óta netalán rosszabbodott az állapota?

 

     

Előzmény: Anikó222 (456)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 457

Az én cicám jelenleg nagyon súlyos állapotban van,homeopátiás szerek hatása mennyi idő után jelentkezett? és mennyire volt rosszul a te cicusod?

Előzmény: Julocsos (429)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 456

Szia!

 

A nyaki nyirokcsomó megnagyobbodás azt jelenti, hogy fepuffad az arca, megduzzad azon a fejrészen?

Köszönöm

Előzmény: shindo_a (428)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.04 0 0 455

Szia!

 

Érdeklődnék, hogy pontosan melyik gyártó termékét használod az ezüstkolloidból?

Köszönöm

És hogyan használod? fecskendővel beadod a szájába, és nyelje le? Embereknél úgy tudom nem szabad lenyelni. Mit tudtok ti erről?

köszönöm

Előzmény: cincaminca (394)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.03 0 0 454

Mostanra sinc sjobban, sőt a bal pofija feldagadt,holnap házhoz kijön az orvos, mi lehet az oka  a feldagadásnak?

shindo_a Creative Commons License 2014.01.03 0 0 453

Szia!

 

Elküldtem !!!!

Előzmény: Anikó222 (452)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.03 0 0 452

Szia!

elküldenéd nekem a számodat, és akkor ha nem probléma, és van 5 perced felhívnálak, úgy egyszerűbb részemről.Erre az email címre küld el légyszíves, amennyiben nem gond: ancsa.halasz@gmail.com

Nagyon köszönöm

Előzmény: shindo_a (451)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.03 0 0 451

Szia!

 

Nálunk két hónappal ezelőtt kezdődött szájgyulladással és nyaki nyirokmirigy nagyobbodással.Ez idő alatt háromszor is kezelték.Először kapott 

Enroxil injekciót, másodjára másnaponta Amoxicilint injekciót négy alkalommal is..Harmadik alkalommal Synulox injekciót és tablettát is itthonra. De  teljes javulást nem hozott. Továbbra is érezni lehetett a cseresznye nagyságú duzzanatot.Két hete megint elkezdődőtt, de most olyannyira nagy lett, hogy már azt hittem itt lesz a vég.Most már tartok itthon SYnulox tablettát és Algopirint is.Elkezdtem adagolni neki napi kétszer negyed szem öt napig.Két napig meg napi egy nyolcad Algópirint is a lázra.A méregtelenítést is ekkor kezdtük el, és három nap múlva nem akartam hinni sem a szememnek és kezemnek.A duzzanat fele akkora lett, és  öt nap elteltével teljesen eltünt.Eddig ilyen eredményt még nem értünk el. Nekem azt mondták, hogy a homeopátiás kezelést nyugodtan lehet az antibiotikumok mellett alkalmazni.Félre ne érts nem szeretnék okoskodni, csak érdekesség képpen küldenék egy linket.

http://www.ema.europa.eu/docs/hu_HU/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000061/WC500069608.pdf

 

A cicád ha nem eszik és iszik már több napja, akkor a legfontosabb a folyadékpótlás és a Calo Pet paszta.Sajnos én már ezt többszöri tapasztalatból tudom, ezekkel a dolgokkal életeket menthettem volna, ha hamarabb  tudom. De legalább egyet azért sikerült megmenteni igaz ő macskanáthás volt.Tíz befogadott cicám van és mára már többféle tapasztalatom van különféle betegségekkel  kapcsolatosan. Ha  kérdésed lenne szívesen válaszolok.

Anikó222 Creative Commons License 2014.01.03 0 0 450

Azt hittem, hogy talán az elején vagyunk, de 4 nap alatt olyan rossz lett az állapota, hogy mára már semmit, de semmit nem akar enni, ezért csak az pasztát tudtam neki valahogy beadni. Tefnap este kezdtük el az Attila féle terápiát, félek elkéstem vele, mert ma már még rosszabul van, sőt beadni is nagyon nehéz, mert teljesen ellenáll. Felhívtam azért az állatorvost is, mert azóta van ennyire rosszul mióta a Virbagen Omega szurikat kapta, azt mondta az állatorvos, hogy igen lehet attól is olyan rosszul.Most közölte, döntsem el, hogy homeopátiás, vagy szteroidos kezelést szeretnék-e ,mert a kettő együtt szerinte nem lehetséges. Nem szeretném szteroidoztatni, de mi van ha rosszul döntök? honnan tudjam mi a jó döntés?

