titolesz Creative Commons License 2005.03.27 0 0 16

óóóó számomra nagyon kedves ez a csapat...a Total Club manager 2004-ben szárnyaltam vele....a harmadosztályból indultam ugye, és két év alatt sikerült is a feljutás...először csak ötödik lettem vele,majd megnyertem a harmadosztályt...felkerültünk a másodoszosztályba, és mindössze 5 játékost igazoltam(Bódog Tamás,Lell,Colonnese,Kapsis és megvettem a harmadosztály gólkirályát a Münstertől,valami Horvath-Markovicsot...na mondom megpróbálok valahogy nem kiesni,rendszerint 5-3-2 vel küldtem fel őket.....10 forduló után 7 győzelemmel és 3 döntetlennel állt a csapat..gólarány:15-4

na ekkor elhatároztam,hogy megcélzom a feljutást és igazolok januárban....visszahoztam 2 régi játékost:Megglet és Marcel Rath-ot.....

végül bajnok lettem...az utolsó forduló kurva izgalmas volt,ott dőlt el a bajnoki cím...a Mainz kétpontos előnnyel érkezett hozzám,egészen a nyolcvanadik percig 0-0 volt...Ekkor becseréltem Rath-ot,aki a 88. percben megszerezte a győztes gólt....

készültem a Bundesligára,5 millió euró volt erősítésre(mikor kezdődött a játék lehetett választani,én 10milkóval száltam be)....el is költöttem mind egy szálig

így nézett ki a csapat:Rensing-Lell,Kapsis,Bódog,Pessotto-Meggle,Grammozis(fizettem érte 2milkót,kurva szar volt az egész szezonban),Korsós-Rath,Auer,Reina(a másik két milkós szar)...sima kiesés

34 5 9 20 24 pont 25-63   a Bayerntől kétszer is ötöst kaptam

aztán vissza a másosztályba,ahonnan 3 vereség után kirugtak

Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.27 0 0 15
Remekül növeled a hozzászólások számát.:-)))
Előzmény: Wác (14)
Wác Creative Commons License 2005.03.27 0 0 14
Gratula! :-)
Előzmény: Cicabugyi (13)
Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.27 0 0 13

Újabb győzelem ezúttal a kiesőhelyen lévő Werdre Bremen Amatőr otthonában 0-1-ről 4-1.

1965 néző, ebből 1200 hamburgi volt. Így is még 8 pont a feljutást jelentő 2. hely.

Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.24 0 0 12
Szerepelt a Bundesliga I.-ben.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (11)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.03.24 0 0 11
Egyébként a csapat nem szerepelt a Bundásliga 1-ben?
Vagy az csak CM-ben volt nálam?
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.03.24 0 0 10
Ebből még feljutás is lehet.
Előzmény: Cicabugyi (9)
Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.24 0 0 9
Győzelem a listavezető Paderborn ellen: 1-0 szenzációs! 14812 néző a szentélyben.
Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.21 0 0 8

Union Berlin ellen aki tök utolsó nem jó eredmény még idegenben sem a 0-0.

8376 néző egy harmadosztályú meccsen nem rossz. 2000 volt a St.Pauli hívő.

Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 7
Ezen már voltam.
Előzmény: Wác (6)
Wác Creative Commons License 2005.03.18 0 0 6
Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 5
Őt nem nagyon ismerem, de remélem keményen ordibál meccsen.
Előzmény: Wác (4)
Wác Creative Commons License 2005.03.18 0 0 4
A Scooter HP-jének is ez a kedvenc csapata :-))))
Előzmény: Cicabugyi (3)
Cicabugyi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 3
Hát ezt nem gondoltam volna, sose kerestem ezt a topikot. Megható ez az imádat, ami a klubot övezi hazánkban. Jövőre fel kell jutni a Bundesliga II-be.

Köt-Köt-Kötöde Creative Commons License 2002.09.13 0 0 topiknyitó
Udv az (egyik) legpatinasabb nemet futballklub foruman.

Biztos, hogy Magyarorszagon is leteznek St Pauli szurkolok.

Ami miatt meg kellett eme forumot nyitni az az, hogy ket hettel ezelotti megsemmisito vereseg utan (VfB Lubeck - St Pauli 6-0) most szerdan pazar jatekkal telt haz elott lemostuk 7-1-re az Eintracht Braunschweiget!

Miert FC St Pauli ?

Mert keveredik a futball a jo hangulattal, azaz pl.

mert
1. Megvertuk a vilag legjobb csapatat a Bayern Munchent 2-1 -re 2002 februar 6-an!