Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2023.01.19 0 0 40894

Nem lehet mindenki Csáknorrisz, ezt könnyű ám beszopni kiképzés ide vagy oda, a legtöbb hasonlónál vagy drogosnál megy rajt a kommentháború. Múltkor meg az volt a baj, hogy 5en mentek neki az arcnak.

 

Mellény sem olyan egyszerű, sok helyen szakik leírták miképpen műxik vagy nem műxik, utcán ilyen esetben sem általános sehol.

 

Tudni kellene minden részletet, de lehet a biztosításnál hibáztak. Múltkor ment az az UCC majomkodós igazoltatás is, ott is volt pld. egy pillanat mikor a rendőr elfordul, rossz helyen áll és hátat fordít az arcnak. Nyilván nincs minden nap Csikágó, lazul a fegyelem is, meg el vannak a közúti ellenőrzés/szondáztatással és kész eddig nem szokott ebből baj lenni. Na, most előfordult és szokott. Ezekből nehéz jól kijönni, ha csuklóból hason lövi az a baj, itt meg más a baj.

Előzmény: még.mindig.én (40893)
még.mindig.én Creative Commons License 2023.01.19 0 0 40893

Nyílván a XI. kerületi esetre, ahol leszúrták a rendőrt.

Bár szerintem is kabaré, hogy egy elmebeteg ember megkésel 3 rendőrt...

Milyen kiképzést kapnak (vagy nem kapnak) ezek? 

Előzmény: Jahno (40892)
Jahno Creative Commons License 2023.01.19 0 0 40892

Ezt most melyikre írtad? Bár lehet jobb is, ha nem tudom.

Előzmény: Eddie Caplan (40891)
Eddie Caplan Creative Commons License 2023.01.19 0 0 40891

 Sutyó Pintér, kurva védőmellény, még mindig is élne a rendőr gyerek. 

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.01.18 -2 0 40890


Miért vagy értelmes ha elfogadod mulandóságod szükségét?
a tudomány -oktatás-tudás. Azért lehetséges ebben az irányultságban, mert az egyed mulandóságát tartja fenn, a vallás-politika áldásával!!
Ennek ugyan semmi értelme. Ám néhányaknak az uralom élménye annyira kielégítő akár a maszturbáció.
Ha figyeled a történelmet az istenek feltalálása óta uralkodnak az emberi szellemiségen, elfojtva a szellemi fejlődést, a tudatos teremtővé válást.
-evolúció-
https://balrad.ru/2022/05/09/washington-a-neonacikkal-szovetkezo-zelenszkijben-latja-a-szabadsageszme-letetemenyeset/?fbclid=IwAR3sueagTB9Z1kXK-ltYIY-CsUifvyaAMyKRZIFqV1l6DmjwryELngRdjZM

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.01.16 -2 0 40889

A " szeretet, boldogság, értelem, demokrácia " szavak. Az emberiség történelmét vizsgálva, olyan -élményekre- kerültek. Amik valójában a szellemi elnyomás megnyilvánulásai. 
Effélét értelmes lény nem tesz. Értelmetlen meg nem képes.
Vagyis az emberkedésben van egy olyan ellentmondás, ami számomra elfogadhatatlan s megmagyarázhatatlan .
/ Az állat tartás szempontjából sem tudom magyarázni a papok, politikusok, bürokraták tartását. Az ipar szempontjából sem látom hasznukat. S a lét védelem szempontjából is csupán a rágcsálok élősködök osztályába sorolom hasznosságukat. Ennek ellenére mégis szavazatokat kapnak az értelmességbeni példa mutatásukért hasznosságukra.... !? //
evolúció-buddhatours-tudatosteremtővé válás

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.01.10 -2 0 40888

halandói ideológiában a rend a birtoklás élménye

gondolom azért gondolod a halandói gondolkodás - létforma- logika. értelmes mert mióta az istenkultuszt bevezették ez a rendszer van mint " értelmes civilizáció" nak tanítva.

-Valójában az evolúció gondolkodás - létforma- logika, értelmezésében a lény mulandósága a tudatosság hiányára utal. 
Relatíve az egyed mulandói ideológia fedhetetlenségébe születik bele utódként, az ebbe a rendszerbe oktatásába vetett hit biztosítja, halandóvá válását.

