Keresés

Részletes keresés

schwyz Creative Commons License 2004.09.22 0 0 109

Itt van kép a kislányról. Még fiatal, 1 max 2 éves lehet. Nemrég születtek kölykei. A kölykök is gazdira várnak, ők keverékek. Bár szerintem a mami is keverék, de erősen "agaras"...

Megadom az emilem: schwyz01@hotmail.com írj, ha tudsz gazdi jelöltet.

Előzmény: Törölt nick (93)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.09.22 0 0 108

Figyejjmán!

 

Mivel nem vagy elérhető, nem tennéd meg, hogy dobbantasz egy ímélt nekem? Érdekelnének a kis dögjeid. Vagy már az egész alom elkelt? Milyen színűek is vagytok?

 

A brazil gömbtatu az afgán agár után a legszebb a világon. Majdnem olyan, mint a képen, csak veszély esetén labdává tud gömbölyödni.

Előzmény: Törölt nick (104)
Mr. Fuji Creative Commons License 2004.09.21 0 0 103

Hello Ohiki!

 

Sorstársak vagyunk. Én is Barzojt szeretnék - és csak úgy:-)

Előzmény: ohiki (102)
ohiki Creative Commons License 2004.09.21 0 0 102
Sziasztok! Tavaly nagyon szerettem volna Orosz agarat. Van több más fajta kutyám is, nem tenyésztem őket, nem járunk kiállításra /csak nézőként/ ezt is csak úgy a nagy füves udvarra szerettem volna. Aztán mikor már ott tartottam hogy meg volt puhítva a családom és elkezdtem keresgélni, olyan árakat mondtak hogy elment az egésztől a kedvem. Természetesen nem ajándékba kerestem, de amit kértek érte az horribilis volt. A tenyésztővel direkt közöltem hogy nem tenyésztésre lesz, nem versenyre, ezekután pedig le akart beszélni. Miért nem lehet tartani csak saját örömömre Barzojt? Hatalmas nagy udvarunk van, elférne benne. De nem tettem le róla! Tényleg ennyire zárt a barzojosok világa? Nem akarom elhinni. Érdekes hogy nem lehet megmagyarázni mi tetszik benne, beleborzongok ha csak látok egy Orosz agarat.
Gömbtatu Creative Commons License 2004.09.21 0 0 101
Naaaaaa!
Előzmény: Gömbtatu (100)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.09.21 0 0 100

Kedves szószátyár Spillo!

 

Lehetne olyat, hogy mesélsz mindenfélét kérdezés nélkül? Pl. a Te kutyádról, vagy ismerőséről, vagy ismeretlenéről? Ami a neten hozzáférhető, már majd' mindent megnézegettem, de nem mondanak túl sokat.

 

 

Előzmény: Törölt nick (99)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.09.20 0 0 98

Nem. Ismered? Szerintem igen büszke lenne, ha tudná, hogy a kutyája képét a pénztárcámban hordom.

 

Mit tucc az afgánokról? Lehet már kiskorukban tudni a színüket?

Előzmény: Törölt nick (96)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.09.18 0 0 95

Nnnna. Régi vágyam éledt újjá manapság, nem tudom, milyen indíttatásból. Afgán agarat akarok. Sámuelt. Szeretném, ha kávébarna lenne. Olyasmi, mint Aldo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De. Gyakorlatilag egyedül élek, a kutya 1 45nm-es lakásban ülne úgy fél 9-től 5-ig. A tenyésztő aszongya, hogy ez az ebet nem izgatja, minthogy semmi egyéb különösebben. Mit gondoltok?

 

Elég sokat olvastam a fajtáról, tudom, hogy lopós, szófogadatlan, kiállhatatlan, de nekem épp ezekért a dolgaiért áll olyan közel a szívemhez.

Előzmény: Törölt nick (94)
schwyz Creative Commons License 2004.09.17 0 0 92
Helló! A gyömrői állatmenhelyen gazdára vár egy 1 év körüli, rendkívül kedves agár kislány. Ha bárkit érdekelne, küldök képeket vagy bővebb infót. schwyz01@hotmail.com
Mr. Fuji Creative Commons License 2004.09.17 0 0 91

"Elpusztult" ez a topic?

