Keresés

Részletes keresés

solo_la_samp Creative Commons License 2018.04.22 0 0 17405

Ez a Napoli győzelem úgy kellett nekünk, mint egy tökön rúgás. Így most 7 pontos hátrány helyett még bajnoki eséllyel jönnek a Marassiba. Még az hiányzik, hogy ott ünnepeljék a bajnoki címet a merdás barátaikkal....

 

Zenga mester még a végén bent tartja a Crotone-t. Mindenesetre ki-ki meccsen idegenben fordítani az részemről respect. Úgy néz ki Beppe és a Sass is hátradőlhet ezzel a tegnapi győzelemmel.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.04.21 0 0 17404

Az Udinese is fogható meg otthon, és a merda ellen is jól lehetnek egy pontra vasárnap .

solo_la_samp Creative Commons License 2018.04.21 -1 1 17403

A Veronának rengeteg esélye volt bent maradni, de sorba bukja a 6 pontos meccseit.  Csak az elmult ket honapban: Benevento, Crotone, Sass , ráadásul utolso kettő otthon. Igy tenyleg reménytelennek tűnik. Bár még fogadjak a SPAL-t. Én azért szoritok nekik.

Előzmény: Törölt nick (17402)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.04.20 0 0 17401

piszkos nagy mázli volt ez a Zapata gól, de annyi baj legyen ezért is 3 pontot adnak. A minimális elvárásom az hogy a Torino ne érjen be minket, azért egy ilyen fél vagy inkább háromnegyed szezon után számomra csalódás lenne a 10. hely. 7-8 már nagy előrelépés lenne a szezon végeztével.

samp1991 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 17399

habár a végén sok helyzetet alakitottunk ki és megérdemeltuk volna a győzelmet, nem törvényszerű hogy jön a győztes gól.

talán mégis akarunk valamit, ott legbelül, ettől az idénytől ...??

HAzai szívünk megdobbant és ha nehezen is, de behuztuk a meccset.

3 pontra a 6. hely, akivel szemben jobb a kontrameccsünk, sőt a 7. 9 és 10 helyezetekkel szemben is jobbak vagyunk a ki-ki mecsben, ami még sokat számíthat pontegyenlőség esetén.

 

Mneküljön meg a Spal és csússzon le a Napoly, hogy a végjátékunk egyszerűbb legyen!

 

Avanti Doria!

TheRealCwetka Creative Commons License 2018.04.18 0 1 17397

Ilyen létezik, hogy a 93. percben otthon rúgunk egy gólt egy 0:0-ás meccsen?????:O

 

FJ_1976 Creative Commons License 2018.04.16 0 0 17396

Az első félidőben jól tartottátok magatokat, pechetekre Douglas Costa szenzációs napot fogott ki.

Előzmény: Gianluca Vialli (17395)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.04.16 0 0 17395

szigorúan csak az összefoglaló alapján mondom, hogy teljesen vállalható az eredmény. 2-3 gól különbség akkor is van a 2 csapat között ha a Juve csapatbusza csak a 2. félidőre ér a stadionhoz. mostantól jönnek a pont gyűjtő meccsek. az utolsó 6 meccsből a Lazio és a Napoli ellen nincsen sok remény, de a többi 4 meccsből nagyon jó lenne begyűjteni 9-12 pontot. pár hete írtam hogy a Torino nem gondolom hogy beér minket, akkor volt kb 8 pont előnyünk, ehhez képest látjuk a tabellát. nagyon jó lenne ha nem engednénk ki/ nem tartanánk bent más csapatokat szívességből és megpróbálnánk harcba szállni a 7-8. helyért.

FJ_1976 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 17392

Nem látom tartalékosnak, van Q. Zapata, Caprari.

Zapatát egyébként jó csatárnak tartom, meglepően kevés gólja van eddig nálatok

Előzmény: Törölt nick (17390)
samp1991 Creative Commons License 2018.04.14 0 0 17389

nem túl kecsegtető, hogy a Juve rajtunk akarja kitombolni az összes dühét...

FJ_1976 Creative Commons License 2018.04.13 -1 0 17388

Vasárnap este legyen egy jó meccs, nektek a hatodik hely a tét, meg a helytállás, nekünk meg revans az őszi meccsért meg be kellene húzni a scudettot.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.04.10 0 0 17386

Murru szezonjának vége.  Kérdés hogy Regini vagy Regini játszik a helyen? Strinic-re gondolom így sincs esély... 

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.04.07 0 1 17385

samp1991 Creative Commons License 2018.04.04 0 0 17384

Talán a plusz ambíció ami a padozók kezdőbe sorolásával érkezett a játékba... talán a vak szerencse, hogy az Atalanta 2 óriási  védelmi hibát vétett és ebből mind2-t kihasználtuk... valami a mi oldalunkra döntötte el a meccset.

Az összefoglaló alapján nem voltunk a meccs magaslatán, inkább az Atalanta hagyta ki a helyzeteit, főleg az első félidőben.

Nem kell elszállni magunktól, lelkifröccsként jól jött de hétvégén teljes mellbedobással és fókusszal kell majd játszani.