A nagy számok értelmében, miszerint 7 miliárdan nem tévedhetnek. Figyelmen kívül hagyva azt a tényt hogy évezredek óta ezt a szellemiséget elégíti ki az oktatás, ily módon a lények melyek a civilizációt alkotják.
-/ az értelem szerint az egyed nem értelmes ha olyan ideológiát-logika rendszert "szolgál" melybe bele pusztul.
Az értelem az evolúció az egyed élet képességéről szól, így amiben ez a hozzáállás nem felismerhető a falkán belüli hierarchia láncszemének tekintendő.
// az értelmes világ szabájait a növény termesztés, és az állat tartás, bolygó művelés szabálya adják, a kémia alapján.//
-evolúció-buddhatours-tudatosteremtővé válás-

mondcsakmeg Creative Commons License 2023.01.09 0 0 40887

Csakis munkával szerzett vagyonnal a magyar rendörség" fönöke" aljas szöke rablónk:

https://olkt.net/olajszoke-pinter-sandor-unokai-kerdesek/

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.01.05 -2 0 40886

rend-értelem-tudatossáf
rendszer-idomítás-gépek
nyáj- tereltek

az -érzőlénység- az egyed azon állapota mikor ráébred, világ-valóság-itt és most, Léte a saját érdeke, hiszen énségét, nem élheti-tapasztalhatja "külvilága nélkül".

- a világot úgy védem-teremtem ahogyan magamat.

-magamat űgy védem-teremtem ahogyan a világot.

a tudatos teremtővé váltságod nélkül, csak élősködő vagy*/*pap, politikus, bürokrata,..., gazdasági mizériás,.., értelmiségi, ../ agy-ezért nem az életet- nem az életét védi, csupán a halandói ideológia logikarendszerének " értékeiért" kűzd.

Nem tudva mulandóságának nincsen más oka mint az életvitele-gondolkodásmódja...

-teremtők kik tudatlanságukban mulandóságot teremtenek

- evolúció- buddhatourshttps://balrad.ru/2022/05/09/washington-a-neonacikkal-szovetkezo-zelenszkijben-latja-a-szabadsageszme-letetemenyeset/?fbclid=IwAR3sueagTB9Z1kXK-ltYIY-CsUifvyaAMyKRZIFqV1l6DmjwryELngRdjZM



hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.27 -2 1 40885

tapasztalatom szerint az emberiesség egy olyan kóór, ami veszélyeztetetti a Föld bolygó élővilágát.
/evolúció-buddhatours/

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.23 -2 0 40884

szokás- rend- értelem- foglalkoztatás-jog- politika-vallás-.. blabla ..stb

- így a szeretett mizéria keretében megszánna valaki, s megértettné velem ...
a halandói ideológia értelmességének fenntartása - terjesztése hogyan lehetséges érzőlények között.? Ha ráadásul kb. 2500 éve kitalálták azt a szellemiséget ami szerint a*haláltalanság állapota- tudatosteremtővé válás* megvalósul, az egyedszámára .
// miért értelem- egészség ami mulandóságot okoz - jelenleg azt látom :teremtők kik tudatlanságukban mulandóságot teremtenek. S egymás vállának veregetése közben maszturbálnak, nem a világ-világegyetem oksági rendszerének megismerésére, csupán az emberekközti érdemekért hajtanak.... lúzerek közt legnek lenni is is valamibb mint kavicsnak lenni a tó fenekén ahova még a nap sem süt ... //
Ennyire erősen hathat *teremtmény* szó mágiája - determizusa !
evolúció-buddhatours

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.22 -2 1 40883

a lelki békédtől..megfizetettségedtől a világ még nem lesz jobb, Csupán a fejedet mélyebbre túrod a homokba..

// kedves halandói ideológiát-logikai rendszer értelmességét valló terjesztő !

Mára bebizonyosodott a tudatosteremtővé válás, számotokra nem bír információs tartalommal, bizonyíték erre hogy képpesek vagytok felélni a bolygót mi fejlődéseteknek otthont adott. Szaporodtok mint bármely más ösztön lény, így-ezért létetek-jelenlétetek , nem társaság, sem kihívás . Sokkal inkább nyűg lett mára.

A teremtéshez nem pénz kell, TE kelessz.

- lét védelme azt jelenti? amíg valami valamijen, addig valahogyan változhat. Ha már csak valami, úgy az már az enyészeté.-

-evolúció-buddhatours

Beszeljukmeg Creative Commons License 2022.12.20 0 0 40882

Aljas szőke pintér, gk.vez. összes vagyona: https://olkt.net/olajszoke-pinter-sandor-unokai-kerdesek/

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.14 -2 0 40881

rend ? isten ? értelem ? demokrácia ?

