Keresés

Részletes keresés

Efreet Creative Commons License 2002.06.17 0 0 82
a hivatalos oldalon meg megjelent az "official cut list" - hogy pontosan mi repült a játékból, és mi alakult át.

moo3.quicksilver.com

Előzmény: Wolfy (81)
Wolfy Creative Commons License 2002.06.16 0 0 81
sziasztok!

a hcgameren kitettek 40 screenshot-ot a jatekbol!
http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=13&e=788

kunigunda5 Creative Commons License 2002.05.16 0 0 80
Megerősitem... egy picit olvasd vissza, ott van egy cim, ami szerintem még él....
Rephyx Creative Commons License 2002.05.15 0 0 79
Nezz be abba a topicba, csak segit valaki honnan tudod letolteni. Nem sok, 50 mega alatt van.
Előzmény: pasa_ (78)
pasa_ Creative Commons License 2002.05.15 0 0 78
>nézze meg a Space Empires IV-et

Ki ad nekem olyat kolcson?

Pasa

Előzmény: kunigunda5 (77)
kunigunda5 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 77
Sziasztok...

Gondoltam bekukkantok ide is, én is várom már a MOO3-at. De addig is... ha valaki nem ismerné, feltétlenül nézze meg a Space Empires IV-et (van itt a forumon is egy topic róla). Lehet, hogy nem fogja annyira hiányolni a MOO-t.... Nekem még csúszhat pár hónapot, nem fog feltűnni.

:)

wired Creative Commons License 2002.05.09 0 0 76
egy kis friss info (link vagyok linkelni)
http://gamespot.com/gamespot/stories/previews/0,10869,2864668,00.html
Rephyx Creative Commons License 2002.04.11 0 0 75
Remelem valami potlekot mindenkeppen keszitenek helyette, mert nem allapot ez, hogy megint csak kaptafajatek lesz. Mas kerdes, ha jobb grafikaval, mindennel, megcsinaljak hagyomanyhuen az egeszet, akkor is szivesen jatszom vele, de latni szeretnem az ujitasokat is... :)

r.

Előzmény: Geza ba (74)
Geza ba Creative Commons License 2002.04.11 0 0 74
Mondjuk az IFP jatekos szamara el nem erhetove tetele egyenlo a torlesevel...

Az IFP-rol eleg sokat irtak a fejlesztok, de valami miatt nem tudtak megvalositani. Valami felmegoldast eroltettek utana, de vegul az egeszet kidobtak. Gondolom most erosen gondolkodnak, mi legyen helyette.

Előzmény: Efreet (72)
Attilio Creative Commons License 2002.04.08 0 0 73
Túlzás, de azért van benne valami!
Előzmény: Efreet (72)
Efreet Creative Commons License 2002.04.08 0 0 72
vagyis nem törlik, hanem csak "eltüntetik" a programból? vagy én tudok rosszul angolul? érdekes húzás. hiába no, az amcsiknak bonyolult lett volna, ha nem elég csak az endturn-t nyomkodni... (túlzás, de akkoris...)
Rephyx Creative Commons License 2002.04.06 0 0 71
Uaoaoaah :(((
Az IFP-t egy rohadt jo otletnek tartottam, nagyon idegesito lenne, ha megint mindent nekem kene koronkent manualisan butykolni.... Remelem opcionalisan benne lesz a jatekban, bar erre kis eselyt latok :(
Nagyon nem szeretnem, ha az Orion3 csak egy gfxben meg techekben felturbozott folytatast jelentene....

r.

Előzmény: Geza ba (70)
Geza ba Creative Commons License 2002.04.06 0 0 70
Egy:
"What has been confirmed as officially scrapped is among others :

The IFP system
The Ethos system
Space monsters"

Masodik, erre valasz:
" 'There is a difference between scrapping a feature and moving it "below the belt". Alan used the latter term a fair amount.'


This is fairly accurate. In the recent list of changes there's a great deal of them that are just being moved to behind the scenes rather than being removed from the product. The reason we haven't said which items are in that category is that we haven't decided on all the features and which will be remove or which still add value and should just be moved behind the scenes.

Cory Nelson, Producer
Quicksilver Software, Inc"

1-2 heten belul fogjak megmondani, mi maradt a jatekban...

