Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 175
Én is szoktam magamnak beöntést adni, legtöbbször vízzel. Nagyon szeretem, de mint szerintem minden amit szeretek, ez is úgy lenne igazi ha más csinálná nekem. De sajnos az ország keleti feléből eltűntek a domináns hölgyek, vagy nagyon tudnak rejtőzködni. Gondolom zuhanycsővel nem nagyon tudod saccolni a befogadó képességed, mérted már valahogy, mennyit vagy képes elnyelni? És meddig tudod bent tartani, vagy nem mérvadó nálad? Mert én szeretem, ahogy feszít.
Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 174

Sziasztok!

Orulok, hogy van aki meg felkapja e  fejet a tema hallatan! :)

Igen ez erdekes musor lehetett bizony, ha latok hasonlot a tv-ben megnezem, mert sok hasznos infohoz juthat az ember.

Majd utannanezek hatha megntekintheto a film valahol.

Es benneteket hogyan erint a forum temaja?

Esetleg probaltatok mar a beontest magatokon, vagy mas rajtatok?

MAgamrol annyit, hogy sok-sok eve hodolok ennek az izgalmas szenvedelynek... Nem is igazan szenvedely, csak nem tudom pontosan meghatarozni mi is ez.

A tusolo alatt szoktam elvegezni a zuhanycsovel, mivel mar elegge kiismertem magam es  a kapacitasom...

Szornyen elvezetes jatek, amit remelem egyszer majd a parommal is muvelhetek, nem csak magam.

Szoval kivel cserelhetnek tapasztalatokat?

 

Előzmény: summerpair1 (173)
summerpair1 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 173

Sziasztok!

 

Sosem érdekelt a téma, de egyszer véletlenül ( kb 1-2 hónapja ) láttam a Reality tv-n egy filmnet ahol ezzel foglalkoztak. Kiderült hogy sorozat. Így később is néztem. Egy szállóban voltak Spanyolországban 10-12 ember, nők és férfiak, és az életükön szerettek volna változtatni, egyéb okok miatt ( elhízás, bőrbetegségek, emésztési zavarok ). Ott sokféle kúrát csináltak. Masszázs, pszihológus, diéta, torna stb. És volt beöntés is. Ezt látnotok kellett volna. Mit ne mondjak elég érdekes volt.

 

Sziasztok!



Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 172
Van.
Viszont jó lenne ha azok az arcok is előkerülnének, akik a korai időszakban is írogattak ide, mint pl.:Bosziga, Marita, Ritakoala, Erotomano.... Vajon hova lettek?
De lehetnek új arcok is. Sőt legyenek is.
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 171

Van meg valaki a forumosok kozul, akit erdekel a tema?

jo lenne kicsit felfrissiteni ezt a topikot!

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 170

Megjelent a Charlie Wood triológia itt a neten. Rá lehet keresni, de ugyanúgy a beöntésirodalom remeke is megtalálható Hunter Rita tollából a Rita Naplója I. II. III. is!

 

Előzmény: erotomano (168)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.24 0 0 169
megemeljük a topicot...
erotomano Creative Commons License 2006.12.22 0 0 168

rw

Akrobatika ...

erotomano Creative Commons License 2006.11.25 0 0 167
enm
erotomano Creative Commons License 2006.11.12 0 0 166
z
erotomano Creative Commons License 2006.11.12 0 0 165
r
E-lover Creative Commons License 2006.10.31 0 0 164

Nincsenek, ez fórumot és sztorigyűjteményt -- meg némi ismeretterjesztő anyagot -- tartalmaz.

 

 

Előzmény: erotomano (163)
erotomano Creative Commons License 2006.10.29 0 0 163
Megtaláltam: http://www.lej-enema-nurse.com/
Képek, videok nincsenek rajta ?
Előzmény: E-lover (162)
E-lover Creative Commons License 2006.10.27 0 0 162

Ez nem lap, hanem egy website ;-)

 

 

Előzmény: erotomano (161)
erotomano Creative Commons License 2006.10.27 0 0 161
Hol lehet erre a lapra előfizetni ? :-)
Előzmény: E-lover (160)
E-lover Creative Commons License 2006.10.21 0 0 160

Az élvezeti céllal adott(kapott) beöntéseknél a páciensek legkedveltebb pozitúrája:

39,6% -- Hanyattfekve, lábak terpeszben és felfüggesztve (ez az, amit én "nőgyógyaszati műtéti" helyzetnek hívok);
27,8% -- Térd-könyök helyzet (az én kedvencem...);
21,9% -- Oldalfekvés, lábak felhúzva;
8,3% -- Egyéb;
1,8% -- A WC-n ülve, előrebukva;
0,6% -- Állva, előrehajolva.

