Keresés

Részletes keresés

tzuiop Creative Commons License 2001.08.23 0 0 97
Biztos félreértettük egymást,de nem nő vagyok!
:))
Amúgy meg aki nem bukik rám azzal nem fogok összejönni,de a sport fontosabb,mint egy ember a sok közül!
Legalábbis nekem!

Előzmény: Grail (96)
Grail Creative Commons License 2001.08.23 0 0 96
azt mondjak az okos nenik es bacsik, hogy a himeknel 10-20%, a nostenyeknel 20-30% az atlagos. szerintem hiba, ha nem a nemednek megfelelot probalsz kiepiteni, mert magyarorszagon meg nem annyira elterjedt a mellplasztika :)) ezen kivul akikkel eddig beszeltem (xy kromoszomaval rendelkezok koreben) altalaban nem is kedveltek :)
szal ne a geri halliwel-es uton :)) persze ez csak az en velemenyem :)

a felesegemnek szerencseje van, 8% alatti a testzsirszazaleka es 88-as a mellbosege :)

udv,

[g]

Előzmény: tzuiop (95)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.23 0 0 95
Az kb. 4%-os testzsírszázalék, akkor még kicsit futok!
Annyi kell is az edzéshez és hosszabb távon nem is célszerű sokkal alá menni.
Úgytudom.
:))
Előzmény: Grail (94)


Grail Creative Commons License 2001.08.23 0 0 94
:) egy bizonyos szint ala szvsz nem erdemes menni :) nekem elvileg ~74 kg lenne a zsirmentes testtomegem, tehat meg ~3kg-t fogyhatnek, hogy elerjem a "leszalkasitott" allapotot. de ahogy azt mar lentebb leirtam nem szandekozom megvonni magamtol a gasztronomiai elvezeteket :)

[g]

Előzmény: tzuiop (93)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.23 0 0 93
Ez így igaz!
Azért van még mit leadnom nekem is,szóval tartalékok vannak!

:)

Előzmény: Grail (91)
Grail Creative Commons License 2001.08.23 0 0 92
hopp, lemaradt, hogy ettol persze meg lehet valaki sportos es el tud menni veled futni avagy maszni, avagy amit szeretnel :)

udv,

[g]

Előzmény: Grail (91)
Grail Creative Commons License 2001.08.23 0 0 91
szia :)

nem szeretnelek en sem megbantani, de ahhoz, hogy valaki "leszalkasodjon", csunyan oda kell figyelnie arra, hogy mikor, mit es mennyit eszik. (arrol nem is beszelve, hogy nembaj, ha rasegit mondjuk egy kis l-carnitine-nel, feherjekoncentratumokkal stb.) ugyan nem vagyok az esznelkulzabalas hive, de szerintem fontos elvezet az eletben a gasztronomiai, nem biztos, hogy megeri nelkulozni :) arrol nem is beszelve, hogy ha egy kicsit is lazitasz, akkor a szervezeted megprobalja visszaszedni az egeszseges zsirtartalekot, aminek egyenes kovetkezmenye a szep szalkas test eltunese :)
ugyancsak nem tul elonyos, ha egyszer beteg leszel, hogy nem rendelkezel megfelelo tartalekokkal :)

udv,

[g]

Előzmény: tzuiop (90)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.23 0 0 90
Én nem szeretem a mackós pasikat,mert ha elviszem erdőbe futni egy 30-ast, vagy elviszem mászni...
Szerintem az Élet legtöbb területén nem előny a mackósság.Egészségtelen táplálkozási,életmódbeli szokások,szív és érrendszeri panaszok idővel.
Bár szkanderban biztos jobbak!?
De a legtöbbjük ha leszálkásodna,se lenne igazán mutatós,izmos.

De ez csak az én véleményem,mert sportolok és tudom,milyen kemény dolog igazán jól szálkásodni és mennyi erő,kitartás,fegyelem kell hozzá.