 

Pedig most kezdenek érdekelni az agarak:-(((

 

Üdv

nextdoor Creative Commons License 2003.10.08 0 0 90
Az Illatos út 122 kenneljében a III. kerületből befogott kan agárkutyus SÍR. A 14 nap lejár 10.15-én.
Színe: vil.szürke/fehér rövid szőrzet.Egyéb jellemzői: Vékony , hosszú farok, hosszú lábak, sötét szürke fül. Nagy futó lenne , szegény. Barna, vékony nyakörvet visel. Felső nyak részen sötétebb szürke szőr. Szörnyű lehet neki a kalitkában. Oldalán fekszik és SÍR.
fotó: http://illatosut.freeweb.hu
Előzmény: nextdoor (87)
nextdoor Creative Commons License 2003.10.07 0 0 89
Köszönöm, nagyon remélem, valaki befogadja... Sajnos én is csak a fotóját látom, az Illatos úton pedig nem igazán adnak felvilágosítást, szerintem fogalmuk sincs. Ha jól tudom, legalább egy hónapja ott van szegénykém
Előzmény: gizicakhi (88)
gizicakhi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 88
már riadóztattam, körbeküldtem egy agaras levlistán is, hátha....

:o)))

tetkója nincs?????

Előzmény: nextdoor (87)
nextdoor Creative Commons License 2003.10.07 0 0 87
Sziasztok! Az Ilatos úti sintértelep 122 kenneljében (ketrecében) az oldalára dőlve SÍR egy III. kerületből befogott fehér agárkutyus. Sötét bőr nyakörv van a nyakán, sajnos semmi közelebbit nem tudok róla, fotója a http://illatosut.freeweb.hu lapon. Ha tudtok valakit, aki segítene rajta...
Djeni Creative Commons License 2003.08.31 0 0 86
Sziasztok!

Ismertek valakit aki Salukikkal foglalkozik itt magyarországon?

Előre is köszi a segítségeteket.

mirasorvino Creative Commons License 2003.08.29 0 0 85
van-e valakinek arról tapasztalata, hogy hogyan kell jól utókezelni egy whippetlumbágót? én adok neki kagylókivonatot, meg bérescseppet, meg öregkutyavitamint. (11 éves) mit még?
Előzmény: funtasy (84)
funtasy Creative Commons License 2003.08.29 0 0 84
A szeptemberi A kutya magazinban van egy cikk a barzoi-ról.
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.29 0 0 83
gizicakhi Creative Commons License 2003.08.08 0 0 82
tegnap este, ma de ment a National Geographicon a Munkakutyák 49. része, benne az afgán agárral, ha vki felvette - vmilyen csoda folytán - please szóljon nekem!!! én dolgoztam:o((

köszi-köszi-köszi

Skog Creative Commons License 2003.07.07 0 0 81
Hello mindenki, bocs hogy csak most irok.
Meghalt Báronesz a világ legszebb orosz agár öreglánya, ezen a módon is búcsuznék töle, ki a föld talán egyetlen igazán természetes bárónője volt. Szia Öreglány, nagyon hiányzol.
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.06 0 0 80
Vajon ez a topik miért haldoklik?
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 79
Az alábbi menhelyeken gazdit keresnek az alábbi kutyák:
Bővebb információ a megadott elérhetőségeken vagy a www.zoldmagazin.com (itt képek is vannak a kutyákról) címen.
----------------------------------
Az alábbi kutyusok a Szolnok Városi Állatotthon Alapítvány Szolnok, Mester utcai állatotthonában laknak. (Az állatotthon a Zagyva-hídon átérve, Besenyszög irányában, a magyar laktanya területén található.)
A kutyákért jelentkezni a telepvezetőnél, László Istvánnál lehet a 06-30/31-80-430-as telefonszámon.
Az állatotthon látogatókat keddtől péntekig 15-19-ig fogad. Egyéb időpontokban telefonos egyeztetés szükséges.