(A Ladies Enema Journal idei felmérése, 169 szavazat alapján.)

E-lover Creative Commons License 2006.10.11 0 0 159

Ide is berakom:

 

Az kimaradt a leírásból, hogy a kávéoldat beadása előtt min. 1, de inkább 2 "magas" beöntéssel célszerű kitakarítani a beleket... Nem lényegtelen pedig.

A benntartás elősegítésére figyelve lényeges az oldat hőmérséklete (az irrigátorba töltéskor 39, max 40 Celsius fok) legyen. Érdemes vékonyabb bélcsövet 20-30 cm-re felvezetni, azon keresztül beadni -- a legjobb persze a Bardex, dehát az kevesek kiváltsága.

Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.10 0 0 158

http://www.tgy-magazin.hu/index.phtml?id=416

Beöntés kávéval
A kávé másként hat beöntés formájában, mint ha meginnánk. Beöntésként ugyanis nem halad át a teljes emésztőrendszeren, képes viszont hatékonyan ösztönözni a májat arra, hogy megszabadítsa a szervezet a mérgektől, vagy ahogy gyakran mondják, a „mérgező epétől”.

Beöntés céljára tegyünk 6 púpozott evőkanálnyi kávét bő 2 liter vízbe (ne használjunk neszkávét vagy koffeinmentes kávét). Forraljuk a keveréket 15 percig, majd hagyjuk kihűlni és szűrjük át. Egy alkalommal csak fél litert használjunk fel, a többit eltehetjük.

A beöntést tartsuk benn minél tovább; a legjobb, ha erre 15 percig képesek vagyunk. Naponta legfeljebb egyszer végezzünk beöntést. Vigyázat: ha túl hosszú ideig (6 hónapig vagy tovább) alkalmazzuk ezt a módszert, vérszegénységhez vezethet.

Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.06.07 0 0 157

Szia Manó!

Hát jól becsaptál: eszerint itt is gyakran jártál, aztán a másik topikon elhitetted velem, hogy nem szereted a témát. :))

Abby

 

Sziasztok, én most találtam meg ezt a topikot, és egyszuszra végigolvastam a hozzászólásokat.

Kár, hogy behalt ez a topik, mert biztos vannak, akiket érdekel.

 

A legtöbb link már nem nyitható meg, sajnos.

 

Szerintem megérné újraéleszteni ezt a fórumot!

Előzmény: erotomano (156)
erotomano Creative Commons License 2005.09.13 0 0 156
Mindig tanul az ember. Nem is gondoltam volna, hogy az alkoholos beöntéstõl, gondosan összeállított receptúra szerint, még kicsit kótyagos is lehet valaki. Sõt, ez kíméli a májat és a pénztárcát is, mert kevesebb is elég a jóból.
Erre aztán beindult az agyam. Ezután, ha valakit "lealkoholistázunk", egy újabb jelzõvel kell kiegészítenünk a véleményünk szerint túlzott mértékben italozó embertársunkra vonatkozó elmarasztaló meghatározást. Nevezetesen, hogy az illetõ "orális" vagy "anális" alkoholista. Nem mindegy. Az egyiknek a szája, a másiknak a feneke bûzlik. Egyikõjüknek a büffentése áraszt alkoholgõzt, másikuknak a szellentése.
Lelki szemeim elõtt látom már az új tipusú kocsmákat. Ezek leginkább egy üzemanyagtöltõ állomáshoz fognak hasonlítani. ( Kiegészítve egy ürítõ állomással. ) A paciens odasétál a " homoki rizling " vagy a " hegyvidéki muskotályos " feliratú oszlophoz, lazán elõrehajol, és a kezelõ már tölti is bele a nedût. Automata kutaknál elég bedobni a szükséges érmét. Az italoznivágyó feltöltheti saját magát, majd a szomszédos automatánál egy másik érme bedobásával, egy alvázmosást is igénybe vehet.
Elõkelõbb helyeken már monokinis cicababák fogják az illatos krémekkel bekent csöveket helyükre illeszteni. Kevés borravaló fejében talán még meg is paskolják a vendég diszkréten szürcsölõ fenekét.
Jobb partikon nem konyakos poharakat, hanem konyakos körtefecskendõket hordanak majd körbe az ezüsttálcákon. Koccintani is az abszolút törhetetlen gumiballonokkal fognak, és aki duhaj jókedvében a háta mögé hajítja a már üres ballont, nem okoz ezzel felesleges többletmunkát az egyébként haragos személyzetnek, akik a parti után nem kevés idõt szoktak a szétszórt üvegcserepek eltakarítására fordítani. Micsoda praktikum !
Vagy képzeljünk el egy új tipusú borminõsítést, amint elegáns urak, nyakkendõben és térd-könyök helyzetben vitatkoznak az éppen beléjük töltött finom italok milyenségérõl.
- Kicsit kaparja az ánuszomat - panaszkodik az egyik.
- Én savasnak érzem a végbelemben - replikázik a másik,majd kedélyesen kortyolgatnak tovább. Természetesen itt is minden minta után az ízlelõ szervek alapos tiszítása következik, esetünkben egy kiadós allövet segítségével.
A nagy sörözések közbeni böfögéseknek immár vége ! Más irányból, és más hangot hallatva fog távozni a felesleges széndioxid. A szalvétát ilyenkor bocsánatkérõleg nem a szájunk elé fogjuk tenni...
Az anális alkoholisták elvonókúrája, szemben orális társaik költséges gyógykezelésével, sokkal olcsóbbnak és egyszerûbbnek igérkezik. Egyetlen dugó elegendõ hozzá, és az anális kanális nem fogad be több italt !
Egy részeg emberre nem mondhatjuk majd: "Jól felöntött a garatra.", helyette a "Jól beöntött a garatra." lesz a helyes kifejezés.
Dead Silence Creative Commons License 2005.06.08 0 0 155
Sajnos tényleg nagyon leült ez a téma, felkellene éleszteni. Engem is érdekelne a dolog, de még nagyon kezdő vagyok...
Imszi20 Creative Commons License 2005.03.06 0 0 154