Aki volt már ilyen helyzetben, az kérném írja meg, hogy ők milyen állapotú cicánál alkalmaztál először Attila módszerét, mert a mi cicánk, most ramatyul van, csak reménykedem, hogy kiméregteleníti, amit kell, és utána tud erősödni.Most így mozgolódni sem tudok, vele vagyok folyamatosan, így a Vetriért biztosan nem most fogok elmenni. 

Köszönöm a megértést és a válaszokat.

Előzmény: shindo_a (448)
chatnoir79 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 449

Nekem az nem volt,  sőt nem is tudtam hogy kéne. Holnap és holnapután is megyek Pestre, tudunk találkozni. Amúgy Pátyon lakom.

Előzmény: Anikó222 (444)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.02 0 0 448

Szia!

 

Elnézésed kérem,de rossz linket küldtem.Nekünk is a juvitás van most már tudom, hogy kétféle is van.Hát sajnos egyenlőre nem tudtuk még használni, mivel a jódaqvára várunk.Egyenlőre csak a méregtelenítést alkalmazzuk, de az viszont szinte csodát tett ! Amikor megkérdztem Dr. székely Attilát ,azt mondta jó lesz.Remélem tudtam segiteni. Nálatok mennyire előrehaladott a  betegség,vagy még az elején vagytok? Mindenesetre  jobbulást a cicának és kitartás.

 

       Üdv

Előzmény: Anikó222 (447)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 447

Köszönöm a választ, én kb 10-15 patikával beszéltem mindenki mást mondott, végül nem ilyet vettem, mert ez a fajta, amit te mutatsz nem volt sehol, hanem JUTAVIT Echinacea cseppet vettem, de erre az van írva, hogy ebben például nincs alkohol, amit te mutattál abban van. Este megyek Attilához pontosan rákérdezek, azért nagyon köszönöm.

Megkérdezhetem nektek hogy vált be?

Előzmény: shindo_a (446)
shindo_a Creative Commons License 2014.01.02 0 0 446

Szia!

 

Csak segíteni szeretnék ,nálunk a gyógyszertárban és az egészségboltokban is egyarántkapható. -nekem azt mondták csak ez az egy fajta létezik.

http://www.biosziget.hu/echinacea-csepp-theiss-immunerosito-p-495.html

 

   

Előzmény: Anikó222 (444)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 445

Szia!

Milyen echinacea oldatot tudtál beszerezni? köszönöm a választ

Előzmény: b.andrea 77 (54)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 444

Szia!

Én megveszem tőled a vetrit, viszont S.O.S segítség kellene, hogy ki hol szerezte be az Echinacea oldatot, mert engem minden patikában elutasítottak, hogy csak golyó van, az egyik patika azt mondta, hogy 2013 januárjában meg is szűnt.

Este mennék Attilához, és addigra kellene nekem

Köszönöm

Előzmény: chatnoir79 (435)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 443

Nagyon sajnálom, és részvétem, remélem mi még nem késtünk el vele.

chatnoir79 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 442

Én is ezt hittem, de kellett volna csinálni azt is, főleg hogy akkor most tudnám, jól döntöttem-

e az altatással... 

Előzmény: Anikó222 (441)
Anikó222 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 441

Nálunk a mostani vérképe alapjána  fehérvérsejtszám rendben, viszint a vörös borzasztóan alacsony, és mivel kapja ezt a msáik kezelést a Virbagen Omegát, nem mertem kezelni egyszerre kétféle dologgal, akkor sem, ha az egyik homeopátiás kezelés, bár lehet kellett volna :(  remélem holnap tudok Attilával beszélni, és lesz is neki belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!