Gondolom nem tudtad !
önteltségedhez méred az igazságot-értelmet 😃
-a biztonsági övet még mindég nem értem, ha önveszélyes vagyok miért büntetnek? ! A papokat hívőket politikusokat bürokratákat ... nacionalistákat ,... is elviselem pedig tutira többet ártok vele magamnak, mint azzal ha nem használnám a biztonsági övet.
Vagy az adózás a büntetés ... 😉 ?

// Gondolom ezt sem tudtad !
nem létezik isten , sem a bosszúállók. Valószínűleg a mikulás sem.
.. DE A PAPOK POLITIKUSOK BÜROKRATÁK JOGÁSZOK KERESKEDŐK, MÉGIS , -HOGYAN !
Ha léteznének e természet feletti lények, emezek biztosan, útban lennének számukra.
a tanár mizériával -!!! valójában a halandói ideológia átörökíthetőségéért küzdőtök !!!
ugyanaz történik mint az" egyetemek elfoglalásakor" !!!
ez evolúció elfojtásáért !!
"demokráciáért, értelemért", jóvőért, Amit-ahogyan a hatalom diktálja - tereli !!
/ ezzel nem éppen hatalmon lévőket, sem az értelmiségi réteget nem védem-pártolom/

// logika értelem nélkül= akarat=ösztön = ragadozók, növényevők, stb //

evolúció-buddhatours
https://balrad.ru/2022/05/09/washington-a-neonacikkal-szovetkezo-zelenszkijben-latja-a-szabadsageszme-letetemenyeset/?fbclid=IwAR3sueagTB9Z1kXK-ltYIY-CsUifvyaAMyKRZIFqV1l6DmjwryELngRdjZM

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.09 -2 0 40880

harmónia* is csak egy szó. A minek kell harmóniában lenne. Mitől nem lehetséges a harmónia. Lévén a valóság oksági rendszerek halmaza = működés. A jelen társadalom szellemiségében is a hagyományoknak-szokásoknak-tradícióknak hála, halandói logika rendszer uralkodik. Ahol sem a világ működése sem a társadalom működésé nem cél, csupán a lét - javak -élmények birtoklása-. Vagyis amíg a társadalmat haszonlesők irányítják, addig nem lesz értelem, ami arra inspirál hogy ne hasznot s tartalékot képezz. Hanem tudd hogy a társadalom működésében való résztvéteddel biztosítod magadnak s másoknak a fejlett civilizáció élményét. Ezért szlogenem - amíg vallásnak, politikának, bürokráciának, gazdasági mizériának- nemzetiségnek, .. , értelmét találod, csupán a haszon szerzás-valakibbbségibbbb komlexus - ösztön hajt. S elhiteted magaddal másokkal szükség van tevékenységedre. Nem észre véve hasznosságod vélelmezése csupán egy hibás - maradi szellemiség terméke, amikor még szükség volt falkavezérekre. Ám mára jól látszik teremtő vagy aki tudatlanságában, mulandóságot teremt, a birtoklási - pénz mizériájával. Holott valójában a harmónia esetén, a javak mindenkinek egyformán elérhetőek, hiszen mindenki tevékenysége nélkülözhetetlen. Nem jobban sem kevésbé, a tudatosteremtők civilizációjában

-evolúció-buddhatours-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.07 -2 0 40879

kurvára elegem van
a magukat értelmiségi réteghez tartozókból a-e bolygón.

/AZ OKTATÁS ÉVEZREDES HAGYOMÁNYAI VEZETTÉK AZ EMBERISÉGET A MAI NAPHOZ IS... MÉGIS EZT AKARJÁTOK FOLYTATNI. küzdőtök érte.. 🙂
ezzel nem a fideszt védem, hiszen amíg vallásnak, politikának, jognak, bürokráciának értelmét találod, értelmes nem lehetsz csak jól idomított!
/??!!" Oroszország elleni olajembargó életbe lépése miatt (ami alól Magyarország mentességet kapott, "!!??
a karma úgy működik ha tudod-észre veszed hogy szemét vagy. Ezen információ vagy felemészt , vagy változtatsz.
ám ha csak a szokás visz az értelmetlenségbe, akkor az életképtelenséged - tudatosság hiánya végez veled.*/*halandói ideológiában az értelem nélküliség be van építve az "értelmességbe" így abból a szempontból ez nem észlelhető. Így a tudatosodás-egyedfejlődés nem működik. Nem lehetséges a tudatosteremtővé válás, értelmes faj. Csupán a nyájszellem-falka struktúra, élősködő létforma.
Teremtők kik tudatlanságukban, mulandóságot teremtenek/
evolúció-buddhatours

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.04 -2 0 40878

halandói ideológiában hogyan nem ártasz?! 