Szóval nem akartam senkit sem megbántani!

Grail Creative Commons License 2001.08.23 0 0 89
:)) en 183-hoz 77 :)
Előzmény: antforce (88)
antforce Creative Commons License 2001.08.22 0 0 88
namost döncsétek már el, egyek vacsit vagy se, 177 centihez 70 kiló vagyok, mert 3-4 kilót felszedtem a nyaralás alatt. :))))

Ant a tanácstalan...

over Creative Commons License 2001.08.21 0 0 87
Ste't!

Keso:bb a pizza ha't-ot...:)

Előzmény: Grail (85)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.21 0 0 86
Üdv!
Jelentem, nekem nem tetszenek a mackós férfiak. Inkább a vékony, de izmos alkatúak, amiben az is benne, van, hogy nem szeretem, ha valaki túl izmos. Számomra a maciság nem azt jelenti, hogy az illető azért nagydarab, mert izmos, hanem azt, hogy magas, és van egy kis "husi" rajta, amitől "széles" is lesz.
Abban viszont lehet valami, hogy a mackók soxor vidámak, mosolygósak, ugyanis ált. azért ilyen alkatúak, mert szeretnek enni, tehát nem vetik meg az élet ilyesfajta örömeit; minden dologba olyan lelkesedéssel vetik bele magukat, mint az evésbe.
De engem ösztönösen kevésbé vonzanak, mint a vékonyabb fiúk. Viszont: inkább egy maci, mint egy egyszálbelű (a másik véglet).
Grail Creative Commons License 2001.08.21 0 0 85
jo estet,

megkernem a jelenlevo holgyemenyeket, hogy definialjak a sorhasat :)

udv,

[g]

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 84

Értelek. Arra gondoltam, esetleg 30 után változik az ízlés. Igaz, ahogy a Tiéd, az enyém sem módosult, mindig is vékonyabbak tetszettek jobban. Azért közöttük is vannak "kedves, mosolygós, vidám, huncut" emberek, mert az nekem is vonzóbb.
Előzmény: Törölt nick (82)
a_girl Creative Commons License 2001.08.16 0 0 83
Kedves Tulipán74!

Azt hiszem félreértettél, nem szabadkozni akartam, egyszerű ténymegállapítás volt. És az addigi hozzászólások (vagyis amiket épp elolvastam) alapján tényleg úgy tűnt, hogy véleményem nem éppen az előzőeket erősíti.

a_girl

Előzmény: Tulipán74 (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.16 0 0 82
Szerintem az életkornak ehhez semmi köze. Én legalábbis már kamasz koromban is a nagy darab pasikhoz vonzódtam. A kedves, mosolygós arcú és vidám, huncut szemű macikhoz.
Előzmény: Törölt nick (71)
PapLan Creative Commons License 2001.08.16 0 0 81
igen szerintem macis vagyok...

Előzmény: Sheme (79)
JoanaTavares Creative Commons License 2001.08.16 0 0 80
Lehetöleg kisse kinött mackóban, olyan ántivilágbeli fehér csikkal az oldalán. :-)
Előzmény: PapLan (78)
Sheme Creative Commons License 2001.08.16 0 0 79
Csak nem macis vagy?
Előzmény: PapLan (78)
PapLan Creative Commons License 2001.08.16 0 0 78
mutassatok olyan lanyt aki a mackos pasit szereti.... :)
Sheme Creative Commons License 2001.08.16 0 0 77
Most már fogsz tudni... Nézd meg a mailboxodat!
Előzmény: No1Nina (75)
Sheme Creative Commons License 2001.08.16 0 0 76
Most már fogsz tudni...
Előzmény: No1Nina (75)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.16 0 0 75
Írtam neked e-mailt... még múlt héten... arra meg Te nem válaszolsz...
Előzmény: Sheme (74)
Sheme Creative Commons License 2001.08.16 0 0 74
Nem is válaszolsz?
Előzmény: No1Nina (73)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.16 0 0 73
:)
Előzmény: Sheme (72)
Sheme Creative Commons License 2001.08.16 0 0 72
Szia Szertelmem!