Mostanság mindig betalálunk, csak sok gólt kapunk, amit vagy a védelem 2 széle vagy a középpálya 2 széle miatt tudhatunk be.

Praet visszatérésének örülök, szerintem ő lesz az egyik kulcsfigura.

 

Túloldalon Laxalt a kulcsember, a Lazio-t is ő verte meg. Bere, de főleg Praet nagyon jól kell védekezzen.

 

Van még 4 otthoni és 4 idegenbeli meccsünk

fogadjuk a merdat, Bolognat, Cagliarit, Napolit

Megünk a Juvehoz, Laziohoz, Sassuolo-hoz és a Spal-hoz.

 

12 pontot reális elvárásnak tartok, minden ami felette van...ajándék.

 

A Sassuolo és a Spal vlószínű a végéig kell harcoljon a bennmaradás ellen, így ott nem sok esélyt látok a győzelemre, csak ha már tutti a dolog(bennmaradnak vagy kiesnek)

Mivel a Juve kiütötte magát a Bl-ből, csak a bajnokságra kell koncentráljanak, így a Nápoly remélhetőleg még jobban leszakad róluk és utolsó otthoni meccsünkön egy apró 1-0cskával nyerhetünk.

 

Hogy mire lehet elég a ~60pont? nagy valószínüséggel a 8-9 helyre... ehhez kellenek a kötelező otthoni győzelmek és itt a kötelező szóval vagyunk a legnagyobb gondban.

 

az Atalanta meccsei:

Otthon: Inter, Torino, merda, Milan

Idegenben: Spal, Benevento, Lazio, Cagliari

=>az Atalantanak idegenben vannak a könnyű meccsei és otthon a nehezebbek, így nekik talán könnyebb lesz 12 pontnál többet gyűjteni.

 

 

A Fiorentina meccsei:

Otthon: Spal, Lazio, Napoly, Cagliari

Idegenben: Roma, Sassuolo, merda, Milan

 

=> a Fiorentina is játszik 4 naggyal igazságosan elosztva és 4 "kiesőjelöltel", talán őket könnyebben legyűrhetjük.

 

Avantiii Doria!!

solo_la_samp Creative Commons License 2018.04.03 0 0 17382

Vannak még csodák 

 

AVANTI DORIA !!!

Előzmény: Samptomas46 (17381)
Samptomas46 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 17381

A jelenlegi forma alapján Bergamoban a pontszerzés is bravúr lenne, ha ez nem történik meg, akkor 4 zakó után, 4 nap alatt, nem hiszem, hogy össze tudjuk szedni magunkat annyira, hogy elverjük a Genoat, de ne legyen igazam, mert 2012-ben sorozatban 7 zakó után vertük őket.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.31 0 0 17380

Egy meccset kell csak megnyerni idén.... 

Előzmény: Törölt nick (17379)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.24 0 1 17378

Ha válogatott szünet akkor retró mecsbeszámolók!

A 4. rész. Chievo-Sampdoria 2003-ból!

 

https://www.facebook.com/ungheriablucerchiata/posts/2053851891558902

solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.21 0 0 17377

Azzal nincs gondon h vannak elveink, csak úgy egy kicsit jobban lehetve keménykedni h minden posztra van ket-harom hasonló képességű játékosunk  

Előzmény: Gianluca Vialli (17376)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.03.21 0 0 17376

én azért megértem valahol a vezetőség döntését. nyilván nem lehet hibáztatni a játékost, meg azért árulásnak sem lehet ezt felfogni, de lehet hogy én is kiraktam volna a keretből. jó játékos az tény, de az is bebizonyosodott hogy semmit nem ér neki ilyen értelemben a mez.

Előzmény: solo_la_samp (17373)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.03.21 0 0 17375

mondjuk azért valahol vicces ez.. mit tudhat ez a nő (?) nyilván költői a kérdés, de ha abból indulunk ki, hogy hanyadik focistával kavar már, hány gyereket szült és ezek mellett "menedzser" szerepben is tündököl és akaszt le hatalmas pénzeket. Icardi kapcsán a sztár klubbok is nála pitiznek.. azért ez valahol eléggé vicces sztori. az ilyen szintű focisták röhögve választhatnának a modell, celeb, műsorvezető stb stb csajok közül kb bárkit...de valahogy mindenki ennél a hölgynél köt ki :D

Előzmény: Törölt nick (17372)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.21 0 0 17374

Hehe. Azért Wanda se semmi .

Előzmény: Törölt nick (17372)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.21 0 0 17373

Igen ez bennem is felmerült..   ezzel tkp magunkat is büntetjük. Sőt.  Strinic szerződését valszeg nem befolyásolja de nekünk lyukas a védelmünk. 

Előzmény: Törölt nick (17371)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.03.19 0 0 17368

persze, csak szerintem valahol ő úgy van vele, hogy az eddigi teljesítmény és a helyezés volt erőn felüli dolog. azért egy Fiorentina és egy Torino sokakkal együtt ( még ) mindig mögöttünk vannak. érzésem szerint a 9. helynél hátrébb nem fogunk csúszni, azért csak nem olvad el az a 8 pont előnyünk a bikákkal szemben.

