Keresés

Részletes keresés

AmethanA Creative Commons License 2002.02.25 0 0 114
Most jutott eszembe a legnyomasztóbb rész. Ahhoz képest a Fussilli istencsászár. Az a rész, amelyikben elrabolja őket egy höcsög, és laboratóriumban kísérletezik velük. Rettentő idegesítő a zenéje, és amúgy sem egy vidító jelenség. Nem tudja vki a címét?
Lordaeron Creative Commons License 2002.02.25 0 0 113
A Fussilis rész nem egy nagy durranás, de ez tetszik:

Muriel előadja: "How...now...brown...cow"
Krokodil tapsol, erre Eustace: "Thet stinks"
:))))))

Ami nekem nem jön be, az a Little Muriel, és a Journey to the centre of Nowhere (ezt már rég láttam...)

El nem hangzott jó szövegek:
"Money! It's my good for nothing brother's money!"
"The stupid one?"
"Did you think about regular bathing?"
"Not me, the farmer!"
"oh, Eustace, you don't look so well, tomorrow you'll see the doctor" (miközben E. feje bedugva a kádban)

:-)

Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.21 0 0 112
Megfigyeltétek már, hogy időről időre egyes részeket "sztárolnak", vagyis azokat adják legtöbbször? Régebben állandóan a The Demon in the Matress ment, a The night of the Weremole, a Freaky Fred, a Mother's Day meg a Duck Brothers, Most meg az Everyone Wants to Direct meg a Shirley the Medium a menő... Csak a The Gods Must Be Goosey az örök favorit, nagy bánatunkra. Én egyébként bírom azt a részt, főleg amikor a liba beleszeret Eustice tragacsába ("I've found my true love, I've found my queen!!!"), de ha nem láttam harmincszor, akkor egyszer se. Majdnem ugyanilyen sokszor volt szerencsém a Courage Meets Bigfoot-hoz is ("The reward is mine!")... Aláírom, most már egy kicsit unalmas mindig ugyanazokat a részeket nézni, de ha ugyanez marad a műsorpolitikájuk, és elkezdik végre adni az újabb szériákat, akkor azokat az epizódokat fogjuk látni két éven keresztül, és majd visszasírjuk a régen látott mennyei libát :)
Mindenkinek sok-sok szép új epizódot! :)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.19 0 0 111
Na! Már azt hittem, elfelejtettétek ŐT. Sajna egyszerűen nincs időm megnézni, de nem is nagyon van mit irni róla, ha ugyanazokat adják.:(
Slint Creative Commons License 2002.02.19 0 0 110
Remélem a félhatosra hazaérek, or my name is shirley...and it's not!

Filburt Creative Commons License 2002.02.19 0 0 109
Tegnap volt a rendezos/zombis.
Termeszetesen nem volt idom megnezni....

Filburt

Előzmény: AmethanA (108)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.15 0 0 108
Végrevégrevégre!!!!!
Láttam végre Courage-ot a héten. Az utóbbi 2 napban nem voltam túl jól, így nem voltam suliban, ergo: néztem Courege-ot.:)) Annyira jó a Katzos, amikor nyávog Katz, meg borzolja a szőrét. Meg a Night of the Weremole-ban az indiai dokibá.:))) Áhhhhh!
Amúgy el van nézve, zoológus bácsi:))
dzsó Creative Commons License 2002.02.15 0 0 107
Szerintem a legnagyobb ijedelme a Shadow of Courage-ban volt, amikor az árnyékMuriel letépi a saját fejét. Eh milyen brutálisan hangzik :]
Előzmény: Lordaeron (106)
Lordaeron Creative Commons License 2002.02.15 0 0 106
Üdv! Én is imádom ezt a rajzfilmet. Egy ideig mentek az új részek is, de aztán abbamaradt. Fogalmam sincs, hogy mi lett velük.

Eustace legjobb dumája az, amikor beszélget a quasimodóval:

"The only thing is uglier than this, is this." És mutat neki két tükröt. :))))

Courage legjobb ijedelmei:
-Snowman comethben a hóember benéz az ablakon
-Clutching footban amikor meglátja Eustace funkulusát
-Nite of weremoleban, amikor Murielt meglátja és szívrohamot kap
-Damon in the metressben, amikor rávicsorog a szörny
-Queen of the black puddle-ben, amikor bejön a viziszörny az ajtón
-Nite at the katz motelben, amikor jön felé a pók, és amikor benéz a sötét szobába

:))))

Filburt Creative Commons License 2002.02.15 0 0 105
A tegnapi jo volt a Katz Club miatt (I'm Katz), de mar megint volt a szerelmes gunar, ami iszonyu idegesito mar....