Soraidat amint meglátom,
nemkülönben édesdeden csengő nevedet,
érzem, felkel bennem az ősi ösztön,
mint tavasszal a kikelet!

Ébred bennem az vágy,
Mely emészt, mint a tűz,
Szívem Kéred dobban,
Minden hozzád fűz.

Nem is tudom, mit csinálok,
gépelek és klikkelek,
ez már több, mint szerelem,
ezzel nem is viccelek.

Alkatom, hát nem egy nyiszlett,
Nem világít át a Nap,
Télen pedig nem kell fűtés,
Rám nem hat a fagy!

Magasságom nincs két méter,
De talán ez nem is baj,
Hiszen itt ti mondtátok,
Az ész a fontos, nem a haj.

Jaj, csak egyszer találkoznánk,
Ha odaadnád nekem kezedet,
Megtudhatnád azt a titkot,
Hogy egy mackó hogyan szeret!

Látom, sajnos ez csak vágy lesz,
Mert nem vagyok méltó rá,
Azonban én abban bízom,
Titkon Te is vágysz reám!

Előzmény: No1Nina (23)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.16 0 0 71

Bevallom, azért a másik véglet sem vonz, mikor valaki már olyan, mint egy szúnyog. [amit kákabélűnek is szoktak - nem túl szépen - hívni.]
Azért vitatkoznék. A húsos lehet vonzó az összbenyomások alapján, míg az általad "disznó"-nak nevezett az valóban hájas. Mielőtt mondanád, nem mondok ellent magamnak :), mert úgyis az összhatás számít, van, akin fel sem tűnik vagy kevésbé tűnik fel, míg máson akár 2-3 kiló felesleg is látszik.
Nekem tetszik a kockás has, de szerintem attól még lehet valakinek szép hasa, hogy nem lehet rajta sakkozni. Láttam már olyat is, hogy vékony emberkének volt nagy pocakja. Na, akkor inkább egy mackó. Mert az arányosság fontosabb, mint hogy mekkora bicepsze van.

Felmerült bennem, hogy lehet-e életkorhoz kötni a lányok/nők részéről a mackós alkat szeretetét?

Előzmény: Edwardking (67)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.16 0 0 70

Sajnálom. De legalább látod, hogy igazad mondok. Lefárasztásilag.
Gondoltam, miután olyan biztosan állítod, ezért megkérdezem. De nem feltételeztem, mert akkor nem mondanál ilyet. Én sem szeretném, ha kötelező lenne, nem szeretem a kényszert :)
Nemis nyámnyilák :)) Párnák nélkül nem lehet, inkább izom? Tudom, hogy nem kövéret jelent, hanem azt, amire azt mondják: "van rajta mit fogni". De nekem kicsi a kezem, úgyse sok fér bele... :)
Köszönöm, örülök neki :) Azért remélem a tavaszt megrendezik jövőre is :)

"De! lesz rád elég vevő!" :))

Előzmény: szurkemedve (69)
szurkemedve Creative Commons License 2001.08.16 0 0 69
1. Nem voltam fiúval, és ha kötelezövé teszik is, kibújok valahogy. De ez már OFF
2. Agyilag már én is fáradok, de ez is OFF
3. Lehetöség ugrott, de legalább szórakoztunk egy jót, akkor neked maradnak a nyámnyilák. A mackós pasi mellesleg NEM kövér pasit jelent. Csak több (párnázott) izmot.

4. Tetszik a stílusod, és ez is OFF. Pussz. Tavasz stornó. Maradok 100 kg. Kár. (:-)

Előzmény: Törölt nick (66)
Edwardking Creative Commons License 2001.08.16 0 0 68
Ürülök, hogy nem szól semmi a "disznó" alkat mellett!
Előzmény: Törölt nick (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!