Efreet Creative Commons License 2002.04.05 0 0 69
dehát csak meg kellett nézni a felületet, a screenshotokat amik eddig vannak róla, hogy lássák, hogy ez nem az átlag gamernek való, hanem annak, aki órákat el tud tökölni egy-egy körrel, az optimalizálgatással... funkcionális, de szép felület, és a diplomáciánál meg beleadtak apait-anyait :))) (az ürcsata meg kitudja...) de sajnos pont ezek miatt nem lett volna nagy bevétele a játéknak, mert jól lehúznák a magazinok, hogy bonyolult, túl összetett, túl... pedig pont ez volt a cél az online naplók alapján, hogy egy olyan világot építsenek ki, ami igenis rendes odafigyelést és elöreszervezést igényel (command pointok stb...)
továbbra is remélem, hogy nem igaz a hír, és pont olyan lesz, amilyennek elképzelik
Efreet Creative Commons License 2002.04.05 0 0 68
Mega-Monkey fokozat? :))) (egyébként nem rossz ötlet, csak rengeteg programozást igényel, föleg AI oldalról, hogy az 'amikat' ne alázza le lendületböl a gép, mert ö viszont a teljes gazdasági-társadalmi-akármilyen engine-el játszik. a 2-ben az ürhajódesign már ilyen volt, és normális saját gépek nélkül nehezen lehetett boldogulni... hát mindenesetre nem jó hír, ha igaz)
Előzmény: Rephyx (67)
Rephyx Creative Commons License 2002.04.05 0 0 67
Ez most igaz ? :(( Van errol valami bovebb infod, linked? Egyebkent betehetnenek egy light/normal fokozatot, ez utobbiban a teljes verzioval, a lightal meg nyomulnak majd az amik :)

r.

Előzmény: Geza ba (66)
Geza ba Creative Commons License 2002.04.05 0 0 66
Epp ezzel van a problema. Volt egy kis zur a projecttel, es a kiado (vagy ki) beszolt nekik, hogy vissza kene egy kicsit venni ficsoroket, hogy halando ember is tudjon vele jatszani...
Előzmény: Rephyx (65)
Rephyx Creative Commons License 2002.04.03 0 0 65
Eljen eljen :) Erre nem tudok mit mondani, a jatekbol csorgo infok hianya miatt akar varhato is volt. Vegulis nem zavar, csak legyen jo az egesz cuccos! :)

r.

Előzmény: Geza ba (64)
Geza ba Creative Commons License 2002.04.03 0 0 64
A játék kiadását sikeresen elhalasztották a 3. negyedevévre.
Geza ba Creative Commons License 2002.03.23 0 0 63
Probalkozz a h**p://moo3.quicksilver.com/ cimmel.
Előzmény: Wolfy (62)
Wolfy Creative Commons License 2002.03.22 0 0 62
hi
nagyon nagy csond van a jatek korul...
vagy hallott valaki valamit rola?
ugye a csond nem jelenti azt, hogy szep csendben elhalt a dolog?!
most probaltam nezni a moo3.quicksilver.net-et, hol regen volt a jatekrol info, erre most meg nem talalja a cimet :((
champman Creative Commons License 2002.01.29 0 0 61
Sziasztok!!

Ezen az oldalon vann egy kis cikk a game-ről!!

www.tar.hu/pcmagazine

Itt az előzetest nézzétek!!!

Előzmény: Rephyx (60)
Rephyx Creative Commons License 2002.01.29 0 0 60
De, van uj info, csuszik a jatek, hogy mennyit nem tudom, de szerintem nyarra (=szeptember) realis talan. Kar. De az tuti, hogy nem fog marciuban megjelenni.

r.

Előzmény: Wolfy (59)
Wolfy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 59
hi
sullyed a topic...:)
nincsen senkinek valami uj screenshot/info/akarmi?
s9ns Creative Commons License 2001.12.25 0 0 58
off
Ez is szép!
http://www.extra.hu/s9ns/zsugabubus_all.jpg
Efreet Creative Commons License 2001.12.19 0 0 57
http://www.computergamesonline.com/previews/masterorio-03-p1.html

szép preview a játékról.. képek, mindenféle... érdemes megnézegetni

Efreet Creative Commons License 2001.07.31 0 0 56
nagy az érdeklődés rá... amint lesz info, szerintem közlik. Bétateszt, stb meg úgyis lesz... és azt írták publikus lesz... bár 2002/1 előtt kizárt hogy kijön
Előzmény: Rephyx (55)
Rephyx Creative Commons License 2001.07.31 0 0 55
Szerintem a net biztosabb informacioforras, mint az 576. Mas kerdes, hogy ez utobbinak lesz igaza valoszinuleg. Keves info jon ki a jatekrol, bar mondjuk lehet, hogy 'robbantani' akarnak, vagypedig nem tarjak a felkesz dolgokat a nep ele. Meglatjuk.

r.

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.23 0 0 54
Az 576-ban azt írták ,hogy a MOO3 2002 2. negyedévében jelenik meg. Régebben mintha az első negyedévről lett volna szó :( .
Efreet Creative Commons License 2001.06.22 0 0 53
Kell hozzá egy genocid jellegű faj... egy biztos, nem szerzel szövetségeseket velük :)
Előzmény: FDS (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!