kicsit leüllt ez a beöntés - enema téma. kicsit nagyon, majdnem 2 év....
pedig biztos van akit ez is érdekel még mindig!


Vannak ilyen linkek?

fvs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 153
h_g, rendben, lehet hogy igazad van. Bár a páromnak teccett, pedig Ő volt az, akivel megtörtént. És igazság szerint nem is akart erotikus lenni. Az FVS nem a tortenet.eszhól.hu! :)) Az FVSen inkáb a dokumentarista jelleg dominál. És ha gondolod, segíthetnél is nekem! Komolyan kérdezlek! Minden építő jellegű kritika, de legfőképően a lapra való anyag jól jön!
F
Előzmény: h_g (152)
h_g Creative Commons License 2003.01.14 0 0 152
Ne haragudj, de nem vagy kimondottan a toll mestere! A Mengyelejev-táblázatban több erotikum van, mint ebben a leírásban.
Előzmény: fvs (151)
fvs Creative Commons License 2003.01.03 0 0 151
Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, de csak részben olvastam el a fórumot! Viszont engedelmetekkel valószínűleg szeretnék egy-két módszert/ötletet felvenni a lapomra. Köszi. DE! Meg is osztanék veletek egy esetet, ami épp szilveszterkor történt meg velem (velünk). A párommal sikerült végre(!) kiviteleznem egy alapos mosakodást! Szeretnék véleményeket, kérdéseket, további hasonló tapasztalatokat kapni e-mailen, avagy itt a fórumban! Köszi!

E-lover Creative Commons License 2003.01.02 0 0 150
Szia!

Előre jelzem, nem tudok most minden -- esetleg fontos -- részletre kitérni. Mindenképpen javaslom, ha teheted, nézz körül a Neten. Magyarul is van némi anyag, ha pedig tudsz angolul, Tiéd a világ... ;-))

Eszközt egymás között se cserélgessetek, mindenkinek legyenek meg a saját cuccai!!!!

Szóval:

Ad 1.:
A körtefecskendő egyszerűbb, bizonyos értelemben kényelmesebb, ugyanakkor messze nem ugyanaz az az élmény.
Egyszerűbb, mert mindössze 2 darabból áll, könnyebb kezelni. Használata kézenfekvő, tele kell szívni, majd a kanül _alapos síkosítása_ után azt bevezetni, majd a labda tartalmát a végbélbe nyomni.
Lényeges a víz hőmérséklete: testmeleg, vagy annál alacsonyabb hőmérsékletű vizet használjatok csak. A könyökpróba itt nem elég, használjatok babafürdető hőmérőt.
A "bonyolult szerelvény" akkor kell -- de akkor mindenképp --, ha nem csak a végbél kiürítése a cél, hanem a beöntést magáért az élvezetért csinálod. Erről külön, ha érdekel.
Ad 2.:
Lehet a kádban csinálni -- sőt kezdőknek ott a legcélszerűbb. Főleg eleinte, és főleg a körtefecskendőnél előfordul(hat) csurgás, stb., ez mondjuk a kárpiton, vagy a szőnyegpadlón nem kellemes...
Körtefecskendő van 1 decistől (sőt kisebb is) egészen 7-8 deciliteresig). Közepeset érdemes venni, nem csak 1 adagot tudsz beadni magyarán 1 2-2,5 dl-essel beadhatsz 2 decit (ez igazából nem is beöntés, hanem ún. csőre), de akár 1 litert is.
A mennyiség nagyon fontos: semmiképpen ne erőltessétek, kezdők részére már az 1 liter is sok lehet. A végbél kiürítéséhez a fél liter is bőven elég. Inkább próbálja a "páciens" visszatartani, ameddig csak bírja. Lehet ismételni is persze.
Ad 3.:
Sós víz ill. tea a végbél kitisztításához nem feltétlenül szükséges. Lehet tenni a vízbe (literenként 9 gramm kell, ez kb. egy csapott kávéskanál). Teát nem szabad túl töményen -- leginkább csak kamilla, higítva, visszahűtve.
Ad 4.:
Az időtartam csak rajtad múlik. El leht a dolgot intézni 10 perc alatt, de lehet 1 óra is. A kannás irrigátoros játék az idő- és munkaigényesebb.
Ad 5.:
Érezni fogod, ha telsz -- de semmiképpen ne erőltesd, a visszatartása is kihívás.
Ad 6.:
A testhelyzet a választásod. Kezdőknek jó az általad említett, én a térd-könyököt kedvelem -- igaz abban "önkezelés" nem nagyon jön össze.

Egyelőre ennyit, ha további kérdéseid lennének, jelezd itt.

üdv:
E-lover

Előzmény: Adolfka750 (149)
Adolfka750 Creative Commons License 2002.12.27 0 0 149
ziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek a beöntéssel kapcsolatban. Hogy miért, arra itt van ez a kis bevezető:
Én nagyon odavagyok az anális sexért és sikerült elérnem hosszas rávezetés után, hogy a barátnőm is igen megkedvelte! A beöntés úgy gondolom a legjobb módszer arra, hogy az anális sexet (szerintem a szeretkezés megkoronázását) a leghigénikusabb módon tudjuk élvezni. Remélem ezt jól látom. A barátőm eddig hallani sem akart a dologról, de egyik nap mikor szóbakerült a beöntés, azt mondta, esetleg kipróbálná! Engem régóta izgat a dolog, én is szívesen megpróbálnám és így, hogy ő is hajlandó lenne rá, úgy érzem egyenesen (hálás) kötelességem, hogy elöbb magamon hajtsam végre. Így ha bármit elvétenék, nem neki venném el a kedvét ettől az izgalmas kis játéktól. Úgyhogy nagyon várom a tapasztaltabbak reakcióját a következő kérdéseimre:
1. Kezdőként a körtefecskendőt használjuk, vagy azt a bonyolult szerelvényt? (nekem a körte szimpatikusabb)
2. A kádban lehet csinálni? Mennyi víz fér a körtébe és hogyan kell felpumpálni? Mennyi vízzel próbálkozzunk?
3. Milyen folyadékot javasoltok? (Sós vizbe mennyi só kell, tea is jó?)
4. Mennyi ideig tart a dolog?
5. Hogy zajlanak a dolgok a vége felé? egyszercsak érzem, hogy nem fér belém több? hogyan és meddig tudom visszatartani? előre érezni majd hogy ki fog törni, mint az elélvezés?
6. milyen pózben érdemes? (mi kádban szeretnénk) háton fekve felhúzott lábakkal megfelelő?

ha esetleg valami fontos dolog van még amire nem kérdeztem rá, kérlek írjátok le azt is!

Nagyon köszönöm előre is, kérlek gyorsan válaszoljatok mert nagyon izgat a dolog, és nagyon érdekel!
Sziasztok!

gumicso Creative Commons License 2002.08.05 0 0 148
Csatlakoznék a hozzászolásokhoz!Nagyon kevés sajnos a hölgy. Akik női névvel kapcsolodnak be, lehet hogy valóban nem is a gyengébb nem képviselői.Érdekelne egy valódi Nő véleménye.
üdv : gumicső
Akit minden érdekel Creative Commons License 2002.07.27 0 0 147
Bizony ám...
Én imádom,most szeretném a párommal megszerettetni... tudnátok tanácsot adni?
Én speciel azt szeretem,miko a hasam hatalmasra duzzad:)

Kellemes hétvégét mindenkinek!:)

Előzmény: marita (146)
marita Creative Commons License 2002.06.26 0 0 146
Szevasztok!
Jo lenne, ha feleledne ez a tema. Bizonyara ujak is hozzaszollnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!