Ha maga a logika rendszered-világképed nem alkalmas másra .. mint az élősködés-re. 

/ Ami persze a mulandóságodat okozza !/ de ezt belátnod, fájdalmas lenne, te pedig a boldogságot hajkurászod.

a mai rendszert-társasadALMAt-emberiséget is az oktatás eredményezte !!

ahol a szülő nem foglalkozhat a gyerekével ...

hát küzdjünk, álljunk melléjük mert nekünk ez kell ..

/ nem a fideszt védem, hiszen ők is ennek az oktatásnak a termékei !!

- beleszületettség-

miért értelmes az az izé, ami az egyént léte feláldozása árán is, egy ideológia fenntartására ösztökéli, neveli, tanítja ?

- tudomásom szerint Gautama buddhává válást, haláltalanná válást, lét védelmet tanított. Ezt a halandói ideológia együttérzés mizériája nem íbereli. Hát akkor minek !

miért gondolod értelmes vagy ha belehalsz tudásodba. Mert azt tanítják, elvárják ? miért gondolod a halandói ideológiát valló aki elpusztítja önmagát, -másikat, feléli a bolygót, értelmes? miért gondolod ha fizetést kapsz, jövedelmet szerzel, értelmes vagy? Miért gondolod ha tagadod az evolválódás lehetőségét s belehalsz, mert nem tudsz tudatos teremtővé válni, csak a halandói ideológia megfizetett bábja vagy, értelmes vagy?

amíg vallásnak, politikának, bürokráciának, jognak, nemzetiségnek, gazdasági mizériának , halandóiságnak, természetfelettinek..., értelmét találod értelmes nem lehetsz. Csupán jól idomított. 

S TE ezt a rendet véded - őrződ - szolgálod, az életed árán.

-evolúció-

[https://balrad.ru/2022/05/09/washington-a-neonacikkal-szovetkezo-zelenszkijben-latja-a-szabadsageszme-letetemenyeset/?fbclid=IwAR3sueagTB9Z1kXK-ltYIY-CsUifvyaAMyKRZIFqV1l6DmjwryELngRdjZM](https://balrad.ru/2022/05/09/washington-a-neonacikkal-szovetkezo-zelenszkijben-latja-a-szabadsageszme-letetemenyeset/?fbclid=IwAR3sueagTB9Z1kXK-ltYIY-CsUifvyaAMyKRZIFqV1l6DmjwryELngRdjZM)-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.04 -2 0 40877

tényleg el kell magyarázni ?
/ bár amíg a papok, politikusok ellen sincsen eljárás. addig ez sem téma . Orvosvilág szerint is mindenki értelmes - értelmesek /
tesóság nagy vívmány

Előzmény: még.mindig.én (40875)
ELK 770 Creative Commons License 2022.12.02 0 0 40876

Bocs ha nem 

Többet  nem mondom

 

még.mindig.én Creative Commons License 2022.12.02 0 0 40875

Ez mennyiben kapcsolódik a topik címéhez?

Vagy minden topikba behányod ezt?

Előzmény: ELK 770 (40872)
ELK 770 Creative Commons License 2022.12.02 0 0 40874

Amúgy remélem csak tiolvassatok amiket 2 óraja leírtam,a CKC 818 ról.

Hivatalos ember nem.

Ocsmányiroda nem tudott semmit róla amíg megvolt,a 2016 os selejtezése után leadták a rendszámot, akkor megmutattak a rendszámot.mikor megkérdeztem.bocs többet nem mondom.

 

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2022.12.02 -2 0 40873

miért gondolod értelmes vagy ha belehalsz tudásodba, mert azt tanítják?miért gondolod a halandói ideológiát valló aki elpusztítja önmagát, -másikat, feléli a bolygót értelmes?miért gondolod ha fizetést kapsz, jövedelmet szerzel, értelmes vagy?Miért gondolod ha tagadod az evolválódás lehetőségét s belehalsz, mert nem tudsz tudatos teremtővé válni, csak a halandói ideológia megfizetett bábja vagy, értelmes vagy?

ELK 770 Creative Commons License 2022.12.02 0 0 40872

Sziasztok! 

