Keresés

Részletes keresés

MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2619

Díjazom az ötleted !!!!!!

 

Ha bejönne, a Vártemplomban azonnal bedobnák egy "huszast" Szent Antalnak....:-))

 

Előzmény: CVZ (2618)
CVZ Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2618
MEG VAN A MEGOLDÁS!!! A KTE vásárolja ki tőlünk Vágót, így ott is új impulzust kap a csapat, mi se bánkódnánk..!!Na?? :))
Előzmény: MÁV_szurkoló (2616)
CVZ Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2617
No lám, ők nem vártak amíg elmegy a hajó!!! Valami itt Szolnokon nem stimmel, nem hiszem , hogy ennyire "vak" legyen a szakvezetés, az elnökség!!
Előzmény: MÁV_szurkoló (2616)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2616

A jelenleg kieső helyen ,de a vesztett pontok tekintetében jobban álló KTE vezetősége nem várt tovább ....

Ők már váltottak !!!!!!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/urbanyi-mar-nem-a-kecskemet-vezetoedzoje-2046537/

 

 

 

 

MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2615
Ezekre a kérdésekre talán F.G. úrtól kéne választ kapni ...
Előzmény: Törölt nick (2613)
CVZ Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2614
Már elfogyott!A bizalom és a szurkoló is. A múltkor Vágó ilyen szavakat keresett az Idegen szavak és Kifejezések szótárában , mint SZAKMA, MUNKA, TÁMADÓ,FOCI...
Előzmény: Törölt nick (2613)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2613
Mi lesz azokkal a belelkesített, belelkesült szurkolókkal, akik széket, bérletet vásároltak abban a reményben, hogy jó mérkőzéseket fognak látni?

Mi lesz akkor, ha elfogy a türelem és bizalom?

Előzmény: MÁV_szurkoló (2609)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2612
Nem akarok ismételten hőzöngőnek tűnni, de megemlítem, hogy a 8. forduló után továbbra is 5 pontja van a csapatnak.

Látva a tabellát, még mindig nincs nagy baj, mert a csapat nem áll a kieső helyen, és követve az elnöki gondolatot, nem lehetünk elégedetlenek.

 

Viszont olvasva a szurkolói nyilatkozatokat, egyre több negatív észrevétel érkezik, ezért felvetődik a kérdés, milyen szakmai munka folyik a ligetben?

Előzmény: Törölt nick (2538)
CVZ Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2611
"Szerencsés" Sevilla szurkolók:

Utolsó öt mérkőzése közül mindössze egyet tudott megnyerni a Sevilla labdarúgócsapata, amely vasárnap az újonc Herculestől szenvedett sima, 2-0-s vereséget. Az összecsapás után a klub menesztette Antonio Alvarez vezetőedzőt, s helyére Gregorio Manzanót nevezte ki.
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2610

Nem a szöveg "ugrott össze", hanem a gyomrom wazze ...

 

Ezekután  még azt se szabad elhinni ennek a képmutatónak, amit kérdez ! :-((((

Előzmény: Törölt nick (2607)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2609
A magam részéről egy szóval azé' kommentálnám: PARASZTVAKÍTÁS ! :-((((
Előzmény: Törölt nick (2606)
CVZ Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2608
Nem futballozott le minket senki???Bazdmeg gólt nem rúgott a MÁV 5 mérkőzésen!!!Mi ez, ha le nem futballozás!!!ELÉG EBBŐL A FOGALMATLAN,SZÁNALMAS MAGYARÁZKODÁSBÓL!! VÁGÓ TAKARODJ,VIDD AZ ÖSSZES HAVEROD!!
Előzmény: Törölt nick (2606)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2607
Összeugrott a szöveg, remélem azért így is átlátható.

Előzmény: Törölt nick (2606)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2606
No comment!

