Keresés

Részletes keresés

PiroskaLány Creative Commons License 2003.12.26 0 0 28
csak és kizárólag Howard-nak, meg persze a többi egominak:

(biztos rengetegszer láttátok ezeket a képeket, de szépek...)

tücsike) Creative Commons License 2003.12.13 0 0 27
Szeretném a segítségeteket kérni, remélem akad olyan személy, aki tud tenni valamit az érdekemben.
Az esztergomi főiskolán tanulok és abba a helyzetbe kerültem, hogy az előző albérletemből ki kell költöznöm, úgyhogy most albérletet keresek.
Lehetőleg 1 szobás lakást,ami nincs túl messze a főiskolától, de minden más megoldás érdekel!
k.tucsi@freemail.hu
06304658127
Előzmény: Lord Ice (26)
Lord Ice Creative Commons License 2003.11.18 0 0 26
Nos, Mónika, milyen volt szeretett városunk?
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.15 0 0 25
Nem érem el az ismerősömet, akivel voltam ott egyszer-kétszer. Ő az esztergomi, én mostanában nem nagyon járok arrafelé. Ha mégis sikerül valahogyan megszerezni a számot, mindenképpen jelzem.
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.10 0 0 24
Sajna fejből nem, és a telefonkönyv pedig megbízthatatlan. De megpróbálok utánakérdezni holnapra.
Előzmény: V_Mónika (23)
V_Mónika Creative Commons License 2003.09.10 0 0 23
Nem tudsz véletlenül valami elérhetőséget? (telefon, e-mail)
Szeretnék helyet foglalni.
Előzmény: Mostakkormivan (22)
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.10 0 0 22
Ja, és most nézem, éppen pénteken mentek. Az jó, mert olyankor a koktélban mindig jó kis buli van. De ne discora gondolj...
Előzmény: V_Mónika (20)
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.10 0 0 21
Nagyon egyszerű megtalálni. Esztergom főutcája a Kossuth L. utca. Azon ahogy mész felfelé a Bazilikához, a városközpont utáni nagy kanyarban található. Megismered, mert ott legalább van parkoló is. A sarkon van a Múzeum cukrászda, utána a Koktél Studio, aztán a Steak House (lehet, hogy már más a neve), és pár házzal arrébb az előbb említett Csülök Csárda.
Előzmény: V_Mónika (20)
V_Mónika Creative Commons License 2003.09.10 0 0 20
Kedves Mostakkormivan!
Október 3-án megyünk. Egyáltalán nem vagyok ismerős Esztergomban.
Kicsit bővebben tudnál írni a helyről.
Pamplónai békafuttató Creative Commons License 2003.09.09 0 0 19
Nem találtam drágának, mert a pesti árakohoz vagyok szokva, de közel sem volt olyan jó mint régen. Rövid időt töltöttem Esztergomban, örültem, hogy a TESCO éjjel is nyitva tart, nem tetszett, hogy a Kis-Dunában nem volt víz, de visszavágyom. Talán a hétvégén.
Előzmény: Mostakkormivan (18)
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.09 0 0 18
A Csülök Csárda egy ideje nem olyan jó, mint régen. Főleg, ha az áraihoz képest viszonyítjuk...
Előzmény: Pamplónai békafuttató (17)
Pamplónai békafuttató Creative Commons License 2003.09.09 0 0 17
Nemrég voltam Esztergomban, a Várszínházban. Jó volt a darab és sokat változott a város, mióta utoljára arra jártam. Pl. a Csülök Csárdában nagyot csalódtam.
Mostakkormivan Creative Commons License 2003.09.09 0 0 16
Üdv!

Mit fogtok csinálni Esztergomban? Melyik napon mennétek?
Egyénként ajánlom nektek a Steak House-t, közvetlenül mellette pedig ott van a Koktél Stúdió.
Nem tudom, mennyire vagytok ott ismerősek, mennyire kell elmagyaráznom, merre találjátok...

