Tisztelettel jelentkezem a BKV-hoz tanácsadónak!
Referenciaként két tanács a leginkább aktuális gondok
megoldására:
1/ A 4-6-os villamos vonalán a Combino szerelvényeket sorban végigállítani,
az utasok a megállókban várakozás nélkül felszállhatnak, az álló szerelvényen végigmennek és a kivánt megállóban leszállnak, ezalatt esőtől-széltől védve vannak, ha fáradtak le is ülhetnek, és mindezért csak minimális használati díjat kell fizetni. Energiafelhasználás kizárólag az utasoknál jelentkezik.
2/ Nagy hóesés kezdetekor a főútvonalakra nyitott plátós teherautókat kell szorosan végigállítani: a hó ráesik, az autók elviszik, nincs sózás, nem kell kotorni, lapátolni.
A tanácsadásban az a kellemes, hogy az felel érte, aki megfogadja.
Az a gyanúm, hogy ezekhez hasonló színvonalú tanácsokért már vettek fel szép honoráriumot.