 

A szakvezető magyarázata, 8 mérkőzés, 5 pont után, "Új Néplap"

 

Nehéz feladatra vállalkoztunk az élvonalbeli indulással Újoncok vagyunk A nyári pihenő rövid volt Hiába van több rutinos játékosunk, maga a csapat rutintalan az NB- ben Újpesten például a játékvezető a kétes ítéleteknél a liláknak kedvezett A nyolc forduló eredményével nem, a mutatott játékkal elégedett vagyok Nyolc-kilenc pontot terveztem ettől elmaradtunk Haladás ellen 2, Honvéd ellen 1, de reménykedtem a Kecskemét ellen is az 1 pontban A KTE kivételével viszont senki sem futballozott le minket Videoton ellen vezettünk, Győr ellen ziccereket hagytunk ki, Újpest a 93 percben vert meg Mi Skodában ülünk nem Mercedesben, és realitások talaján kell maradnunk, keretünk nem alkalmas arra, hogy nekiessünk az ellenfeleknek Én az elvégzett munkában, játékosaim mentalitásában bízom A nyári átigazolásokat követően túlzottan derülátó voltam, néhány játékos nem váltotta be a hozzáfűtött reményeket A vereségek nem törték meg csapatot, azonban a következő fordulókban nyerni kell Sokkal támadóbb szellemben lépünk pályára, nem hat, hanem kilencpontos meccseket vívunk Nem szabad, hogy leszakadjunk a mezőnytől Szünetben 3-4 meghatározó játékossal megerősítve a keretet, tavasszal kiharcoljuk a bentmaradást A tárgyalásokat már most megkezdjük  

Előzmény: MÁV_szurkoló (2605)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.26 0 0 2605
Tartok tőle, hogy egyáltalán nem nekünk kéne szégyelnünk magunkat ! :-(((
Előzmény: roby72 (2604)
roby72 Creative Commons License 2010.09.26 0 0 2604

Harmadszor néztem meg a Siófok-Debrecen meccset,és amit a Siófok agresszívitásban, labdabirtoklásban,pontrúgásokban, összjátékban  mutatott az felettébb aggodalommal tölt el 6 nappal a Szolnok-Siófok meccs előtt!

Azt is mondhatnám hogy fényévnyivel jobban, eredményesen futtbalozik a Siófok mint a Szolnok!Egyre elkeseredettebb vagyok a Szolnoki futtballal kapcsolatban,Szinte már szégyelem magam a csapat eredménytelen játéka miatt is, hogy az elmúlt 4 mérkőzésünket ország világ láthatta........:(((

CVZ Creative Commons License 2010.09.26 0 0 2603
Van egy elmaradt meccse e KTE -nek és a Haladásnak épp egymás ellen, az még "átrajzolhatja" a tabellát(a MÁV kárára).
Előzmény: Törölt nick (2601)
CVZ Creative Commons License 2010.09.26 0 0 2602
Sajnos láttam Vágót a siófoki meccsen. Hasonlóan gondoltam mint Te.Nem tudom mit olvasott ki a Siófok játékáról a "mester", de gyakorlatilag minden poszton a MEGFELELŐ ember játszik, gyorsak,lendületes, pontosak és láss csodát baromira nem érdekli őket, hogy ki az ellenfél, nem mondanak le a támadásról (értsd: ha kell a védők is besegítenek a támadások "kiépítésében", bátran mennek fel és mégis megvannak hátul, Vágó biztos nem érti, hogy lehet ez).
Előzmény: MÁV_szurkoló (2600)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 2601
Amennyiben a Haladás és a Kecskemét sem tud javítani helyzetén, akkor csapatunknak van esélye a bennmaradásra.

 

A harminc pont megszerzését viszont nem tartom reálisnak. A hátralévő mérkőzéseket nézve, nem tudom kit tudunk legyőzni.

A Siófok elleni mérkőzés sorsdöntő lesz.

 

13. Siófok 10

14. Szolnok 5

15. Haladás 3

16. KTE 3

Előzmény: alarife (2599)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2600

Ha nézted a meccset - ami alapján nekünk a jövő héten ebben a leosztásban semmi jó nem jöhet !:-( - azt is láthattad, hogy a "nemedző" ott pöffeszkedett a lelátón !!!

