Keresés

Részletes keresés

eMPet Creative Commons License 2012.04.03 0 0 5590

A csuklós-emeletes nagyon üt! (a többi is) :-)

Előzmény: HOP-120 (5589)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 5589

Köszönöm!Voltak ötletek ezeket már megcsináltam így  most egy új dolgon gondolkozom.






Előzmény: vt976 (5588)
vt976 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 5588

Hú, ez egész izgalmas! Kár, hogy a szélvédő fölött MÉG nem sikerült tökéletesre (én se tudnám jobban csinálni!):-(. Különben a teljesen laikusok még akár 80-as évekbeli prototíusnak is nézhetnék (amit mostanában újítottak föl). Csak így tovább!

Előzmény: HOP-120 (5587)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 5587

Egy kis alakítás:

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.03.26 0 0 5586
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 5585

EAG dísztárcsákkal és sötétített üvegezéssel.:

 

Előzmény: HOP-120 (5584)
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5584

Regio Midi verzió,alacsony belépésű :)

Előzmény: HOP-120 (5583)
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 5583


"A Mercedes gyár miatt kocsihiány van,így a volán úgy döntött,hogy a Regiokat is befogja távolsági járatra,ennek megfelelően kapott pogyásztartókat és távolsági kivitelű üléseket."
HOP-120 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 5582

Jó lett! :)

Előzmény: eMPet (5581)
eMPet Creative Commons License 2012.03.10 0 0 5581

Hosszabbítás-rövidítés. :-)

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 5580

(örök) álom...

Márciusi Dusán Creative Commons License 2012.02.28 0 0 5579

Szervusztok! Régebben már volt példa arra, hogy megrendelést is teljesített valamelyik jólelkű közületek... :)

Kérek szépen egy új formátumú MÁV-os pályaszámot vörös csillaggal. Tudom, bizarr kívánság, de előre is megköszönném.

 

Továbbá nagyban megjavítaná az életminőségemet, ha betennétek azt a néhány éve felbukkant Taurus fotót, rajta Besenyő Pista bácsival, és "Nooormaalisch?!" felirattal.

 

Hálás köszönet mindenért!

HOP-120 Creative Commons License 2012.02.27 0 0 5578


A tábla sajnos nem sikerült tökéletesre.
van 2-3 világosabb csík a képen.Ez mitől lehet?Az utóbbi 2-3 képemnél  vettem észre...
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.18 0 0 5577


Új hátfalas MJT
D 20 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 5576

CN mánia 2012

 

XD

Előzmény: HOP-120 (5575)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 5575
Előzmény: HOP-120 (5573)
Scatty29 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 5574

HOP-120 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 5573



Bár maga a kép nem tökéletes,de gyakorlásra szerintem megfelel. :D
D 20 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 5572

Akkor megérte:)

 

Paint for fun:)

Előzmény: CLY-015 (5570)
colossal404 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 5571

Jó lett, nem látszik rajta hogy mókolt, egyedül az árulkodik hogy ugyanaz az jatógumi hiányzik alulról.

Előzmény: HOP-120 (5569)
CLY-015 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 5570

Újváros két legjobb 280-asát párosítottad:) imádom őket

Előzmény: D 20 (5568)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 5569

Leültem és addig próbálkoztam míg nem sikerült PS-el..Jó nem nagy dolog,csak egy 4. ajtót kapott,de kezdetnek ez is

elég.:D

D 20 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 5568

439-442 :)

Scatty29 Creative Commons License 2012.02.09 0 1 5567

HOP-120 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 5566
gemini62 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 5565

Tisztelettel jelentkezem a BKV-hoz tanácsadónak!

Referenciaként két tanács a leginkább aktuális gondok

megoldására:

1/ A 4-6-os villamos vonalán a Combino szerelvényeket  sorban végigállítani,

az utasok a megállókban várakozás nélkül felszállhatnak, az álló szerelvényen végigmennek és a kivánt megállóban leszállnak, ezalatt esőtől-széltől védve vannak, ha fáradtak le is ülhetnek, és mindezért csak minimális használati díjat kell fizetni. Energiafelhasználás kizárólag az utasoknál jelentkezik.

2/ Nagy hóesés kezdetekor a főútvonalakra nyitott plátós teherautókat kell szorosan végigállítani: a hó ráesik, az autók elviszik, nincs sózás, nem kell kotorni, lapátolni.

 

A tanácsadásban az a kellemes, hogy az felel érte, aki megfogadja.

Az a gyanúm, hogy ezekhez hasonló színvonalú tanácsokért már vettek fel szép honoráriumot.

D 20 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 5564

Mér', jó ez; csomó ember megenné, hogy van ilyen:)

 

Ha ELKövetsz egy következő hasonlót, akkor a hatósági jelzést "csavarozd" fel a homlokfalra:)

Előzmény: HOP-120 (5563)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5563

Sajnos csak ennyit sikerült kihozni belölle..

Előzmény: HOP-120 (5560)
HOP-120 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5562

számára nincs hóAKADÁLY :D

Előzmény: Szakadáskapcsoló (5561)
Szakadáskapcsoló Creative Commons License 2012.02.04 0 0 5561

Ez a 17-es villamosvonalon rendszeres beparkolásokra is megoldást nyújt:

 

Előzmény: HOP-120 (5560)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!