Manyi: 2éves, kopó-agár keverék, közepes méretű szuka. Nagy aktivitású, élink kutya. Agilityre is alkalmas lenne.
Reni: Manyi lánya. 10 hónapos, közepes méretű keverék szuka. Kissé félénk természetű.
Jane: Reni testvére. 10 hónapos, nagy-közép méretű keverék szuka. Igen félénk természetű, sok türelmet igényel. A gyerekeket és nőket kedveli, de a férfiaktól fél. Októberben gazdira talált, de visszahozták, mert a szárnyasokat kiirtotta a kertben, ezért háziállatok mellé nem ajánljuk!
------------------------------------------
Gazdira vár a váci Zöld Menedék Állatvédő Alapítvány több, mint 200 kutyája.
Levélcím: 2001 Vác Pf:233
Menhely:Vác, Külső-Rádi út
Telefon: 27-313-284 vagy 06-20-424-53-67

2 éves angol agár kan

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.07 0 0 78
Bocsánat, nem ezt akartam ide tenni. :-)))
Hanem ezt:

Elveszett agár - hazavárják!
Szilveszter éjfélkor Inárcsról eltűnt egy 12 éves, vékony, kecses testalkatú, Silver névre hallgató angol agár. Zoknija, mellénye és farokvége fehér, teste szürke. A kutyus ivartalanított szuka; hasán vágásnyom látható. Korához képest élénk és fiatalabbnak tűnik, de fogai hiányosak. Nagyon barátságos, emberhez és autóhoz szokott kutyus, és mivel a faluban jól ismerik, de senki nem látta, elképzelhető, hogy egy szilveszteri bulizó vitte haza egy másik településre. Aki bármit tud a kutyusról, kérjük, jelezze Nagy Ritánál a 06-20-340-42-74-es telefonszámon! Fotó Silverről a www.zoldmagazin.com oldalon.

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.07 0 0 77
Elveszett - hazaváráják!
Dobermann keverék jellegű, mozgásában inkább rotweilerre emlékeztető, lógó (de nem hosszú) fülű, hosszú farkú, 1 év körüli kan kutyus veszett el júniusban Szilasligetről. A kutyus szőre hosszra és tapintásra (sprőd) a németjuhászéra emlékeztet. A kutyust az utcáról fogadták be ideiglenesen, majd egy hónap múlva új gazdira talált, ahonnan azonban júniusban megszökött. Feltehetően korábbi befogadójához szeretett volna eljutni, mert az együtt töltött egy hónap alatt nagyon megszerették egymást. Aki bármit tud a kutyusról, vagy hasonló kutyát talált, kérjük értesítse Kovács Esztert a hero555@freemail.hu e-mail címen!
kokeny Creative Commons License 2002.11.29 0 0 76
Sziasztok Agarasok!

Úgy tűnik, a társaság felszívódott, de hátha mégis olvassa egy fajtabarát. A váci menhelyen van egy két éves angol agár kan. Attól ugyan már megmenekült, hogy elgázolják, éhen haljon, stb., de képzelhetitek, milyen lehet neki egy kennelbe zárva egész nap, még akkor is, ha itt azért gondoskodnak róla. Nem akarja valaki befogadni közületek?
Itt a cím:

http://www.zoldmagazin.com/belso/vac.html

Előzmény: coursingIG (75)
coursingIG Creative Commons License 2002.05.07 0 0 75
Sziasztok agarasok!

Ha olasz agarakról, coursing-ről szeretnétek olvasni, fotókat nézni, látogassatok el a weblapunkra: http://web.axelero.hu/arris1

Agárbaráti üdvözlettel,

OJ

Filly Creative Commons License 2002.05.02 0 0 74
agar.lap.hu! Ha van olyan link, ami nincs fenn, ne habozzatok megosztani velem...
dobrony Creative Commons License 2002.02.27 0 0 73
ja, e-mailt esetleg a scallop@freemail.hu ra. Kosz +1*
Előzmény: dobrony (72)
dobrony Creative Commons License 2002.02.27 0 0 72
Hat, rendesen lehalt ez a topic. Kar pedig.
Pecsett illetekes agarasokhoz szolnek. Szeretnek latni parat, mindegy milyet, de ha lehet, ir farkast, es ha lehet, meg is vakargatnam oket. PLs, elvonasi tuneteim vannak most mar erost.
Kosz
pa
Yuma Creative Commons License 2001.10.02 0 0 71
Hát, Filly

én is így vagyok az afgánokkal (mármint az agarakkal). Gyönyörűek, zabálni valóak, stb. stb. (főleg ez a kis kajla Géza), de szerintem már az ír farkasnak is túl sok szőre van.
Vajon hogyan mutatna egy kerti afgán agár? Brrr.. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!