Mondjuk ellenfélnézőben volt, de szvsz ezzel ország-világnak azt mutatta meg, hogy

iránta most is töretlen a vezetés bizalma, tehát a Siófok ellen (is) ő irányítja majd a

csapatunkat... :-(((

 

Ezt eccerűen' nem hiszem el !!!!!

 

Előzmény: CVZ (2598)
alarife Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2599
Így kikapni...az égvilágon semmi értelme nem volt ennek a taktikának, mégha majdnem be is jött. Mi értelme olyan focit játszatni, amire lassan a szolnoki szurkolók se lesznek kíváncsiak? Tudom, hogy a bentmaradás a legfontosabb, de rúgott gólok nélkül ez se fog menni, a bunkerfoci nem lesz elég.
CVZ Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2598
Atya ég!4:0, életveszélyes minden siófoki pontrúgás(is)!
Előzmény: CVZ (2597)
CVZ Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2597
Beszarás!!3:0!! Érdekes lesz a jövőheti meccs.
Előzmény: CVZ (2596)
CVZ Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2596
Hmm, már 2:0!! Komolyan mondom élvezet nézni a siófoki csapatot, 2-3 húzással az ellenfél kapuja előtt vannak!!De valami baj lehet a rendszerben, mert újonc létükre támadnak!! :)
Előzmény: CVZ (2595)
CVZ Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2595
Vigyázó szemetek Siófokra vessétek!! 1:0-ra vezetnek a Loki ellen a 10. percben!!No, de sebaj, majd a jövőhéten ellenük is védekező lesz a taktika (ha Vágón fog múlni).
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2594

Nálam inkább Urbán lenne a "jelölt"!!!

Én sem engedném már a Siófok ellen a padra ülni Vágót, ebben viszont egyetértünk!

A mielőbbi "edzőváltást" meg még az is sürgetheti, hogy ezzel a játékosállománnyal

nemcsak az őszi idényt, de még az idén 2 fordulót is le kell jáccani a "tavaszból" !!!!!

Új játékosokat meg csak a télen lehet(ne) szerezni, azokkal viszont már csak 13 meccs marad(na) a "korrekcióra". 

Tehát ITT AZ IDŐ !!!!

Előzmény: CVZ (2591)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2593
Olvasom az újpesti fórumot és meglepődöm, hogy Mészöly építi a jövő csapatát, és játszatja a fiatalokat.

 

„Gratula Balogh B.-nek. Jó a csapatunk, csak felállt védekezés ellen kellene már valamit kitalálni, mert ez így nagyon vészes. Ja, és ideje már egy új szögletrúgó.

 

Utolsó 10 percben a támadóink: Kovács D.(20), Simon K.(19), Balogh B.(20), Tisza(25).

Biztató, csak maradjon is így.”

CVZ Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2591
Én a három roby72 jelölt közül Gálhidit látnám szívesen a kispadon...és már a Siófok ellen, mert egy új edző felrázná a csapatot legalább a kiesési rangadó előtt (és nem utolsó sorban mindenkiben lenne bizonyítási vágy az új edző előtt) , s télen a nem ide való játékosoknak megköszönném a részvételt. Még van hátra ugye 7 forduló az őszi menetrendből, nagyon optimista nézet szerint 8-9 pontot össze lehetne gyűjteni, télen pedig valódi erősítéseket idehozni, hogy a tavasszal legalább 16 pontot szedjen össze a csapat, így ha min. összesen lenne 30-31 pont, esély lehet a bennmaradásra!!!
Előzmény: MÁV_szurkoló (2589)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2590

Hatalmas(?) 4-5-1 felállásban küzdöttek a fiúk azért, hogy a "nemmester" még a Siófok ellen- remélem utóljára ! - egyáltalán leülhessen a kispadra ...

A TÚLÉLÉS !!!!! Szvsz ez volt a "taktika"lényege , semmi más ! :-(((

 

 

 

 

Előzmény: CVZ (2588)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.09.25 0 0 2589
Vígh Tibornak van pro-licence ??
Előzmény: roby72 (2587)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!