Egy régi,a biztosítas,és műszaki vizsga index fórumokban.mar írz dologgal kapcsolatban írnêk.régóta figyelem nógrad megye buszait.2016 ban,, leesett pár dolog egy 1986 os Ikarus 280 assal,CKC 818 al kapcsolatban.

A kocsi ugyan 30 êves volt de - felénk sem egyedi módon-még üzemelt,forgalomban volt.a kocsi előêlete nem nagyon ismert nekem,de akit kérdeztem,annak se.Volt egy ,,buszos ismerősöm aki maszekban buszozott,Lestyán Ferenc ő tagadta hogy használta volna,pedig több más busszal.együtt köze volt hozzá szerintem.a busz a KMKk salgótarjani üzeménél.volt ekkor.Amúgy tartalékként,de nagyon rossz állapotban.Volt hogy út közeprn esett szét majdnem,pedig erre a típusra ez nem jellemző,hisz egy 50 éves busz típus az IK.280,Budapesten most selejtezők az utolsókat.a világ legsikeresebb csuklósbusza,biztos ti is hallottatok róla.

Én a 818 at se vêletlenül ,,kaptam fel,,mer sàntitott a dolog az elejétől.a rendszámot itthon ki se adtak,de nekem is hamisnak tűnt ami rajta volt.Amikor Ferencnek mondtam(aki tavaly meghalt)ő hallott róla,de nem üzemeltette a buszt.az okmányiroda (ahol voltam a dologgal )se tudott mit mondani .Mivel műszaki se volt a buszon ezért éves kötelezőre se állt le.

A rendőrsêgnek Pl mi ebben az ügyben a része? Bocs ha nem ide való dolog,még hosszú,de kíváncsi vagyok.Kétlrm hogy nekik még NKH nak is jóval később tűnt fel csak.2016 ban selejt lett a busz,gondolom az se hivatalos úton.szisdztok.

 

még.mindig.én Creative Commons License 2022.11.28 0 0 40871

A pontokat egy központi nyilántartásban vezetik. 18-nál veszik el elvileg a jogosítványt.

Ha nem rendelkezik a jogosítvánnyal, akkor ez automatikusan kitolódik arra az időszakra, amikor már lesz jogosítványa.

Magyarul nem fogja megúszni. 

Előzmény: alibabusic (40870)
alibabusic Creative Commons License 2022.11.28 0 0 40870

https://www.origo.hu/auto/20221128-106tal-mertek-be-egy-bmwst-kecskemeten-volt-nagy-meglepetes-amikor-elkertek-a-jogositvanyat.html?

 

A rendőrök megállították a BMW-t, amelynek vezetőjéről kiderült, hogy jogosítvánnyal sem rendelkezik. A sofőrt engedély nélküli vezetés miatt őrizetbe vették, a gyorshajtás miatt pedig 90 ezer forint közigazgatási bírsággal, valamint hat közúti közlekedési előéleti ponttal sújtották.

 

Nálam okosabbtól kérdezem: Ha nincs jogosítvány,akkor hová írják fel neki a pontokat?

Ha eléri a 15 pontot,akkor kukoricára térdepeltetik? Ugyanis a nem létező jogsit nem vehetik el tőle!

alibabusic Creative Commons License 2022.11.24 0 0 40869

Akiket sofőrök visznek,azoknak ennyi esze nincsen!

Így majd kénytelenek lesznek minden koccanásnál rendőrt hívni, mert ki fogja elhinni bemondásra az adatokat?

Előzmény: még.mindig.én (40867)
még.mindig.én Creative Commons License 2022.11.24 0 0 40868

A farzsebemben tartom, kicsit hajlott már, de nem érdekel, pedig 2 hónapja kaptam. :))

Előzmény: Jahno (40866)
még.mindig.én Creative Commons License 2022.11.24 0 0 40867

A sok hülye nem gondolt bele, hogy baleset esetén hogyan fogja kitölteni a kék-sárgát, ha nincs nála jogosítvány...

Gondolom, nem sokan tudják fejből a jogosítványszámukat és az érvényesség lejáratát...

Előzmény: alibabusic (40864)
Jahno Creative Commons License 2022.11.24 0 0 40866

Főleg a mérete meg a sérülékeny papírmajomsága miatt.

Előzmény: t.lantos (40865)
t.lantos Creative Commons License 2022.11.24 0 0 40865

Igazabol a forgalmi a maceras, mert +1 kartya mar nem szamit. 

Előzmény: alibabusic (40864)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!