Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 176
Wow! Lányok, 64, 84:)
m.v.
Előzmény: dzsu-va (175)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 175
lányok, '71, '89
nálad hogy van ez?:)
Előzmény: anilla (174)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 174
Remélem:)
Már nagyon örülnénk neki...
Neked lány- vagy fiútestvéred van? Mekkora a korkülönbség?
m.v.
Előzmény: dzsu-va (173)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 173
akkor minden bizonnyal nemsokára gratulálhatok!!:))
Előzmény: anilla (172)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 172
Sajnos még nem, ill. nem tudom...:) Bébi még csak tervezési/készítési fázisban... Bár a hüje vitaminoktól már ~5 kg-t híztam...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-va (171)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 171
gratulálhatok?!:))))
Előzmény: anilla (170)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 170
Nem az id?vel van gond, hanem a sörrel, meg a füsttel. Bár ez is kapcs. a családdal:)
m.v.
Előzmény: dzsu-va (169)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 169
miért? csak nem a család veszi el az időt?
Előzmény: anilla (168)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 168
Nekem a Heineken az egyik kedvencem, a másik a Guiness. Régebben én is rengeteget jártam a L.F. térre, plusz a túloldalon a Cactus Juice... Mostanában nem nagyon sörözünk:)
m.v.
Előzmény: dzsu-va (166)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 167
:)))
jól felpörgetem így a topikot
Előzmény: dzsu-va (166)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 166
hát, nem mondom, hogy igénytelen vagyok már ami a sört illeti, de ha csak egyfajta van, akkor azt iszom. pénteken speciel heinekent ittam, mert volt választék.
milyen helyek? régebben pl. sokat jártam a lisztftérre, de kicsit nagyon besokalltam. még nyáron tud jó lenni. mostanában a ráday u.-ban se voltam, de azt még mindig elviselem. amúgy meg annyi "helyet" nem ismerek, nem is lakom olyan régóta bp-en.
és te?:)
Előzmény: anilla (164)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 165
hát, nem mondom, hogy igénytelen vagyok már ami a sört illeti, de ha csak egyfajta van, akkor azt iszom. pénteken speciel heinekent ittam, mert volt választék.
milyen helyek? régebben pl. sokat jártam a lisztftérre, de kicsit nagyon besokalltam. még nyáron tud jó lenni. mostanában a ráday u.-ban se voltam, de azt még mindig elviselem. amúgy meg annyi "helyet" nem ismerek, nem is lakom olyan régóta bp-en.
Előzmény: anilla (164)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 164
Milyen sört szerecc, és milyen helyekre szoktál járni?
m.v.
Előzmény: dzsu-va (163)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 163
ja, de. nem is döglöttem, hanem bébiszitterkedtem. péntek este meg söröztem. :)
Előzmény: dzsu-va (162)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 162
ha az érdekes részekre vagy kíváncsi, akkor azt kell mondjam: semerre.
ha mindenre, akkor a köv.: de. nemtom már micsináltam, tán döglöttem, aztán próbálkoztam internettel, de nem működött, aztán hazamentem, aztán ettem, de hisz a többit úgyis tudod:)
Előzmény: anilla (161)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 161
Nekem is be kell fejezni az adóbevallást, holnap megyek könyvel?höz. De maradok egy kicsit.:)
Merre jártál tegnap?
m.v.
Előzmény: dzsu-va (160)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 160
szia m.v.!
mi az hogy kicsit?
adjunk a lovak alá, már kritika is ért minket:)
Előzmény: anilla (159)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 159
Anilla vidéken volt eltemetve, de most van egy kicsit!:)
m.v.
Előzmény: dzsu-va (158)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 158
attól hogy nem vagyunk itt, még felteheti mindenki a kérdéseit.:)
nemtom anillával mi van, de én irl működtem meg a matáv szarakodott.
de nemtom miért magyarázkodom:)
Előzmény: DJ Bill (157)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.08 0 0 157
Hát lányok, nem igazán pörög ez a topik...
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.08 0 0 156
na mi van itt?
pedig most van 20 percem csettelni.
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.08 0 0 155
szerintem igen :) (?:() <-- nemtom ezt érted-e:)
Előzmény: anilla (154)
anilla Creative Commons License 2002.02.07 0 0 154
Holnap beíratkozás, vidéki túra, legközelebb szombat este leszek...:(
Fogsz túlórázni hétvégén?:)
m.
Előzmény: dzsu-li (153)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.07 0 0 153
na, mégse búcsúzhatok el kétszóban. akkor szia!!:)))
Előzmény: dzsu-li (152)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.07 0 0 152
na megyek
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.07 0 0 151
:)))
csak egy kétszavas.
most értem vissza körútból.
Előzmény: dzsu-li (150)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.07 0 0 150
itt vagyok
Előzmény: anilla (149)
anilla Creative Commons License 2002.02.07 0 0 149
Úgy látszik, most is ellentétes műszakban dolgozunk:)
Még mindig a tegnapi bulit próbálom kiheverni, azt hittem, majd nyugodtan szundikálhatok az íróasztal mellett, erre egész nap be sem tudtam kapcsolni a gépet...
Nem baj, majdcsak lesz nyugisabb is, amikor kétszavasainkkal elszórakoztathatjuk egymást.:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (148)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.07 0 0 148
itt vagyok!:)))
hát, hétköznap nem is nagyon vagyok kommunikatív sajnos, dehisz látod. megöl a munka!!
Előzmény: anilla (147)
anilla Creative Commons License 2002.02.06 0 0 147
Pont ebben a percben értem vissza. Itt vagy még?
Ma télleg nem tudtunk beszélgetni...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!