De a Katz vege jo volt:

- Courage, you don't look so good...
- Look who's talkin'... [blurp]

B-)))

Filburt

Előzmény: Courage the cowardly dog (104)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.14 0 0 104
Srácok, ha valakinek sok-sok ideje van, látogasson már el a www.cartoonnetwork.co.uk honlapra, és nézze meg, van-e ott TV műsor. Én már próbálkoztam, de mindig lefagy a gépem. Ha van műsor, és eltér attól, amit az amerikai honlapról bemásoltam, akkor ránk is az vonatkozik (elvileg). Egyébként még réges-régen mintha én is láttam volna azt a részt, amikor Eustace kenguruvá változik; ha jól sejtem, az a 2000/2001-es széria része volt. De akkor még nem voltam elszánt Courage-rajongó, és nem is figyeltem rá annyira. :(

"Eustace, the wracking ball, and the opponent: Muriel, the washing mashine!"
"a little sport before dying?"
"Oooooh, I've got to stop that fox! Those rocks will stop him!"
"Maybe it was Bigfoot that was here last night! But I certainly hope not!"

Ja, bocs, hogy "lesrácoztalak" titeket, de asszem én vagyok az idősebb (33). Vagy tévedek? Elnézést a hölgyektől! :)

AmethanA Creative Commons License 2002.02.14 0 0 103
Nem tudom, miért nem adják le megint a 2000-2001-es sorozatot... Biztos, hogy volt már, mert én láttam párat, és igen jók.
Előzmény: Courage the cowardly dog (102)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.13 0 0 102
Ezzel egyetértek, kissé már unalmas, de legalább nyelvgyakorlásnak elmegy...
Azt kéne kideríteni, hogy vajon miért nem azokat a részeket adják, amiket a Cartoon Network a honlapján műsorként megadott??? A www.cartoonnetwork.com volt az egyetlen olyan Cartoon Networkös oldal, amin találtam műsort, ebből gondoltam, hogy ránk is ez vonatkozik. De úgy tűnik, Kelet-Európa már csak a lejárt lemezt kapja... :(
Mindenkinek szép napot és új részeket kívánok a mikroszkóp mellől... :)
Előzmény: Slint (101)
Slint Creative Commons License 2002.02.12 0 0 101
én is épphogy hazaérek a fél hatosra...

Ramses volt ma, meg a Shadow, meg amikor a Murielnek szeretője akar lenni a kacsa

Dehát könyörgöm, új részeket akarok, kivülről tudom, sőt unom már mindet

"Things I Do for Love"

Előzmény: AmethanA (100)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.12 0 0 100
Hahó! Halódunk, halódunk? Nem kéne... Sajna én mostanában nem tudok Courage-t nézni, mert majdnem minden nap 5-ig vagyok suliban, és amíg hazaérek... Miket adnak mostanság? Érdekelne.
"Stupid dog!"
"... or the fat lady gets it! Yeah, the fat lady gets it!"
"I'm rich!"
Filburt Creative Commons License 2002.02.11 0 0 99
A Fusilliben, akarcsak az osszes Courage-ban szerintem pont az a jo, hogy nyomasztoak. A voros egbolt, a hangok, az effektek, a zene... A sztori csak neha, de a Fusilliben az is. B-)

A Muriel kislany lesz resz valboan eleg xar.