Előzmény: V_Mónika (15)
V_Mónika Creative Commons License 2003.09.09 0 0 15
Sziasztok!
14-en mennénk Esztergomba. Egy olyan helyet keresünk, ami hangulatos, mindannyian le tudunk ülni egy asztalhoz, fejenként 4500,- Ft nál nem vagy csak kicsivel többe kerül az egész. Ja, és a finom falatok megléte alapfeltétel.
Előre is köszi a segítséget!
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.06 0 0 14
Esztergom a legnyomasztóbb város a világon. Komolyan mondom, szívesebben élnék Etiópiában is vagy Észak-Koreában, mint ezen a trágyadombon.
zsoldos22 Creative Commons License 2003.04.18 0 0 13
megsajnáltalak. megnéztem. jó volt. megyek.
Előzmény: Howard (12)
Howard Creative Commons License 2003.02.25 0 0 12
Az esztergom.lap.hu oldalon van pár érdekes link, érdemes megnézni őket. Bár a webkamera mintha nem lenne túl mozgékony, és amúgy meg mit keres egy balatoni honlapon? :)
Howard Creative Commons License 2003.02.24 0 0 11
Poiut: Az az igazság, hogy amikor elindítottam ezt a témát, nem vettem figyelembe az intő jeleket. Nevezetesen, hogy az egom.hu oldalon sincs túl nagy forgalom fórumok terén. Meg aztán én sem aktiivizáltam magam nagyon. De megpróbálom. Most újabb régi képeket fedeztem fel, ha érdekel benyomm őket.
Howard Creative Commons License 2003.02.21 0 0 10
Oké, leheljünk! Jövő héten bővebben...
Előzmény: poiut (9)
poiut Creative Commons License 2002.12.11 0 0 9
Egomi társaim. Kellene életet lehelni a dologba itten, me nem megy ahogy elnézem a hozzászólások dátumát
Howard Creative Commons License 2002.10.08 0 0 8
Hát, jól elsüllyedtünk

glugy, glugy...

Howard Creative Commons License 2002.09.24 0 0 7
Figyelem!
Holnap Tesco-nyitás! Mindenki 8 órára haptákba a bóthoz! Tolongás legyen, mint az Elektro world-nél,vagy ahogy hívják.
Egyébiránt... A hétvégi Hídünnep programja megtalálható itten. Nyilván az ÖK választások miatt tolták kicsit előbbre az ünnepség idejét.
Howard Creative Commons License 2002.09.23 0 0 6
A fórumot feldonbandó itt egy újabb régi kép:

Howard Creative Commons License 2002.09.18 0 0 5
Hurrá, sikerült :))).
Howard Creative Commons License 2002.09.18 0 0 4

Howard Creative Commons License 2002.09.18 0 0 3
Sajnos nem tudom beilleszteni azt a nyomorult képet. Dolgozom rajta, eddig ment, nem tom most mi a baj.
robin stein Creative Commons License 2002.09.18 0 0 2

Megvan.
Előzmény: Lord Ice (1)
Lord Ice Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1
Lekéstem a 0-át :(
De tényleg, ne felejtődjünk el! Azt a képet meg próbáld meg mégegyszer!
Howard Creative Commons License 2002.09.17 0 0 0
Még frissiben itt látható egy fénykép, ami valamikor igen régen készült a Kossuth Lajos utcáról. Azért a képe nem sokat változott. Leszámítva a sártengert :)).
Howard Creative Commons License 2002.09.17 0 0 topiknyitó
Ebben a témában remélhetőleg esztergomiak, esztergomiak környékiek szólalnak majd meg. Azért készült, hogy a helyiek megosszák egymással és a nagyközönséggel mindazon információiakt, melyek tudomásukra jutnak. Pl. azért, hogy megtudjuk, ez és ez fog épülni.
Most pl. 25-én nyílik egy áruház, melyre eddig nem volt példa. Vagy ha valami érdekes info, weblap, vagy más, ami Esztergommal kapcsolatban rendelkezésre áll, azt is lehetne itt csereberélni. Pl. Esztergom hivatalos honlapját mindenki ismeri, óriási feladat kitalálni, mit lehet az, ennek ellenére, itt lényegesen több minden található. Remélem nem süllyedek, és lesznek hozzászólók. További szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!