 

Az első 6 helyezetett nem is nagyon kell megindokolni, de én azt gondolom hogy összességében az Atalanta és a Fiorentina is jobb csapat nálunk, az aktuális helyezésektől függetlenül mondom ezt.  Ha kéne csapatot mondani akivel tényleg  egy szinten vagyunk játékban az szerintem a Torino.

A szezon gyakorlati része le is zárult nekünk, nyilván a Genoa-t el kell kalapálni már csak a szurkolók miatt is. ( 1-2 hónappal ezelőtt olyan nagy különbség volt formában, pontszámban a két csapat között, hogy azt gondoltam gond nélkül lelépjük őket a derbin, azért erre most már nem mernék megesküdni) az EL elúszott, tényleg annyi maradt hátra 9-7. hely környékén maradjunk, amolyan Garrones unalmas szezonvég, ami azért nem olyan nagy baj.

Előzmény: samp1991 (17367)
samp1991 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 17367

Giampi szájából is elhallatszott, hogy több havi munkát önbecsülést és az ezáltal megszerzett szurkóló tábori szeretetet dobtunk ki így a kukába.

Amúgy nekem is hiányzik egy kis önkritika a részéről...Valaki vagy vak... vagy elvesztette az öltözőt :(

 

Avanti Doria!

Előzmény: Gianluca Vialli (17366)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.03.19 0 0 17366

na igen.. alapvetően nem is a vereséggel van a legnagyobb baj, hanem ezzel a megalázó különbséggel. Egyszerűen Icardi most már azt mondom évek óta parádézik ellenünk, amolyan fesztivált rendez a góljaival. Nyilvánvalóan a liga egyik legjobb csatára, igazi klasszis, de hogy miért nem lehet a meccsek előtt erre külön felhívni a figyelmet.. 4 (!) gól, mintha egy falusi kis csapat lennénk.

Hullámvölgyben vagyunk ez egyértelmű, de még azt gondolom hogy ezzel sem lenne probléma, csak hát a 2 meccsen kapott 9 gólt, és az 1 szerzett gólt eléggé nehéz megmagyarázni. Senki nem szólt volna egy szót sem ha  tűrhető játékkal kikaptunk volna mondjuk 3:1re. Ezekkel a vereségekkel és lélektelen játékkal( 2-3 meccs alatt) képesek vagyunk lerombolni amit az eddigi szezon alatt felépítettünk. Ehhez képest rekord mennyiségű válogatott játékosunk van. Mindenesetre jól jön a szünet, maradjunk az első 10ben, EL meg minden más úri huncutságot el kell felejteni, nem a mi szintünk.

samp1991 Creative Commons License 2018.03.18 0 0 17364

Sajnos úton voltam hazafelé és nem láttam ezt a borzalmat. Vagy nem sajnos??....

Tény hogy az Internek kijött szinte minden ezen a meccsen. Ahelyett hogy Q-val rugatnánk mesterhármast, aza  nyomorult Icardi rúg 4-et. Kownacki rossz fát tettt a tűzre vagy miért nem teszik be egy ilyen meccsen legalább 10 percre? Vasco-tól vártuk a fordítást vagy a szépítést?

Nekem bűzlik valami de nagyon. a játékosok lázadnak valami ellen, tudnak valamit, amit mi még nem.

A tippem: Giampolo távozása. mint ha már előre tudnák hogy elmegy. Vagy azok a játékosok, akik szinte biztos távoznak már nem akarják túlzottan megerőltetni magukat és ettől megbomlott a csapategység?

 

Vagy nem akarnak a játékosok ugyanazért a pénzért korábban kezdeni nyáron és megterhelni magukat?

Az egyik fele a csapatnak az EL-ért húz a másik meg hogy  "egy jót játszodjunk"?

 

Azt nyilatkozta Giampi, hogy változtat a hierarchián, hogy újra megtalálja a megfelelő motivációt.

Volt már ennél megalázóbb vereségünk odahaza valaha?

 

Az olasz fórumok mit mondanak?

A derbyre nem érkezhetünk ilyen attitűddel, de ott minden másképp lesz!

 

Avanti Doria!

 

solo_la_samp Creative Commons License 2018.03.18 0 0 17363

Mi 5 öt kapunk otthon, az Atalanta 5 öt  rúg idegenben....igy nehéz lesz megtartanunk a 7. helyet. 

Samptomas46 Creative Commons License 2018.03.18 0 0 17362

Bizony ez szégyenteljes! Két meccsen 9 gólt kaptunk, valami megint nincs rendben, szerintem egyik sem volt "bundásmackó". Nagy feladat innen felállni. Megyünk Veronába majd Bergamoba, aztán Derby ami sokkal nehezebb lesz mint ősszel, utána jön a Juve elleni "visszavágó". Most már csak az első tízben végzés lehet  cél, de baromi nehéz lesz.

 

SuperBazza Creative Commons License 2018.03.18 0 0 17361

Lehetne 6-7 is közte.

Nevetséges.

Nulla motiváció, akaratgyenge faszok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!