Tovabbra is keresem a Fredes reszbol a lalalzast. B-)))))))

Filburt

Előzmény: AmethanA (78)
Slint Creative Commons License 2002.02.11 0 0 98
Greeat Fusilliben mikor elbújik a púderes dobozban, bár akkor nem történik semmi baja, szóval nem értem mér röhög, lehet hogy az is baki
Előzmény: Courage the cowardly dog (90)
GONDolK Creative Commons License 2002.02.10 0 0 97
eegen, valszeg igazad van, rég láttam, pedig az jó rész
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 96
Vagy "bold"? A "spelling"-em is elég sz@r... :)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 95
Megjegyeztem! Szori, máj inglis iz nat veri gúd! :)

"- But... but... He called me bald.
- Eustace, you ARE bald." :)

Előzmény: AmethanA (94)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.10 0 0 94
Az chicken pox, és bárányhimlőt jelent.:))
Előzmény: Courage the cowardly dog (93)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 93
Nem úgy volt, hogy "this is the worst case of chicken box I've ever seen"(már ha a The night of the weremole-ra gondolunk)? Azt nemtom, hogy végülis mi akar itt lenni a "chicken box", de én úgy vettem ki, hogy ezt mondja. :)
Előzmény: GONDolK (91)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 92
pontosítás: www.cartoonnetwork.co.uk
Én itt nem is találtam semmit Courage-ról. Pedig elvileg nálunk is az angol adás jön be.
Vannak viszont édes képek itt: www.cartoonnetworkla.com (remélem, így volt)
Előzmény: Courage the cowardly dog (80)
GONDolK Creative Commons License 2002.02.10 0 0 91
"this is the worse case i've ever seen"
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 90
Courage "hát, most qrvára megszívtam"-szerű röhögését én is nagyon bírom! Tényleg aranyos! Tudtok több ilyen röhögős jelenetet?
1. a Snowman Cometh-ben, amikor nekmegy a sziklának
2. a Precious, wonderful, adoreable, loveable duckling-ban, amikor a fejére esik a 16 tonna
3. a Cajun Granny Stew-ban, amikor a róka rendőrként megjelenik és fejbevágja

A Little Muriel-ért annyira én sem vagyok oda, de az a duma, amit a kiscsaj levág, az tipikus... "I wanna go to the candy store! I wanna watch TV! I want a new doll! I wanna go to the Zoo! I wanna go to a party! I want a party dress!... - I know I'm not gonna like this..." :) Meg az is aranyos, amikor Courage egyedül marad a gépen a kis Muriel-lel, beül a pilótafülkébe, és teljes nyugalommal olvasgatja a gép használati utasítását...

Ha valakinek sikerül képet beszúrnia, szóljon már, hogy mi a trükkje! Nekem a hagyományos (< img src="elérési hely/fájlnév.jpg" >) módszerrel nem megy. (tudom, hogy nem kell szóköz a <-eknél, most csak azért írom így, hogy megjelenjen a szöveg)

Előzmény: Slint (87)
GONDolK Creative Commons License 2002.02.10 0 0 89
"Welcome to Club Katz. I'm Katz, your host."
"Not get out of this chair!"
"stupid helicopter dog"
"-hey, that's my washing mashine
-hey thats my chair
-finders, keepers"
"...and never retrun!"

Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.02.10 0 0 88
Én azt bírtam a legjobban, ahogy az Everyone wants to direct-ben a zombik beszélnek. "Our partnership ist kaputt!" :)
Meg az indiai orvos! "There's nothing to worry about. It's nothing at all. Nothing at all." :)

A film zenéjét is szeretem, de főleg azt, hogy komolyzenei részletekkel festik alá. Nekem is lennének ötleteim ezen a téren, azt megnézném pl., hogy Courage a walkürök lovaglására jojózik! :) Vagy Sigfried gyászindulója szólna, amíg a Mother's day-ben elmennek a Großmutterhez... :)

Előzmény: AmethanA (79)
Slint Creative Commons License 2002.02.10 0 0 87
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy amikor Courage nekimegy valaminek, összetöri magát, (pl Snowman Cometh amikor a lavinával nekimegy a sziklának) és röhög. RÖHÖG! Kurva jó...Annyira aranyos.
Egyébként ma volt a Muriel amikor visszafejlődik a tornádó miatt kisgyerekké, ami egy kifejezetten szar rész, de azért jókat röhögtem rajta. (a többihez képest szar.)

More Cheese!
Less Macaroni!

I HATE MACARONI WITH CHEESE!

OK, ENOUGH! GO TO YOUR ROOM!

:-)

Slint Creative Commons License 2002.02.10 0 0 86
You're Host.
Előzmény: AmethanA (78)
Slint Creative Commons License 2002.02.10 0 0 85
Sajnos nem volt időm megnézni ha voltak is új epizódok, mert nem voltam otthon
Előzmény: Courage the cowardly dog (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!